Rekordowo łatwe 200 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego + 3% na koncie oszczędnościowym od Pekao!

Zakończona

Ruszyła promocja Pekao S.A. w której do zgarnięcia jest baaaardzo łatwe 200 zł premii! Oprócz tego bank ciągle oferuje podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym – aż 3% w skali roku dla kwoty 30 000 zł.

200 zł za założenie konta przekorzystnego w Pekao

Otwórz Konto Przekorzystne wraz z kartą i otrzymaj 200 zł

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która nie posiadała żadnego rachunku osobistego w Pekao w okresie od 1.08.2018 do 31.07.2019.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek internetowy (lub mobilny) o Konto Przekorzystne i zawrzemy umowę o konto nie później, niż 31.08.2019. Istotne, aby w trakcie wnioskowania wyrobić również kartę debetową lub aplikację PeoPay.

Tu dodam, że w obecnej edycji promocji wymagane jest złożenie wniosku internetowego. Samą umowę będziemy mogli podpisać biometrycznie (bez ruszania się z kanapy, choć nie zawsze to działa poprawnie i potrafi powodować błędy) albo wybierając oddział. Pamiętajmy jedynie, że w tym drugim przypadku mamy jedynie sfinalizować wniosek internetowy w oddziale – a nie składać nowy, bo to wykluczy nas z promocji!

Jeśli więc podczas wnioskowania online wystąpi błąd, wniosek zostanie przerwany i bank zaproponuje nam wizytę w oddziale – to tego nie róbmy – bo tam wniosek zostanie tam złożony na nowo. Dużo lepsza opcja to anulowanie wniosku na infolinii i złożenie wniosku online jeszcze raz (bez błędów) wybierając samodzielnie oddział jako miejsce finalizacji umowy – wtedy w oddziale widzą nasz wniosek internetowy i tylko go podpisujemy.

Ale uwaga: bank zastrzega, że możliwe jest skrócenie czasu trwania promocji, jeśli pula uczestników osiągnie 10 000 osób. W takim wypadku informacja ta pojawi się na stronie banku i na stronie promocji. Warto więc się śpieszyć!

100 zł na start

Nagroda w promocji podzielona jest na dwie części. Pierwsze 100 zł zgarniemy za spełnienie dwóch prostych warunków w miesiącu następującym po miesiącu przystąpienia do promocji, czyli we wrześniu.

Po pierwsze – będziemy musieli zapewnić jednorazowy wpływ na nowo-otwarte konto w kwocie minimum 500 zł (z wyłączeniem wpłat gotówki oraz przelewów własnych w Pekao). Najprościej więc przelać sobie środki z własnego konta w innym banku.

Po drugie – bank wymaga od nas wykonania minimum jednej transakcji bezgotówkowej kartą lub poprzez aplikację PeoPay (będącą oczywiście zapłatą za towary lub usługi, a nie „zwykłym” przelewem). Kwota transakcji nie ma znaczenia :) Istotne, aby warunki zostały spełnione do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego po miesiącu podpisania umowy – czyli najpóźniej z końcem września.

Kolejne 100 zł w powtórce

Aby zgarnąć drugą część nagrody konieczne będzie wykonanie tych samych czynności w każdym z trzech kolejnych miesięcy następujących po miesiącu, w którym spełniliśmy warunki pierwszy raz.

Oznacza to, że całościowo zgarniemy 200 zł za spełnienie warunków promocji 4 razy, w każdym z miesięcy od września do grudnia.

Pierwsza część nagrody zostanie wypłacona w terminie 45 dni od zakończenia okresu przystępowania do promocji, czyli w połowie października. Drugą transzę otrzymamy natomiast do 15.01.2020.

3% do 30 000 zł przez pół roku

Na koniec przypomnę, że 200 zł na start to nie wszystko! Wszyscy nowi klienci Pekao mogą bowiem zgarnąć dodatkowe 3% na koncie oszczędnościowym!

Co trzeba zrobić? Wystarczy, że otworzymy rachunek oszczędnościowy do 30.09.2019, a nasze oprocentowanie będzie podwyższone przez kolejne 180 dni. Saldo, którego dotyczy promocja, to maksymalnie 30 000 zł. Istnieje wprawdzie możliwość założenia Konta Oszczędnościowego Premium (zyskując oprocentowanie 3% aż do 100 000 zł), jednak wtedy nie skorzystamy z promocji z premią na start, bo wymagane jest otwarcie innego konta osobistego, niż Konto Przekorzystne (dokładniej: płatne Konto Świat Premium lub Eurokonto Prestiżowe dla bankowości prywatnej).

Darmowe Konto Przekorzystne

Konto Przekorzystne może nas kosztować 6 zł miesięcznie, a za kartę możemy zapłacić dodatkowe 3 zł. Na szczęście istnieje możliwość zwolnienia z tych opłat. Wystarczy, że zasilimy konto kwotą min. 500 zł miesięcznie oraz wykonamy co najmniej jedną płatność kartą lub PeoPay. Czyli to, czego wymaga od nas promocja :)

Bank przewidział też drugą opcję zwalniania z opłat. Pekao nie pobierze żadnych (podstawowych) opłat od osób, które nie ukończyły jeszcze 26. roku życia.

Co z wypłatami z bankomatów? Za darmo pieniądze wyciągniemy z bankomatów własnych Pekao oraz z dwóch dowolnych bankomatów obcych w kraju, o ile spełniliśmy w poprzednim miesiącu warunek wpływu 500 zł i jednej transakcji. Kolejne wypłaty z bankomatów obcych będą nas kosztować już 2% od kwoty wypłaty (min. 5 zł).

Na koniec dodam, że wyrabiając kartę Mastercard Debit FX automatycznie zyskujemy bezstratne przewalutowanie przy płatnościach zagranicznych – a dokładniej po kursie organizacji płatniczej i bez żadnej prowizji banku. Oznacza to, że kartą tą zapłacimy całkowicie bezkosztowo za wszelkiego rodzaju zakupy w innej walucie, niż PLN. Warto o tym pamiętać!

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy konto oszczędnościowe na 3 procent możemy otworzyć z poziomu konta, czy konieczna jest wizyta w oddziale?

  heniek131 Odpowiedz
 • Czego to człowiek nie zrobi dla 200 zł ;p
  Ale te wszystkie promocje mają pewien plus. Można sobie porównać obsługę i pewne aspekty działania różnych banków!

  Ktoś czeka podobnie jak ja na kartę 3 tydzień? Dziś się dowiedziałem że moja jest na etapie przygotowania do wysyłki. Ale burdel!

  xemi Odpowiedz
  • Dokładnie, dodatkowo człowiek nabiera doświadczenia oraz wprawy i jeszcze za to dostaje premię.

   adaś
 • Dzisiaj otwieralem 2 konta z podpisem w oddziale. Zajelo to sporo czasu – jakies 60-70min, ale musze przyznac, ze chyba juz ogarneli temat. Ciagle mnie tylko namawiali na aplikacje zamiast SMSow, ale jako ze to w kazdej chwili mozna wybrac to uruchomie jak bedzie jakas promocja.

  keton Odpowiedz
 • Porażka. Po prostu P O R A Ż K A. Nie dość, że męczyłem się z aplikacją na iOS, która albo: zamykała się sama, albo dobre zdjęcia zamieniała w g*wno i je odrzucała. Już dawno nie miałem tak zszarganych nerwów. Gdy już przez to przebrnąłem, to po kilku minutach dostałem informację, ŻE MÓJ WNIOSEK ZOSTAŁ ODRZUCONY. Zostałem zmuszony do wybrania najbliższego oddziału i ustalenia tamże wizyty. Czy oni mają za zadanie potwierdzić moje dane, które wpisałem z moim dowodem osobistym i zatwierdzeniem wniosku? Czy będzie mnie ta promocja obowiązywała? Proszę o odpowiedź.

  Łukasz Odpowiedz
  • Kolego, to nie czytasz tego co wszyscy pisza wyzej?? Ja od razu zdecydowalem sie na wizyte w banku. Bo ostatecznie to i tak wszystko konczy sie w oddziale. Nie bylo to ekspresowo szybkie, ale przynajmniej bez nerwow i konto od razu dziala.

   keton
 • Ktos kiedys pisal, ze logujac sie do banku przez strone mobilna „m.*” nie placi sie za przelewy. Czy to oznacza, ze nie placi sie rowniez za inne operacje za ktore moga przyjsc platne SMSy?
  Prosba do admina aby moze podsumowal potencjalne oplaty/koszty promocji i mozliwosci ich unikniecia (mobilna, peopay, itp).

  keton Odpowiedz
 • Dostaliście karty? Mnie na infolinii, jak i jakaś kobieta z oddziału w którym zakładałem konto, poinformowano że było opóźnienie z produkcją kart. Zapowiada się zabawnie ;p

  xemi Odpowiedz
 • Ja dostałam kartę po kilku dniach. Muszę też pochwalić wrocławski oddział przy ul. Jedności Narodowej (blisko Mostów Warszawskich). Młoda, sympatyczna pani bardzo szybko i sprawnie dokończyła zakładanie konta, zainstalowała mi aplikację i wszystko wytłumaczyła. Naprawdę było wzorcowo :)

  igaww Odpowiedz
 • Przy składaniu wniosku było miejsce na wpisanie kodu rekomendacyjnego, to jakaś inna promocja? Łączą się? Jak uzyskać ten kod?

  Dobcio Odpowiedz
 • Musze przyznac, ze chyba sie cos poprawilo w PEKAO. W poniedzialek wieczorem konto zakladane w oddziale, a dzisiaj w skrzynce juz lezaly karty :)
  Czy karte mozna aktywowac w samym bankomacie bez SMSow albo Peopay?

  keton Odpowiedz
 • Ja zakładałem konto w baku 06.08 a karta przyszła 29.08… Dobrze że przyszła ;p

  xemi Odpowiedz
 • Jak zrobic z aplikacji przelew bez pobierania platnego smsa?

  xemi Odpowiedz
 • Czy w bankowości elektronicznej w sekcji „Strona główna > Przelewy > Lista rachunków > Szczegóły rachunku”, dla konta oszczędnościowego wyświetla wam się oprocentowanie ?? u mnie jest pusto w tej pozycji

  bbM Odpowiedz
  • Nie ma, ale oprocentowanie promocyjne i jego warunki jest wymienione na pierwszej stronie w Twojej umowie

   Kate
 • Jest szansa jeszcze dziś załapać sie na tą promocje?

  Daroo Odpowiedz
 • Czy robiąc każdego dnia przelewy w aplikacji z KO na ROR a pod koniec dnia z ROR na KO mogę być absolutnie pewny że nie będą mi naliczane opłaty za te przelewy? (30 przelewów miesięcznie z KO na ROR)

  adaś Odpowiedz
 • ciekawa sprawa: robiąc przelew wewnętrzny z KO na ROR KP o godzinie 22:00 księguję się on z datą dnia następnego, w ten sposób mogą ciachać ludzi na %, inna sprawa: w żaden sposób nie mogę zobaczyć naliczonych odsetek w historii rachunku w aplikacji PeoPay

  adaś Odpowiedz
  • No i nie zobaczysz ale takich smaczków jest wiecej. Ten bank dziad w systemie nie ma przelewow natychmiastowych expres elixir ma tylko szybkie przelewy u partnera blue media, które nie działaja.

   Wyskakują tylko komunikaty, ze przelew natychmiastowy nie moze byc teraz zrealizowany gdyz bank odbiorcy (czyli PKO SA) ma przerwe w działaniu.

   No ale według nich wszystko działa sprawnie nie prowadzą zadnych prac/konserwacji.

   Wojak
 • Co prawda konta udało się założyć bez problemu z domu, karty doszły szybko, aplikacja na android działa ok ale już na iOS (konto dziewczyny) tragedia, udało się założyć konto i przejść te biometryczne autoryzacje ale do tej pory nie udało się zalogować… Dodam że zdziwiło mnie że bank pobiera 20 gr za każdego smsa…

  Łukasz Odpowiedz
 • Ile skasowali was za sms-y autoryzacyjne?

  broker Odpowiedz
  • dla mnie póki co dziabnęli 2×20 gr za włączenie PeoPaya (lub za włączenie autoryzacji przelewów aplikacją), heh w tym banku w historii rachunku nie ma nawet takiego pola jak Saldo po operacji

   adaś
  • Przyszły 2 SMS-y podczas podpisywania umowy i zmiany na autoryzację mobilną. O dziwo nie pobrali opłaty. Jak na razie konto za 0 :)

   Czytelnik
  • Na koniec miesiąca skoszą, sorry :)

   Kate
  • 40 groszy i tak zabiorą, nie martw się

   adaś
  • Dopisuję „0 opłat za sierpień”, mamy 6 .09… zobaczymy :)

   Czytelnik
 • Dokładnie 40 gr za sierpień, jak nie wymyślą nic innego to będzie jeszcze po 20 gr za każdy kolejny miesiąc spełnienia warunków… można zatwierdzać przelew aplikacją, bez potwierdzania sms?

  Łukasz Odpowiedz
 • Hej, czy u Was również nie widać oprocentowania na rachunku oszczędnościowym? Jakiś czas temu przelałam tam środki i do tej pory w polu oprocentowanie jest tylko kreska.

  Sylwia Odpowiedz
  • Nie widać. Tak nowoczesny system posiadają że tylko oddział widzi oprocentowanie. Mam taką cichą nadzieje że widzi.

   majaa
  • Nie widać % lecz jest ono na umowie, odsetki za sierpień dobrze naliczyli więc OK

   adaś
 • „…będziemy musieli zapewnić jednorazowy wpływ na nowo-otwarte konto w kwocie minimum 500 zł …Najprościej więc przelać sobie środki z własnego konta w innym banku.”
  W poprzedniej edycji są przypadki nie wypłacenia premii (uzasadnienie reklamacji), bo przelew był z własnego konta. Dla pewności lepiej przelać z konta innej osoby.

  Czytelnik Odpowiedz
 • Złożyłem dziś wniosek przez internetową stronę o konto oszczędnościowe. Konto nie pojawiło się od razu w systemie. Pytanie: ktoś tak miał? Ma jakieś doświadczenia? Czeka mnie jednak wizyta w placówce?

  Michał1986 Odpowiedz
 • Mam już dość tego banku. Chciałem wykonać jak co miesiąc kilka przelewów na różne konta i okazuje się, że nie mogę tego zrobić, ponieważ po założeniu rachunku za pomocą biometrii podwyższenie limitu dziennego i miesięcznego to za mało. Trzeba jeszcze zdjąć limit biometryczny, aby wykonywać przelewy (chciałem przelać jakieś 3 tys. i już pisze, że limit miesięczny wyczerpany – i jeden z przelewów odrzucony), czego pracownica w oddziale przy podwyższaniu limitów kwotowych nie raczyła zrobić. Dziadostwo.

  pytanie Odpowiedz
 • We wrześniu zrobiłem jeden przelew z konta oszczędnościowego – pobrali teraz za to 7 PLN ?
  U Was też takie historie?

  littleboy1989 Odpowiedz
 • O ile można narzekać na ten bank na wiele kwestii, to muszę pochwalić iż bardzo dobrze naliczają odsetki na KO. Każdy dzień przeliczyłem osobno (codzień inne saldo) i wszystko zgadza się co do grosza. Natomiast w Getinie nie zgadza mi się nigdy.

  adaś Odpowiedz
 • Nie wiem, czy to już było: 20 zł za Apple Pay https://prnews.pl/apple-pay-bank-pekao-446061

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
  • Niestety na zadne z kont nie wpadlo zaproszenie do promocji.

   keton
  • Dzieki za info, spradziłam skrzynke i wpadła wiadomosć 20 września;)

   Anita
  • wysylalem adminowi tydzien temu, ale nie wrzucil (podejrzewam, ze dlatego, ze bank nie dal regulaminu w pdfie a tylko w tresci wiadomosci).

   krabar
  • Moim zdaniem jak na zaproszenie to nie jest normalna promocja. Ale warto o niej wspomniec, zeby ludzie zajrzeli do skrzynek :)

   keton
  • Potwierdzam, liczyłem że znajdę regulamin w PDFie, bo jest to jednak wtedy w 100% niepodważalne. Plus mam ostatnio nieco mieszane uczucia co do promocji na zaproszenie – ciężko mi powiedzieć czy dostaje je 1% czytelników bloga z danego banku, czy np. 50%.

   No ale nic, wrzucę tego Apple Paya :)

   Michał
 • Byłam w oddziale zamknąć konto otwarte w poprzedniej promocji. Tak złego banku nie widziałam nigdy. Pani bardzo mnie fabuła za to, że po dwóch miesiącach zamykam konto „przecież to czysta głupota”, kazała wypłacić pieniądze w okienku czego nie mogłam zrobić bo nie miałam jakiejś tam karty. Potwierdzenia dyspozycji zamknięcia nie dostałam, bo po co to Pani… Ehh, następnym razem nawet jek będą dawać 500 pln to nie biorę udziału.

  Bea Odpowiedz
 • Czy otrzymał już ktoś pierwszą część nagrody za spełnienie warunków we wrześniu lub orientuje się kiedy mogą wypłacić?

  ArUs Odpowiedz
  • Z opisu promocji wynika, że do 15 września. (do 45 dni od dnia zakończenia proomocji)

   Anita
  • Raczej do 15 pażdziernika muszą wypłacić ale z tym bankiem nic nie wiadomo sądzac po wpisach i skargach na edycje tylko dla 100zł. Trzeba czekać.

   Wojak
  • Faktycznie miałam na myśli październik, a teraz patrze, że napisałam wrzesień.

   anita
 • 26 października wycofują serwis mobilny czyli koniec darmowych przelewów z konta oszczędnościowego bez aplikacji na telefon.

  pytanie Odpowiedz
 • Jest pierwsze 100 zł.

  pytanie Odpowiedz
 • No prosze u Nas tyż pierwsza transza zaliczona kulejna w styczniu.

  Wojak Odpowiedz
 • Dzięki za info, mam i ja :-)

  Michał1986 Odpowiedz
 • Myślałem, że będę pierwszy :) a tu już dobre informacje są podawane :)

  Jest i u mnie „Nagroda-100 zł, pierwsza transza.”

  Brawo PEKAO SA!!!

  raul_r2 Odpowiedz
 • A ja spełniłem warunki za październik i otrzymałem od razu 200zl. Ktoś też tak ma?

  Grzegorz Odpowiedz
 • Tak mam podobnie 2 x 100. Czyli można zamykać ?

  TOma Odpowiedz
  • Ciekawe jakim cudem dostaliscie dwa przelewy i drugi za styczeń skoro koncowych warunkow do drugiej nagrody nie spełniliscie.

   Wojak
  • Akurat w tym banku to mogą się zdarzać takie „nadwyżki” premii. Ja kilka miesięcy temu też otrzymałam stówkę dodatkowej nagrody. Na miejscu tych, którzy otrzymali po 200 zł ja bym raczej jeszcze konta nie zamykała…:)

   BiancaM
  • Wojak, czasami banki wyplacaja dwa razy taka sama nagrode. Albo promocja sie skonczyla, nikt nie spelnia warunkow a kolejne przelewy regularnie wplywaja co miesiac. Najwieksza taka akcje mial Orange Finanse w 2015 roku, gdy wyplacili dwa razy po 600 zl :)

   aaaa
 • Jeśli jesteś gotowy na próby upokorzenia i szantażu emocjonalnego to zamykaj w oddziale.
  Mnie rozweselili. Ale jeśli oceniasz przyzwoitość w pojęciu pracowników Pekao jako wartość to odpuść sobie zamykanie konta w ten sposób.

  Bufon Odpowiedz
 • Potwierdzam 2 przelewy po 100 . Oba z tytułem pierwsza transza. Ale czekam też ma styczeń zgodnie z regulaminem to osobna nagroda więc nie mogą powiedzieć że już wyplacili

  Jdjdkd Odpowiedz
  • Teraz w styczniu dostaniesz kolejne 100 zl to razem bedziesz miał 300 zł, bo regulmin mowi co innego.

   Wojak
  • Ja na 1 konto dostalem 100zl, a na 2 nic. A dokladnie takie same operacje tego samego dnia. Widac kolejny bank ma niezly burdel. Niektorzy dostali za duzo, a niektorzy wcale :)

   keton
 • Czy jest ktoś kto nie dostał premii do 15.10? Dzisiaj napisałem reklamację…

  bla Odpowiedz
 • Wypłacili 6 gr odsetek za opóźnienie wypłaty nagrody ;)

  ildefons Odpowiedz
 • Czy naliczylo Wam odsetki za październik na koncie oszczędnościowym? U mnie Pekao jako jedyny bank ich nie naliczył z powodu święta, ale dziś jest już 4 listopada, a odsetek wciąż brak.

  kAt Odpowiedz
  • naliczyło jak zwykle

   majaa
  • były naliczone już w czwartek

   Marcinex72
  • U mnie też naliczone 31.10

   Anita
  • Dzięki za info. W takim razie składam reklamację. Coś nie mam szczęścia do tego banku:( Żeby dokończyć zawarcie umowy, musiałam przychodzić do oddziału 3 razy bo non stop system im coś blokował w mojej sprawie. Mogłam to potraktować to jako zły znak i zrezygnować zawczasu.

   kAt
  • aplikacja PeoPay nie pokazuje odsetek

   adaś
  • Za wrzesień mi pokazała.

   kAt
  • Dla mnie system nalicza odsetki wręcz wzorowo, natomiast w aplikacji PeoPay w historii transakcji owych odsetek nie widać ani za październik ani też za wrzesień, widać je w przeglądarkowym serwisie transakcyjnym

   adaś
 • Alior leży, Pekao leży, do Getinu jeszcze nie dotarł przelew, a już powinien zostać zaksięgowany, żebym miał możliwość przesłania pieniędzy dalej. „Pewne jak w banku”. Gotówka najpewniejsza.

  pytanie Odpowiedz
  • Cos chyba sciemniasz. Kiedy zlecales te przelewy? Rano przelewalem „obowiazkowe przelewy” do kilku bankow i wszedzie dotarly i juz zlecone przelewy zwrotne. W tym tez Alior i Getin (tu tylko 2zl na „platnosc”). Za to Santander dziala przerazliwie wolno dzisiaj.

   keton
  • Nin nie ściemniam. Przelew po północy z Pekao do Getin. Kasy brak. Do Aliora, gdy wcześniej udało mi się zalogować kasa dotarło. Numer konta się zgadza.

   pytanie
  • To jeszcze nie koniec mojego pecha na dzień dzisiejszy. Na Poczcie mają „awarię systemu”. Pracownik zaproponował wykonanie przelewu, który dojdzie za dwa dni. Dajcie spokój. Jeden dzień w miesiącu w którym wykonuję jakieś ruchy i akurat wszystko pod górkę.

   pytanie
  • tech.wp.pl/santander-i-mbank-nie-dzialaja-a-awaria-w-ing-banku-slaskim-utrudnia-operacje-bankowe-6442458708633217a

   pytanie
  • To widac chyba mialem szczescie :)

   keton
  • Witam w klubie też miałam dziś problem z santanderem i getinem ale już jest ok. W getinie czasem trzeba zadzwonić po synchronizację.

   majaa
  • Tak, a ja miałem dziś problem z Alior — oczywiście przestał działać akurat, gdy (koło 13) chciałem zrobić zlecenie w systemie giełdowym…

   Don Quijote de la Mancha
 • Dostał juz ktoś premie grudniową 100 zl?

  YaPaE Odpowiedz
  • Ja po miesiącu dostałem odpowiedź na moją reklamację w sprawie braku wypłaty pierwszej premii. Odpisali, że dostanę zaległe 100 zł za miesiąc. LOL!

   broker
  • ” Drugą transzę otrzymamy natomiast do 15.01.2020.”

   akrok6
 • Dostał już ktoś może druga stowke? :)

  marrek Odpowiedz
 • zdecydowanie jest to dla mnie najgorszy bank jeśli chodzi o obsługę bezpośrednią u mnie w mieście. nigdy więcej konta w tym banku.

  PROSTOnaNIBY Odpowiedz
 • Juz sobie skrobnołem przez PeoPay przypomnienie o regulaminowej wypłacie drugiej nagrody.

  Zrobiłem to pierwszy raz przez aplikacje, więc nie wiem ile będę czekał na odpowiedz. Jak to u niech działa.

  Wojak Odpowiedz
 • A myślałem że tylko u mnie nie ma kasy ;p

  xemi Odpowiedz
 • ktos wie, kiedy Getin zrobi promocje na nowe śrdodki na EKO na 2,8%

  villemo09 Odpowiedz
  • Na 2,8%?
   To może tak za kilka miesięcy, gdy inflacja CPI rdr wzrośnie do 5%…

   Don Quijote de la Mancha
  • Nie za kilka mieśięcy tylko jeszcze w tym czy w drugim kwartale 2020 roku.

   …a druga sprawa, że nigdy nie będzie inflacji w Polsce na poziomoe 5%

   Wojak
  • Drugi kwartał to właśnie kilka miesięcy. 😛

   Ale z tym drugim możesz mieć rację, nie zakładałbym się, czy w najbliższych miesiącach „inflacja” CPI rdr przekroczy 5%.

   Don Quijote de la Mancha
 • a czemu nie, Millenium utrzyma 2,7 moze Getin tez utrzyma albo przynajmniej tyle samo da

  villemo09 Odpowiedz
  • No właśnie, najpewniej Getin właśnie utrzyma i da tyle samo co teraz… ;)

   pws
  • IV edycja pozostaje ale juz V edycja EKO wzrost max.0,2 punkty procentowe.

   Wojak
  • To może Ci eksperymentalnie uwierzę i nie będę odpalał 5…

   A w ogóle to piszemy w złym wątku… Ale skoro już, to przypomnę, że zaczyna się okres zapadalności ostatnich dobrych lokat w Idea, ja np. mam 3,5% do kwietnia, na pewno nie tylko ja… Co to będzie, co to będzie… 😱

   Don Quijote de la Mancha
  • Może będzie koniec IdeaBanku, kto wie czy oni nie czekają teraz właśnie aż ludziom pokończą się ostatnie lokaty, żeby potem po cichu wygasić bank.

   pws
  • Rób co chcesz mam to….
   Znowu się zaczynasz chwalić, ze udało Ci się je załozyc kazdy już zna na pamiec, Twoje wpisy ile to zyskasz.

   …a wątek faktycznie nie ten pogadamy jak wystartuje kolejna edycja na EKO.

   Wojak
 • Do kiedy mieli wypłacić? Myślałam, że to 15.01. hmmm… Już piszecie reklamacje?

  Li Odpowiedz
  • Do dzisiaj chyba. Trzeba jeszcze cały dzień czekać. W poprzedniej promocji wpłacili mi po kilku dniach.

   PROSTOnaNIBY
  • Do dzisiaj chyba. Trzeba jeszcze cały dzień czekać. W poprzedniej promocji wpłacili mi po kilku dniach.

   PROSTOnaNIBY
  • A można zamknąć rachunek w oddziale, a zostawić do końca to oszczędnościowe z 3% i zamknąć online? czy też problemy u nich jak ze wszystkim i czeka 2. wizyta w oddziale?

   Li
  • Nie można.

   PROSTOnaNIBY
  • Dzięki. Tak myślałam. Ten bank to masakra w każdym aspekcie.

   Li
 • Oboje z mężem nie możemy się doczekać zamknięcia tego beznadziejnego konta. Po przetestowaniu – najgorszy bank wszech czasów! W każdej kategorii. Za to miła niespodzianka, bo przy koncie PKO BP mamy ochote zostać. Przeciwieństwo PeKaO SA (banku porażka).

  Li Odpowiedz
  • Zgadzam się. Czekam na kasę i do zamkniecia

   PROSTOnaNIBY
  • Zgadzam się – dokładnie takie same doświadczenia! W PKO BP mam konto od zawsze i jestem bardzo zadowolony (na drugim miejscu MILLENNIUM), za to tak odrażającego banku jak PEKAO nie widziałem jeszcze – poziom obsługi klienta nie do opisania.

   siudamac
 • Otrzymał ktoś dzisiaj stówkę?

  ArUs Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy