150 zł za założenie konta + 2% na koncie oszczędnościowym od Pekao S.A.

Trwa do 30.09.2020

Bank Pekao S.A. ruszył z kolejną reedycją swojej promocji z premią na start. Znów do zgarnięcia mamy 100 zł w gotówce za spełnienie prostych warunków, a oprócz tego 3400 punktów Mastercard Bezcenne Chwile, które możemy wymienić na 50 zł do wykorzystania np. na Allegro. Do oferty powróciło też konto oszczędnościowe, które płaci w tej chwili 2% w skali roku, przez 4 miesiące i dla kwoty 20 000 zł. Wszystkie warunki spełnimy bez wstawania z kanapy, bo konto zakładamy „na selfie” :)

150 zł premii w Pekao S.A. + 2% na koncie oszczędnościowym

Otwórz Konto Przekorzystne i otrzymaj do 100 zł

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która nie posiadała żadnego konta ani lokaty w Pekao w okresie od 1.01.2019 do 30.06.2020.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o Konto Przekorzystne i zawrzemy umowę nie później, niż 30.09.2020. Istotne, aby w trakcie wnioskowania wyrobić również kartę debetową oraz aplikację PeoPay. Zgody marketingowe nie są wymagane.

Bank zaznacza jednak, że umowa powinna zostać zawarta biometrycznie, czyli za pomocą selfie i weryfikację zdalną (internetowo / mobilnie). Dlatego w trakcie wnioskowania powinniśmy wybrać ten sposób finalizacji, a nie wizytę w oddziale. Jeśli jednak z jakichś przyczyn wystąpi błąd i dostaniemy odmowę zawarcia umowy biometrycznie, to finalizacja w oddziale banku będzie również brana pod uwagę :)

100 zł na prostych zasadach

Samo zdobycie „stówki” jest bardzo proste, choć odrobinę czasochłonne. Zgodnie z regulaminem promocji powinniśmy bowiem spełnić poniższe warunki:

  wpływ min. 500 zł za konto (przy czym nie może być to wpłata gotówki, udzielony kredyt, rozliczenie lokaty czy przelanie pieniędzy ze swojego innego konta w Pekao)
 • wykonanie jednej płatności bezgotówkowej w sklepie lub internecie kartą lub przez aplikację PeoPay (BLIK)
 • zalogowanie do aplikacji mobilnej PeoPay

Powyższe warunki powinniśmy spełnić łącznie w każdym z 4. kolejnych miesięcy, zaczynając od miesiąca otwarcia konta lub miesiąca następującego po nim. Przykładowo dla rachunków otwartych w lipcu warunki spełniamy w lipcu, sierpniu, wrześniu i październiku lub sierpniu, wrześniu, październiku i listopadzie.

Wypłata nagrody nastąpi zależnie od momentu, w którym założyliśmy konto. Jeśli udało nam się to zrobić w lipcu – wtedy nagrodę otrzymamy do 31.12.2020. Jeśli w sierpniu – to do 31.01.2021, a jeśli we wrześniu – to do do 28.02.2021.

50 zł za rejestrację w Bezcenne Chwile

Oprócz tradycyjnej premii na start bank przygotował kolejną promocję, w której wziąć udział mogą nie tylko nowi, ale również obecni klienci. Wystarczy, że do 30.09.2020 zarejestrujemy swoją kartę Mastercard wydaną do rachunku w programie Bezcenne Chwile. Możemy tego dokonać przez bankowość internetową Pekao24 lub za pomocą strony bezcennechwile.pl. Zgarniemy za to 1000 punktów powitalnych, które zostaną nam przypisane w ciągu 14 dni roboczych.

Kolejne 2400 punktów zgarniemy za równie prostą rzecz, czyli zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku – PeoPay. Tu na punkty poczekamy 30 dni od spełnienia warunków.

Promocyjne punkty będą ważne 6 miesięcy. Będziemy je mogli wykorzystać na wybrany przez siebie cel w programie Bezcenne Chwile. Powinniśmy móc je wymienić na nagrody o wartości min. 50 zł.

Dodatkowa premia w programie poleceń

Oprócz premii na start Pekao płaci również za założenie konta z polecenia, ale… tylko osobie polecającej. Nowy klient nie ma z tego nic (oprócz standardowej premii 100 zł na start, o którą walczy niezależnie od tego czy założy konto z polecenia, czy nie).

Szczegóły programu poleceń w osobnym prześwietleniu. Warunki kolejnej edycji promocji są takie same, jak poprzednio.

2% do 20 000 zł przez 4 miesiące

Na koniec przypomnę, że premia na start to nie wszystko. Wszyscy nowi klienci Pekao mogą bowiem zgarnąć dodatkowe 2% na koncie oszczędnościowym.

Co trzeba zrobić? Wystarczy, że otworzymy rachunek oszczędnościowy do 30.09.2020, a nasze oprocentowanie będzie podwyższone przez kolejne 120 dni. Saldo, którego dotyczy promocja, to maksymalnie 20 000 zł. Istnieje wprawdzie możliwość założenia Konta Oszczędnościowego Premium (zyskując oprocentowanie 1,5% aż do 100 000 zł), jednak wtedy wymagane jest otwarcie innego konta osobistego – Konta Świat Premium – które jest znacznie droższe w utrzymaniu. A Konto Przekorzystne może być całkowicie darmowe :)

Darmowe Konto Przekorzystne

A ile to wszystko kosztuje? Aby nie zapłacić ani złotówki za prowadzenie Konta Przekorzystnego (standardowo 6 zł) ani za kartę (standardowo 3 zł) należy wykonać… transakcję kartą lub PeoPay oraz zapewnić wpływ na konto w kwocie min. 500 zł. Innymi słowy spełnić warunki, które stawia przed nami promocja :)

Warto również wiedzieć, że bank przewidział też drugą opcję zwalniania z opłat. Pekao nie pobierze żadnych (podstawowych) opłat od osób, które nie ukończyły jeszcze 26. roku życia.

Co z wypłatami z bankomatów? Za darmo pieniądze wyciągniemy z bankomatów własnych Pekao oraz z dwóch dowolnych bankomatów obcych w kraju, o ile spełniliśmy w poprzednim miesiącu warunek wpływu 500 zł i jednej transakcji. Kolejne wypłaty z bankomatów obcych będą nas kosztować już 2% od kwoty wypłaty (min. 5 zł).

Na koniec dodam, że wyrabiając kartę Mastercard Debit FX automatycznie zyskujemy bezstratne przewalutowanie przy płatnościach zagranicznych – a dokładniej po kursie organizacji płatniczej i bez żadnej prowizji banku. Oznacza to, że kartą tą zapłacimy całkowicie bezkosztowo za wszelkiego rodzaju zakupy w innej walucie, niż PLN. Warto o tym pamiętać!

Nie przegap!

Komentarze

 • @Admin: Allegro nie jest partnerem Bezcennych Chwil. Czy możesz potwierdzić że takie bony są/będą dostępne w programie?

  W Odpowiedz
  • Reklamują to wprost na stronie promocji, więc wygląda na to, że niedługo będzie (albo jest na jakichś specjalnych warunkach dla Pekao?)

   Michał
  • Już oficjalnie – właśnie dostałem informację prasową: „Allegro w programie Mastercard Bezcenne Chwile tylko w Banku Pekao”

   Michał
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy