300 zł za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła promocja BNP Paribas w ramach której to… my sami decydujemy, jakie warunki będziemy spełniać, aby zgarnąć premię na start. Do zdobycia czeka na nas 300 zł w gotówce, a do tego opcjonalne 300 zł za kartę kredytową :)

300 zł na start za konto BNP Paribas

Decyduj i korzystaj z kontem BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 16.05.2021 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 31.05.2021. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć jak piszecie w komentarzach jest to dość problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana.

300 zł w trzech ratach

Tytułowa nagroda podzielona jest na trzy równe części. Aby zgarnąć premie konieczne jest spełnienie warunków promocji w czerwcu, lipcu oraz sierpniu. Warunki promocji wybieramy już podczas rejestracji w promocji. Do wyboru mamy:

 • logowanie do bankowości elektronicznej, wykonanie min. 3 przelewów oraz otrzymanie wpływów na łącznie min. 1000 zł lub
 • wykonanie min. 5 płatności BLIK oraz otrzymanie wpływów na łącznie min. 1000 zł
 • wykonanie min. 6 płatności kartą oraz otrzymanie wpływów na łącznie min. 1000 zł

Pierwszy opcja jest chyba najprostsza – comiesięczne logowanie do bankowości nie jest zbyt wymagające, a min. 3 przelewy możemy wykonać np. na swoje konto w innym banku.

Jeśli chodzi o wpływy, to akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima). Najprościej więc przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku.

W przypadku opcji z płatnościami BLIK lub kartą chodzi o najzwyklejsze płatności w sklepach lub internecie – za zakupy, paliwo, usługi itd. Wykluczone są natomiast wszelkiego typu „ułatwiacze” płatności kartą, tj. transakcje z kodami MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Jeśli nie wiesz o co chodzi z kodami MCC, to sprawdź stronę jakimcc.pl.

Kiedy otrzymam nagrodę?

I to tyle! Wiadomość mailowa o zgarnięciu każdej z nagród trafi do nas do 19 lipca / 27 sierpnia / 27 września. Istotne, aby po otrzymaniu pierwszej wiadomości zastosować się do instrukcji którą w niej znajdziemy i uzupełnić swoje dane do odbioru premii – na co mamy czas do 25.07.2021. Każda z premii zostanie wypłacona do końca danego miesiąca.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie prześwietlałem całościowo kiedy pojawiło się na rynku.

W skrócie: jego prowadzenie jest darmowe. Zapłacić możemy jedynie 3 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać zaledwie jedną, dowolną transakcję bezgotówkową, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności. Jeśli więc jesteśmy starsi, to warto kartą zapłacić za „bułki w piekarni” – choć promocja tego nie wymaga, to dzięki temu nie poniesiemy opłaty miesięcznej.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • Wypowiedzenie poprzedniego konta złożone 18.03.2020. Czy karencja roczna liczy się od złożenia wypowiedzenie czy zamknięcia konta – w moim przypadku po 18 kwietnia mogę założyć nowe konto w promocji?

  aviator Odpowiedz
  • W trakcie trwania wypowiedzienia byłeś posiadaczem konta w dalszym ciągu, więc raczej liczy się od zamknięcia. Mnie bardziej zastanawia definicja miesiąca, czy liczymy 12 miesięcy – to jest od 18 kwietnia 2020 do 18 kwietnia 2021, czy 12 pełnych miesięcy – od 1 maja 2020 do 30 kwietnia 2021.

   ls5
 • @Is5
  ja się zapisywałem do promocji w dniu 15.03.2021 po wypowiedzeniu złożonym w dn. 12.02.2020 i w/g wszelkich danych – w tym info z infolinii promocji jestem do promocji zapisany, czyli wystarczy, ze upłynie dokładnie 365 dni od momentu zamknięcia konta , co się dzieje 30 dni po wypowiedzeniu.

  Bolo Odpowiedz
 • No to w końcu załapię się na tą promocję. Wypowiedzenie złożone 05.03.2020 +30 dni to powinno być już ok.

  ZICHI Odpowiedz
 • Mi zostało 10 dni, konto zamknięte 23 kwietnia 2020. Swoją drogą wcześniej zamknąłem na koniec stycznia 2020… a potem pojawiła się promocja na stówkę bez okresu karencji ;).

  ls5 Odpowiedz
  • Też korzystałem z tej promocji bez karencji :–)

   Ta promocja nie dla mnie bo konto zamknięte z datą 30 kwietnia 2020r., wtedy to udałem się do placówki celem złożenia wypowiedzenia 30dniowego. Kobieta w banku zaproponowała „Porozumienie stron w sprawie rozwiązania Umowy” i na nim stoi że „strony zgodnie postanawiają, iż z dniem 30 04 2020 następuje rozwiązanie umowy w całości”(ramowa,karta i EKD)

   Dziś dzwonię do banku i faktycznie konto było zamknięte na dzień 30kwietnia ’20r.

   Czero
  • Oczywiście dziś dzwoniłem na Infolinię bankową

   Czero
  • Upss, rejestracja do 16V czyli wychodzi że jednak mogę skorzystać z tej promki, w moim przypadku rejestrując się w maju

   Oczywiście jeżeli wcześniej nie wyczerpie się pula promocyjnych wniosków i potem kurier „nie nawali”

   Czero
  • 650 zł do wzięcia, dobrze że się nie pospieszyłem, tzn. że dopiero 24 kwietnia rok mi mija… Chociaż przy takich nagrodach 2000 wniosków szybko może pójść.

   ls5
  • do osiągnięcia 3000 rejestracji,

   bolek
  • Faktycznie, bardzo fajne warunki. Dzięki za info!

   asi
  • Aż szkoda, że nie mogę skorzystać 😀

   JoX
  • Hmm, promocja dostępna od 1 kwietnia a Admin nawet o niej nie wspomniał…

   Ja123
  • @ls5: Dzięki za info o świetnej promocji!

   PS: Szkoda, że @Admin ostatnio jakoś wolno reaguje na różne cenne informacje z komentarzy.

   Bobek
  • Mam obecnie kartę kredytowa i dostęp do aplikacji mobilnej – mam wiec umowę ramowa.
   Promocja mówi o możliwość założenia konta z poziomu aplikacji – której posiadanie wymaga umowy ramowej.
   A w regulaminie napisane ze, Uczestnikiem Promocji „Działaj i zgarniaj” może być osoba która w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o otworzenie Konta Osobistego nie była posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo rozliczeniowego w BNP Paribas Bank Polska S.A. oraz nie jest stroną Umowy ramowej w dniu składania wniosku o zawarcie tej umowy w ramach Promocji.

   Jedno wyklucza się z drugim.

   aviator
  • Ja miałem aktywny dostęp do bankowości pozostały po starej karcie kredytowej i osobny po migracji dostępu z ex rajfiego, moje wypowiedzenie w rajfajsen wypadło w dniu połączenia :) przed skorzystaniem z poprzedniej oferty zadzwoniłem, żeby jasno określili czy mam umowę ramową i czy jestem wykluczony, po weryfikacji Bank potwierdził, że mogę powrócić w promocji i premia przyznana bez reklamacji tym razem :)

   Dzikus
  • Czat z konsultantem: nie mogę skorzystać z promocji bo mam umowę ramowa do karty kredytowej i to wyklucza z promocji.

   aviator
  • Zdaje się musisz zamówić kuriera do tego

   Ja123
 • Trzeba trzymać kartę debetową do wypłaty premii?

  Kama Odpowiedz
 • Ktoś może ma jakieś rozeznanie czy BGŻOptima wyklucza?
  Bardziej chodzi mi o to czy nie została jakaś kartoteka (ewentualnie z dostępami elekt.) niż rachunek.

  idiayp Odpowiedz
 • Hej, oczywiście online nie poszło, dwa wnioski na infolinii trzeba było kasować. Kto teraz im wozi bo myślałam, że gls. A babka na infolinii coś mówiła o jakimś pocztexie, że awizo mi dadzą coś gadała. To już kurier nie musi sprawdzać mojego dowodu?

  Dominika Odpowiedz
  • Poczta, pan raz zadzwonił z 5 s, nie skojarzyłam że to on i teraz mam odebrać na poczcie. Jak rozumiem tam sprawdzą dowód. Dostaje się od nich SMS-y, że dziś przyjadą. Kurier dzwoni wcześniej i jak nie odbierzesz to od razu awizo.

   Ja123
  • Czyli to jest na takiej zasadzie jak polecony? Jak mi bez problemu na przykład mama odbiera na poczcie polecone, bo moja poczta tak mało otwarta, że akurat w pracy jestem w tych godzinach. To może to też mi odbierze?? Dasz znać jak to odbierałaś na poczcie? jak normalną przesyłkę?

   Dominika
  • A odrazu jest kurier, czy dłużej bo jeszcze trzeba czekać ma telefon z banku z weryfikacją czy ja to ja? Bo kiedyś dzwonili.

   Dominika
  • Umowa podpisana online a potem email że kurier przyjedzie z kartą. Wątpię, czy to jak z poleconym, pewnie trzeba samemu pojechać. Na razie okazało się, że choć jest awizo, to przeysłki nie ma na poczcie, mam przyjść jutro.

   Ja123
  • Jest awizo i nie ma przesyłki na poczcie? Takich jaj to nie widziałam jeszcze;D
   Czyli już nie dzwonią z tego co zrozumiałam. To może będzie szybciej, od podpisania tej umowy ile czekałaś na kuriera?

   Dominika
  • Kurier omyłkowo zawiózł do jakiejś sortowni, przesyłka będzie jutro. Kurier był kilka dni po zawarciu umowy.

   Ja123
  • Kurczę napisałabyś mi potem jak to było na tej poczcie? Była bym bardzo, bardzo wdzięczna. Ja mam taką nawet nie pocztę tylko agencje pocztową jedna pani tam tylko jest, bo to mała wieś.
   Moja mama ją bardzo dobrze zna. A to przecież tylko ona będzie to wydawać, nie ma innej opcji.

   Dominika
  • Musisz być na poczcie, ponieważ jest weryfikacja dowodu i składasz wzór podpisu dla banku. Generalnie to nie polecony, tylko pracownica poczty realizuje kroki z podanej listy, która jest w przesyłce. Przyszła nawet kierowniczka żeby podpisać jakiś papier. Potem nadawana jest wysyłka zwrotna z podpisanymi przez ciebie dokumentami.
   Najlepiej chyba jakbyś była gdy przyjedzie kurier.

   Ja123
  • Musisz być na poczcie, ponieważ jest weryfikacja dowodu i składasz wzór podpisu dla banku. Generalnie to nie polecony, tylko pracownica poczty realizuje kroki z podanej listy, która jest w przesyłce. Przyszła nawet kierowniczka żeby podpisać jakiś papier. Potem nadawana jest wysyłka zwrotna z podpisanymi przez ciebie dokumentami.
   Najlepiej chyba jakbyś była gdy przyjedzie kurier.

   Ja123
  • Strasznie Ci dziękuję, że napisałaś!!!
   Jak ten sms, kiedy będzie kurier jest poprzedniego dnia to nie będzie problemu. Ale jak sms jest rano tego samego dnia co przyjedzie. To może być kiepsko z tym:/

   Dominika
  • Tego samego dnia :/

   Ja123
  • No nic, trudno. I tak wielkie dzięki;)

   Dominika
 • Jak długo czeka się na kuriera od momentu złożenia wniosku?

  ZICHI Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy