300 zł do wydania w Biedronce za wyrobienie bezpłatnej karty Citi Simplicity!

Zakończona

Ruszyła druga edycja promocji, która cieszyła się ogromną popularnością w końcówce 2017 roku. Oferta była tak rozchwytywana, że niemal „zapchała” infolinię banku! Tym razem do zdobycia mamy 300 zł w formie bony do sklepów Biedronka za wyrobienie karty kredytowej Citibanku i… wykonanie łącznie 10 płatności za zakupy! :)

300 zł do Biedronki za wyrobienie karty Citi Simplicity

Ta promocja nie jest już aktualna, ale właśnie wystartowała jej kolejna edycja! Sprawdź, jak odebrać 400 zł do Biedronki za wyrobienie karty Simplicity!

300 zł za wyrobienie karty Citi Simplicity

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem, czyli osobą nieposiadającą żadnej głównej karty kredytowej Citibanku od 1.01.2015. Oprócz tego wymagane jest spełnienie minimalnych wymagań:

Podstawowe wymagania: wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 21 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o kartę z dedykowanej strony promocji i poczekamy na kontakt ze strony pracownika banku w celu finalizacji procesu. Zazwyczaj telefon oddzwania w ciągu 2 dni roboczych, ale podczas poprzedniej edycji promocji zainteresowanie było tak spore, że do niektórych bank oddwaniał nawet po tygodniu! Istotne, aby podczas kontaktu z bankiem wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celu informowania o produktach i usługach oferowanych przez podmioty współpracujące z bankiem oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

Co dalej? Jeśli bank przyzna nam kartę, to konieczne będzie spełnienie dwóch prostych warunków. Po pierwsze – zalogowanie się do bankowości Citibank Online lub Citi Mobile nie później, niż do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy. Jeśli np. umowę zawrzemy w styczniu, to warunek trzeba spełnić najpóźniej w marcu (choć akurat zalogować do bankowości internetowej warto jak najszybciej :)).

Drugi warunek to wykonanie po 5 płatności bezgotówkowych kartą w dwóch następujących po sobie miesiącach – również najpóźniej do drugiego pełnego miesiąca po miesiącu podpisania umowy. W naszym przykładzie będzie to 5 płatności w styczniu i lutym lub 5 płatności w lutym i marcu.

To tyle! Bank przekaże nam nagrodę w postaci vouchera do wykorzystania w sklepach Biedronka oprzez wiadomość w serwisie bankowości internetowej. Wysyłka nagrody nastąpi w ciągu kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków (czyli w naszym przykładzie do końca marca lub kwietnia).

Szczegóły w regulaminie promocji.

Ile to wszystko kosztuje?

Na koniec kilka słów o tym, jak na promocji zarobić bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Pomimo tego, że nagroda w promocji jest bardzo wysoka to wcale nie oznacza, że musimy również coś od siebie dokładać (choć po cichu bank na to liczy). Wszystko dlatego, że karta kredytowa Citi Simplicity jest darmowa! Nie zapłacimy bowiem żadnej opłaty miesięcznej ani rocznej za korzystanie z niej. Oczywiście zamiast najzwyklejszej karty możemy wybrać jakąś bardziej prestiżową, ale nie ma to większego sensu (np. za World MasterCard zapłacimy aż 18 zł miesięcznie). Możemy być również namawiani na dodatkowe płatne usługi, ale w zdecydowanej większości lepiej z nich nie korzystać – nie są wymagane.

Dodam, że od marca Citibank wprowadza opłatę za kartę dodatkową (np. dla współmałżonka) oraz naklejkę zbliżeniową. Jeśli ich nie chcemy (nie są potrzebne do spełnienia warunków promocji), to wystarczy o tym powiedzieć konsultantowi w trakcie rozmowy. Ma być jak najprościej, bez zbędnych produktów i usług.

Ważne też aby pamiętać, że karta kredytowa jest nieco innym produktem, niż zwykła karta płatnicza wydawana do rachunku osobistego. Tutaj bank daje nam do dyspozycji swoje własne pieniądze i zaznacza, że jeśli będziemy z nich (nieumiejętnie) korzystać, to możemy za to zapłacić. Cały patent polega jednak na tym, że używając karty kredytowej z głową wcale nie trzeba nic płacić – wystarczy, że zadłużenie na karcie spłacimy w okresie bezodsetkowym, który zostanie wskazany na comiesięcznym wyciągu. W ten sposób możemy korzystać z pieniędzy banku bez żadnych kosztów. Pisałem o tym zresztą w swoim poradniku na temat mądrego korzystania z kart kredytowych. Całość działa mniej więcej jak telefon na abonament – korzystamy, płacimy w terminie i wszystko jest OK :)

RRSO 10,74%

Skoro wszystko na być za darmo, to dlaczego na umowie mamy wyszczególniony „całkowity koszt kredytu”, a do tego rzeczywistą roczną stopę oprocentowania na poziomie 10,74%? Wszystko przez ustawę o kredycie konsumenckim, która narzuca na bank obowiązek podawania wszystkich kosztów, jakie poniesie klient, na podstawie „reprezentatywnego przykładu”. O co w tym chodzi? Bank zakłada tu, że nie postąpimy zbyt mądrze i skorzystamy z całego przyznanego nam limitu kredytowego (w końcu mamy taką możliwość), a następnie, zamiast spłacić go z głową w terminie bezodsetkowym, będziemy go spłacać na raty – przez rok. W takim przypadku nie będzie nas obowiązywał okres bezodsetkowy, więc zapłacimy odsetki. A gdyby karta była dodatkowo płatna – to i te koszty byłby wliczone w całkowity koszt i RRSO. Dlatego gorąco namawiam do mądrego korzystania z karty kredytowej – wtedy nie będziemy się musieli przejmować kosztami, bo po prostu ich nie będzie.

Podsumowując: brak opłat, proste zasady i voucher o wartości 300 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka po spełnieniu prostych warunków. Jeśli tylko jesteś nowym klientem Citibanku (a niestety większość z nas nie jest, bo uczestniczy w innych promocjach tego banku), to warto skorzystać. Po odebraniu bonu z kartą możesz zrobić co chcesz :)

PS. Jeśli wolisz voucher do innego sklepu, to zamiast Biedronki możesz wybrać OleOle, Allegro albo Douglasa.

Kalendarz promocji

Nie przegap!

Komentarze

 • 1.1.2015 czy 2016? :(

  Mariusz Odpowiedz
  • Zgodnie z regulaminem:

   Z Oferty wyłączone są:
   a) osoby, które od 1 stycznia 2015 roku posiadały główną Kartę Kredytową Citibank,

   Michał
 • 1.01.2015 i wszystko jasne… Dziękuje nie mogę :(
  Szkoda że nie ma innych ofert z krótszym okresem karencji.

  YaPaE Odpowiedz
  • Z końcem stycznia kilka się kończy. Mam nadzieję, że pojawi się coś nowego z karencją przesuniętą o rok :)

   Michał
  • Z checia bym przygarnąl jakas promocje na kredytowke i debetówke. Zamykalem kredytowa w kwietniu 2016. Mozesz jakies linki podesłać?

   YaPaE
 • Kurczę liczyłem, że 2018 będzie na początku promocja 2 letnią karencją :( Cóż czekam dalej.

  Mariusz Odpowiedz
 • Wystarczy, że o pół roku skrócą i się łapię. Przydałby się jakiś smartfon :)

  Łuki Odpowiedz
 • czy mozna taka karte po wykorzystaniu promocji zdezaktywowac?

  maciek Odpowiedz
  • Chciałem rozwinąć pytanie czy można od razu po wykorzystaniu promocji zrezygnować z karty kredytowej i przestać być klientem banku? Brakuje mi takiej informacji w tekstach na stronie.

   Irek
  • Od razu nie, ale po zgarnięciu bonu – tak. Jeśli regulamin tego nie zabrania, to nic nie stoi na przeszkodzie :)

   Michał
 • Czy jest jakiś sposób zabezpieczenia skanów dowodu w „razie w”? Miła pani konsultantka powiedziała, że nie mogę nanieść żadnych adnotacji typu „dla Citi Banku”, a jedynie mogę narysować jedną i tylko jedną linię, tak, aby nie zakryć żadnych danych. Zapomniałem co prawda dopytać, czy ma to być linia prosta, czy może być krzywa, którą porysuję cały skan (tak, aby nic nie zakryć ;)).

  W ogóle to dlaczego banki nie używają kurierów do zweryfikowania mojej osoby?

  PiotrJ Odpowiedz
 • Troszkę dziwne podmioty wystepuja w klauzuli o ptzretwarzaniu danych osobowych. Czy w azji mają jakieś przepisy zabezpieczające przed nieuprawnionym wykorzystaniem sanych?

  Mateusz Odpowiedz
 • Witaj, a czy mógłbyś napisać o trwającej ofercie dla osob pisiadajacych tę karte. Jest do wzięcia 700 zl, ale ten regulamin jest trudny

  Małgorzata Odpowiedz
 • czy voucher w Biedronce trzeba wykorzystać jednorazowo za 300zł, czy można kilkukrotnie mniejszymi kwotami?

  greg Odpowiedz
 • w kalendarzu promocji jest błąd – 300, nie 400 zł tym razem ;)

  25 Odpowiedz
 • Czy trzeba przesyłać wyciągi bankowe (z 3 ostatnich miesięcy) w całości czy wystarczy wyciąć z nich fragmenty z wynagrodzeniem za pracę?

  Michał Odpowiedz
  • Właśnie gdy w listopadzie tam kredytówkę wyrabiałem, to chcieli PDF zawierający „Pełny wyciąg (niefiltrowany) z rachunku osobistego z widocznymi wpływami wynagrodzenia za 3 ostatnie miesiące” — trochę to głupie, gdy Ci ktoś w wydatki zagląda, ja na szczęście nie używam tego rachunku, na który mi wynagrodzenie wpływa, do płatności. Co ciekawe, w czerwcu 2016 przeszły wydruki tylko z tymi 3 wpływami (za to wtedy chcieli je w postaci papierowej, razem z kopiami umów, których zgodność z oryginałami potwierdzał kurier, więc w sumie wolę już przesłanie mejlem „niefiltrowanego” wyciągu).

   Don Quijote de la Mancha
  • u mnie chcieli tylko potwierdzenie wpływu wynagrodzenia z 3 miechów i dostałem kartę z limitem 4x wyższym..

   abc
  • Dzięki za odpowiedź!

   Michał
 • I jeszcze jedno pytanie :) Czy jeśli w jednym z trzech ostatnich miesięcy pensja była ok. 30 zł mniejsza niż ta, którą podałem podczsa rozmowy telefonicznej, to przejdzie?

  Michał Odpowiedz
 • Citi chyba przycina swoje promocje. Na początku stycznia złożyłem przez system transakcyjny rezygnację z konta Prioroty. Nie dość, że nikt nie zadzwonił, to zamknęli po kilku dniach :-). Tutaj też już nie telefon za 500zł, ale „tylko” 300zł. Wygląda na to, że rozrzutnie już było…

  Skylla Odpowiedz
  • No już tak nie szaleją. 3 podejście do zamknięcia karty Simpliciti i oferta na zwroty, ale tylko 100zł ( zawsze było 200). Ale dobre i to, nie ma co wybrzydzać jak karta za darmo.

   anka
 • A jeśli miałem umowę na okres próbny, a teraz mam nową, normalną to te okresy się sumuję, by spełnić warunek min. 3 m-cy zatrudnienia u obecnego pracodawcy?

  eF Odpowiedz
  • moim zdaniem tak – w końcu jesteś ciągle zatrudniony u jednego pracodawcy. Ale najlepiej sprawdzić składając wniosek – to nic nie kosztuje :)

   Michał
  • Na pewno się sumują, ja mam umowy o dzieło podpisywane co miesiąc, czyli formalnie zupełnie osobne, a w banku przy wyrabianiu Simplicity potraktowali to jak stale zatrudnienie.

   Don Quijote de la Mancha
 • Wszystko to jest bardzo fajne, ale kasjerzy w Biedronce nie mają pojęcia jak obsługiwać te vouchery. Jak oświadczyła mi wczoraj miła pani kasjerka: „To na pewno jakieś oszustwo” :)

  Janek5581 Odpowiedz
 • Pytanko, właśnie dostałem kartę, ale zakładałem ją w związku z voucherem 400 zł na allegro, a logując się dziś zauważyłem tą promocje. Czy mogę skorzystać z obu na raz (kartę zakładałem z linku dedykowane pod allegro) czy nie działa to aż tak fajnie :D?

  Wiktor Odpowiedz
 • Czy ktoś jeszcze dostał od kuriera ofertę o promocji, ale która była w październiku tamtego roku w postaci bonów na 400 zł, a nie o tej, do której faktycznie przystąpiłem wypełniając formularz??

  Michał Odpowiedz
 • Jaki jest teraz czas oczekiwania na kontakt konsultanta?
  Która data brana jest pod uwagę, aby „zaliczyć” promo? Zgłoszenia, czy podpisania umowy? Trochę za późno się za to zabrałem i nie wiem czy zdążę ;)

  Robert Odpowiedz
  • ważna jest data zgłoszenia (wysłania wniosku). Rozmowa/podpisanie umowy może być spokojnie po terminie ;)

   Michał
 • Gratuluję Wam, że udało się uzyskać kartę kredytową, bo to wcale nie takie łatwe. Moja mama dostała odpowiedź odmowną przy emeryturze ponad ok. 3300zł i żadnych zobowiązań kredytowych, a pytaniu konsultantki o miesięczne wydatki ok. 1500zł…

  ja Odpowiedz
 • a czy po dostaniu tego vauczera do biedry kartę już mogę zamknąć???i czy można tą promocję łączyć z programem poleceń???

  alex Odpowiedz
 • Jeśli jestem zatrudniona od października 2016r ale mam umowę do końca września 2018r, to będZie jakiś problem z przyznaniem karty?

  Mila Odpowiedz
 • O jaki minimalny limit karty kredytowej można wnioskować? Ktoś coś wie? : )

  aelfraed Odpowiedz
  • Akurat w Citi chyba nie pytają o wnioskowany limit, tzn. najpierw pytają o dochody i różne takie, potem kalkulują i proponują jakiś limit (który zapewne można obniżyć); ale zasadniczo w większości banków można brać 1000–2000 (i przy takim często są uproszczone procedury).

   Don Quijote de la Mancha
 • czy mozna polaczyc ta promocje z poleceniem karty Citi? tzn polecic znajomemu samemu zgarnac 200zl a on dostanie 300 do biedry? jesli tak to jak?

  Andrzej Odpowiedz
 • Czy można w jakikolwiek sposób sprawdzić w jakiej promocji bierze udział moje konto? Pani na infolinii wspominała o karcie do Allegro, w tym momencie na stronie citibanku po logowaniu jest promocja 50PLN za 1000 PLN wydany z karty. Będę wdzięczny za informacje

  Kowalski Odpowiedz
 • Cześć wszystkim korzystającym z k/k citibanku.
  Dziś przyjechał kurier i podpisałem umowę oraz otrzymałem Regulamin oferty „Zdąbądź elektroniczny voucher do sklepu biedronka – edycja II” zagłębiając się w warunki, dochodzę do wniosku że to nie ta promocja o której pisze Michał.
  Prośba o potwierdzenie czy dobrze myślę.

  Arkadiusz Odpowiedz
 • Nie było pytania, dziś dzwonił pracownik CITIBank przepraszał za pomyłkę. Na maila wysłał prawidłowy regulamin.

  Arkadiusz Odpowiedz
 • Ile czasu ważny jest voucher i od którego momentu jest liczone? Nie mogę tego nigdzie znaleźć.

  Robert Odpowiedz
 • Jak ktoś robił płatności w lutym i szybko uwinął się w marcu, to własnie spływają bony. Robiłem 4 akcje w rodzinie, wszyscy dostali wczoraj wiadomość ;)

  Warto sprawdzić skrzynkę w bankowości elektronicznej.

  Robert Odpowiedz
 • Jak z bezpieczenstwem tych voucherow jest? Jak kasjerka skopiuje kod i wpisze sobie w transakcji to tez przejdze? czy wymaga to po podaniu kodu zatwierdzenia karta?

  Qazik Odpowiedz
 • Czy ktoś dostał już voucher za transakcje wykonane w marcu i kwietniu?

  25 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy