300 zł za wyrobienie karty kredytowej Santander Consumer Bank

Zakończona

Ruszyła promocja Santander Consumer Bank z premią za wyrobienie karty kredytowej. Osoby, które zawnioskują o kartę kredytową Visa Comfort Plus będą mogły zyskać 300 zł premii w formie bonów do Biedronki.

Zyskaj 300 zł za kartę kredytową Santander Consumer Bank

Zyskaj 300 zł za kartę Santander Consumer Bank

Aby skorzystać z promocji należy złożyć promocyjny wniosek o kartę Visa Comfort Plus i zawrzeć umowę zdalnie nie później, niż 31.12.2022. Do wyboru mamy przelew bądź kuriera.

Bank zastrzega jednak, że należy być nowym klientem – czyli osobą, która nie posiada obecnie żadnej karty Santander Consumer Bank. Posiadanie w przeszłości nie wyklucza z promocji :)

Co dalej? Teraz wystarczy, że wykonamy transakcje kartą na min. 300 zł w trzech różnych miesiącach. Bank przyzna nam bowiem 100 zł za każdy miesiąc spełnienia powyższych warunków. Do promocji zaliczą się transakcje wykonane w ciągu pięciu pierwszych miesięcy od chwili zawarcia umowy.

Bank zastrzega, że powyższe transakcje nie mogą być „ułatwiaczami” obrotu kartą, czyli płatnościami w miejscach z kodami MCC 7995, 4829, 6010, 6012, 6051, 6211, 6540 oraz doładowania portfeli cyfrowych typu Revolut, SkyCash czy PayPal. Generalnie każda „normalna” płatność w sklepie spożywczym, markecie czy na stacji paliw będzie OK.

Nagroda zostanie przekazana do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków, pod warunkiem, że nasza umowa będzie ciągle aktywna, a my będziemy spłacali zadłużenie na czas (brak zaległości wyższej niż 50 zł i dłużej niż 10 dni). Vouchery do Biedronki zostaną wysłane SMSem, w formie 13-cyfrowego kodu.

W promocji obowiązuje pula 200 500 promocyjnych wniosków (czyli 3×500 bonów po 100 zł każdy). Po jej wyczerpaniu promocja zostanie zakończona (aktualizacja 15.11: pula została zwiększona do 500 sztuk).

Czym wyróżnia się kartą Visa Comfort Plus?

Karta Visa Comfort Plus to zwykła karta kredytowa (którą możemy używać jak każdą inną) z dodatkowym mechanizmem spłaty ratalnej. Polega on na tym, że zamiast spłacać powstałe w danym cyklu miesięcznym zadłużenie, możemy spłacać ustaloną wcześniej, stałą kwotę co miesiąc. Plusem tego rozwiązania jest fakt, że możemy utworzyć zlecenie stałe na określoną kwotę i… zapomnieć o karcie. Minusem są oczywiście odsetki – w ten sposób nie skorzystamy z największej korzyści karty kredytowej, czyli okresu bezodsetkowego, który obowiązuje jedynie przy comiesięcznej spłacie 100% zadłużenia. Szczegóły w moim poradniku mądrego korzystania z kart kredytowych.

Jeśli chodzi natomiast o opłaty, to standardowo posiadanie karty Visa Comfort jest płatne i wynosi 15 zł miesięcznie. Z opłaty możemy być jednak zwolnieni, o ile wydamy w danym okresie miesięcznym (liczonym od dnia aktywacji karty) min. 1000 zł.

A może TurboKARTA z moneybackiem do 5%?

Na koniec dodam, że w ofercie Santander Consumer Banku jest inna karta kredytowa – TurboKARTA. Za jej wyrobienie możemy zresztą otrzymać 200 zł premii oraz zgarniać comiesięczny moneyback (do 30 zł miesięcznie). Kwota zwrotu jest zależna o miejsca transakcji. I tak:

 • 5% zwrotu otrzymamy za płatności w:

  samodzielnych myjniach samochodowych, tj. nie funkcjonujących w ramach stacji paliw

  (kod MCC: 7542)

 • 3% zwrotu otrzymamy za transakcje w restauracjach (kody MCC: 5811, 5812, 5813, 5814)
 • 1% zwrotu otrzymamy natomiast za transakcje na stacjach paliw (kody MCC: 5541, 5542, 5983)

Oprócz tego opłata za kartę jest niższa i wynosi 6,9 zł miesięcznie (możemy być z niej zwolnieni po wydaniu 1000 zł miesięcznie – a przecież po to wyrabiamy kartę, aby z niej aktywnie korzystać).

Nie przegap!

Komentarze

 • Brakuje informacji, że te 300 zł otrzymuje się w bonach do Biedronki a nie w gotówce.

  asi Odpowiedz
 • Czy ktoś brak udział we wrześniowo-październikowym konkursie płać i wygrywaj?

  ls5 Odpowiedz
 • Czy ktoś wnioskował u nich o kartę kredytową?
  Czy cały wniosek idzie online?
  W jaki sposobów weryfikują dochodu jak nie ma się u nich konta?
  Nie chciałbym przedstawiać żadnych dokumentów od pracodawcy.

  Bart Odpowiedz
  • Wszystko przez telefon na oświadczenie, podpisanie umowy online.

   ls5
  • U mnie taka sama sytuacja. Wczoraj po złożeniu wniosku online od razu telefon z banku i załatwienie wszystkich formalności.

   asi
 • pół godziny produkowania się przez telefon, bez uprzedzenia rozmówcy na starcie, że rozmowa czasochłonna. Finał taki, że SBP wydaje KK z limitem 10k, zaś SCB kwituje rozmowę negatywnie (wnioskowane 4k). Szkoda czasu. Ten bank musi jeszcze sporo popracować nad tym aby być konkurencyjny :) pozdrowienia od spławionego przez SCB ;P

  karoNet Odpowiedz
  • Mi też za pierwszym razem nie dali (poszło o umowy o dzieło), a potem w kolejnej promocji (JDG) bez problemu. A to gadanie przez pół godziny to jednak często jest nie tylko u nich, w końcu dają ci kredyt.

   Ja123
 • Robiłam dziś przelew z SCB do santandera i do tej pory nie doszło.
  Czy ktoś może też robił dziś przelew i go nie otrzymał?

  majaa Odpowiedz
 • Okres miesięczny nie jest liczony od dnia aktywacji tylko wg uzgodnionego okresu rozliczeniowego karty. Mam okres rozliczeniowy do końca miesiąca, kartę aktywowałem 17 a 18 oszuści naliczyli opłatę. Pani na infolinii nie była w stanie pomóc, poszła reklamacja. Co dalej, zobaczymy.

  Harry Odpowiedz
 • jak to rozumieć … Nagroda zostanie przekazana do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków, pod warunkiem, że nasza umowa będzie ciągle aktywna, a my będziemy spłacali zadłużenie na czas (brak zaległości wyższej niż 50 zł i dłużej niż 10 dni).

  zaległości dłuższej niż 10 dni …. wydaje kartą 1 grudnia i do 10 grudnia muszę to spłacić ???

  Daral Odpowiedz
  • Liczone od daty spłaty karty dla danego cyklu, tak mi przynajmniej wynika z praktyki dla tej karty. Jak do tej pory wszystkie płatności nagród przychodzą, mimo tego że mija więcej niż 10 dni od danej płatności w sklepie

   Ja123
 • mi dziś wpadło sms.
  karta aktywna od 25-11

  janek213 Odpowiedz
 • Ktoś wie do kiedy są ważne te vouchery z Biedronki?

  McKwacz Odpowiedz
 • Bonem można płacić za alkohol, papierosy czy są wykluczone te produkty?

  Forumowicz Odpowiedz
  • Sam sobie odpowiem. Nie ma wykluczeń co do rodzaju zakupów. Można płacić za wszystko bonem e-kodem

   Forumowicz
  • nigdy nie bylo zadnych wykluczen
   sam sobie stworzyles problem i go rozwiazales

   aaaa
 • mały offtopic – czy ktoś zna sposób na przyspieszenie w żabce zapłaty rachunku na konto, np. jakiś generator kodów kreskowych? za każdym razem ręcznie wpisują dane nadawcy/odbiorcy/nr konta, trochę to trwa

  bartlive Odpowiedz
 • Kiedy można wypowiedzieć umowę jak już się otrzymało wszystkie bonusy?jest jakiś okres czy można w każdym momencie bez opłat

  Lilla Odpowiedz
 • da się zamknąć on-line ? czy tylko oddział ?

  JoX Odpowiedz
 • Da się telefonicznie złożyłam dyspozycję podibno 60 dni za nim rachunek karty zostanie zamknięty

  Lil Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy