200 zł na paliwo na BP za wyrobienie karty kredytowej mamBONUS w BGŻ BNP Paribas (+100 zł za Apple Pay i 300 zł za konto osobiste!)

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja karty kredytowej mamBONUS BGŻ BNP Paribas. Tym razem do zgarnięcia mamy 200 zł w formie karty paliwowej BP. Ale uwaga: trzeba się śpieszyć. Liczba nagród jest ograniczona do 2000 sztuk!

Karta paliwowa BP o wartości 200 zł za wyrobienie karty kredytowej BGŻ BNP Paribas mamBONUS w promocji

200 zł dla nowych klientów

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnej umowy o kartę kredytową BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy. Jeśli posiadaliśmy w tym okresie inne produkty (jak konto osobiste czy oszczędnościowe) to jak najbardziej możemy wziąć udział w promocji.

W jaki sposób? Wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji i złożymy wniosek o promocyjną kartę Mastercard w programie mamBONUS. Jeśli bank przyzna nam kartę, to nie pozostanie nam nic innego, jak spełnić warunki promocji.

Zgodnie z regulaminem powinniśmy wykonać transakcje kartą na minimum 2000 zł w ciągu 2 pierwszych miesięcy (licząc od dnia podpisania umowy). Możemy więc wydać pieniądze płacąc kartą w sklepach czy internecie (operacje bezgotówkowe), ale równie dobrze… wypłacić pieniądze z bankomatu (operacje gotówkowe). Zwracam jednak uwagę, że ta druga opcja nie jest objęta okresem bezodsetkowym, więc bank zacznie naliczać odsetki od wypłaty zaraz po jej dokonaniu. Dodatkowo jej koszt to 3,5 zł, ale tylko w bankomatach własnych w oddziałach BGŻ BNP Paribas. Za inne zapłacicie już 4,9% (min. 10 zł)!

Jeśli więc zdecydujemy się na wypłatę gotówki z bankomatu BGŻ BNP Paribas, to dobrze będzie spłacić kartę tego samego dnia. Jak meldujecie w komentarzach pod poprzednią promocją taka operacja zakończyła się powodzeniem i bank nie naliczył żadnych odsetek – jedynie opłatę za wypłatę z bankomatu. W ten sposób 200 zł zgarniecie wydając 3,5 zł :)

Przy okazji przypominam o swoim poradniku na temat mądrego korzystania z kart kredytowych. Jeśli pierwszy raz wnioskujecie o tego typu kartę, to zdecydowanie warto go przeczytać.

Nagroda w postaci karty paliwowej BP SuperCard zostanie wysłana listem poleconym za pośrednictwem Poczty Polskiej nie później, niż do 30.11.2018. Będzie ważna 24 miesiące od aktywacji na zakupy na stacjach BP.

Jaki jest największy haczyk promocji? Pula nagród ograniczona do 2000 sztuk. Na szczęście nie powinno być tu sytuacji, że ktoś uruchomi kartę, ale nie dostanie nagrody. Bank zobowiązał się bowiem w regulaminie do poinformowania o wyczerpaniu puli:

Liczba Nagród jest ograniczona do 2 000 sztuk. Jeśli pula Nagród zostanie wyczerpana przed zakończeniem dniem 31.08.2018 r., Organizator poinformuje o tym za pośrednictwem strony: https://mambonus.pl/regulaminy

Ile kosztuje karta kredytowa mamBONUS?

Karta kredytowa Mastercard mamBONUS może kosztować 72 zł rocznie, jednak opłaty w pierwszym roku możemy się pozbyć w dość prosty sposób – wystarczy, że skorzystamy z promocji zwalniającej z opłat i wydamy min. 500 zł w ciągu 2 pierwszych okresów rozliczeniowych dla karty Mastercard Standard lub 1000 zł dla karty Mastercard Gold.

100 zł za transakcje Apple Pay

Oprócz 200 zł w powyższej promocji możemy również zgarnąć 100 zł za transakcje Apple Pay. Wystarczy, że dodamy swoją kartę do portfela w telefonie z iOS i wykonamy 8 transakcji bezgotówkowych.

Promocja dostępna jest jedynie dla najszybszych, bo trwa do 31.07.2018. Szczegóły w jej dokładnej analizie.

Do 300 zł za założenie konta osobistego

Na koniec przypomnę, że oprócz premii za wyrobienie karty kredytowej BGŻ BNP Paribas płaci również za otwarcie konta osobistego. Wystarczy, że założymy Konto Optymalne w promocji „Zyskowne Konto” i spełnimy jej warunki, a 300 zł będzie nasze.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy KK od SygmaBanku wyklucza z promocji?

  Kacper Odpowiedz
  • „BANK BGŻ BNPP PARIBAS przekazał informacje o zobowiązaniu Karta kredytowa, udzielonym na podstawie umowy zawartej w dniu 24.02.2017 r. na kwotę xxxx PLN. Data, na jaką dane przekazane do BIK są aktualne to 17.08.2017 r. Data zamknięcia rachunku to 17.08.2017 r”. – rozumiem że to mnie dyskwalifikuje z tej promocji, mimo że umowa była podpisana z marką SygmaBank (od czerwca 2016 już wykupiona przez BGŻ BNP Parbibas)

   Kacper
 • 14:30 wniosek, 15:30 tel od konsultanta, 17 podpisana umowa w oddziale…

  sss Odpowiedz
 • czy jeśli wybiorę opcję wypłaty tych 2 tys z bankomatu i wpłaty w oddziale tego samego dnia to aby nie ponosić opłaty rocznej muszę jeszcze wydawać tą kartą 500/1000 zł czy warunek został spełniony?

  Andrus Odpowiedz
  • Pytanie czy w regulaminie sa dowolne operacje czy tylko bezgotowkowe

   keton
  • no właśnie nie widzę nic na ten temat.. :/

   Andrus
  • Jest w regulaminie sprzedaży premiowej dołączanej do umowy. Można bezgotówkowo i z bankomatu.I to i to to transakcja. Co ciekawe w żadnym z papierów nie ma nic o 200 zł karcie BP.
   Indagowana na powyższą okoliczność infolinia twierdzi, że jeśli wyraziłem przy telefonicznej rozmowie o karcie wszystkie wymagane zgody to przy spełnieniu pozostałych warunków dwie stówy na paliwo dostanę. Na wszelki wypadek zapisałem sobie wszelkie informacje i wziąłem z banku ulotkę opisującą wymagania do udziału w promocji. Niejasna jest jeszcze dla mnie konieczność lub nie rejestrowania się w programie mamBONUS.

   Bufon
  • też nie mam żadnego załącznika z info o promocji z bonami BP. Mam natomiast załącznik z promocją że opłata za kartę za pierwszy rok równa się 0 PLN. Mam nadzieję że nie będzie przypału z tymi bonami…

   gregoopl
 • o co chodzi z tymi dodatkowymi 5000 pkt mamBONUS na start (oprócz 200 do BP)???

  Aby je otrzymać musimy „dokonać czterech transakcji kartą na kwotę minimum 50 zł każda, w okresie do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym Umowa o Kartę została zawarta. „

  gregoopl Odpowiedz
  • No i sam sobie odpowiedziałeś..
   Po spełnieniu tych warunków dostaniesz 5000pkt które możesz później wymienić na nagrodę

   Kłapouchy
  • dzięki, nie byłem pewien czy te pkt mają coś wspólnego z tymi bonami czy nie. Poszukałem i widzę że te 5000 pkt i tak niewiele warte są

   gregoopl
  • Niewiele jak niewiele, zawsze można wymienić na doładowanie tel. 15 zł.

   ls5
 • Czy, aby otrzymać bonus karta muśi być aktywana ?

  Michał Odpowiedz
 • Czy ktoś orientuje się czy składając wniosek w ramach tej promocji mogę wciąż skorzystać z ekspresowego trybu wydania karty w oddziale?

  kubi Odpowiedz
 • Zgodnie z regulaminem wyrażenie żadnej zgody marketingowej nie jest wymagane w celu uczestnictwa w promocji :-)

  Paweł Odpowiedz
 • A jak jest z tą wypłatą gotówki z bankomatów, pobierana jest jakaś oplata czy nie. Jest teraz promocja za wybranie 1000 zł z karty kredytowej otrzymuje się 1000 pkt mam bonus.

  pasikonik119 Odpowiedz
 • nie opłaca się, jest pobierana opłata 3,5 zł , 1000 punktów nie jest nawet tyle warte

  conrad_88 Odpowiedz
 • czy ta promocja jeszcze trwa? Na przywołanej stronie z regulaminami nie ma refulaminu tej promocji.

  RAREK_WYJADACZ Odpowiedz
 • Własnie otrzymałem kartę BP na 2 stówy. Miło, szybko,elegancko.

  Bufon Odpowiedz
 • U mnie dokładnie to samo, 200 zł na paliwo za 3,5 zeta, bardzo miło. :)

  Ewa Odpowiedz
 • jak długo jestem związany umową z bankiem na KK w tej promocji? Czy po spełnieniu jej warunków i otrzymaniu nagrody mogę zrezygnować od razu z KK?

  Krzychu135 Odpowiedz
  • Jak najbardziej – regulamin nie przewiduje konieczności dalszego korzystania z karty :)

   Michał
 • Czy ta wypłata z bankomatu 2k pln zwalnia z oplaty rocznej ?

  Rafik Odpowiedz
 • Nie moge znaleźć wiarygodnego porównania KK z prowizjami za przewalutowania. Uzywam KK głównie podczas wakacji ale KK mBanku to już 5,9% za przewalutowanie!!! Już widzę że master to średnie rozwiązane ze względu podwójne przewalutowanie i spreed banku (każdego). Alternatywa byłaby visa ale czy znacie jakiś konkretny bank z zerowymi lub niskimi prowizjami?

  JB Odpowiedz
 • Czy te 2000 tys juz osiagnieto, bo nie widze nic na tej stronie co w regulaminue mowa

  Elek Odpowiedz
  • Nie osiągnięto. BGŻ BNP Paribas ma w zwyczaju wyłączać możliwość wnioskowania. Póki jest – można składać wnioski.

   Michał
 • czy jesli podpisze umowe o karte 28.08 to pierwszy okres rozliczeniowy bedzie juz w sierpniu, czy bedzie to wrzesien i kolejny pazdziernik? chodzi mi o warunek wydania 500/1000 w 2 pierwszych okresach rozliczeniowych

  Anka Odpowiedz
 • do 31.08 musze zlozyc wniosek czy podpisac umowe? Myslicie ze uda sie to ogarnac w 3 dni??

  klaudi Odpowiedz
 • Czy ktoś również borykał się tu z problemem jakim jest brak możliwości wygenerowania PINu do karty z sieci telefonicznej Virgin (która to sieć nie pozwala od niedawna chyba wysyłać smsów na 4884)?
  Da się to jakoś obejść?

  Pietia Odpowiedz
  • mi w oddziale proponowali wysyłkę pinu za 25 PLN, to nie sieć dziadowska tylko dziadowski bank :) zmiana numeru nie pomoze, trzeba wyrobic nowa karte i we wniosku o karte podac inny numer (zmieniajac go w systemie), sama zmiana numeru nie pomoze, bo system czeka na sms z podanego numeru z wniosku

   Dzikus
  • Poszedłem zagadałem i dało się bez 25PLN.Kwestia Pani w Banku i jej podejścia.Bank i sieć podobny poziom to fakt.

   Zdzisiek80
 • Nie da się.Trzeba iść do oddziału zagadać i zmienić numer.Mogą za to kasę wołać :/ To taka … „dziadoska” sieć :/

  Zdzisiek80 Odpowiedz
  • Ja zmieniałam nr z tego powodu na infolinii – chcieli 10 zł, ale dyskutowałam z konsultantem i w końcu zmienił bez opłat. Dalej jest zmiana PINu, bo tak jak @Dzikus pisze sama zmiana numeru nic nie da – opłata 15 zł. Zwrócili po reklamacji.

   m.
 • Jak ktoś pyta, czy zdarzy, załatwiłem wszystko w niecałe 5h (łacznie w wizyta w oddziale) – Gdańsk

  asd Odpowiedz
 • Czy doładowania Revoluta dalej nabijają wam punkty? Bo u mnie nie, nie ma ich nawet w historii transakcji, a wcześniej szybko się pojawiały.

  Purkier Odpowiedz
 • Promocja jest przedłużona do 16.09

  conrad_88 Odpowiedz
 • Dzisiaj przyszła karta paliwowa BP 200 zł, wszystkie warunki spełniłem w 1 okresie rozliczeniowym, który się jeszcze nie skończył (pozostało kilka dni do końca ). Miła niespodzianka od Paribasa :)

  Marcinex72 Odpowiedz
 • również potwierdzam otrzymanie karty 200zł. Przyszło listem poleconym

  mirek Odpowiedz
 • Wszyscy dostali już bony?
  Spełniłem warunki w sierpniu i do tej pory nic. Zgodnie z regulaminem mają czas do końca listopada, ale widzę dużo osób już dostało.

  Mateusz Odpowiedz
  • Brałem udział w dodatkowej edycji, spełniłem warunki na początku września i do tej pory bonu brak. Widząc komentarze że wiele osób dostało bon w szybkim tempie zadzwoniłem na infolinię z pytaniem czy może został już wysłany ale nie mieli takiej informacji. Listonoszowi w mojej okolicy zdarza się zostawić listy nie w tym miejscu jaki widnieje na kopercie i tego się najbardziej obawiam. Dotyczy to również awiza.

   saroyan
 • Ja dostałam kartę w poniedziałek. Czy ktoś się orientuje czy trzeba ją jakoś aktywować czy odrazu można płacić?:)

  Katarzyna Odpowiedz
 • Warunki spełniłam w październiku więc miesiąc

  Katarzyna Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy