150 zł za założenie konta w BGŻ BNP Paribas (i do 300 zł w dodatkowych promocjach!)

Zakończona

Ruszyła bardzo prosta promocja BGŻ BNP Paribas przeznaczona dla osób młodych. W zamian za wykonanie dowolnych płatności kartą i przelewu mobilnego zgarniemy 150 zł do wykorzystania w sklepach H&M. Jeśli dodatkowo zapiszemy się do promocji mobilnej, to wpadnie nam kolejna stówka, a za ewentualne wyrobienie karty kredytowej – dodatkowo 200 zł :-)

Zyskaj z bankiem BGŻ BNP Paribas 150 zł premii

Zyskaj z bankiem BGŻ BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która nie posiadała żadnego konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 15 miesięcy. Posiadanie innych produktów nie wyklucza z oferty. Oprócz tego konieczne jest bycie młodym, czyli w wieku od 18 do 26 lat.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (akceptując przy tym wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Optymalne lub Konto Maksymalne wraz z kartą debetową z wygenerowanego dla nas linku. Istotne, aby podać te same dane, co na samej stronie promocji. Podczas wnioskowania nie musimy już wyrażać żadnych dodatkowych zgód.

Rejestrować się w promocji i wnioskować o konto możemy do 18.11.2018 (umowa może zostać podpisana nieco później – poprzez wizytę kuriera). Ale uwaga: jeśli przekroczona zostanie pula 1500 rejestracji, to dalsza możliwość wnioskowania nie będzie możliwa. Warto więc się śpieszyć, bo promocje BGŻ BNP Paribas lubią się kończyć przed czasem :)

150 zł za 15 transakcji i 3 przelewy

Same warunki promocji są bardzo proste. W skrócie: wystarczy, że w pierwszych trzech pełnych miesiącach po miesiącu podpisania umowy dokonamy min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą oraz min. 1 przelew przez aplikację mobilną GOmobile (z wyłączeniem przelewów BLIK).

Pamiętajmy, że kwota zakupów kartą może być dowolna, podobnie jak miejsce wykonywania transakcji – przy czym bank wyklucza te transakcje, które ułatwiają obroty kartą. Chodzi o poniższe kody MCC:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 4111, określający m.in. usługi transportowe,
 • 6012, określający instytucje finansowe
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne,
 • 4900 określający płatność rachunków

Jeśli chcecie sprawdzić jaki kod MCC ma terminal w ulubionym sklepie, to być może znajdziecie go na jakimcc.pl. „Normalne” zakupy w „normalnych” sklepach będą jak najbardziej OK.

Nagrodę w postaci e-karty upominkowej o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepach H&M zgarniemy za spełnienie powyższych warunków w pierwszym pełnym miesiącu. Kolejną e-kartę (o wartości 100 zł) otrzymamy po spełnieniu warunków w drugim i trzecim miesiącu.

Informację o zdobyciu pierwszej nagrody otrzymamy do 20. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków za pomocą wiadomości SMS. Kolejną – analogicznie, dwa miesiące później. Przykładowo podpisując umowę konta w październiku pierwszą nagrodę otrzymamy do 20 grudnia (za spełnienie warunków w listopadzie), a drugą nagrodę – do 20 lutego (za grudzień i styczeń).

Łatwe 100 zł za transakcje Apple Pay i Google Pay

Ponieważ po założeniu konta osobistego staniemy się „obecnym” klientem banku, dlatego będziemy mogli skorzystać z kolejnej promocji – tym razem z premią za transakcje mobilne.

Aby zdobyć 50 zł konieczne będzie zarejestrowanie się na dedykowanej stronie promocji, a następnie wykonanie 3 dowolnych transakcji Apple Pay w ciągu 14 dni. Kolejne 50 zł trafi do nas za kolejne 8 transakcji w miesiącu następującym po miesiącu dodania karty do portfela. Razem za 11 transakcji zyskamy 100 zł :-)

Szczegóły promocji „Kupuj Mobilnie” w moim prześwietleniu. Dodam, że do tej promocji możemy przystępować jedynie do końca października!

200 zł za kartę kredytową

Jeśli chcemy wycisnąć jeszcze więcej ze współpracy z bankiem, to możemy również skorzystać z promocji karty kredytowej mamBONUS. Za jej wyrobienie można zgarnąć kolejne 200 zł premii w formie bonów Ikea :)

Ile kosztuje konto w BGŻ BNP Paribas?

W promocji do wyboru mamy dwa konta. Domyślnie proponowane jest Konto Maksymalne, które szczególnie opłaca się młodym. Dlaczego? Rachunek jest bezwarunkowo darmowy, a za kartę nie płacą osoby, które mają poniżej 26 lat. Osoby starsze mogą zapłacić za kartę 12 zł, jednak wydanie 300 zł zwalnia z opłaty. Bankomaty w kraju i za granicą są zawsze bezpłatne – bez wyjątku :)

Drugim rachunkiem do wyboru jest Konto Optymalne, którego prowadzenie jest bezpłatne – tak samo jak posiadanie karty debetowej (bez żadnych dodatkowych warunków!). Możemy zapłacić jedynie za wypłaty z bankomatów (5 zł lub 0 zł z urządzeń Planet Cash lub BGŻ BNP Paribas). Ale promocja tego od nas nie wymaga, więc rachunek będzie świetnym wyborem dla osób, które po prostu chcą przejść całą promocję bezkosztowo :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Myślicie że na infolinii udzielą mi informacji kiedy konto zostało zamknięte? Bo chyba przenosiłam je do CA, ale oczywiście nie wiem kiedy ;)

  klaudi Odpowiedz
 • Promocja dla osób pełnoletnich, które nie ukończyły 26 lat na dzień 18.11.18 r.

  judyta Odpowiedz
 • @ admin, skad pewnisc ze inne produkty nie wykluczaja? W regulaminie jest ze nie mozna miec umowy ramowej a ta tyczy sie wszystkich prokuktow jednakowo?

  Herman Odpowiedz
  • Po pierwsze – z doświadczenia (choć niestety wiem, że bank potrafi też odrzucić wnioski, jeśli ma się już kartę kredytową – ale nie jest to reguła)

   Po drugie – zgodnie z regulaminem:

   Umowa ramowa – Umowa ramowa Rachunków Bankowych, Karty oraz Elektronicznych Kanałów Dostępu zawierana z Bankiem.

   Karta – karta płatnicza debetowa dla posiadacza wydana przez Bank do Konta Osobistego

   Chodzi więc o Umowę ramową rachunków + kart debetowych. Inne produkty pod definicje nie podpadają. Zresztą podobnie mi kiedyś odpisał bank kiedy pytałem, czy kredytówka wyklucza.

   Michał
 • Warto dodać „dla młodych” w tytule postu, czas czytania o promiocji, z której się nie skorzysta to też pieniądz.

  Mateusz Odpowiedz
  • @Mateusz, dobry pomysł. Mam nadzieję, że Admin zacznie korzystać z Twojej propozycji i zaznaczać dopuszczalny wiek uczestników już w tytułach, zwłaszcza, że coraz częściej pojawiają się promocje tylko dla młodych. (P.S. Nie jestem pewien, ale chyba do komentarza Judyty to wspomnienia o ograniczeniu wiekowym nie było nawet w treści.)

   Wiechu
 • Jeśli założyłem lokatę bezkarną to jestem wykluczony z tej promocji?

  neo Odpowiedz
 • czy tylko mnie nie otwiera sie strona do zalozenia konta po wypelnieniu formularza? limit 1.5k wnioskow osiagniety?

  Tomm Odpowiedz
 • Hej, czy ktoś miał taką sytuację, że w innej edycji tej promocji BGŻ BNP (150+50 do biedronki) spełnił warunki a nie dostał pieniędzy (50zl)? Napisałem reklamację a oni odpisali, że wysłali pieniądze pod wskazany nr konta. Na koncie nic nie ma w historii.
  Poprosiłem o potwierdzenie przelewu.

  damianoso Odpowiedz
 • Czy jeśli za miesiąc kończę 26 lat, to jeszcze załapię się na promocję? czy nie ma sensu próbować?

  howcio Odpowiedz
 • Miał ktoś podobną sytuację? Zakładałem konto w listopadzie z linku podanego w artykule. Piszę profilaktycznie w styczniu w bankowości internetowej, czy jestem w promocji 150 zł do H&M za założenie konta i czy na pewno spełniłem warunki w grudniu. Dostaję odpowiedź, że mam doprecyzować w wiadomości zwrotnej o co mi chodzi.. Na stronie banku wyskakuje mi błąd, gdy próbuję odpowiedzieć, zatem piszę nową pełną wiadomość i cisza. Po kilku dniach postanowiłem zapytać na infolinii. Jak udało się w końcu dobić do konsultanta wcale nie było lepiej. Dużo pytań ze strony banku i jeszcze więcej czekania po każdej mojej odpowiedzi. Rozmowa trwała 25 min i zakończyła się faktem, że w ciągu 3 dni ta konsultantka oddzwoni i mi odpowie na to trudne pytanie..

  Don Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy