3,3% na e-Lokacie na nowe środki w Getin Banku

Getin Bank podwyższył oprocentowanie swojej e-Lokaty na Nowe Środki. W zamian za ulokowanie pieniędzy na 4-miesięcznym depozycje zyskać możemy 3,3% w skali roku.

3,3% na e-Lokacie na nowe środki w Getin Banku
e-Lokata na Nowe Środki dostępna jest dla wszystkich klientów Getin Banku, którzy mają dostęp do bankowości internetowej. Nie ma też znaczenia posiadanie (bądź nie) konta osobistego. Istotne jedynie, aby na lokacie umieścić nowe środki, czyli nadwyżkę nad saldo z dnia 30.09.2018. Bank wymaga również wyrażenia dwóch zgód: dla celów telefonicznego marketingu bezpośredniego oraz na otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą elektroniczną.

Kwota minimalna lokaty to 500 zł, maksymalna – 200 000 zł. Lokatę możemy posiadać tylko jedną!

Jeśli nie mamy dostępu do bankowości Getin Banku, to lokatę możemy założyć składając wniosek internetowy.

Przypominam również, że w chwili obecnej możliwe jest również zgarnięcie 3% na koncie oszczędnościowym do 200 000 zł, 3,5% do 10 000 zł oraz 50 zł na start ;)

Nie przegap!

Komentarze

 • U mnie straszne kolejki pod Getinem. Starsi ludzie czekają cierpliwie, żeby wyjąć swoje pieniądze.

  beret Odpowiedz
  • poka zdjęcie tych kolejek :)

   Wuuuuu
  • Nie gadajcie farmazonów Do Getin ZAWSZE POWTARZAM ZAWSZE były kolejki A starsi ludzie stoją w kolejce pod każdym bankiem W PKO BP jak byście poszli top też dostaniecie numerek jako 20 lub 30 w kolejności tyle że PKO maja duże siedziby i kolejki nie widać na zewnątrz Poza tym z tych co widzą te tzw kolejki po kasę czy ktokolwiek podszedł i spytał kto za czym stoi??? Jeżeli ktoś stoi pod okienkiem poczty tzn że stoi po emeryturę ??? Ludzie różne sprawy załatwiją w banku Astarsi ludzie mogą chcieć się dowiedzieć bo np nie mają pełnych informacji nie wiedzą co to za lista ostrzeżeń nie wiedzą co to BFG itp Tylko jest taka zasada jeżeli ktoś złamie nogę to nagle widzi dookoła ludzi którzy kuleją i to samo tutaj Kolejki były zwłaszcza pod Getin i w kolejkach często do banków stoją starsze osoby bo nie mają takiego dostępu informacji jak młodsi z innych źródeł informacji Przestańcie opowiadać głupoty i siać panikę

   piotro
  • Wpisz w google: „getin kolejki”

   beret
  • Wpisałem w google grafika i nie widzę. Chyba dwie kolejki są (różne ujęcia), długość taka sobie. Systemy internetowe getinu i idei działają na razie bez zarzutu, więc tak samo można w placówce zlecić przelew, jeśli ktoś nie ma ochoty się wgłębiać w temat, a chce po prostu zmienić bank.

   Ulokowany
 • a ile ci starsi ludzie mogą mieć tam kasy?

  Kate Odpowiedz
  • Zdziwiłbyś się. Pamiętam jak BFG wypłacało środki ze Skoku Wołomin. Przede mną starszy Pan z torbą z Biedronki, a tu pada tekst „ale wie Pan, że dostanie Pan zwrot jedynie do wartości 100 000 euro, a reszta jeśli coś zostanie”.

   Ciekawski
  • Jak robią babcie „na wnuczka” to przynajmniej 200k taką babcia daje.

   Ananas
 • Obstawiam że w przyszłym tygodniu te lokaty będą dużo lepiej oprocentowane :) Ja na razie nie przelewam tam kasy, czekam na podobne lokaty jak w idei :)

  Ogarnięty Odpowiedz
 • Średnia ta oferta.
  Nadal mam u nich 3,5% na KO, do 10 tys. złotych, i 3% do 200 tys. złotych.
  Niech dadzą lokatę 4% i będzie dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Patrykk Odpowiedz
 • Wrzuciłbym 200k ale problem w tym ze to jest na nowe środki a dopiero co wycofałem 200k z oszczędnościowego bo się promocja skończyła. więc lipa :/

  Lichwiarz Odpowiedz
  • Jest jeszcze lokata na 2 miesiące na 3% tam nie ma warunku nowych środków, o ile się nie mylę możesz założyć dowolną ilość, minimalnie na 500 zł

   Manveru21
 • Czekamy na 3,9%

  Kajko Odpowiedz
  • 3.9 masz w Idei. Ja sie wlasnie calkowicie wynioslem z GETIN. Jak padna oba to przynajmniej bede stal tylko w 1 kolejce :)

   keton
 • Czy w BFG starczy środków zarówno na pokrycie wypłat przy upadłości zarówno Idea Banku jak i Getin Banku ?

  Lichwiarz Odpowiedz
  • nie wiadomo a jeszcze inne banki , które sprzedawały obligację getbacku mogą mieć problemy tj DM PKOBP ,BM Alior Bank,DM BOŚ

   Michał
  • Jak sprzedawał dom maklerski to pół biedy, wiadomo że tam jest ryzyko, w przypadku IDA sprzedawał bank z sugestią że jest to de facto lokata i to ich problem.

   Manveru21
  • Bardziej prawdopodobny jest wariant wywłaszczeniowy, tzn. przejęcie banku (lub banków) przez inny bank wg procedury resolution (np. przez Pekao albo PKO).

   Precz z pięćsetplusowymi darmozjadami!
  • Ale dodaj od razu, że nie wpływa to nijak na bezpieczeństwo lokat, bo tu niektórzy już siedzą w pampersach :)

   Manveru21
  • Myk jest taki że na razie nie ma uchwalonej ustawy a projekt który jest wg biura legislacyjnego jest niezgodny z Konstytucją. I co teraz? Nie ma ustawy – nie ma resolution. Jest upadłość. A o pojemności BFG to każdy sam sobie wyobrażenie wyrobi.

   marynatek
  • marynatek – nie siej paniki. Jak nie wchodzisz w lokaty Idei to daj zarobic spokojnie innym i opusc z laski swojej ten watek. Kazdy bierze za siebie odpowiedzialnosc, ryzyko tez jest znane.

   keton
  • chyba nie każdemu widzę :-)

   marynatek
  • Żadnego przejęcia typu resolution nie będzie na razie, bo to potwierdzi tylko nagrania LC, że państwo chce przejąć jego banki za złotówkę…z tym ruchem muszą odczekać, aż sprawa przycichnie…a nie będzie to proste…

   abc
  • Chyba, że Czarnecki nie dożyje godziny 11 w poniedziałek. Zawał serca, wylew, ostatecznie samobójstwo.
   Standardy już mamy jak w Zimbabwe to i rozwiązania muszą być szyte na miarę.

   Bufon
  • ZABFG stoi jeszcze kasa NBP a potem budzet panstwa. Nie ma opcji, starczy.

   MAREK__
 • Odpowiedź na pytanie Lichwiarza: Nie nie wystarczy. Państwo będzie musiało dodrukować – zapłacimy my wszyscy w przypadku upadku. Co ciekawe sporo wyższe oprocentowanie od rynkowego dawał swego czasu też SK Bank i SKOK Wołomin, tuż przed upadkiem, tyle że kapitalizacja tamtych instytucji była sporo niższa niż Idea i Getin razem wziętych.

  Beny Odpowiedz
 • Może dodam, że ta lokata działa tak, że oni sprawdzają stan konta na 30 września i to jest A. Dzisiaj zakładamy lokatę na kwotę B, i teraz zakładają się dwie lokaty: A na 1,55% i B-A na 3,3%. Najlepiej jeżeli A=0 to wtedy cała kwota jest na 3,3%. Dodatkowo jeżeli ktoś po 1 października (mało prawdopodobne ze względu na oprocentowanie) założył lokaty na nowe środki we wcześniejszych edycjach to kwoty lokach też pomniejszają nowe środki. Przykład: 30 września miałem lokatę na 10.000 zł ale już się skończyła, 5 października założyłem lokatę na nowe środki na 15.000 zł. Teraz zakładam tą e-lokatę na 200.000 zł i technicznie będą to dwie lokaty: na 25.000 zł na 1,55% i na 175.000 zł na 3,3%

  Manveru21 Odpowiedz
 • propaganda w TVPIS działa – sami z siebie nie wystawiliby tej lokaty tak samo jak w IDEI nie daliby beztroskiej na 3,9 % ……

  zenek64 Odpowiedz
  • Na giełdzie też walą akcjami bez opamiętania. W sumie każdy niech robi co uważa za słuszne – jeden woli wysokie procenty, a drugi spokojny sen.

   pytanie
 • jak ktoś nie ma milionów, to czym się przyjmować, kasa gwarantowana do 400tys euro, wiec jaki problem, zawsze się znajdą kurczaki które polecą wyciągnąć kase, ta lokata 3,30 jest dla tych kurczaków, bo ja osobiscie już włożyłem na konto oszczednosciowe

  stalker Odpowiedz
  • Do 100.000 euro, jeszcze ktoś uwierzy że do 400.000 i będzie dramat. To jest trochę ponad 400.000 zł. Pomijam ryzyko kursowe.

   Manveru21
  • Ale rozumiem, że aby odzyskać środki gwarantowane należy udać się do oddziału banku, który to obsługuje, więc w przypadku wieśniaka mieszkającego w dziczy koszt dojazdu i poświęcony na to czas może być większy, niż dodatkowy zysk z odsetek, szczególnie, że przy kwocie rzędu 50 kzł zyskuje się tylko kilkadziesiąt złotych odsetek (w porównaniu np. z Millennium).

   Precz z pięćsetplusowymi darmozjadami!
  • Dokładnie. I dlatego ja wyniosłem się do MIllennium. Tyle ze została mi lokata na 20tys do końca listopada i tu poczekam na to całe 50zł. Może do tego czasu IB nie padnie choć widząc wodospad na giełdzie to moze być różnie. Choć ja mieszkam w miasteczku gdzie ma Pekao, PKO a to te banki chyba w razie czego będa to obsługiwać. Poza tym w razie wywrotki to bedzie pierwsza tej skali operacja i wolałbym nie przechodzić tego na własnym grzbiecie. Zresztą… to tylko gdybanie. Mnie najb. wkr..wia że ta dzicz sejmowa zabiła już oszczędzanie w bankach, zabiła inwestowanie w rynek kapitałowy . Przecież tu zaraz nie będzie gdzie pieniędzy poza skarpeta wlożyć. Banki Czarneckiego jako jedyne dawały coś zarobić. Teraz to już będzie kaplica bo to ratowanie będzie na koszt oprocentowania depozytów w przyszłym roku. A inflacja będzie 3%. Co zrobi Glapiński ? Nic nie zrobi bo to partyjny aparatczyk.
   Co do resolution to to przepychanie kolanem ustawy jest jednoznaczne – to nastapi bardzo szybko. No chyba że się mylę i jak będzie chęć zatopienia Czarneckiego to bedzie zwykła upadłość i BFG w akcji a tak dużych wypłat to jak pisałem – wolałbym z tym się mierzyć bo co innego spółdzielczak a co innego Getin czy IB

   marynatek
  • „Przecież tu zaraz nie będzie gdzie pieniędzy poza skarpeta wlożyć”
   — no niestety jeszcze obligacje skarbowe zostają. W tym kontekście „niestety”…

   Przy okazji przypomnę możliwe metody lokowania środków:
   https://livesmarter.pl/100-zl-za-zalozenie-konta-w-ing-i-dodatkowe-100-zl-za-regularne-inwestowanie/#comment-171565

   Precz z pięćsetplusowymi darmozjadami!
  • Niestety obligacje posiadam. 4- latki, ale to tez gra w ruletke. Dotąd pasowało mi posiadanie środków w IB, ale w tej atmosferze to powoli przestaje być sensowne. Co mi po gwarancjach w kraju w którym wiadomo co się robi z prawem nocami.

   marynatek
  • Ale 4letnie skarbu państwa czy IDA lub GNB? Jak skarbu państwa to raczej luz, ja mam 10latki i nie widzę powodów do obaw. Jak bankowe to mocno współczuję.

   Manveru21
  • Oczywiscie skarbówki. Ryzyko polega na stopie procentowej która jak wiadomo zaleznajest od inflacji. Stracić – nie stracisz ale zarobku z tegobędzie tyle co kot napłakał, ale w przyszłym i następnym roku te bondy moga skórę uratować bo jak to wszystko widzę to mam wrażenie że po prostu w bankach nie bedzie gdzie kasy włożyć bo procenty marne a Czarnecki się zwinie z bankami. Przy tej polityce rządu i Glapińskiego ceny mieszkan przebiją szklany sufit

   marynatek
  • „zarobku z tego będzie tyle co kot napłakał”
   — dlaczego? CPI + 1,5 to przecież całkiem nieźle, moje mają teraz oprocentowanie od 2,9% do 4%, najgorszy jest pierwszy rok (stałe 2,7%).
   Przy okazji podzielę się moją prostą metodą na uśrednianie tego oprocentowania: obligacje dokupuję co miesiąc, dzięki temu nie grozi mi, że ustalane co rok oprocentowanie trafi na akurat niski poziom inflacji (choć oczywiście też nie zyskam trafiając na wysoki).

   Największe ryzyko, to chyba „kreatywne” ustalanie CPI…

   Precz z pięćsetplusowymi darmozjadami!
  • Im wyższa inflacja, tym mniejszy zysk, powyżej CPI = 6% belka zeżre te 1.5%. Poza tym kto wie jak będzie wyglądała Polska za 10 lat? Ja też zbieram EDO ale mogę w nich lokować pewną część kapitału w ramach dywersyfikacji.

   Manveru21
  • Rozumiem, rzeczywiście gdy CPI przekroczy 6,4%, to podatek Belki będzie większy, niż marża (zysk ponad inflację); z drugiej strony to nie oznacza nic złego, bo całkiem prawdopodobne, że lokaty w takiej sytuacji będą oprocentowane na np. 4–5%… Dlatego ja ze spokojem w obligacje lokuję 1/3 swoich oszczędności, w EDO i COI w stosunku 2 : 1.

   Precz z pięćsetplusowymi darmozjadami!
  • ogólnie robi się nieprzyjemnie, rządzący zalewają świat pustym pieniądzem, mało co nie jest „przewartościowane” np. złoto IMO bardzo, giełda bardzo, jak spisz na gotówce to Ci to może inflacja zeżreć, a kupować za bardzo nie ma co :(

   Manveru21
  • dochodzi już do takich absurdów, że np. w GB przewidują recesję bo spada tam tempo zadłużania się gospodarstw domowych…

   Manveru21
  • @ Don we wrześniu 2018 miałeś inflację 1,9% więc EDO z października będą na 3,4%, wystarczy że inflacja będzie w ciągu roku 3% i już jesteś w plecy przez belkę (celowo małą literą).

   Manveru21
  • @Manveru21 nie jestem w plecy, bo uśredniam, tzn. rozkładam posiadane obligacje w miarę równo na wszystkie miesiące, więc np. ciągle mam 4% z czasów, gdy inflacja wynosiła 2,5%. To, o czym piszesz, miałoby miejsce, gdyby inflacja ciągle rosła, tzn. nie dostawałbym takich „promocji” jak to 4% teraz, bo zawsze miałbym oprocentowanie wyliczane z niższej (niż bieżąca) inflacji; ale ja oszczędzam długoterminowo, wydaje się nieprawdopodobne, by przez np. 20 lat inflacja rosła, a przecież gdy wzrośnie i potem zacznie spadać, to dopiero będę miał „promocje”!
   Dodatkowo doświadczenie wskazuje, że gdy inflacja gwałtownie wzrasta, to oprocentowanie depozytów bankowych za nią nie nadążą, z tym mieliśmy do czynienia nawet w 2017 r., gdy nawet na Profit było tylko 2,5% minus belkowe, a przecież CPI osiągnęło nawet 2,5%.

   Precz z pięćsetplusowymi darmozjadami!
  • Np. średni CPI z ostatnich 12 odczytów to 1,8%, co daje oprocentowanie EDO 1,8 + 1,5 = 3,3%, więc całkiem nieźle, dokładnie tyle, co ta lokata, a jednak łatwiej (i bez zaprzątania głowy BFG) i długoterminowo. Bardziej już zyski psuje to 2,7% w pierwszym roku…

   Precz z pięćsetplusowymi darmozjadami!
  • Zgadzam się ze wszystkim poza Twoimi uwagami na temat „nieprawdopodobieństwa wzrostu inflacji”. Z tą inflacją to (niestety) nieprzewidywalna sprawa i nie byłbym mocno zdziwiony, gdyby jednak przez długi czas powoli rosła:( Mogła przez 30 lat z małymi wyjątkami spadać? To dlaczego nie może teraz rosnąć? BTW Jak mi się EDO1018 kończyły to się prawie popłakałem… dawały CPI+2,75% a tu dostałem wszystkiego 2,7%… dramat :(

   Manveru21
  • I fakt że łatwiej, dużo łatwiej, po pewnym czasie w 100% zautomatyzowany proces. Raz w miesiącu tak pod koniec żeby już była oferta na następny miesiąc wchodzę i patrzę czy dosypać w tym miesiącu czy w przyszłym w zależności od tej oferty. Plus dyspozycje zamiany i koniec. 10 minut miesięcznie. Oszczędność czasu.

   Manveru21
  • Ja też lokuję w COI i z lokat raczej wychodzę od kilku miesięcy. My generalnie wychodzimy z cyklu deflacyjnego i wchodzimy w inflacyjny. Owszem – będą okresy spadków, ale dlatego nie kupuje się tych obligacji w jednej transzy tylko się uśrednia. ja planuję rozłożyć serie na 12 mc w równych transzach. Jakieś 40% oszczędności. Reszta to lokaty i inwestycje na rynku kapitałowym/złoto tyle że ostatnie wydarzenia ten rynek topią. Zauważcie -pierwszy dzień afery KNF, run klientów na Getin (prawdopodobnie) i na rynku następuje wysyp obligacji WZ – klienci funduszy doświadczają dość znacznej przeceny na funduszach gotówkowych. Strata rzędu 0.3% w ciągu 2-3 dni to jest już dużo jak na tych fundach i takie sytuacje będą się zdarzały dopóki sytuacja z Getinem się nie wyprostuje bo najwyraźniej banki wyprzedają aktywa by mieć na bieżącą działalność. Więc co sobie myśli osoba która ceni bezpieczeństwo a szuka dodatkowego zysku? No woli już sprzedać ten fundusz który od roku ledwo 2% brutto wyrobił i zaniesie do IDei albo GEtina bo płaci najwięcej ale też sytuacja mało komfortowa, ale wierzy w gwarancje BFG.
   Ja oczekiwałbym jak najszybszego wyczyszczenia tej sytuacji. Jak banki są na krawędzi to niech je przejmują a jak będą funkcjonować to niech ktoś wyjdzie i oświadczy ze wszystko jest ok i obligatariusze, akcjonariusze a zwłaszcza deponenci nie muszą przeliczać Euro na PLN bo utrzymywanie takiego bałaganu przez kolejne dni bedzie tylko potęgować problemy.

   marynatek
 • A propos Getin – nie wypłacił nagrody za październik w ramach promocji 5% zwrotów za zakupy na koncie proste zasady. Przez poprzednie 5 miesięcy nagroda zawsze była o czasie, czyli do 15-ego. Mamy 16 i u nikogo nie ma :(
  Przypadek? Nie sądzę…

  Marcinek Odpowiedz
  • odpowiedź na reklamację – przepraszamy wyjaśniamy prosimy o cierpliwość… Ja nie zrywam i nie wyprowadzam.

   karampuk
  • Ja też nie, choć do banków Leszka Cz. nie dorzucam także nowych środków.
   Ale to mi akurat coś śmierdzi, tym bardziej, że dotychczas nagroda zawsze była o czasie…

   Marcinek
  • A się dziwisz? Mają run to nie ma komu księgować Twojej nagrody :)

   Manveru21
  • Alarm odwołany, nagroda jest, choć moim skromnym zdaniem o 45 groszy za mała…

   Marcinek
  • Leszek wrócił i płaci – u mnie 2×30

   karampuk
  • Moze nie przypadek, ale powiedzmy sobie szczerze – ile wynosza te cale nagrody dla uczestnikow promocji? Przeciez to suma dla banku wrecz smieszna i zalosnie niska. Nie robcie ludzie afery wszedzie gdzie tylko to mozliwe.

   Heniek
 • Odbyłem rozmowę z ich konsultantem na temat mojego wypowiedzenia rachunku. Złożone jakiś czas temu. Z ich strony żadnych argumentów poza tradycyjnym kontem oszczędnościowym. Ba, nawet nie było propozycji wydłużenia mojego okresu.

  Ciekawski Odpowiedz
 • Przenioslem kasę z 3% w getinie na 3.9% w idea.
  Jesli panika ciulaczy i emerytow sie nie wypali szybko to licze ze może i ze 4.5% zobaczymi jak oba banki będą musiały na gwałt ratować płynność :)

  paolo Odpowiedz
 • To teraz pytanie do obeznanych w temacie Konta Oszczędnościowego Getin (aktualna edycja promocji).

  Rozumiem, że datą decydującą jest 30.09.2018 i nie ma znaczenia czy po tym terminie jakieś środki znalazły się na Koncie Oszczędnościowym. Dobrze rozumuję?

  Druga sprawa – zakładam, że odsetki na Koncie Oszczędnościowym liczone są za rzeczywisty okres utrzymywania nowych środków na koncie i nie ma potrzeby utrzymywania salda przez cały okres promocji?

  Pytania mogą wydać się głupie, ale dopiero ostatnio „odkryłem” Konto Oszczędnościowe ;-)

  Tomko Odpowiedz
  • Wszystko pomieszales, pomyliles KO z lokata internetowa na 3,30%, ktora dzisiaj weszła.

   Wojak
  • @Wojak
   Właśnie o to mi chodzi.
   Czy pieniądze z konta oszczędnościowego mogę spokojnie przerzucić na lokatę bez straty dotychczasowych odsetek.

   Tomko
 • Również przeniosłem kasę z Getin 3% do Idea Banku na 3,9%
  Zapakowane pod korek BFG.
  3,9% nie jest żadną lichwą i nie ma co sia paniki.
  To przemyślane obliczenia żeby ocieplić wizerunek banku a zarazem żeby był wypłacalny.
  Jeśli bank chciałby zdobyć bardzo dużo gotówki nie zwracając uwagi na ryzyko to zaproponowałby klientom np. 10%

  Klient Odpowiedz
 • Niech dadzą wreszcie jakiś godziwy bonus za założenie konta taki jak w mille.

  marqqq Odpowiedz
 • Nie siał bym paniki. Po pierwsze na zdjęciach „kolejek” widać zwłaszcza ludzi 60+. Zapewne nie widzą oni różnicy między działalnością amber gold która była zwykłym przekrętem bez własnych pieniędzy a działalnością legalnie działającego banku, objętego gwarancjami bankowymi, i która ma pieniądze, co oczywiście nie oznacza, że nie może upaść. Ponadto cześć z tych ludzi może być umoczona w poliso lokaty, które to nie gwarantują żadnej 100% ochrony kapitału, jedynie to że masa upadłościowa funduszu zostanie w całości przekazana na roszczenia klientów, co nie oznacza, że każdy otrzyma 100% wpłaty. Posiadacze lokat i rachunków oszczędnościowych nie będących produktami toksycznymi mogą spać spokojnie.

  Marcin88 Odpowiedz
 • U mnie lokaty 5% na 6mcy. Zainteresowanym podam nr konta. Gwarancja BFG 9000

  inny abc Odpowiedz
 • Przelałem z oszczędnościowego na tą lokatę (zawsze to 0,3% lepiej, okres też dłuższy co mi odpowiada) i na razie mam: lokata 1,55% rozumiem że po weryfikacji zmieni się na 3,3% ?

  Barti Odpowiedz
  • To lokata dla NOWYCH środków, kasa z oszczędnościowego jest traktowana jak stare środki.

   numerek
  • dla nowych względem 30.09.2018 a wtedy jeszcze mnie tam nie było. konto założyłem w październiku. Mam nadzieję, że dobrze kombinuję.

   Barti
  • Barti – co nie zmienia stanu, ze Twoje srodki nie sa nowe. Nie mozesz przelozyc srodkow pomiedzy kontami i uwazac ze sa nowe, bo 30.09 ich nie bylo. Podobnie jest w Idei

   keton
  • Właśnie dzwoniłem na infolinie i babeczka potwierdziła moją wersję :) środki będą oprocentowane na 3,3%. Pozostaje podrapać się po głowie i zaczekać na aktualizację w systemi. Może to nieco rozjaśni.

   Barti
  • W takim razie powodzenia :) Zachowaj rozmowe jako dowod, bo ja mialem podobna sytuacje w Idei (patrzylem sie tylko na saldo w dniu z regulaminu) i niestety oprocentowanie mi obnizono.

   keton
  • W aplikacji pokazuje mi już właściwe oprocentowanie 3,3%.

   Barti
 • Ups…numerek, keton. dziękuję za informację.

  Barti Odpowiedz
 • Ostatnio w ideabank była kolejka i zachciało mi się do toalety. Udostępnimy Panu toaletę, jak spiszemy Pana dane z dowodu osobistego. Co to jest? Handel danymi….? Podziękowałem pięknie i wyszedłem. Omijam ten złodziejski bank…

  kamilos Odpowiedz
  • śmieszny jesteś z tym hejtem kamilos

   Michał
  • Czyli domagałeś się wejścia do pracowniczego kibla na zapleczu i jeszcze się pienisz, że bank chce znać twoje dane w związku z wpuszczeniem do kibla znajdującego się w strefie strzeżonej? Ja tu nie widzę złodziejskiego banku, tylko niezbyt rozgarniętego klienta, który nie wie, na czym polega bezpieczeństwo.

   tof
  • Kibel w strefie strzeżonej? A robią badania kału na okoliczności wycieku ważnych danych?
   X-D

   imie
  • Myślę, że co poniektórzy nadają się na klientów VIP instytucji typu WCbank. Następnym razem domagajcie się kibla po przyjściu do kiosku, bo przecież podstawa to podejście „nasz klient, nasz pan” :)

   tof
  • Kibel jak kibel, ale pamietam te kawe w Lucas banku. Zreszta jakies 2 lata temu bylem w mBanku i tez mi kawe zaproponowano. Jak widac, rozne sa banki.

   keton
 • Getin rozsyła sms-y z informacją, że lokata z oprocentowaniem na 3,3% na 4 m-ce jest dostępna tylko do 29 listopada b.r. Czyżby już się zbilansowali i panika minęła?

  Waldemar Odpowiedz
  • Ja raczej stawiam na prostacką technikę marketingoweą…
   Nie twierdzę, że kłamią, może od 30 będzie na 3,6% ?

   (A ja tego nie dostałem, choć niedawno wyzerowałem tam wszystko, rano przyszło tylko o ko 3% do 200 kzł.)

   Don Quijote de la Mancha
  • Ta data jest w regulaminie.

   Mahyn
 • Od dzis 3.5% do 400 na KO

  Kajko Odpowiedz
 • Getin daje 3.5% na nowe środki, nie opłaca się to 3,3%

  Manveru21 Odpowiedz
  • Ani 3.3 ani 3.5 sie nie oplaca skoro jest 3.9 w Idei. W sumie to wole trzymac wszystko tylko w 1 banku, bo jak padna oba to bede musial stac tylko w 1 kolejce :)
   A cos mi sie wydaje po relacjach kolegow, ze to Getin moze pasc jako 1, dlatego tez jakis czas temu wyczyscilem konto i wszystko poszlo na 3.9.

   keton
  • może do 3 grudnia wytrzyma, bo i tak trzeba by stać w kolejce po odsetki :)

   keram7m
 • Bylem dzis w Getinie zamykac karte kredytowa, kolejka siegala az do wyjscia ok 10-15 osob (glownie wiek 60+)i caly czas przychodzily nowe osoby. Jak sie domyslacie nikt kont nie otwieral, nikt lokat nie zakladal wszyscy wybierali pieniadze i to glownie po 10k dolary, zlotowki, euro. Bank sypie sie na naszych oczach…

  McKwacz Odpowiedz
  • A na giełdzie Getin rośnie…

   Andrzej44
  • To widać ze potrzebują DRAMATYCZNIE kasy skoro na KO daja już 3.5% i to do 400k czyli tyle ile ok
   gwarantuje bfg.
   Kto umie klikać to i tak pojdzie do IB na 3.9% czyli paradoksalnie moze dosc do tego ze przenoszac kaze z GB do IB topimy jeden kosztem drugiego :D

   paolo
 • Po takich spadkach to jakos przystanek musi być przed kolejnymi :P
  A tak serio to grube koty spuścił kurs ile sie dało i wpuszczaja teraz leszczy w kanał tworząc iluzję wzrostów. Pewnie jeszcze trochę wzrośnie i jak ulicy sie skonczy kasa a spekulanci dojdą do wniosku ze swoje zarobili to będzie znow jazda w dół bez trzymanki.
  Kupowanie teraz akcji getinu czy idea banku to jak przyslowiowe lapanie noza w locie. Mozna go zlapac ale moze i paluszki zdrowo na krotko upierd….
  Ja tam wolę pewne JAK W BANKU skromne 3.9% :D

  paolo Odpowiedz
 • Od dzisiaj już 3,5% (4m).

  Andrzej44 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy