Wraca 200 zł za założenie konta w Alior Banku w ramach 22. edycji MoneyManii!

Zakończona

Ruszyła 22 edycja Money Manii. Tym razem za założenie Konta Jakże Osobistego Alior Banku możemy zgarnąć 200 zł premii. Warunki promocji są bardzo proste do spełnienia – wystarczy zapewniać wpływy i wykonywać 3 transakcje bezgotówkowe :)

200 zł od Alior Banku w najnowszej Money Manii

Roczny okres karencji

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego w Alior Banku (w tym walutowego) ani Karty Kibica w okresie roku przed złożeniem wniosku. Natomiast:

Posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Alior Banku oraz konta w T-Mobile Usługi Bankowe nie wyklucza Uczestnika z Promocji

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się (lub zalogujemy) na stronie Money Manii, a następnie złożymy wniosek o Konto Jakże Osobiste wraz z kartą płatniczą przez wygenerowany dla nas link w okresie do 30.04.2020. W trakcie wnioskowania powinniśmy również wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej w celu przeprowadzenia promocji – w końcu Money musi zostać powiadomione o tym, żeby wypłacić premię :)

Czas na podpisanie umowy mamy do 30.05.2020. Pamiętajmy tylko, że jeśli będziemy podpisywać umowę w oddziale, to powinniśmy sfinalizować wniosek internetowy, a nie składać nowy!

200 zł premii za transakcje

Co dalej? Zasady zdobycia premii są całkiem proste. W każdym z trzech pełnych miesięcy następujących po miesiącu założenia rachunku powinniśmy wykonać co najmniej trzy płatności bezgotówkowe kartą na dowolną kwotę oraz zapewnić dowolne wpływy na łączna sumę 500 zł.

Bank zastrzega jedynie, że w akcji nie będą brane pod uwagę transakcje z kodami MCC 7995, 8999, 4111, 6012, 6211, 6051, 4829, 4900. Są to popularne „ułatwiacze” obrotów kartą (więcej o kodach MCC na jakimcc.pl). Wszystkie „normalne” transakcje w internecie, sklepach, marketach czy na stacjach paliw są jak najbardziej OK.

To jednak nie wszystko. Regulamin promocji zastrzega również, że konieczne jest pobranie aplikacji mobilnej banku i zalogowanie się do niej co najmniej raz w ciągu tych samych miesięcy, co powyżej. Przykładowo dla kont założonych w marcu wszystkie warunki promocji musimy spełnić w kwietniu, maju oraz czerwcu.

Dodatkowo konieczne jest uzupełnienie numeru założonego rachunku w swoim profilu na stronie MoneyMania nie później, niż do 31.08.2020. Będzie on potrzebny do wypłaty premii. Oczywiście czym szybciej, tym lepiej.

Informacja o zgarnięciu nagrody trafi bowiem do nas w miesiącu następującym po miesiącu spełnienia wszystkich warunków. Dla naszego przykładu będzie to koniec lipca, natomiast dla osób, które spełnią warunki później będzie to, odpowiednio, 28.08.2020 lub 25.09.2020.

Przelew 200 zł otrzymamy, odpowiednio, do 7.08, 4.09 lub 2.10.2020.

Jakże Osobiste Korzyści

Premia na start to jednak nie wszystko. W ramach Konta Jakże Osobiste możemy aktywować różnego rodzaju pakiety korzyści. Za pierwsze dwie nie płacimy ani grosza, a za kolejne – 3,5 zł miesięcznie. Do wyboru mamy:

 • nowość: brak prowizji za przewalutowanie transakcji zagranicznych
 • bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce
 • bezpłatne wypłaty za granicą
 • limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni
 • ubezpieczenie podróży za granicą
 • pomoc w nagłych wypadkach – pakiet assistance
 • pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych
 • pakiet bezpłatnych powiadomień
 • 3% na koncie oszczędnościowym (przy czym od 1.04 konieczne jest również wydanie 300 zł miesięcznie kartą – inaczej bank naliczy 2%)
 • zwrot 1% za płatności zbliżeniowe telefonem

Z perspektywy osoby oszczędnej najciekawsze są dwie ostatnie pozycje. 3% na koncie oszczędnościowym uzyskamy do 20 000 zł. Zwrot natomiast zyskamy do 20 zł miesięcznie – za płatności Google Pay, HCE oraz BLIK (z wyłączeniem „złych” kodów MCC).

Jeśli natomiast potrzebujemy karty, która świetnie nadaje się do transakcji zagranicznych – to warto wybrać pierwszą opcję. Alior wprowadził bowiem niedawno nową korzyść, czyli możliwość wyboru przeliczania transakcji po kursie średnim (organizacji płatniczej, a następnie po kursie NBP).

Szczegółowo o pakiecie korzyści pisałem w swoim pierwszym prześwietleniu Konta Jakże Osobistego. Korzyści możemy modyfikować – każda zmiana zaczyna obowiązywać od kolejnego dnia od 6:00.

2,5% na Koncie Mega Oszczędnościowym

Na koniec dodam, że w Alior Banku istnieje jeszcze jedną możliwość skorzystania z podwyższonego oprocentowania na Koncie Mega Oszczędnościowym. O tym, jak zdobyć 2,5% do 100 000 zł, pisałem w tym prześwietleniu.

Ile kosztuje Konto Jakże Osobiste?

Konto Jakże Osobiste może nas kosztować 10 zł miesięcznie, jednak dowolny wpływ min. 1500 zł z innego banku (lub z rachunku firmowego Alior Banku) zwalnia nas z opłaty za dany miesiąc. Najprościej więc przelewać sobie środki samodzielnie ze swojego konta w innym banku, aby nie ponosić opłat. No chyba, że jesteśmy młodzi – Alior zaznacza, że opłaty nie pobierze również od osób w wieku 18-26 lat.

Zapłacić możemy natomiast za kartę debetową – jej posiadanie to koszt 5 zł miesięcznie, jednak wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł zwalnia z opłaty.

Co z bankomatami? Pieniądze za darmo wypłacimy z bankomatów własnych Alior Banku. Pozostałe wypłaty w kraju to koszt 2,5 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy umowę można podpisać przez przelew z innego banku?

  Beata2 Odpowiedz
 • Jakby ktoś próbował puścić ten weryfikacyjny z ING to dajcie znać. Kiedyś się nie dało, wiem!, ale od kilku miesięcy ING też zakłada konta na przelew. Więc może teraz ich przelew też może działać w innych bankach na weryfikację;)

  Dominika Odpowiedz
  • Jeśli masz wyrobiony wzór podpisu po wizycie w banku to można przelew weryfikacyjny z ING działa.

   Maciej
  • Tyle lat mam to konto, ale zakładałam w Banku, więc musiałam się podpisać :D

   Dominika
 • 2,6% jest teraz na Koncie Mega Oszczędnościowym, a nie Mocno Oszczędnościowym.

  e Odpowiedz
 • a co z kartą kredytową aktywną ?

  dd Odpowiedz
 • To już nie będzie 3% :(:(, ja już od dawna nie używam ich karty. To w tym miesiącu jeszcze będę mieć 3%? Beznadzieja:(

  Dominika Odpowiedz
  • Trzeba będzie wydać kartą 300 zł, żeby mieć 3% – więc dalej będzie, tylko w nieco cięższej formie

   Michał
  • Jest gdzieś oficjalna informacja banku o wyższym oprocentowaniu od kwietnia( jakiś regulamin etc.) ?

   adam32
  • To nie jest wyższe, tylko takie samo oprocentowanie, jak obecnie. Dochodzi tylko warunek wydania 300 zł. Wszystko jest w tabeli oprocentowania :)

   Michał
  • Swoją drogą ciekawe czy mi policzą za wznowienie karty. Czyli w kwietniu już trzeba wydać te 300? A jeśli zamówię kartę dopiero w kwietniu żeby przez miesiąc nie było wymogu jej używania, to nie ważne, tak? Bo w kwietniu musze zrobić 300 inaczej za kwiecień nie będzie 3%?

   Dominika
  • Wyższe – miałem na myśli od standardowego 0.5% (czyli 3%). Dziękuję za odpowiedź :)

   adam32
  • Czy co miesiąc trzeba wydać 300 zł, żeby zarobić 13 zł (po podatku), czy Tylko mi się to nie kalkuluje?

   Kate
  • Mi również, ja dodatkowo uwzględniam cashback, czyli co najmniej 3 zł mniej.

   Ciekawski
 • Mam umowę ramową bo mam KK i kiedyś miałem konto. Wniosek internetowo nie przechodzi. Ma się niby kontaktować konsultant. Nie wiadomo tylko czy wniosek się załapie.

  Paweł K. Odpowiedz
  • Spytałem i dostałem info, że jak najbardziej wnioski przeprocesowane w ten sposób się łapią. Po prostu osoby będące już wcześniej klientami Alior Banku tak będą miały.

   Michał
  • Dzięki! Świetne info!

   Paweł K.
  • Paweł po jakim czasie zadzwonili do Ciebie?

   m.
  • Mniej więcej po 24h ale jeszcze nie wiadomo czy będę mógł skorzystać z promocji. Muszą potwierdzić w Centrali

   Paweł K.
  • Przechodzi bez problemu, ponieważ byłem już kiedyś klientem banku to w trakcie wypełniania wniosku pojawił się komunikat że skontaktuje się ze mną konsultant,na drugi dzień telefon konto od ręki aktywne a na stronie MoneyMani informacja że uczestniczę w promocji Alior Banku +200 i tyle

   ZICHI
 • Zamknąłem konto w Aliorze 6 marca 2019. Czy mogę otworzyć konto 7 marca 2020 i skorzystać z promocji ?

  luic Odpowiedz
 • Dwie uwagi do konta:
  – przelew z T-Mobile UB nie zwalnia z opłaty za konto
  – okres wykonania transakcji kartą jest przesunięty o 1 dzień, więc transakcje wykonane ostatniego dnia miesiąca wliczają się już na przyszły miesiąc
  Warto o tym napisać, bo pewnie parę osób się natnie.

  p27 Odpowiedz
 • Czy kartę do konta można nie brać?

  R Odpowiedz
  • Trzeba. Gdyby nie trzeba było, to ten wpis nie zawierałby takiego zdania:

   a następnie złożymy wniosek o Konto Jakże Osobiste wraz z kartą płatniczą przez wygenerowany dla nas link w okresie do 30.04.2020.

   Michał
 • W prześwietleniu konta, do którego podany jest tutaj link, jest napisane, że ten 1% cashbacku jest nie tylko za płatności telefonem, ale też za płatności blikiem w sklepach. Czy to jest nadal aktualne, czy już tę korzyść usunęli? Bo myślełem, że zrezygnuję sobie z karty po otrzymaniu premii i będę zgarniał cashback za Blika.

  jaceny Odpowiedz
 • Chciałam założyć konto przelewem weryfikacyjnym z ING. Niestety po przełączeniu na BlueMedia wyświetlił się komunikat, że przelew nie może zostać zrealizowany. Nie było możliwości powrotu do wniosku, wybrania innego banku, tylko odesłało mnie do strony BlueMedia. Ale w aplikacji MoneyManii wniosek wisi jako „wysłany”. Na e-maila nic nie dostałam. Ktoś wie, co robić w takiej sytuacji? Czekać na jakąś weryfikację, pisać do Money/banku? Pozdrawiam.

  Micha Odpowiedz
  • Mogłabyś dać znać jak się to skończyło z tym przelewem? Bo może Ci to przeszło. Mnie właśnie interesuje co z tym ING i byłabym wdzięczna;)

   Dominika
  • Złotówki mi nie pobrało, więc raczej weryfikacja nie poszła, poczekam do poniedziałku, jak dalej będzie wisiało jako wniosek „wysłany” bez żadnego info na mailu, umów itp., to gdzieś napiszę i jak się dowiem, to tak, dam znać. :)

   Micha
  • Oki;)

   Dominika
  • Patrząc po innych komentarzach, to może być kwestia tego, że miałam wcześniej konto w Aliorze. Ale jeszcze nikt od nich się do mnie nie odezwał.

   Micha
  • Pisałam do obsługi MoneyManii – odesłali mnie na infolinię banku. Dzwoniłam do banku – odesłali do MoneyManii. Chyba promocja nie dla mnie. :p

   Micha
 • Czy komuś przeszedł przelew weryfikacyjny z mbanku ? Widzę że z ING jest jednak problem.

  luic Odpowiedz
 • @jaceny
  Regulamin korzyści tak to opisuje
  ” 6. Zwrot za płatności zbliżeniowe telefonem (…)
  2) Płatności zbliżeniowe telefonem obejmują płatności bezgotówkowe w sklepach stacjonarnych z użyciem Google Pay, technologii HCE, Apple Pay oraz usługi BLIK. „(…)
  Z samego zapisu nie wynika zakaz płatności BLIKI-em w transakcjach internetowych, ale skłaniałbym się ku temu, że zwrot nastąpi jednak za płatności Blik-iem tylko w sklepach stacjonarnych. Dla pewności warto, abyś się zapytał bezpośrednio w banku. Zapis ten można bowiem interpretować też, że bank zwróci za sposób a nie miejsce płatności.

  Waldemar Odpowiedz
  • Wynika, za blik w internecie nie ma zwrotu.

   p27
  • Sprawdzone, zwrot za blik stacjonarny.

   Co ciekawe, jak płacisz za paczkę w paczkomacie, paczkomat definiuje platnosc jako internetowa

   Anom
 • Czy jeżeli zrobię doładowanie na 300zł revolut kartą aliora to będę zwolniony z opłaty miesięcznej?

  Mateusz Odpowiedz
  • Ja się tu kasuje odrazu z tym tekstem, a niektórzy wprost i z grubej rury:D pozdrawiam

   Dominika
 • Czy przelew aktywacyjny można zrobić z TMUB?

  Jazz Odpowiedz
  • A jesteś TMUB potwierdzony i zweryfikowany dowodem osobistym ? Bo to bank z kilkoma oddziałami w całej Polsce… i to kiepskiej jakości oddziałami. Przelew aktywacyjny powinien iść z banku, w którym masz Profil Zaufany – skoro PZ przechodzi, nie powinno być problemu z założeniem konta.

   Be@
  • Ja do takich akcji „potwierdzających” mam banki typu „solid rock”: WBK (S…r), Millenium. I dowód zawsze aktualny i oddziały w razie niemca blisko… TMUB jest dostarczany przez Aliora, ktoś tu pisał, że zgody marketingowe w jednym wpływają na drugi…

   qq
 • I co słychać z przelewami weryfikacyjnymi ? Komuś przeszedł ? Z jakiego banku ?

  luic Odpowiedz
  • Próbowane z TMUB, Millenium oraz BNP – niestety pojawia się informacja o braku możliwości wykonania przelewu autoryzacyjnego. Pozostał kurier. Mam nadzieję, że uda się spokojnie umówić o dogodnej porze. Posiadacie informację, która firma obsługuje dostawy dokumentów?

   Stefan_w_berecie
  • DHL. Czekam na umowę :)

   Weronika
 • Od dziś oprocentowanie na koncie mega oszczędnościowym wynosi 2.5%, warto poprawić w tekście.

  Dobcio Odpowiedz
 • Czy płatności na 300zł Blikiem zwalniają z opłaty miesięcznej za kartę?

  jaceny Odpowiedz
 • Konto Oszczędnościowe pierwsza wypłata (przelew na KJO ) w miesiącu darmowa. Proszę o przypomnienie ile kosztuje kolejna ?

  rychu75 Odpowiedz
 • Pisałam do obsługi MoneyManii – odesłali mnie na infolinię banku. Dzwoniłam do banku – odesłali do MoneyManii. Chyba promocja nie dla mnie. :p

  Micha Odpowiedz
 • Czy w ramach korzyści przysługuje 1% zwrotu za płatności BLIK-iem w sklepach internetowych? Ktoś ma wiarygodne informacje?

  Beata2 Odpowiedz
 • @kruczi
  Czy Ty to sprawdzałeś? Wykluczenia dotyczą transakcji kartą a transakcja BLIK-iem następuje ” prosto z konta” więc nie ma MCC. Ten regulamin w tym momencie jest jednak niezrozumiały.

  Beata2 Odpowiedz
 • @kruczi
  Znam ten fragment, ale to nie zmienia faktu, że transakcje BLIK-iem nie mają MCC. Te ostatnie dotyczą płatności kartą w sklepach stacjonarnych.

  Beata2 Odpowiedz
  • aż sprawdzę w tym miesiącu blika z mcc z listy

   kruczi
  • Ale zwrot 1% dotyczy tylko sklepów stacjonarnych.
   „Płatności zbliżeniowe telefonem obejmują płatności bezgotówkowe w sklepach stacjonarnych z użyciem […] usługi BLIK”

   Czyli dla 1% można z siebie błazna zrobić i za prąd zapłacić w wariancie przepisywania kodu w kasie jakiegoś Tauronu, ale nie będzie zwrotu za płatność przez eBOK.

   Don Quijote de la Mancha
  • poszedł stacjonarnie blik ze złym mcc na 2k
   zobaczymy w kwietniu

   kruczi
 • To 3% przy płaceniu kartą to też tylko do 30.06, ciekawe co potem?
  Wiecie może, czy płaci się za zamówienie kolejnej karty jeśli się już z pierwszej kiedyś zrezygnowało? Bo z bankiem nie idzie się dogadać:(

  Dominika Odpowiedz
  • Teraz obniżyli stopy procentowe, więc z tym „potem” może być niestety różnie.

   jaceny
 • @admin w tytule jest „150 zł za 3 x 3 transakcje” a przecież premia wynosi 200zł a nie 150zł. Skąd się wzięło to 150zł?

  ningensanka Odpowiedz
 • Cześć wszystkim. Chciałem założyć konto ale podczas uzupełniania wniosku i przejściu do następnego etapu wyskoczyło info , że skontaktuje się ze mną doradca czy potwierdzam taki kontakt. Potwierdziłem i co dalej. Nie przepadnie mi ten wniosek w tej promocji.

  chf Odpowiedz
  • Nie przepadnie, Ja tak miałem. W ciągu 2 dni zadzwonił do mnie konsultant i konto od ręki zostało założone oczywiście w tej promocji. Na stronie moneymani też jakoś po 2 dniach pojawiło się okienko że przystąpiłem do promocji

   ZICHI
  • Dzięki za info

   Chf
 • Powtarzana kilkukrotnie próba sfinalizowania wniosku poprzez przelew okazała się nieskuteczna. Wklejałem NRM Millennium, mBanku, Getinu, BOŚ i za każdym razem ten sam komunikat, że bank nie obsługuje pay-by-link lub dane są niezgodne z danymi w banku macierzystym. Dane są zgodne bo w związku z wymianą dowodu trzeba było wykonać rundę po oddziałach i uaktualnić dane. Dziwne i denerwujące….

  Lord Klops Odpowiedz
 • Czy dobrze rozumiem, że żeby być zwolnionym z opłaty za kartę – wystarczy wydać 300zł, bez żadnych wyjątków?

  Morti Odpowiedz
 • Dla pewności zapytam, konto zakładane w marcu, czy w marcu muszę jeszcze zasilić konto 1500zł i wydać kartą 300zł? Jest niepełny miesiąc więc chyba nie jest to wymagane?

  ZICHI Odpowiedz
 • Jak najprościej wypowiedzieć konto w Aliorze, także z umową ramową aby można było w przyszłości potem jeszcze skorzystać?

  TomekW Odpowiedz
 • Czy płatności telefonem aby zgarnąć 1% zwrotu spełnia warunek 3 płatności na min 300zl kartą aby otrzymać premię czy konieczne jest wykonanie tych płatności plastikiem

  Andrus Odpowiedz
 • Żona założyła konto w money manii, status wniosku odnośnie Alior Banku widnieje na „wysłany”. Od banku nie było odzewu od 5 marca (wtedy żona założyła konto w money manii) do dziś. Co z tym robić ?

  Pablo77 Odpowiedz
  • Miałam podobnie, mailowy kontakt z MoneyManią ani telefoniczny (kilkukrotny) z Aliorem nie przyniósł rezultatu. Założyłam konto w placówce, pan zapewniał, że wniosek będzie brał udział w promocji, wystarczy uzupełnić dane numerem konta, które mi założyli.

   Micha
 • Mam problem z kartą i PP. 6 marca otworzyłem konto; 9 wysłana karta. Jako że do 30 marca karta nie dotarła to zamówiłem drugą. Mamy jeszcze 10 dni kwietnia i trochę się boje że PP nie zdąży mi jej dostarczyć. Ktoś miał podobną sytuację? Jest jakaś możliwość pozyskania karty czy trzeba będzie słać reklamacje?

  pytalski Odpowiedz
  • Z poziomu aplikacji można aktywować kartę i dodać ją do GP. Ja czekałem ponad 3 tygodnie na fizyczną kartę.

   Paweł K.
  • W przypadku Google Pay nie będzie problemu dodania karty/zapłaty, jako że nie było dokonania pierwszej transakcji w terminalu?

   pytalski
 • Czy opłaty za konto będą pobierane w miesiącu w, którym zawarło się umowę?

  Matthias Odpowiedz
 • Czy dobrze rozumiem, że spełnienie warunków promocji (wpływ 1500 zł i 3 płatności bezgotówkowe) to jedno a spełnienie warunków do bezpłatności konta/karty to co innego, tzn. trzeba zapłacić kartą min. 300 zł, żeby za nią nie płacić 5 zł?
  Pomijam sytuację min. 3 płatności na min. 300 zł :)

  jmg Odpowiedz
  • Konto za 0 zł jest przy wpływie 1500 zł, natomiast karta przy dokonaniu płatności za minimum 300 zł miesięcznie :)

   Weronika
 • @Admin
  Złożyłem wniosek z Twojego linku o konto. Wybrałem umowę online. Pokazał się komunikat, na niebieskim tle, że mój bank nie może zrealizować operacji. Po kliknięciu na „powrót do sklepu” pojawił się komunikat, że przelew wykonano. Na MM jest informacja że wniosek wysłany. Zalogowałem się na konto w Santanderze. Przelewu weryfikacyjnego nie wykonano. O co chodzi?

  Eugeniusz Odpowiedz
  • Z tego co wiem bank ma oddzwaniać do osób, którym nie udało się zakończyć procesu i finalizować wniosek telefonicznie.

   Michał
  • Dokładnie tak, Ja w ten sposób zakładałem właśnie konto 👍

   ZICHI
  • Z tym oddzwanianiem Michał to tak wiesz, ja już chyba z 3/4 tygodnie czekam :P Aż zapomniałem o tej promocji…

   Akashi71
  • Ja dokończyłam w oddziale, też nikt do mnie nie zadzwonił.

   Micha
  • Średnio specjalnie chcę iść do oddziału, prędzej w tygodniu ich zaatakuje na infolinii

   Akashi71
  • Mi akurat infolinia nie była w stanie pomóc. Powiedzieli, że ktoś oddzwoni, ale się nie doczekałam.

   Micha
 • Wczoraj wnioskowałem o konto
  Oczywiście nie przeszło, więc zaznaczylem o kontakt telefoniczny. Dzisiaj był telefon ale jak odebrałem to była cisza ….
  Będą jeszcze dzwonić ??
  Na na MoneyManii status wniosku – wysłany !

  IreneuszN Odpowiedz
 • Witam. Podczas finalizacji złożenia wniosku na stronie moneymanii, w punkcie ostatnim, gdzie wybieram sposób podpisania umowy mam do wyboru jedynie 3 opcje, tj. online (tutaj system nie przyjmuje numeru konta z innego banku z informacją twój bank nie umożliwia wykonania przelewu potwierdzającego poprzez link do szybkiej płatności internetowej tzw. pay-by-link), kurier oraz wideo weryfikacja. Jak w takim układzie mogę podpisać umowę w oddziale banku, żeby załapać się na te promocję?

  ArUs Odpowiedz
 • Czy płatności telefonem (przez Google Pay) wliczają się do wymaganych 3 płatności do promocji? Oraz czy wliczają się do wymaganych 300zł na darmową kartę?

  Baatochan Odpowiedz
  • no właśnie. Jak to jest?

   tom
  • Wg przedstawiciela, ktory prowadzil moj proces zakladania konta, platnosci GPay licza sie do wymaganych 300zl i 3 transakcji karta. W sensie, podlaczenie tej konkretnej karty pod GPay liczy sie do transakcji tamta karta.

   Baatochan
 • Jak długo czekaliście na kartę? 30 kwietnia złożyłam wniosek, 6 maja podpisałam umowę, 11 maja bank aktywował konto. Karta do dziś nie przyszła. Jak było u Was?

  Beata2 Odpowiedz
  • Smsa o wysyłce karty dostałem 5 maja, kartę otrzymałem 11 maja. Wygląda na standardowy czas iścia listu poczta polska. Jeśli chodzi o otwarcie konta to konto aktywowane zostało u mnie 30 kwietnia.

   Baatochan
 • Czy wpływ 1500 musi być jednorazową wpłatą? Czy chodzi tu o sumę wpływów w danym miesiącu ?

  m Odpowiedz
 • Jak ktoś nie miał karty w programie bezcenne chwile a Aliorze może podbić nagrodę i zyskać 3400 punktów w Bezcennych chwilach wymienne na bon 50 zł.
  Regulamin: https://rpm-cms.upaid.pl//media/3274/regulamin-alior.pdf

  bolek Odpowiedz
  • Dzięki, specjalnie czekałem z rejestracją karty na jakąś okazję i się doczekałem

   ZICHI
  • #bolek a co to za bon? w wersji papierowej czy elektronicznej? jak go można wydać? gdzie nim można zapłacić?

   luic
  • Orientuje się ktoś czy transakcje na R będą kwalifikowane? Jest tylko zapis o transakcjach bezgotówkowych w sklepach stacjonarny lub internetowych…

   Micha
 • Mam problem – dopisuje nr konta do formularza na stronie money manii i w żaden sposób ten numer się nie zapisuje do formularza ani nie pokazuje żadnego powiadomienia, że się dodał. Próbowałem numer razem, ze spacjami, z myślnikami i nic. Jakiś pomysł?

  KUKI Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy