3% na koncie oszczędnościowym do 50 000 zł + 350 zł na start w promocjach Credit Agricole!

Credit Agricole daje nam kolejny powód, aby otworzyć tam konto osobiste. Po świetnym pakiecie promocji dającym 350 zł na start od maja w ofercie banku jest oferta specjalna „Na start”, w ramach której zyskać możemy 3% na koncie oszczędnościowym dla salda do 50 000 zł.

3% na rachunku oszczędzam w Credit Agricole

3% na koncie oszczędnościowym dla nowych klientów

Aby skorzystać z promocji „Na start” należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą konta dla osób fizycznych w Credit Agricole przed 1.05.2019.

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że otworzymy konto osobiste w banku (wraz z Rachunkiem Oszczędzam). Środki, które wpłacimy na ten rachunek, zarobią 3% w skali roku przez 4 miesiące – dla maksymalnej kwoty 50 000 zł.

Nadwyżka nad to saldo zarobi już standardowo, czyli 0,14%. Wprawdzie do końca maja trwa promocja z podwyższonym oprocentowaniem (od 0,6% powyżej 50 000 zł do 1% powyżej 150 000 zł) ale zdecydowanie bardziej opłaca się ulokować te środki na jakiejś innej lokacie czy koncie oszczędnościowym.

Na koniec dodam, że kapitalizacja odsetek na rachunku jest nie miesięczna, jak w większości banków, ale kwartalna.

350 zł na start

Na koniec przypomnę, że podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym to tylko jeden z benefitów zostania klientem Credit Agricole.

Trwa bowiem promocja, w ramach której zgarnąć możemy od 100 do 300 zł premii za przeniesienie konta, opłacanie rachunków lub w formie zaokrągleń od transakcji kartą (które trafiają zresztą właśnie na Rachunek Oszczędzam).

Jeśli dodatkowo skorzystamy z programu poleceń, to zyskamy kolejne 50 zł – a może jeszcze więcej, jeśli wygenerujemy swój kod i podrzucimy znajomym (np. dzięki wymianie kodów na LiveSmarter).

Jak połączyć wszystkie promocje i zgarnąć dodatkową premię pieniężną? O tym wszystkim pisałem w artykule na temat pakietu korzyści od Credit Agricole. Zachęcam do przeczytania!

Ważne dokumenty

Nie przegap!

Komentarze

 • Najpierw to niech CA wypłaci wszystkim co spełnili warunki za promocję Zimowe Korzyści, bo jak czytam to wielu, w tym i ja zostaliśmy na lodzie po założeniu konta w tamtej akcji.

  Bolo Odpowiedz
  • Otóż to, reklamacja złożona. Aż 30 dni oczekiwania na odpowiedź, gdzie inne banki rozpatrują w ciągu 2-3 dni.

   ildefonds
  • Jakie inne?? W Citi – czesto nawet wiecej niz 30 dni. Podobnie w Paribasie i Raiffeisenie. W tym ostatnim 1 reklamacja ciagnela sie az 2.5m. Santander – tez przynajmnie 2-3 tygodnie.
   Szybciej jest tylko w ING – jakies 3-5 dni.

   keton
  • U mnie tez brak promocyjnych 200zl ale co ciekawe 50 za polecenie wyplacone.
   W jakiej formie zlozyliscie reklamacje – ja poprzez maila w bankowosci elektronicznej i teraz zastanawiam sie czy nie zlozyc ponownie w oddziale albo przez telefon.

   sinclair
  • @sinclair Jestem w identycznej sytuacji. Dziwne jest to, że nie odbyłem 265-dniowej karencji, a premię za otwarcie konta z polecenia otrzymałem. Za to osoba polecająca – figę z makiem.

   gajowy
  • premie, które dostaliście, to premie za polecenie kogoś (ktoś skorzystał z Waszych kodów np. z LS). Za otwarcie konta z polecenia chyba mało ktoś dostał…

   abc
  • W moim przypadku te pięć dych zatytułowano – korekta i podano nr reklamacji, więc to raczej nie za polecenie kogoś.

   gajowy
  • ja to reklamowałem, ale nie dostałem korekty, natomiast dostałem za polecenie kogoś wczesniej 50…widocznie weryfikowali to recznie i sami pomieszali te premie…trzeba poczekać na papier i zobaczyć co tam napiszą…

   abc
  • Jeszcze jeden ciekawy wątek mi się nasuwa, a mianowicie: jeśli otwarcie konta z polecenia nie spełnia warunku karencji, to pytanie czy polecający otrzyma premię czy też nie? Z tego co pisze @Gajowy, to wygląda na to, że nie…

   abc
 • @Admin Michał mylisz się co do naliczania odsetek w CA – tak są one naliczane kwartalnie ale każdemu indywidualnie czyli np jeśli założysz konto oszczędnościowe 17 kwietnia pierwsze odsetki zobaczysz 17 lipca a kolejne 17 października

  zenek64 Odpowiedz
 • „Osobą nieposiadającą konta dla osób fizycznych w Credit Agricole przed 1.05.2019” – czyli nigdy?

  PyramidHead Odpowiedz
  • Jeśli traktować regulamin dosłownie, to tak. Ale moim zdaniem mogli to źle zapisać i wcale im o to nie chodziło (tylko o nieposiadanie konta w dniu 30.04). Ale niestety gwarancji nie dam.

   Michał
  • Po obsłudze promocji ‚zimowe korzyści’ widać jak bardzo CA zmienia się na niekorzyść.
   Idiotyczny zapis w nowej promocji może posłużyć do odmowy wypłacania klientom premii.
   Podobnie jak dowolne interpretacje błędów, literówek i niedopowiedzeń w poprzednich.
   Złe opinie mają o wiele większą siłę. Z tym, że jeśli teraz zatrudniają do promocji matołów to jasne, że nigdy się do tego nie przyznają. A taki fajny bank. Był.

   Bufon
 • Czy jeśli w tej promocji podałem kod 36…. z „Zimowych Korzyści…” to przejdzie?

  qq Odpowiedz
  • Generalnie w tej promocji jest zapis, że kody z poprzedniej działają, a w poprzedniej… działały z jeszcze wcześniejszej. Nie ma nigdzie napisane wprost, że będzie dobrze/źle, więc… może będzie OK.

   Michał
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy