100 zł na pyszne.pl za kredyt w Santander Bank Polska

Zakończona

Ruszyła szybka promocja Santander Bank Polska, w której obecni klienci zgarnąć mogą 100 zł do wykorzystania na pyszne.pl w zamian za wyrobienie jednego z produktów kredytowych. Osobom, które nie maja jeszcze konta w Santander przypominam natomiast, że za jego założenie można w tej chwili zgarnąć aż 480 zł premii! :)

100 zł na pyszne.pl za kartę kredytową w Santander Bank Polska

Wyklikaj ofertę banku online

Aby skorzystać z promocji należy być posiadaczem konta osobistego w Santander Bank Polska, któremu bank przedstawił możliwość wzięcia kredytu gotówkowego, karty kredytowej lub kredytu w rachunku „na klik” – czyli poprzez przygotowaną wcześniej indywidualną propozycję w bankowości internetowej lub mobilnej.

To właśnie w ten sposób powinniśmy zawnioskować o produkt i podpisać umowę – nie później, niż 5.05.2019. Bank jednak zaznacza, że pula nagród jest limitowana i wynosi zaledwie 650 sztuk – w związku z czym nie ma gwarancji, że załapiemy się do grona najszybszych osób.

Jeśli jednak chcemy walczyć o nagrodę to powinniśmy spełnić jeszcze kilka warunków. Po pierwsze – zgłosić swój udział na dedykowanej stronie promocji. Po drugie – mieć wyrażone zgody na przetwarzanie danych marketingowych. Wreszcie po trzecie – mieć aktywne Elektroniczne Kanały Kontaktu, czyli wyrażoną zgodę na przesyłanie korespondencji od banku w formie elektronicznej.

I to tyle. Jeśli załapiemy się do grona 650 najszybszych osób, które spełnią powyższe warunki, do do 17.05.2019 otrzymamy voucher do wykorzystania na stronie pyszne.pl o wartości 100 zł (lub 2 vouchery o wartości 50 zł).

Ile kosztuje karta kredytowa w Santander?

Prawdopodobnie najbardziej opłacalnym wariantem tej promocji będzie wyrobienie karty kredytowej. Santander nie pobiera za to żadnych opłat, choć zapłacić możemy po pierwszym roku korzystania z karty – 90 zł za najtańszą kartę Visa Silver Pajacyk. Opłaty tej możemy się jednak łatwo pozbyć – wystarczy, że wykonamy minimum 10 transakcji (na dowolne kwoty) w ciągu 3 miesięcy od dnia podjęcia pozytywnej decyzji o wydaniu karty.

To jednak opcja standardowa, bo w trwającej obecnie promocji banku z karty możemy korzystać bez żadnych opłat dożywotnio. Wystarczy nie mieć żadnej innej kredytówki Santander przez ostatnie 3 miesiące, a po jej wyrobieniu wykonać 2 transakcje do końca pierwszego pełnego miesiąca kalendarzowego. W tym samym czasie powinniśmy się również zalogować do bankowości internetowej lub mobilnej co najmniej raz.

Aż 480 zł dla nowych!

Na koniec przypomnę, że tylko do końca kwietnia otwarcie konta w Santander Bank Polska może być baaaardzo opłacalne. Zgarnąć bowiem możemy 100 zł od LiveSmarter, 80 zł z polecenia, 200 zł za wpływy wynagrodzenia i dodatkowe 100 zł dla młodych. Warto skorzystać z tej okazji, bo taki pakiet może się szybko nie powtórzyć!

Nie przegap!

Komentarze

 • a ja widzę u siebie że limit kredytowy w koncie xz prowizją 0%, czyli też się opłaci, chyba że są inne opłaty?…

  gregoopl Odpowiedz
  • Faktycznie, też powinien się nadać. Jeśli uruchomienie = 0 to trzeba jedynie uważać na ew. odnowienie limitu (1% min 50 zł).

   Michał
  • można przy składaniu wniosku zaznaczyć że limit nieodnawiany, czyli tylko na rok. Więc jeśli nie będziemy korzystać z limitu promocja wychodzi bezkosztowo

   conrad_88
  • Czyli rozumie że za przyznanie limitu debetowego na koncie nie ma opłaty. Opłata była by za rok czasu za odnowienie.
   I jak limit debetowy będzie, ale będzie cały czas nie naruszony to też się nic nie zapłaci ?

   Ireneusz
  • Szkic umowy dotyczącej limitu w koncie zawiera zobowiązanie do otrzymywania na to konto wynagrodzenia – „Kredytobiorca zobowiązuje się w okresie obowiązywania limitu kredytowego do utrzymywania regularnych, miesięcznych
   wpływów z tytułu udokumentowanych dochodów na konto osobiste, o którym mowa w §1, w wysokości nie niższej niż 650,00 zł.” (650 zł dla kwoty limitu 1k)

   K
  • Ten bank jest niepoważny. Dzwonia i piszą żeby sprzedać mi kredyt gotówkowy do 115000 ale wniosek o limit w koncie na jeden tysiac zł odrzucają. Pewnie dlatego że odznaczyłem płatną odnawialność i by nie zarobili. A na reklamacje w innej sprawie od stycznia nie potrafią odpowiedzieć.

   neme
  • ciekawe czy to sprawdzają faktycznie

   conrad_88
  • hmmm, może dlatego też mój wniosek o limit na 1k został odrzucony- też zaznaczyłem nieodnawialność.

   gregoopl
  • też zaznaczyłem nieodnawialność a decyzja pozytywna

   conrad_88
  • Też wnioskowałem o 1k, zaznaczyłem nieodnawialność i po chwili decyzja pozytywna.

   Budzi
 • U mnie niestety za dużo promocji z kartami kredytowymi, bo limit choć niski to nie przyznany. Mniejszy żal, bo nagroda taka sobie.

  Ciekawski Odpowiedz
 • Na ING jest 160 do pyszne.pl z kk Visa

  Kate Odpowiedz
 • Pewnie, ale skoro już o Pyszne.pl mowa…

  Kate Odpowiedz
 • Mnie od samej reklamy tych pyszności boli wątroba.
  Ale jeszcze żebym miał się denerwować z następną podejrzaną promocją Santandera?

  Bufon Odpowiedz
 • Santander potrafi mnie zawsze rozbawić. Do łez.
  W ramach dywersyfikacji a raczej koła ratunkowego w przypadku jakiegoś ogólnego ryzyka większego kalibru przechowuję też pieniądze w hiszpańskim banku należącym do grupy Santander.
  Ostatnio zaproponowali mi promocyjną lokatę. Od 5000 do 150.000 € na 0,2% rocznie przez 13 miesięcy. Mają gest. Do 30.04 muszę się zdecydować :)

  Bufon Odpowiedz
  • Tylko pamiętaj, ze stopy procentowe w euro są znacznie niższe, niż w PL. To tez z tego wynika.

   Michał
 • Zarejestrowałem się, loguję się mam te oferty …np. kredyt w rachunku 0%. Nie mam jednak opcji składania online tylko zamów kontakt. Mam aktywyny kanał i powiadamianie przez internet. Jak zaznaczę opcje z kontaktem to dzwoni bank… W regulaminie napisane, ze trzeba zawrzeć kanałem internetowym no i pupa:(

  Slonik Odpowiedz
  • Zapewne otwierałeś konto przelewem z innego banku. Masz niezweryfikowane konto i nie możesz skorzystać z ofert na klik oraz eurząd jest niedostępny. Trzeba potwierdzić tożsamość w oddziale banku.

   Umus
 • Zwiększenie limitu karty kredytowej Na Klik nie wchodzi do promocji ?
  Admin napisał…, któremu bank przedstawił możliwość wzięcia kredytu gotówkowego, karty kredytowej lub kredytu w rachunku „na klik”

  rychu75 Odpowiedz
 • Czy ta promocja łączy się z 291 monet Allegro?

  loki11 Odpowiedz
 • czy jak zostanie osiagnieta pula 650 wnioskow zostaniemy o tym poinformowani, czy bedziemy nabijani w butelke myśląc że jestemy w promocji?

  villemo09 Odpowiedz
 • Dodam, że jak wyrobicie KK Mastercard Silver z logo UEFA Champions League to dostaniecie dodatkowo 3200pkt Priceless Specials :)
  https://santander.pl/ms/kk-champions-league/pilkarskie-emocje-z-santander-bank-polska.html

  Pascal Odpowiedz
 • Na kk szkoda zachodu, lepiej poczekać na lepszą promocję, ale limit w koncie jak najbardziej warto. Osobiście skorzystałem.

  specu Odpowiedz
 • tylko skąd wiadomo ż sie jeszcze zapapie w puli 650 skoro nikt nie informuje ile zostalo juz zlozonych, konsultant santandera powiedzial ze oni nie maja takich info.. no to kto ma wiedziec?

  villemo09 Odpowiedz
  • czym dłużej zwlekasz tym mniejsze szanse. Mało kto zakłada w tej promocji kk, sporo osób nie dostaje limitu w koncie, ja zaryzykowałem. Tym bardziej, że nic za to nie płacimy i nie tracimy ewentualnej lepszej promocji jak w przypadku kk z racji.

   specu
  • … że promocje na limit w koncie praktycznie nie występują.

   specu
 • Czy ta promocja łączy się z promocją 291 monet Allegro?
  Pytanie chyba do admina! Chyba, że ktoś rozkminił.

  loki11 Odpowiedz
 • Swoją drogą po skorzystaniu w promocji na limit w koncie otrzymałem 2 telefony z santander z propozycją pożyczki gotówkowej i na kk :)

  specu Odpowiedz
 • pytanie – mieliscie problem z przelewem express elixir z Santandera do Idei – do opłacenia wniosku lokaty?
  Właśnie zlecilam express elixir z Santandera i wchodze w szczegóły i w statusie jest napisane:
  Odrzucona przez bank beneficjenta
  dlaczego?

  villemo09 Odpowiedz
 • Dziś na cashless.pl pojawił się wpis o zmianach w cennikach Santandera. Ja jeszcze nie dostałam z banku informacji, dlatego zainteresowało mnie takie zdanie:
  „Natomiast część użytkowników będących w obsłudze Kont Godnych Polecenia zapewne nie będzie szczęśliwych z wprowadzenia przez bank pięciozłotowej opłaty za korzystanie z rachunku, jeśli nie wpłynie na niego tysiąc złotych.”

  Be@ Odpowiedz
  • Ojjj. No to czas się pożegnać.

   Nikt
  • @Nikt Och nie, prosimy nie rób tego. Najpierw prosimy Cię o zapoznanie się ze zmianami, które zostaną wprowadzone do Konta Godnego Polecenia. Nie ma zmiany opłaty za prowadzenie rachunku :) Szczegóły na stronie https://toip.santander.pl/strona/najwazniejsze-zmiany-w-taryfie/konto-godne-polecenia. Pozdrawiam, Arek

   Zespół-Santander
  • Przecież tutaj chodzi o nowe zmiany TOiP od 1.07.2019, a nie obecnie obowiązującą tabelę od stycznia… Niby taki „mądry i miły pracownik banku”, a nie rozumie prostych rzeczy.

   A jak szybko znikają te jego hurtowe komentarze, spamik z Santa zawsze na koniec miesiąca. Chyba muszą coś dobić do normy miesięcznej, czytaj wypłaty, bo tak zawsze się uaktywniają tylko w tym czasie. Dobrze, że Admin czuwa… ;)

   pws
  • W sumie tamte zmiany to chyba nawet z września ubiegłego roku, no ale przecież skąd „pracownik banku” ma to wiedzieć :)

   pws
  • Niestety nie mogę ujawniać danych które widzę u siebie w systemie (mail) ale na moje oko nie jest to pracownik banku. Proszę więc o powstrzymanie się od pseudo-pomocy która, jak powyżej, jedynie wprowadza w błąd – linkowanie zmian sprzed roku trochę mija się z celem.

   Michał
  • No nie mogę , wszędzie podróbki , nie wiadomo ile jest cukru w cukrze odkąd brak polskich cukrowni a tu jeszcze może być przemalowany pracownik . xyz

   prawdziwy-xyz
  • @Michał Wybacz, rzeczywiście przesłaliśmy informację o zmianach, które już zostały wprowadzone. Odnośnie do zmian, które zostaną wprowadzone 1 lipca 2019 r. to będzie wprowadzona opłata w wysokości 5 zł miesięcznie za prowadzenie Konta Godnego Polecenia, ale będzie można łatwo jej uniknąć dokonując przelewu na kwotę 1000 zł w danym miesiącu. Zachęcamy też do zmiany typu konta na Konto Jakie Chcę, które jest wolne od opłaty miesięcznej za prowadzenie rachunku płatniczego. Pozdrawiam, Arek

   Zespół-Santander
  • „wprowadzona opłata w wysokości 5 zł miesięcznie za prowadzenie Konta Godnego Polecenia, ale będzie można łatwo jej uniknąć dokonując przelewu na kwotę 1000 zł w danym miesiącu”
   ŁŻESZ.

   Z opłaty zwalnia wpływ, a nie „dokonanie” (zlecenie) przelewu; wprawdzie jeśli ktoś ma także inne konto, to może sobie te środki samodzielnie na KGP przelać, ale można po prostu pracodawcy podać numer KGP do przelewania wynagrodzenia, taki klient bez żadnego „dokonywania przelewu” będzie miał konto bezpłatne.

   Don Quijote de la Mancha
 • Próbuję dzisiaj złożyć ale nie przechodzi mi wniosek na Santander w chyba ostatniej zakładce (tam gdzie zaznacza się wszystkie zgodny). Ktoś coś?

  Paweł Odpowiedz
 • Fajna promka do skorzystania. Tylko to nieinformowanie kiedy się skończy pula to jest proszenie się banku o wysyp reklamacji.

  aelfraed Odpowiedz
 • I Ktoś coś dostał już:)))??

  Alex Odpowiedz
 • własnie, niech już wyślą kod, bo chce zamknąć u nich konto i potem otworzyć i zgarnąć kolejna premie ;D

  villemo09 Odpowiedz
 • Ja dzis dostalem kod na 100zl

  k3lt Odpowiedz
 • Jest 100 zł bon na pyszne już na emailu ! :)

  bolek Odpowiedz
 • Potwierdzam. U mnie też na mailu bon.

  lukaszzzz Odpowiedz
 • normalnie na skrzynkę, czy w Spamie?

  villemo09 Odpowiedz
 • Też u mnie wpadło, ale dopiero teraz o 15:45 do zakładki promocje na WP.

  pws Odpowiedz
 • u mnie tez o 15,45, super, mozna likwidowac konto i zakladac nowe na kolejna promocje, ale mnie ciesza takie akcje ;D

  villemo09 Odpowiedz
 • Dziś przyszła informacja od Santander z gratulacjami zdobycia nagrody :-)
  ” Zaspokój swój apetyt i odbierz swoją nagrodę – bon o wartości 100 zł na Pyszne.pl ”

  Hmmm czyli co, muszę odrazu 100zł wydać ?

  IreneuszN Odpowiedz
 • Hmmm to może warto przeczytać maila.

  rychu75 Odpowiedz
 • Czy jest możliwość zamknięcia na infolinii lub czacie żeby nie iść do oddziału ?

  dzony Odpowiedz
 • Czy ktoś ma problem z realizacją kodu? Podczas zapłaty za zamówienie wyświetla komunikat niewłaściwy kod.

  zaqwert Odpowiedz
  • Zamawiales przez aplikacje pyszne czy przez strone?

   aaaa
  • Przez stronę

   zaqwert
  • i żeby było śmieszniej nie działają dwa kupony

   zaqwert
  • To może omyłkowo dali kupony ważne tylko w apce, oni takie mają (mi się co jakiś czas zbiera 200 ich punktów, które można wymienić na kod 20 zł — ale tylko do apki).

   Don Quijote de la Mancha
  • Trzeba zrobic 14 zamowien zeby dostac 20 zl. Bardziej oplaca sie zamawiac przez strone, bo mozna dodatkowo 4% cashback z goodie. Przez aplikacje zamawiam tylko jesli mam kod rabatowy na appke lub nie jestem w stanie dojsc do kompa. Albo jak jestem na miescie to zamawiam kebab przez appke pyszne z kodem rabatowym i odbior na miejscu bo przybijaja pieczatki na karte lojalnosciowa. 10 pieczatek = 1 kebab gratis. I tak sobie tu zyjemy :)

   aaaa
  • Aha, no może się tym Goodie zainteresuję, choć zaletą zamawiania przez pyszne.pl jest to, że można to zrobić w dosłownie kilka sekund (np. powtarzając zamówienie; skądinąd apki zacząłem kiedyś używać ze względu na szybką płatność Google Pay, teraz na www też już tak można). Czy to Goodie wyklucza zbieranie punktów pyszne? Za każde zamówienie apką dostaje się 15 pkt. (czyli 1,5 zł, co przy obiadku za 16 zł oznacza zwrot 9,4%), ale za zamówienie z www też się dostaje, lecz tylko 10 pkt. (wartych 1 zł), więc 4% + 1 zł to lepiej, niż 1,5 zł…
   Wiele restauracji umożliwia zbieranie punktów niezależnie od zbierania punktów na pyszne.pl, niektóre wykorzystują mechanizm pieczątek z pyszne, inne mają swoje własne (np. wycinania kuponów z pudełka pizzy — czego, przyznaję ze wstydem, robić mi się nie chce).

   Don Quijote de la Mancha
  • PizzaPortal lepszy :) Tez daje sie blyskawicznie ponawiac zamowienie, a czesto maja 20% rabatu, do tego w wybrane dni tygodnia pewne dania sa tansze o 20%, np. pizza w poniedzialek. Do tego zbieranie punktow Payback.

   keton
  • Nie zauwazylem zeby goodie wykluczalo sie z 10 punktami z pyszne. W pizzaportal jest dostepnych moze 10% z lokali widocznych w pyszne, a te ktore u mnie sa nie uczestnicza juz w nowych poniedzialkach. W starej promocji poniedzialkowej automatycznie obnizalo o 20% a do tego visa checkout 10 zl + kod rabatowy + aktywowany kupon payback. Gdy znajde dobry lokal to mozna zlozyc wieksze zamowienie, ale mniejsze i srednie zamowienia bardziej sie oplacaja teraz przez pyszne.

   aaaa
 • serio? no pięknie, żeby sie nie okazało że te kody to ściema…

  villemo09 Odpowiedz
 • Spokojnie pomylili się już działają!!!
  Niestety w poprzednim mailu przytrafił nam się błąd. Kod, który otrzymałeś był niepełny. Sprawdziło się nasze powiedzenie, żeby nie wysyłać maili „na głodnego”.

  Przepraszamy za pomyłkę i dosyłamy prawidłowy kod o wartości 100 zł na Pyszne.pl:

  bolek Odpowiedz
 • Mam do Was pytanie czy kod na pyszne.pl należy wykorzystać na jedne zamówienie czy można wykorzystać na kilka, ktoś z was próbował takie rozwiązanie?

  McKwacz Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy