Do 300 zł w Money Manii z iKontem BGŻ BNP Paribas

Zakończona

Wystartowała kolejna edycja promocji Money Mania. Tym razem zgarnąć możemy 100 zł premii za założenie iKonta banku BGŻ BNP Paribas oraz dodatkowe 200 zł w formie zwrotów za zakupy.

100 zł premii i 200 zł zwrotu za założenie iKonta w Money Manii

100 zł za wpływy i transakcje

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku – takim, który nie posiadał ani nie współposiadał konta osobistego w BGŻ BNP Paribas od 28 lutego 2014 ani nie jest stroną umowy ramowej na dzień składania wniosku (np. nie mamy innego produktu w banku). Co istotne posiadacze kont BGŻOptima mogą skorzystać z promocji – ich obowiązuje inna umowa ramowa.

Jeśli spełniamy powyższe warunki, to do 31.03.2017 musimy zarejestrować się na stronie promocji (zaznaczając wszystkie zgody), a następnie zawrzeć umowę i aktywować iKonto wraz z kartą debetową (do 18.04.2017). Wniosek składamy ze strony promocji, a konto zakładamy przez internet za pośrednictwem kuriera. Co ciekawe w promocji przewidziano limit 1100 rejestracji – warto się śpieszyć, bo później kolejne zgłoszenia nie będą przyjmowane.

Co dalej? 100 zł premii otrzymamy za spełnienie kilku warunków. Po pierwsze: musimy zapewnić wpływ na konto w łącznej wysokości min. 1000 zł, z wyłączeniem:

a) wpływów z rachunków własnych Uczestnika prowadzonych w Banku,
b) wpłat gotówkowych, wpływów z tytułu zerwanych/ kapitalizowanych depozytów (lokaty i konta
oszczędnościowe) w Banku, uruchomienia kredytów (zobowiązań kredytowych) w Banku

Oczywiście najprościej jest przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku :)

Po drugie: dokonać transakcji bezgotówkowych w punktach handlowo-usługowych kartą debetową o łącznej wartości minimum 300 zł. Tu zwracam uwagę, że transakcje w internecie nie są wymienione wprost, ale prawdopodobnie również zaliczają się do puli. Warunek wpływu oraz transakcji musimy spełnić w kwietniu oraz maju.

To tyle! Nagroda w wysokości 100 zł zostanie przekazana przelewem do 30.06.2017, o ile ciągle będziemy posiadaczami konta i karty. Istotne tylko, aby uzupełnić swoje dane do odbioru premii do 29.06.2017. Link z instrukcjami otrzymamy mailem do dnia 18.05.2017.

200 zł w formie cashbacku

Jeśli chodzi o dodatkowe 200 zł, to zasady uczestnictwa w promocji są bardzo podobne (brak konta przez 36 miesięcy od dnia złożenia wniosku). Bank zobowiązuje się premiować transakcje bezgotówkowe kartą zwrotem w wysokości 3% ich wartości. Maksymalnie do zdobycia mamy 40 zł miesięcznie co oznacza, że zwroty otrzymujemy przez 5 miesięcy. Zgodnie z regulaminem naliczanie zwrotów zaczyna się od razu po podpisaniu umowy, dokładnie:

[Uczestnik] korzysta z przyznawanej przez Bank Premii liczonej od każdej Transakcji bezgotówkowej dokonanej Kartą, którą obciążono Konto, w okresie 5 miesięcy od zawarcia Umowy, z wyłączeniem transakcji o Kodach MCC wymienionych w załączniku nr 1 do Regulaminu.

Jakie transakcje są wyłączone z promocji? Zgodnie z załącznikiem:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 4111, określający m.in. usługi transportowe,
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.
 • 4900 określający płatność rachunków

Sklepy z podanymi kodami możecie znaleźć na stronie stworzonej przez czytelników bloga jakimcc.pl. Są to m.in. bilety komunikacji miejskiej i Przewozów Regionalnych oraz usługi pośredniczące w płatności rachunków kartą.

Warto przy okazji zauważyć, że spełniając warunki promocji Money Mania automatycznie zyskujemy już całe 18 zł zwrotu (o ile nie złapiemy się na wykluczone kody MCC). Z kolejne transakcje zyskujemy kolejne zwroty.

Ile kosztuje iKonto?

iKonto, czyli Konto Praktyczne zakładane przez internet, to rachunek darmowy po spełnieniu jednego z dwóch warunków. Po pierwsze: bank nie nalicza opłaty posiadaczom konta poniżej 26 roku życia. Po drugie: tym, którzy zapewnią wpływ 1000 zł – czyli tyle, ile wymaga od nas promocja. W przypadku braku wpływu zapłacimy aż 10 zł miesięcznie.

Niemal identycznie jest z kartą debetową. Z opłaty (7 zł) zwolnione są osoby młode z perspektywy banków oraz te, które zapewnią wydatki kartą na poziomie min. 300 zł miesięcznie.

W zamian za spełnienie tych warunków otrzymujemy dodatkowo darmowe bankomaty w Polsce oraz na świecie (choć tam zapłacimy za przewalutowanie i osobiście polecam inne rozwiązanie).

Nie przegap!

Komentarze

 • Ponawiam pytanie. Jak czytać kod mcc w bnp? Przeglądając historię nie na każdej transakcji widać kod a na wyciągu nie wiem jak to wygląda. Ktoś zna odpowiedź?

  Kagoo Odpowiedz
 • Witam, czy zakupy na allegro zostaną zaliczone w moneybacku, ? Regulamin nie zakazuje wprost zakupów przez internet. Dziekuje

  Arap Odpowiedz
 • Na infolinii informują, że pierwsze 300 zł należy wydać w ciągu 30 dni od daty otwarcia konta, jak otwierałem 15.04 to mam czas do 15.05. Dzwoniłem dwa razy i dostałem dwa razy tą samą informację, konsultanci nie wiedzą do końca jakie są warunki tej promocji, łączą się dalej, ale mam wrażenie, że nie są pewni tego co mówią. Widać, że po akcji z tabletami parę lat temu nie nauczyli się czytać własnych regulaminów…

  junoumi Odpowiedz
 • Dostał ktokolwiek te 40 zł (3%)? Niby czas mają do końca miesiąca, ale miesiąc się kończy jutro, a pieniążków nie widać

  Aga Odpowiedz
 • Zwrot jest ksiegowany ostatniego dnia miesiąca, w marcu dostałem zwrot ale niekompletny mimo wyrobienia limitów, dopiero po reklamacji uznali ale nie wszystko. Ogólnie mają straszny bałagan.

  Tallanor Odpowiedz
  • Ja pytam o zwrot za marzec właśnie :( ciągle nic. Składać reklamacje?

   Aga
  • Może nie reklamację ale warto dopytać kiedy będzie, ja miałem 31.03 zaksięgowana transakcje „Visiona Money Back” i w tytule data za jaki okres, ale jak pisałem źle rozliczyli i dlatego reklamowalem.

   Tallanor
 • czy dostal juz ktos zwrot 3% za platnosci karta marzec? umowe od kuriera i loginy , karte odebralem 24 marca i juz moglem sie logowac i konto dzialalo, w ten sam dzien juz przelal mi ojciec 1001 zl i placilem karta do konca miesiaca wiecej jak 300zl. maila od bgz ze konto aktywowali przyslali mi 28marca

  Konrad Odpowiedz
  • Moja dziewczyna ma dokładnie tak samo. Dam znać jak to u nas wygląda, bo mają jeszcze dzień :)

   Piotr
  • Chyba musicie to reklamować bo ja aktywowalem konto 21.03 a 31.03 otrzymałem zwrot z dokładną informację za jaki okres, to że kwota się nie zgadza to już inna historia. Ciekawe jak będzie wyglądała sprawa zwrotu za kwiecień.

   Tallanor
  • Mam zwrot za kwiecień ale znowu źle naliczony więc będę reklamował.

   Tallanor
 • nie otrzymalem do dzis premii za platnosci karta za marzec, a dzis dostalem premie za platnosci karta za kwiecien, ale kwota zwrotu zanizona, bo dostalem 10,18zl a powinienem dostac 40zl, bo w kwietniu mialem wiecej jak 1333zl platnosci karta, ktore spleniaja kody mcc promocji

  Konrad Odpowiedz
  • U mnie to samo mimo obrotu ponad 3 tyś, zwrot niekompletny. W marcu miałem to samo i reklamowalem teraz też będę bo wszystkie moje transakcje są prawidłowe (bez wykluczen mcc).Straszny bałagan mają.

   Tallanor
  • a rozpatrzyli Ci juz reklamacje za niewyplacona premie za marcowe zakupy? prawidlowo naliczyli zwrot z ramach reklamacji?

   K
  • Tak rozpatrzyli reklamację ale już poszła kolejna reklamacja bo nie uwzględnili nadal wszystkich transakcji. Nie spodziewałem się że będzie aż tak źle, czekam na 100 zl premii i zamykam konto bo szkoda czasu na pisanie co miesiąc reklamacji.

   Tallanor
  • Ile czasu zajęło im rozpatrzenie reklamacji?

   marc1804
  • Odpowiedź dostałem po 25 dniach.

   Tallanor
 • Zastanawiam się po co organizowac promocje ktora tylko zniecheci do banku, zamiast do niego zachęcać. Konto zalozone 17 marca. W marcu transakcje na 1300, podobnie w kwietniu. Zwrotu nie widać… reklamacja zlozona. Ciekawe co oni na co?!

  marrek Odpowiedz
  • Mam dokładni to samo… Konto zakładałam 9.03, kurier był 16.03. Zarówno w marcu jak i kwietniu mam po ponad 1300 zł wydane kartą (z zachowaniem wykluczeń mcc) i nic – ani zwrotu za marzec, ani za kwiecień póki co ni widu ni słychu

   Aga
 • U mnie wszystko ok, zwrot za transakcje jest i to nawet w takiej kwocie w jakiej powinien być. Wprawdzie pobrali mi opłatę za kartę za marzec (miesiąc założenia) ale reklamacja poszła i mam nadzieję oddadzą.

  miodzio Odpowiedz
 • Obrót na karcie powyżej 1300 zł za miesiąc kwiecień zwrot 5,01 zł. Za miesiąc marzec bez zwrotu. Trza pisać reklamację. Coraz więcej niezadowolony klientów banku albo nie pełny zwrot za obrót albo pobrana opłata za pierwszy niepełny miesiąc użytkowania karty.

  Dzony Odpowiedz
 • Ten bank to jeden wielki burdel. Opłata za kartę pobrana za miesiąc, kiedy karty fizycznie nie miałem. Odpowiedzi na reklamację brak. Ponad 1000 zł wydane kartą – zwrotu 3.66 (jakbym wydał 120 zł). Dno i wodorosty.

  Oskar Odpowiedz
 • Podobnie. Konto zalozone w marcu, warunki spelnione w marcu I kwietniu, zero moneybacku, reklamacja zlozona dzis przez telefon, zadnego potwierdzenia, chociaz mial przyjsc sms z numerem reklamacji… skonczy sie ‚promocja’ i znikam z tego banku na zawsze, szkoda nerwow.

  agnes Odpowiedz
  • po ponad tygodniu od złożenia reklamacji przysłali mi informację, że zarejestrowali moją reklamację :D śmiech na sali

   marrek
  • U mnie to samo. Konto założone w marcu. Warunki do pełnego zwrotu wykonane w marcu i w kwietniu. Za marzec zwrotu brak – złożona reklamacja przez telefon (nr reklamacji zapisałem sobie, bo nie wysłali żadnego potwierdzenia). Za kwiecień też brak zwrotu, a chyba już powinien być? Pewnie zaraz będę składał kolejną reklamację.
   @Jox Z tego co się orientuję to zwrot 3% oferuje bank, a nie promocja money.

   Andrzej
 • U mnie to samo – brak zwrotu, reklamacja po kilku dniach „zarejestrowana”. Na moim koncie w moneymanii nie widac tej promocji (zalozylem sprawnie jeszcze w marcu) Zatem pytanie – czy zwrot 3% jest powiazany z moneymania i limitem 1100 wnioskow czy jest neizalezny i nalezy sie tak (obojetnie czy moneymania czegos nie namieszala i czy nie stwierdza ze bylem 1101) Bo nie wiem czy nie likwidowac tego w cholere …

  Jox Odpowiedz
 • na reklamacje ze brak zwrotu za transakcje karta marcowe i za plantosci kwietniowe mniejszy zwrot niz powinien byc, dostalem wczoraj odpowiedz ze sprawdzono i zwrot otrzymam do konca maja. zamiast przelac dzis to musze czekac do konca miesiaca

  K Odpowiedz
 • Odpowiedz na moja reklamacje wygladała jak powyzej rożnice uregulują do końca maja. A dostał ktoś od organizatora czyli Money Mani wiadomość z linkiem oraz unikalnym kodem, które posłużą do zalogowania się na wskazanej w mailu stronie???

  Dzony Odpowiedz
 • ja dostałem

  Zygmunt Odpowiedz
 • Czy jest jakiś sposób, aby ubiegać się u organizatora o ponowne przysłanie maila?
  Przez przypadek go usunąłem.

  barkley6 Odpowiedz
  • Ja napisałem na adres e-mail agencji która organizuje konkurs i otrzymałem ponownie wiadomość o instrukcjach. Adres i pozostałe dane masz w perwszej wiadomości po zalogowaniu sie przez stronę konkursową. Pozdrawiam

   Arap
  • Dzięki za podpowiedź. Tak też uczyniłem i czekam na wiadomość z kodem.
   Pozdrawiam

   barkley6
 • Skoro nikt się nie chwiali to pewnie zwrotu jeszcze nie przelali nikomu na konto?

  Kagoo Odpowiedz
  • za marzec i kwiecień ciągle brak (miało być do końca maja), za maj przesłali 25 zł zamiast 40; poszła kolejna reklamacja
   masakra z tym bankiem, człowiek się tylko wk…

   Aga
 • U mnie również masakra zamiast 40 zł zwrot 2 zł co miesiąc rekalamcja. Bank godny polecenia.

  Tallanor Odpowiedz
 • 25 zł zwrotu za maj a powinno być 40 zł. Obiecane uregulowanie źle naliczonego zwrotu za marzec, kwiecień do końca maja. Nie wywiazali się. Poszła następna reklamacja. Nie polecam tego Banku. Dostaje 100 zl premii zamykam konto w tym Banku.

  Dzony Odpowiedz
  • U mnie identyczna sytuacja jak u @Dzonyego i u @Agi. Reklamacje składałem, że brak zwrotu 40 zł za marzec – odpisali, że wypłacą do końca maja. Nie wypłacili. Składałem kolejną reklamację, że brak zwrotu 40 zł za kwiecień – odpisali, że wypłacają w kolejnym miesiącu rozliczeniowym, czyli teoretycznie do końca maja. Nie wypłacili. Dostałem tylko zwrot za maj, ale zamiast 40 zł tylko 25 zł.
   Co to za porąbany bank. Poczekam na premię i wypowiadam umowę. Nigdy więcej nie chcę mieć nic wspólnego z tym bankiem. BGZ BNP Paribas = NEVER EVER !!!!

   Andrzej
 • Tragedia z tymi premiami.
  Za kwiecień w ogóle nie przyszła a za maj zaniżona o ponad 30 zł !

  Bogdan Odpowiedz
 • U mnie premia zaniżona o 9,24 zł, niby mała suma, ale jeśli bank nie potrafi wyliczyć poprawnie kwoty bonusu to po wpłynięciu 100 zł bonusu za otwarcie konto idzie do odstrzału.

  turbomiś Odpowiedz
 • U mnie zamiast niecałych 40 równe 25 za maj. Czemu ? Niewiadomo. Za kwiecień nadal brak mimo, że obiecywali do końca maja wyrównać i kazali „nie pisać reklamacji” w tej sprawie. Żenada !

  Jox Odpowiedz
 • Jest jakaś reguła w tym szaleństwie … wypłacają po 25 zeta tym co mieli dostać 40 …

  Jox Odpowiedz
 • U mnie też 25zł na „odwal się”. Jak nie potrafią poprawnie naliczyć cashbacku, niech go wypłacą w maksymalnej wysokości. Co za amatorszczyzna.

  Oskar Odpowiedz
 • U mnie znowu wszystko w porządku. Zwrot przelali wczoraj w wysokości odpowiadającej moim wyliczeniom – niecałe 11zł. Jakoś nigdy nie miałem dobrego zdania o tym banku, więc konto założyłem dla premii traktując cash back jako miły dodatek. Po zakończeniu promocji konto wyląduje w koszu. Przykro słyszeć, że nie dają pełnych zwrotów – może w reklamacji należy zażądać ustawowych odsetek za zwroty marcowe i kwietniowe?

  miodzio Odpowiedz
 • w tej późniejszej promocji maksymalny zwrot to 25 PLN miesięcznie:
  http://livesmarter.pl/do-400-zl-za-zalozenie-konta-optymalnego-bgz-bnp-paribas/

  pozdrawiam

  kruczi Odpowiedz
 • Ten Bank to dno totalne. Jeszcze żaden bank tak nie naciągał.
  Kartę dostałem 28 marca – pobrali mi opłatę za nią za marzec – reklamacja – przyjęta ale musiałem dzwonić bo nie odpisali.
  Zaniżony cashback za kwiecień o 10 zł, za maj o 15 zł. Jeszcze nie rozpatrzyli poprzedniej reklamacji za zwrot zakupowy kwietniowy to już muszę reklamować za kolejny miesiąc. Tragedia.
  Dostał ktoś tego maila do uzupełnienia danych od moneymani (miał być do 18 maja)??? Jak się o niego upomnieć? Bo mi jeszcze ta 100 przepadnie. Zaraz po zakończeniu promocji na pewno zrywam umowę z tym żałosnym bankiem.

  Niemen Odpowiedz
 • Nie polecam tego banku delikatnie mówiąc. Ze wszystkim problem od otwarcia konta do jego zamknięcia ciągle coś było nie tak. Na reklamacje nie odpisują w ogóle wszystko maja w d…
  Parę banków zaliczyłem wiec powiem tak są banki lepsze i gorsze a 100 punktów niżej jest BGŻ BNP PARIBAS.
  Nudzi ci się masz nadmiar czasu, mocne nerwy i lubisz jak ci opowiadają głupoty na infolinii to wybierz ten bank nie zawiedziesz się.

  MaRk Odpowiedz
 • Wy przynajmniej zwrot jakikolwiek dostaliście. Otwarcie konta w marcu 28 go i naliczona opłata. Reklamacja i oddali (łaski bez). Obrót w kwietniu- koniec maja – zero zwrotu. Reklamacja poszła. I rozumiem, że tak będzie przez kolejnych kilka miesięcy? Co za bank…link z uzupełnieniem danych do konta już był. Jakby co to pisać do organizatora. Pomogą. Odpowiadają szybciej od banku.:P
  Jak sprawdziliście, że zwrot jest za mały?

  Kagoo Odpowiedz
  • >>>Jak sprawdziliście, że zwrot jest za mały?
   Jak za jeden miesiąc nie było nic a za drugi zamiast 40 zł tylko ok. 10 zł – to trudno tego było nie zauważyć.
   A jak długo trwa rozpoznanie reklamacji ?

   Bogdan
 • Transakcję z 28 kwietnia zaksięgowali w maju przez co nie spełniłam warunku wydania kartą 300zł w kwietniu i nie dostałam maila z kodem do obioru tych 100zł premii. Jednocześnie nie pobrali opłaty 7zł za kartę, czyli tak, jakby uznali wydanie tych 300zł. Jest sens pisać reklamację?
  Cashback wymaga reklamacji i tak, bo jest za maly.

  Kat mely Odpowiedz
  • Przy okazji, czy ktoś mógłby wspomóc wzorem reklamacji? Jestem promocyjnym świeżakiem i nigdy jeszcze takiej nie pisałam – na razie BGŻ to pierwszy problematyczny bank :/

   Kat mely
  • up

   Kat mely
  • Zadzwońcie na infolinie i złóżcie reklamacje. Pracownik poda wam numer reklamacji. Bank na jej rozpatrzenie ma 30 dni

   Arapius
 • U mnie podobna sytuacja, już 3 reklamację napisałem, ale oni wszystko zlewają. Może byśmy wszyscy razem, wspólnie wystąpili do Rzecznika Praw Konsumenta, albo jeszcze gdzieś? Ma ktoś jakieś doświadczenia jak to i gdzie zrobić?
  Ja też zaraz po wypłacie nagrody 100 zamykam konto, tylko wówczas gdzie i jak egzekwować reklamowane (zaległe) wypłaty moneybacku, skoro już nie będzie w ich banku rachunku? Oni chyba na to liczą, że ludzie pozamykają konta i nie będą musieli wypłacać, bo nie będzie gdzie.

  Andrzej Odpowiedz
  • Przy zamykaniu konta powinni Cię poprosić o nr konta, na które bank powinien przelać jakiekolwiek kwoty Tobie należne albo wypłacić w kasie w oddziale, jeżeli tam zamykasz konto. Ja przynajmniej tak miałem jak likwidowałem konto w Getin i BZ WBK.

   Kagoo
  • Rzecznik konsumenta przekaże to Rzecznikowi Finansowemu który jest właściwy przy sporach z instytucjami finansowymi. Taką informacje otrzymałem od Rzecznika Konsumentów w Zgorzelcu.

   Arapius
  • Dzięki za informację. Od 01.06. minęło już tyle dni, a bank nadal nie zrealizował postanowień mojej reklamacji – nie przelał nagrody moneyback. Jak również nie odezwał się na moją ponowną reklamację na te wszystkie zarzuty.
   Znalazłem w necie gdzie i jak można wystąpić do Rzecznika Finansowego: http://www.rf.gov.pl/zasady-przyjmowania-skarg/Chce_zlozyc_bezplatny_wniosek_o_przeprowadzenie_interwencji_przez_Rzecznika_Finansowego__22279
   Widzę, że muszę to wykorzystać i złożyć tam wniosek, tym bardziej, że jest to darmowe. Może komuś się przyda ta informacja i też będzie się odwoływał do Rzecznika Finansowego.

   Andrzej
 • Reklamacja złożona 31.05 dziś już rozpatrzona i zamiast wyrównania do brakującej kwoty przelali 43 zł, a max zwrot 40 zł i sami nawet w reklamacji o tym wspominają. Takiego bałaganu jeszcze nigdzie nie widziałem.

  Tallanor Odpowiedz
 • reklamację / za marzec i kwiecień/ składałam jakoś miesiac temu, telefonicznie, naliczyło mi 5 zeta za połaczenie… dopłacam do promocji, zarabia siec komórkowa ;-), reklamacja nadal nierozpatrzona…. Za maj moneyback był, mniej więcej się zgadzał….

  agnes Odpowiedz
 • ja w sumie narzekać nie mogę napisałem reklamację z 3 miesięcy ile powinienem dostać a ile dostałem i dokładnie co do grosza zapłacili mi po 2 dniach na konto

  piotro Odpowiedz
 • Mi wypłacili 25 zł zamiast 40.
  Reklamacja przez infolinię.Za 4 dni dostałem 15 zł dopłaty oraz zwrot za transakcje wykonane kartą w maju.40 zł.

  Oczywiście miesiąc wcześniej była też reklamacja za naliczenie opłaty, prowadzenie konta

  ogider Odpowiedz
 • Po prawie 2 tyg zarejestrowali moją reklamację. Śmiech na sali…

  Kagoo Odpowiedz
 • Do 15 czerwca miało być powiadomienie na maila o przyznaniu premii 100zł.
  Dostaliście to? Ja spełniłem w każdym miesiącu wszystkie warunki i niestety takiej wiadomości nie dostałem :///

  Niemen Odpowiedz
 • Ja dostałem w tym tygodniu.

  ogider Odpowiedz
 • Po niemal 2tyg zarejestrowali moją reklamację i w ciągu zaledwie jednego tygodnia miałem dwa zwroty na koncie. Nie przekonują mnie takim podejściem do klienta. Nie dają rady z jedną promocją a robią kolejną. Nie będzie chleba z tej mąki….oj nie…

  Kagoo Odpowiedz
 • Dzisiaj dostałem wyrównanie za marzec, kwiecień i maj. Za chwilę wpadnie zwrot za czerwiec i premia. Z początkiem lipca wypowiedzenie i akurat ostatni zwrot zaraz przed końcem działania konta. Straszny burdel mają. Nie polecam.

  rolin Odpowiedz
 • Dostał ktoś premie 100 zł? Do dzis jest termin

  Dzony Odpowiedz
 • Jak narazie brak premii, i brak moneybacku za czerwiec , w poprzednich miesiącach zawsze ostatniego rano była już transakcja ze zwrotem.

  Pewnie kolejna reklamacja.

  Tallanor Odpowiedz
 • Zwrot za czerwiec to za trans. z maja czy za trans. z czerwca? Jak tu wypłacają? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • W takim razie za trans. z czerwca w innej nowszej edycji tez zwrotu pierwszego jeszcze nie ma. xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Ale tam przy k.optymalnym chyba zwrot za trans. z czerwca ma być do końca lipca? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Witam, dostaliście już 100 zł za otwarcie konta?

  Arap Odpowiedz
 • 100 zł z premii wpadło. Natomiast brak zwrotu za czerwiec.

  Dzony Odpowiedz
 • U mnie brak 100 za otwarcie i brak premii za czerwiec. BaNk Porażka.

  Turbomiś Odpowiedz
 • 100 wpadła, zwrot za czerwiec też ale ponownie źle naliczony. Reklamacja już poszła.

  Tallanor Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy