Do 300 zł w Money Manii z iKontem BGŻ BNP Paribas

Zakończona

Wystartowała kolejna edycja promocji Money Mania. Tym razem zgarnąć możemy 100 zł premii za założenie iKonta banku BGŻ BNP Paribas oraz dodatkowe 200 zł w formie zwrotów za zakupy.

100 zł premii i 200 zł zwrotu za założenie iKonta w Money Manii

100 zł za wpływy i transakcje

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku – takim, który nie posiadał ani nie współposiadał konta osobistego w BGŻ BNP Paribas od 28 lutego 2014 ani nie jest stroną umowy ramowej na dzień składania wniosku (np. nie mamy innego produktu w banku). Co istotne posiadacze kont BGŻOptima mogą skorzystać z promocji – ich obowiązuje inna umowa ramowa.

Ta promocja jest już nieaktualna, jednak wystartowała jej nowsza wersja – do zgarnięcia 400 zł za założenie Konta Optymalnego BGŻ BNP Paribas.

Jeśli spełniamy powyższe warunki, to do 31.03.2017 musimy zarejestrować się na stronie promocji (zaznaczając wszystkie zgody), a następnie zawrzeć umowę i aktywować iKonto wraz z kartą debetową (do 18.04.2017). Wniosek składamy ze strony promocji, a konto zakładamy przez internet za pośrednictwem kuriera. Co ciekawe w promocji przewidziano limit 1100 rejestracji – warto się śpieszyć, bo później kolejne zgłoszenia nie będą przyjmowane.

Co dalej? 100 zł premii otrzymamy za spełnienie kilku warunków. Po pierwsze: musimy zapewnić wpływ na konto w łącznej wysokości min. 1000 zł, z wyłączeniem:

a) wpływów z rachunków własnych Uczestnika prowadzonych w Banku,
b) wpłat gotówkowych, wpływów z tytułu zerwanych/ kapitalizowanych depozytów (lokaty i konta
oszczędnościowe) w Banku, uruchomienia kredytów (zobowiązań kredytowych) w Banku

Oczywiście najprościej jest przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku :)

Po drugie: dokonać transakcji bezgotówkowych w punktach handlowo-usługowych kartą debetową o łącznej wartości minimum 300 zł. Tu zwracam uwagę, że transakcje w internecie nie są wymienione wprost, ale prawdopodobnie również zaliczają się do puli. Warunek wpływu oraz transakcji musimy spełnić w kwietniu oraz maju.

To tyle! Nagroda w wysokości 100 zł zostanie przekazana przelewem do 30.06.2017, o ile ciągle będziemy posiadaczami konta i karty. Istotne tylko, aby uzupełnić swoje dane do odbioru premii do 29.06.2017. Link z instrukcjami otrzymamy mailem do dnia 18.05.2017.

200 zł w formie cashbacku

Jeśli chodzi o dodatkowe 200 zł, to zasady uczestnictwa w promocji są bardzo podobne (brak konta przez 36 miesięcy od dnia złożenia wniosku). Bank zobowiązuje się premiować transakcje bezgotówkowe kartą zwrotem w wysokości 3% ich wartości. Maksymalnie do zdobycia mamy 40 zł miesięcznie co oznacza, że zwroty otrzymujemy przez 5 miesięcy. Zgodnie z regulaminem naliczanie zwrotów zaczyna się od razu po podpisaniu umowy, dokładnie:

[Uczestnik] korzysta z przyznawanej przez Bank Premii liczonej od każdej Transakcji bezgotówkowej dokonanej Kartą, którą obciążono Konto, w okresie 5 miesięcy od zawarcia Umowy, z wyłączeniem transakcji o Kodach MCC wymienionych w załączniku nr 1 do Regulaminu.

Jakie transakcje są wyłączone z promocji? Zgodnie z załącznikiem:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 4111, określający m.in. usługi transportowe,
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.
 • 4900 określający płatność rachunków

Sklepy z podanymi kodami możecie znaleźć na stronie stworzonej przez czytelników bloga jakimcc.pl. Są to m.in. bilety komunikacji miejskiej i Przewozów Regionalnych oraz usługi pośredniczące w płatności rachunków kartą.

Warto przy okazji zauważyć, że spełniając warunki promocji Money Mania automatycznie zyskujemy już całe 18 zł zwrotu (o ile nie złapiemy się na wykluczone kody MCC). Z kolejne transakcje zyskujemy kolejne zwroty.

Ile kosztuje iKonto?

iKonto, czyli Konto Praktyczne zakładane przez internet, to rachunek darmowy po spełnieniu jednego z dwóch warunków. Po pierwsze: bank nie nalicza opłaty posiadaczom konta poniżej 26 roku życia. Po drugie: tym, którzy zapewnią wpływ 1000 zł – czyli tyle, ile wymaga od nas promocja. W przypadku braku wpływu zapłacimy aż 10 zł miesięcznie.

Niemal identycznie jest z kartą debetową. Z opłaty (7 zł) zwolnione są osoby młode z perspektywy banków oraz te, które zapewnią wydatki kartą na poziomie min. 300 zł miesięcznie.

W zamian za spełnienie tych warunków otrzymujemy dodatkowo darmowe bankomaty w Polsce oraz na świecie (choć tam zapłacimy za przewalutowanie i osobiście polecam inne rozwiązanie).

Nie przegap!

Komentarze

 • czy zakładajac konto w marcu jestesmy zwolnieni z opłaty za konto i kartę ??? tzn czy w marcu trzeba zrobic 300 zl transakcji zeby nie poniesć opłaty za kartę i zrobić wpływ 1000 zł

  piotro Odpowiedz
  • Ponoć za pierwszy miesiąc opłaty nie ma, w praktyce mi naliczyli nawet za miesiąc przed założeniem konta (konto uruchomione 4 stycznia, a 9 naliczona „miesięczna opłata za obsługę karty” , po reklamacji po miesiącu oddali).

   http://livesmarter.pl/groupon-260-zl-za-zalozenie-konta-praktycznego/comment-page-1/#comment-116692
   http://livesmarter.pl/groupon-260-zl-za-zalozenie-konta-praktycznego/comment-page-1/#comment-120369

   Don Quijote de la Mancha
  • a gdzie jest w regulaminie zapis dokładny że w miesiącu założenia konta nie muszę robić transakcji kartą zwłaszcza jak będę mieć kartę pół miesiąca

   piotro
  • Ja takiego zapisu nie znalazłem, ale skoro wg t.o.i.p. jest to naliczana „miesięcznie” opłata za „obsługę karty debetowej”, to można by twierdzić, że nie mają prawa jej pobrać za niepełny miesiąc (chyba, że proporcjonalnie). W ING też nie znalazłem zapisu o zwolnieniu z opłaty w pierwszym miesiącu, a opłaty nie pobrano.

   W praktyce w BGŻ BNP tego nie przetestowałem, bo dla moneybacku od razu zacząłem kartą płacić, w tej promocji jest podobnie, nie ma więc co teoretyzować.

   Skądinąd, czy nie oznacza to przypadkiem, że można dostać 6 × 40 zł? Np. 5 miesięcy od połowy marca trwa do połowy sierpnia, więc zwrot uzyskujemy za miesiące marzec–sierpień (w tych skrajnych mając tylko połowę na transakcje), a więc 6?

   Don Quijote de la Mancha
  • Ja założyłem w drugiej połowie marca i mi pobrali opłatę za kartę (7 zł). Myślałem, że liczy się od początku miesiąca a nie że mi policzą za 10 dni… Reklamować?

   Niemen
  • Reklamować, nie zaszkodzi!

   Don Quijote de la Mancha
 • Czy mając KK z promocji z walizką jesteśmy wykluczeni z promocji ?

  Pytka Odpowiedz
  • jeśli się nie mylę tam zawierana jest inna umowa ramowa (Sygma) – więc nie.

   Michał
  • Stroną umowy (z walizką) jest Bank BGŻ BNP.
   Ja myślę, że walizkowcy są wykluczeni.

   dario
  • No właśnie … i kto ma rację ? Walizka nas skreśla czy nie ? Ustalił już ktoś ? :)

   Jox
  • hej, też będę wdzieczna za podzielenie się informacją odnośnie tego czy walizkowcy ię łapią na tę promocję.

   Ju
  • chociaż umowa do walizki nazywa się „umowa o limit kredytowy i kartę kredytową zbliżeniową mastercard oraz serwis bankowości internetowej sygma online” więc wychodziłoby, że nie łapie się pod definicję umowy określoną w regulaminie…

   Ju
  • Myślę, że Sygma nie jest problemem z prostego powodu: oni ich jeszcze nie połączyli, to ciągle są zupełnie inne niezależne systemy.

   Don Quijote de la Mancha
 • Teraz przeczytałem ze dają 3%… Millenium wygrywa.

  Michal.o Odpowiedz
 • A wpłaty 1000 zł z innego banku co miesiąc są ok? Nie mogą być tylko z BGŻ BNP Paribas ?

  Joanna Odpowiedz
 • Ale 3 % to nie ma nawet lokat a co dopiero kont oszczędnościowych + 100 zł – po 5 miesiącach mozna zamknąć np na początku września

  piotro Odpowiedz
 • Mówie o tych co już wykorzystali promocje w Millenium czy z lokatami Happy w Idea

  piotro Odpowiedz
 • Powtórzę pytanie do admina :
  czy zakładajac konto w marcu jestesmy zwolnieni z opłaty za konto i kartę ??? tzn czy w marcu trzeba zrobic 300 zl transakcji zeby nie poniesć opłaty za kartę i zrobić wpływ 1000 zł

  piotro Odpowiedz
 • witam – moglby ktos podrzucic nieco info o co chodzi z promocje w Millenium??

  Michal1607 Odpowiedz
 • Już założyłem konto z myślą o łatwym cashbacku 5%, a tu pomyłka i 3% :D Ale i tak razem ze 100 zł na start promocja jest lepsza od Millenium z tego względu, że w Millenium ciężko co miesiąc ogarnąć ponad 2 tysiące płatności kartą. Tutaj trzeba ‚tylko’ ~1400 :P

  rolin Odpowiedz
  • to prawda, pewna premia na start dużo daje. A co kto później uzbiera, to już kwestia indywidualna. Stówka zawsze jest.

   Michał
  • nie trzeba 1400 tylko 300 – 1330 można jeśli ktoś chce koniecznie dostać 40 zł ale nie trzeba – nie wprowadzajmy w błąd czytelników

   piotro
 • Te MCC to w BGŻ BNP coś nowego?

  Tzn. mam taką nadzieję, bo biorę udział w grudniowej edycji i liczę, że 8% moneybacku dostanę… ?

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
 • A kiedy była promocja z tabletem w BNP Paribas? Nie czasem w 2014?

  Jazz Odpowiedz
 • Transakcje wyłączone z kodem 4111 czyli Przewozy Regionalne ale PKP Intercity 4112 już nie są wyłaczone ?

  piotro Odpowiedz
  • Bilety na Przewozy Regionalne można też kupować w kasach Intercity (choć nie wiem, czy wszystkie, np. miesięczne).

   Don Quijote de la Mancha
  • Ja kupuję miesięczny KM w kasie na Centralnym i elegancko przechodzi zwrot z eurobank, w biletomatach i kasie KM zwrotu się nie otrzyma

   Dorka
 • A jeśli się korzystało z BGŻ OPTIMA?

  Fixer Odpowiedz
 • @Michał- dostarczaja debetówke wraz z kurierem?Bo jesli nie to najlepiej zalozyc konto 1 kwietnia i zamowic karte ktora maja dostarczyc do 14go do 18go kwietnia warunki beda spelnione i pol miesiaca na realizacje karta tych 1400 zl zeby miec maksa.

  rw8888 Odpowiedz
  • nie trzeba 1400 tylko 300 – 1330 można jeśli ktoś chce koniecznie dostać 40 zł ale nie trzeba – nie wprowadzajmy w błąd czytelników
   Poza tym trzeba 300 zrobić w kwietniu i drugi raz 300 w maju

   piotro
  • Czytaj uwaznie zanim cos napiszesz

   rw8888
  • czytam uważnie i nie zgadzam isę że najlepiej załozyc konto 1 kwietnia bo ma się wtedy już przymus wydania 300 zł lub (1330 jesli komus zalezy na 40 zł tyle że większość ludzi nie potrzebuje wydawać 1300 zł kartą na życie) Znacznie lepiej założyć konto teraz by kartę mieć przed 1 kwietnia i miec pełny miesiąc na wykonanie połowy warunku dla zdobycia 100 zł niż kupować potem rzeczy zbyteczne żeby zrobić wymagany minimalny limit

   piotro
  • Nie wprowadzaj innych w błąd, nie trzeba wydawać „1330” miesięcznie, moneyback nie ma minimum, więc wydając np. 666 zł/mc dostanie się po 20 zł zwrotu, po 5 miesiącach będzie to druga stówka.

   Don Quijote de la Mancha
  • chyba mnie źle zrozumiałeś – ja właśnie mówię ze nie ma przymusu żeby wydać maksymalną kwotę i uzyskać 40 zł zwrotu tylko przez pierwsze dwa miesiące jest wymóg wydania 300 zł i to jest niezbędne minimum do zdobycia premii 100 zł Co do tych obowiązkowych transakcji jeśli ktoś korzysta z tego bloga to prawie każdy musi gdzieś coś wydać kartą żeby utrzymać oprocentowanie (Idea) czy darmowa kartę (PKO BP) dlatego bez sensu jest czasami szukać zakupów na siłę tym bardziej uważam że żadne 1400 czy 1330 jest bezsensowne no chyba że ktoś akurat kupuje AGD

   piotro
  • Można chyba założyć, że normalny człowiek wydaje co najmniej tysiąc–dwa miesięcznie, a livesmarterowicze wydają to kartą (czy innymi blikami).

   W szczególności większość czytelników tego bloga używa zapewne 2 kont TMUB dla zwrotu z wydanych 2 × 500 zł, a od maja będzie to już tylko z 1 × 500 zł, więc problemem nie jest „szukanie zakupów na siłę”, a raczej szukanie moneybacku na siłę… lepsze 15 zł z tych 500, niż nic…

   Don Quijote de la Mancha
  • Przestań człowieku bredzic i poczytaj regulamin- licznik bije ci od dnia umowy a nie od nastepnego m-ca!Problem 300 zl na pol miesiaca to maja tylko chyba gimbusy (podpowiadam:zrob mamie zakupy weekendowe a pozniej ci odda)
   Jedyne co sklania teraz zakladac konto to limit ktorego nie zauwazylem wczesniej.

   rw8888
  • Jeżeli ktoś bredzi to chyba rw8888 bo albo ma kłopoty ze zrozumieniem słowa pisanego albo nie przemył dzisiaj oczu
   Przeczytaj sobie facet § 3. punkt 2 Regulaminu promocji – kiedy jest przyznawana premia 100 zł . Owszem cashback liczy się od dnia zawarcia umowy ale jest to tylko regulamin iKonta a nie Regulamin promocji Jeśli kogoś interesuje premia 100 zł a sądze że większość to ważniejsza jest informacja § 3. pkt 2 Regulaminu promocji

   piotro
 • Jacy kurierzy rozwożą umowy (jakiej firmy) czy można ich umowić po pracy po 16 ?

  piotro Odpowiedz
  • Właśnie miałem telefon z banku. Umowy rozwozi DHL. Trudno w 100% zrozumieć konsultantkę, bo mówi z ukraińskim akcentem ;-/

   broker
 • Kiedy była akcja z tabletami w BNP Paribas? Tabletowcy mogą wziąć udział?

  wyjadaczwisienek Odpowiedz
  • Nie mogą. Tym bardziej tam była chyba roczna lojala

   Mar_Wer
  • Mar_wer jesteś pewien? Koniec tamtego konkursu jest na pewno starszy niż 2 lata (ale nie wiem czy aż 3). Na infolinii niestety nie mają takich informacji, choć ciągle mają moje dane…

   aircrash
  • masz rację – nie łapiemy się. Tamta promocja zaczęła się w sierpniu 2014 (czyli lojalka do sierpnia 2015). Szkoda:(

   aircrash
 • Zauważam niestety, że osoby, które dłużej korzystają z bloga (ja nieco ponad dwa lata), nie mają już czego tu szukać. Okresy karencji są tak długie, że promocje dla mnie się raczej już nie zdarzają. Jedynym ratunkiem promocje z niewielkim ryzykiem. Takie jak ta ostatnia z funduszami inwestycyjnymi z ing.

  jaceny Odpowiedz
  • Nie zgadzam się z tą teorią. Ja dzięki tutejszym dowiedziałem się o walizce z powerbankiem za friko oraz wpadło 2000 do empiku mimo, że byłem klientem Millenium a więc gorzej niż czekanie na karencję. Poza tym w citku zyskałem na poleceniach i dodatkowych promocjach na produkty których nie miałem. Zaglądam tutaj i nie żałuję. Tu też dowiedziałem się o PBE który jest niezłym rozwiązaniem.

   dario
  • Dokładnie. W dodatku właśnie minęła mi karencja w Millenium:)

   aircrash
 • Jak można sprawdzić czy dana osoba kwalifikuje się do promocji? Infolinia, oddział?

  Ewa Odpowiedz
  • Mnie na infolinii sprawdzali z 15 minut, po czym odesłali do oddziału.

   aircrash
  • Najlepiej sobie zapisywać po prostu. Nie sądzę, żeby na infolinii byli chętni do udzielania takich informacji.

   taki4
 • Witam czy jeśli dziewczyna prześle mi 1000zl to warunek wpływu będzie zaakceptowany ?

  Mariusz Odpowiedz
  • Tak, możesz nawet sam sobie przesłać, ale wtedy tylko z innego banku.

   Don Quijote de la Mancha
 • Po rejestracji na money manii przyszedł mi mail, że mam spełnić warunki już w marcu i kwietniu, ale umowę mam podpisać do 18.04. Wg regulaminu promocji warunki należy spełnić w kwietniu i maju. Ktoś ma pomysł dlaczego tak napisali? pomyłka czy faktycznie trzeba te warunki spełnić…

  Kagoo Odpowiedz
  • powiem w zaufaniu, że start promocji był nieco przesunięty, więc mogą być tego typu różnice. Sam artykuł pisałem kilka dni temu, więc jest nawet szansa, że mogą być drobne różnice w najnowszym regulaminie. Gdyby ktoś widział – dajcie znać.

   Michał
  • zapisz sobie regulamin dostępny na stronie rejestracji:
   https://moneymania.pl/edycja-specjalna-ikonto/regulamin.pdf
   i w razie czego powołaj się na § 3. punkt 2 Regulaminu promocji – ważna jest mowa zawarta z tym co czytasz a nie jakieś zapisy które ktoś przyśle Ci już po fakcie zawarcia umowy czy rejestracji
   Mam wrażenie że w banku podobnie jak niektórzy czytelnicy mylą zapisy z regulaminu ikonta gdzie liczony jest cykl od dnia zawarcia umowy z warunkami promocji otrzymania nagrody 100 zł Poza tym zawsze można zrezygnować nawet jak kurier już przyjedzie jeżeli będą coś kręcić

   piotro
  • ja się trzymam terminów z umowy która jest dostępna ma money manii czyli kwiecień i maj Z tego co wiem akcja miała ruszyć w lutym, ale się przeciągnęło. Widocznie nie zmienili pierwotnych zapisów promocji (dotyczy to tylko maili).

   piotro
  • Postaram się napisać na spokojnie. Może tego nie wiesz jeszcze ale tu Wyjadacze maja ambicje (i taki jest cel bloga) wyciągać na maksa z tego co banki oferują a nie zadowalać się ochłapami (dlatego użyłem słowa maks w pierwszym poście).Jeszcze raz napisze- jeśli by nie było tak ograniczonego limitu kont (ryzyko ze się skończą w tym miesiącu),to żaden punkt regulaminu (obu promocji !) nie wyklucza założenia konta w dniu 1 kwietnia zorganizowania w rodzinie większych zakupów na druga połowę kwietnia (tym bardziej ze allegro można) i otrzymania 100 zl (jeszcze wymog w maju) i maxa (40 zl) z ikonta (za marzec nic prawie nie dostaniesz bo czas otrzymania karty plus na zaksięgowanie transakcji wypełnia cały miesiąc).
   Trzy lata temu korzystałem z analogicznej promocji w Parobasie tylko nie było limitu kont.
   Osoby które tu siedzą parę lat b.dobrze się orientują w zapisach regulaminów, toipow czy podstawach do reklamacji i wiedza jak je łączyć żeby mieć max korzyść. Czasami im się nie chce wnikać i wtedy kierują pytania do innych Wyjadaczy używając ,,języka”, który dla nowych ,czasami jest nie zrozumiały do końca.

   Do wszystkich:tak jak wspomniano trzymamy sie zapisów Regulaminów a nie maili czy radosnej twórczosci konsultantów, jesli nie wyplaca premii- reklamcje.

   rw8888
  • tak samo jak są osoby które może i mają wydatki miesięczne na poziomie 2 tys i powyżej – to równiez są też takie które mają wydatki maksymalnie 1200 – 1400 i biorąc pod uwagę że trzeba zrobić dwa x 100 zł limity kartami na idea i np 2 x po 300 na PKO BP (promocja 100+50) wtedy dodatkowy limit 300 kartą to maks w takiej sytuacji Kwestia potrzeb i prowadzenia własnego gospodarstwa domowego Szanujmy się zatem wzajemnie Ja rozumiem że są osoby które maja wydatki i po 3 tys miesięcznie ale i sa też takie osoby które mają trze raz mnie wydatków

   piotro
 • no i o to chodzi ! T-mobile do śmietnika i zaczynamy MONEY-BACK w BGŻ !
  T-mobile chciał mnie wykiwać, a to co mu pozostało to strata klienta, a ja nic nie stracę a co więcej – jeszcze więcej zarobię ! Super oferta :)

  Zmora_banków Odpowiedz
 • Nie wiem czy to tylko u mnie, czy ogólnie, ale nie działa link do rejestracji na stronie promocji

  Af Odpowiedz
  • a co się dzieje? U mnie działa…
   Może adblock?

   Michał
  • pokazuje komunikat, że nie znaleziono adresu. Próbowałem bez adblocka, oraz na innej przeglądarce i to samo

   Af
  • Mi również nie działa przekierowanie…moge wejść tylko przez skopiowanie linku manualnie i wklejeniu w przeglądarkę. Próbowałem na innych przeglądarkach, przy wyłączonym antywirusie i zaporze, bez skutku. Ktoś zna rozwiązanie?

   Łukasz
 • Czy te 1000 zł może wpłynąć z konta, które prowadzone mam w innym banku?

  kogi Odpowiedz
 • Witam, nie wiecie czy limit sie juz skończył?

  Michal.o Odpowiedz
  • spokojnie, jeszcze trochę jest :)

   Michał
  • Limit 1100 wniosków dotyczy organizatora promocji (money manii)? Czy też banku? Innymi słowy czy rejestrując się na str. promocji konto będę mógł założyć i aktywować w dowolnym momencie (oczywiście przed 18.04)?

   Anonymous
 • Po analizie regulaminów jako walizkowiec wnioskuję, że się łapie na promo – ktoś ma jakieś konkretne info, punkt regulaminu, że jednak nie ?

  Jox Odpowiedz
 • Czy jest ktoś w stanie wyczytać w tym regulaminie, w jakim terminie przekazują zwrot za płatności kartą?

  Aleksy Odpowiedz
 • Po złożeniu wniosku przyszly dwa maile: w pierwszym „Twój wniosek nr xyz jest weryfikowany przez bank”
  w drugim kilkanaście sekund później
  „Z przykrością informujemy, iż Twój wniosek nr xyz o założenie Konta w Banku BGŻ BNP Paribas S.A. w wyniku negatywnej weryfikacji biznesowej został odrzucony.”

  miał ktoś coś podobnego? posiadam konto w optimie.

  romek Odpowiedz
  • ja mialem cos takiego, adres zameldowania inny niz w dowodzie odezuca wnioski w BNP :/

   Dzikus
 • Ja też mam konto w optimie i wniosek został zaakceptowany. Musi być inny powód. Może pula się wyczerpała?

  Kagoo Odpowiedz
  • A jednak mi też anulowano wniosek. Podobno mają teraz jakiś problem z system i Pani z obsługi nie potrafiła mi odpowiedzieć co było powodem anulowania wniosku…

   Kagoo
  • według mnie kłamią o awarii w systemie mówili też po 16 że nie mogą nawet znaleźć wniosku – albo nie wyrabiają albo coś kombinują od czwartku cisza

   piotro
  • Zadzwoniłem dzisiaj i okazało się, że złożyłem dwa wnioski. Nie mogą być jednocześnie aktywne dwa wnioski, więc mi jeden anulowali. Czekam teraz na kuriera. Sytuacja trochę dziwna, bo oczywiście zaczynałem wypełniać wniosek, ale zdjęcia mi się nie ładowały, więc odpuściłem sobie. Nie pamiętam, żebym zatwierdzał cokolwiek. Potem wypełniłem kolejny raz wniosek. Może u Ciebie jest podobnie. Zadzwoń jeszcze raz. Jeżeli dostałeś maila z banku, że wniosek dostali to dzwoń i niech się tłumaczą.

   Kagoo
 • Witam, czy jest gdzieś możliwość dowiedzenia czy pękło już 1100-u uczestników? Czy Admin ma jakieś „potwierdzone info” ? na infolinii niestety nie udzielają takich odpowiedzi.. :-(

  Kapi Odpowiedz
  • Wiedziałbym, gdyby pękło. I pewnie zamknęliby możliwość rejestracji, bo tak zawsze robi BGŻ BNP.

   Michał
  • Dzięki za odzew.
   PS zaryzykowałem i złożyłem wniosek ;-)

   Kapi
 • wniosek złożony w środę email o przyjęciu wniosku i przekazaniu firmie kurierskiej w czwartek i od tej pory cisza

  piotro Odpowiedz
 • U mnie wniosek w czwartek kurier kontaktował się i przyjechał dzisiaj. Pytanie karta aktywowałem czy pierwsza transakcja musi być w sklepie stacjonarnym bo mi odrzuca allegro?

  Dawid1234 Odpowiedz
 • Ile czekaliście na weryfikację wniosku? Ja złożyłem w piątek wieczorem i do teraz cisza…

  Aleksy Odpowiedz
  • składałem wniosek 14 marca, 17 marca miałem telefon że na skanie dowodu nie widać rogów i musze jeszcze raz wysłać. Wysłałem i to dziś cisza.

   Arek
 • Złożyłem wniosek tydzień temu. Przyszedł email, że będą go weryfikować. Od tamtej pory cisza. Dziś na infolinii konsultantka powiedziała, że muszę przyjść do oddziału. Konto mam tylko w optimie. Czy otwierając konto w oddziale będę brał udział w promocji?

  wally Odpowiedz
 • ma ktoś jak wyżej?

  wally Odpowiedz
  • Ja. Dodam, że do mnie dzwonili z prośbą o wysłanie jednej strony dowodu ( bo nieczytelna ). Miałem to wysłać jako odpowiedź na mail’a którego finalnie nie otrzymałem :-O

   Kapi
 • Można zarejestrować się i założyć konto tak żeby umowę podpisać w oddziale, czy tylko kurierem?

  Piotr Odpowiedz
 • Dostałem dziś umowę, kurier DHL, czekałem 2 tygodnie.

  Wśród dokumentów regulamin zwrotu 100 zł, ale ani słowa o cashbacku 3% za zakupy, czyli brak umowy promocji „iKonto z kartą”.

  Ktoś też tak miał?

  JacB Odpowiedz
  • W regulaminie Money Mania jest odwołania do regulaminu iKonto i w nim już jest mowa o zwrocie.

   A BGZ z umowa przesyła regulamin tylko Money Mania.

   Tallanor
 • Ktoś wie jak sprawdzić kod MCC dla transakcji w BGZ ?

  Tallanor Odpowiedz
 • Witam czy jeżeli zasile sobie portfel DiPocket kartą to spełnię warunek wydania 300zł?

  Mariusz Odpowiedz
 • Witam 8 marca założyłem wniosek o konto, tydzień później dostałem meila że wysłano umowę DHL. 22 marca zadzwonił kurier i umówiłem się na drugi dzień. Od tamtej pory cisza. Czy warto to reklamować ?

  Mariusz Odpowiedz
 • Takiego dziadostwa to nigdzie nie uświadczyłem.

  9 marca wypełniłem formularz, 14 marca dostałem maila, że weryfikują, następnie telefon i od tamtej pory cisza. Dzwonię wczoraj do BNP, a konsultantka powiedziała z rozbrajającą szczerością, że umowy jeszcze nie wysłali… Po co taka gra na zwłokę? W tym tempie to do świąt Bożego Narodzenia konto nie będzie aktywowane.

  turbomiś Odpowiedz
 • Dostał ktoś z Was moneybacka za marzec ? Bo u mnie 31.03 pojawiła się transakcja sugurujaca zwrot ale jest on groszowy mimo wyrobienia wymaganego limitu. Będę napewno to wyjaśniał.

  Tallanor Odpowiedz
  • @Tallanor – w regulaminie doczytalam, ze moneyback jest wyplacany w kolejnym miesiacu… nie ma dokladnego terminu. ja jeszcze nic nie mam za marzec…

   agnes
 • Kartę do konta aktywowałem pod koniec marca. Teraz widzę, że naliczyli mi opłatę za kartę…Ktoś też tak ma? Trochę to absurdalne. Idzie reklamacja. Dam znać jak dostanę odpowiedź. Oby tak samo skutecznie nagrody i zwroty naliczali…

  Kagoo Odpowiedz
  • Pomyliłem się. Kartę aktywowałem dopiero 2.04 a opłatę naliczyli za marzec.

   Kagoo
  • Ja tak miałem, kartę otrzymałem na początku stycznia, a zaraz potem naliczyli mi opłatę (czyli jakby za grudzień), napisałem reklamację, po jakimś miesiącu opłatę zwrócili.

   Don Quijote de la Mancha
 • A jak z wpłatami we wpłatomacie? Czy to podchodzi pod „transakcje gotówkowe w bankomacie” i jest za darmo?
  Dzięki!

  Axel Odpowiedz
 • Czy 1000 zł może być wpłacony do banku w ratach? W regulaminie jest napisane w łącznej kwocie 1000 zł, więc chyba tak!

  Anik Odpowiedz
 • Co to znaczy „aktywować iKonto”? Kartę już aktywowałam

  Kasia9898 Odpowiedz
  • zalogować się pierwszy raz do bankowości

   Michał
  • Niestety według Bgz tak nie jest. Brałam udział w akcji z grouponem i 8% zwrotem i podpisalam umowę i zalogowalam się na konto do wyznaczonej daty a według nich aktywacja była jak papiery do nich wróciły i je zweryfikowali czyli 10 dni później haha i moneybacku nie chcą wypłacić muszę się z nimi kłócić teraz… A że weryfikacja moich danych i wysyłka kuriera zajęła im prawie 3 tygodnie to przecież mało ważne…

   Paulina
 • Możecie podpowiedzieć, po jakim czasie od momentu podpisania dokumentów bank aktywował u Was konto?
  Około 10 marca zarejestrowałem się na stronie promocji, na stronie banku wypełniłem formularz około 25 marca i bank dopiero wczoraj o mnie przypomniał informując, że wysyła dokumenty kurierem. Chyba nie wyrobie się z aktywacją konta do 18 kwietnia …

  Anonymous Odpowiedz
  • U mnie podobnie. Pani na infolinii przekazała mi, że konto powinno być aktywne tego samego dnia, natomiast kurier powinien się ze mną kontaktować do 5 dni roboczych. Także jeżeli się nie wyrobią do wtorku (czyli 18.04), to umowy nie podpisuję. Weryfikacja wniosku zajęła im ponad 2 tygodnie…

   Emej
  • Pewnie trzeba będzie jeszcze wziąć poprawkę na Święta. Jeżeli kurier nie zgłosi się z umową do jutra – odpuszczam założenie konta. Ewentualnie, jak bank nie aktywuje mi rachunku do 18-tego – odstąpię od umowy. Chyba jest na to 2 tyg. okres. Zapewne stracę status nowego klienta, ale dla samego money banku nie warto korzystać z promocji.

   Anonymous
  • >>>po jakim czasie od momentu podpisania dokumentów bank aktywował u Was konto?
   Rachunek aktywny jest od razu jak odbierzesz dokumenty.

   Bogdan
  • Dzięki Bogdan, o taką odpowiedź mi chodziło. :) Może zdążę przed 18-tym ;)

   Anonymous
  • nie byłabym tego pewna, brałam udział w poprzedniej akcji z grouponem i nie chcą mi wypłacić moneybacku bo umowę podpisywałam dzień przed terminem max i do konta wtedy też się zalogowałam ale według nich aktywacja to moment kiedy umowa do nich wróci i zostanie poprawnie zweryfikowana, u mnie to było 10 dni później ;) walka trwa, nie odpuszczę…

   Paulina
  • W Regulaminie jest taki zapis :
   „uzyskają dostęp do Konta Osobistego iKonto”

   Jeśli mogę się zalogować do bankowości internetowej, przelać środki na rachunek oraz z rachunku, dokonać transakcji kartą debetową powiązaną z rachunkiem – to czy nie oznacza to, iż uzyskałem dostęp do konta ?

   Bogdan
  • dokładnie to samo im napisałam w reklamacji…że według nich logowałam się i wykonywałam transakcje na nieaktywnym koncie? najpierw była wymiana zdań z organizatorem który rozmawiał w tej sprawie z bankiem i przekazywał mi ich tłumaczenia a teraz jest reklamacja bezpośrednio w banku i czekam już ponad 2 tygodnie nie chcą gnojki odpowiedzieć ;)

   Paulina
  • spieszę donieść że walka wygrana, moneyback wypłacony według daty podpisania umowy :)

   Paulina
 • Organizator promocji przedłużył termin pełnej aktywacji konta do 28.IV.2017r. Chyba bank coś zawalił :/ W każdym bądź razie jak ktoś, podobnie jak ja, miał wątpliwości czy zdąży z aktywacją – może się cieszyć. link do regulaminu:
  https://moneymania.pl/edycja-specjalna-ikonto/regulamin.pdf

  Anonymous Odpowiedz
  • vide ostatnia strona regulaminu – jest aneks.

   Anonymous
  • Niby tylko 1100 osób mogło wziąć udział w promocji, ale bank tego nie ogarnia i czekam już drugi tydzień na kuriera z umową. Dziwne to w ogóle jest, bo najpierw dzwonili do mnie cztery razy z rzędu ale nie mogłem wówczas odebrać połączenia, potem jak zadzwoniłem na infolinię to mnie poinformowali, że jeszcze się skontaktują celem potwierdzenia adresu, na który ma być dostarczona umowa. Parę dni później, gdy wciąż nie było odzewu, zadzwoniłem jeszcze raz na infolinię i zostałem poinformowany, że nie ma już możliwości zmiany adresu i kurier przyjedzie tam, gdzie podałem we wniosku. Nie ogarniają tego, podobnie jak niedawno Toyota Bank ze swoją promocją z premią 140 zł… Ciekaw jestem jak to będzie z tym wydłużeniem terminu na aktywację konta do 28. kwietnia bo nadal jest warunek wpływu na konto 1000 zł i wydania 300 zł kartą do końca kwietnia.

   Adammmm
  • Warunki musisz spełnić – inaczej pobiorą opłatę.
   Co do oczekiwania na umowę – zazwyczaj obsługa tego typu promocji to studenci z wszelakiej maści łapanek. Jako, że mamy czas pracownika widać żacy także przebierają w ofertach …

   Anonymous
 • Jak w BNP sprawdzić kod mcc transakcji? Nie na wszystkich transakcjach kod jest widoczny albo ja nie potrafię go odczytać….

  Kagoo Odpowiedz
 • Dostaliście kartę debetową razem z umową, czy dopiero później przyszła pocztą?

  Mateusz Odpowiedz
 • Twój wniosek nr 2091xxxxxxxx o Konto Oszczędnościowo-Rozliczeniowe w Banku BGŻ BNP Paribas S.A. został wstępnie zweryfikowany pozytywnie.Twoja umowa została właśnie przekazana do wysyłki.
  Co robić, podpisywać czy już dać sobie spokój. (Konta nie potrzebuję, tylko premię).
  Półtora miesiąca weryfikowali, już nawet o tym zapomniałem

  wally Odpowiedz
  • Jak kurier zdąży przyjechać i ty zdążysz wydać 300 zł do 28.04 (bo pewnie liczy się data zaksięgowania), to można próbować. Swoją drogą tak duży bank, ta promocja to porażka. U mojej dziewczyny umowa datowana jest na 4.04 a kurier dopiero był w zeszłą sobotę.

   Piotr
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy