300 zł za wyrobienie karty kredytowej w ING Banku Śląskim

Zakończona

Kilkaset złotych za wyrobienie karty kredytowej i wykonanie kilku transakcji na dowole kwoty. Brzmi znajomo? Być może, ale tym razem to zupełna nowość. Po Citibanku i BGŻ BNP Paribas tym razem to ING Bank Śląski postanowił zawalczyć o nowych klientów. Do zgarnięcia mamy 300 zł w zamian za wyrobienie dowolnej karty kredytowej z oferty banku.

300 zł za kartę kredytową w ING

300 zł dla nowych klientów kredytowych ING

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem, czyli osobą nieposiadającą karty kredytowej w ING Banku Śląskim w dniu rozpoczęcia promocji, czyli 14.05.2018.

Jeśli spełniamy ten warunek to powinniśmy zawnioskować o dowolną kartę kredytową ING poprzez system bankowości Moje ING (jeśli mamy do niego dostęp), w oddziale banku lub przez infolinię. Ważne, aby wniosek złożyć do 30.06.2018 oraz podać w nim kod promocyjny PT180514922 – inaczej z premii nici!

Dodatkowo jeśli o kartę wnioskujemy przez Moje ING, to kwota przyznanego limitu nie może przekroczyć 20 000 zł. Jeśli dodatkowo pozostajemy we wspólnocie majątkowej małżeńskiej, to łączna kwota wszystkich zawartych umów kredytowych z ING nie może przekroczyć 50 000 zł (wliczając w to umowy współmałżonka).

W przypadku wnioskowania przez oddział lub infolinię wymóg jest tylko jeden – kwota limitu karty kredytowej nie może przekroczyć 50 000 zł.

Bank zastrzega również, że:

Dochody z tytułu świadczenia macierzyńskiego/rodzicielskiego/chorobowego i prowadzonej działalności gospodarczej nie są uwzględniane przy wnioskowaniu o kartę kredytową w Systemie Moje ING w ramach Promocji.

Same warunki przyznania premii są natomiast banalnie proste. Wystarczy, że w ciągu 30 dni od podpisania umowy o kartę wykonamy nią 5 transakcji na dowolne kwoty. Jeśli w dniu 30.09.2018 ciągle będziemy posiadaczem karty, to wypłaca premii w wysokości 300 zł nastąpi do 10.10.2018.

Ile kosztuje karta kredytowa w ING?

Posiadanie najprostszej karty kredytowej w ING Banku Śląskim jest relatywnie tanie. Mowa o karcie Visa, za którą zapłacić możemy jedynie 35 zł w formie opłaty rocznej. Bank zwolni nas jednak z opłaty, jeśli wykonujemy co miesiąc transakcje bezgotówkowe kartą średnio na kwotę 200 zł (czyli wydamy 2400 zł rocznie). Alternatywnie wybrać możemy kartę Mastercard, jednak tu konieczne będzie wydanie 500 zł w zamian za zwolnienie z opłaty 50 zł rocznie.

Oczywiście po odebraniu premii nie ma konieczności dalszego korzystania z karty.

PS. Na koniec przypomnę, że za założenie konta osobistego w ING również można zgarnąć premię: 140 zł na start oraz 2,5% na koncie oszczędnościowym do 200 000 zł!

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy ten zapis o dochodach z działalności gospodarczej oznacza, że przedsiębiorcy (głównie jednoosobowi) są wykluczeni z promocji?

  Kansuke Odpowiedz
  • Konieczna jest wizyta w oddziale. Potrzebne są zaświadczenia z US i ZUS o terminowym realizowaniu wpłat za ostatnie 6 m-cy. Mogą to być wydrukowane potwierdzenia płatności z innego banku (chyba że masz konto w ING to sami sprawdzą). Nie trzeba dokumentó dot. dochodów. Tak to wygląda wg czatu z bankiem.

   Tomq
  • Mi z kolei Pani Sylwia powiedziała na chacie, że konieczne są dla JDG:
   – dokument tożsamości,
   – PIT 36 wraz z załącznikami za rok ubiegły,
   – Podsumowanie KPiR za zakończone miesiące roku bieżącego,
   – Wyciągi bankowe potwierdzające terminowe regulowanie zobowiązań wobec US i ZUS/KRUS,
   – Dowody wpłat na rachunki US za ostatnie 6 miesięcy oraz ZUS/KRUS za ostatnie 3 miesiące lub
   – Zaświadczenie potwierdzające terminowe regulowanie zobowiązań wobec US i ZUS/KRUS

   Eryk
  • Lista wymaganych dokumentów zależy od formy opodatkowania, ja napisałem jak jest w przypadku ryczałtu (pytała mnie o to i podała warunki dla ryczałtu).

   Tomq
  • Dzisiaj jeszcze raz zapytałem na czacie dla pewności i jest więcej wymagań, bo dodatkowo (poza potw. wpłat ZUS/US) trzeba PIT28 wraz z załącznikami za rok ubiegły oraz kartę ewidencji przychodów za rozliczone miesiące roku bieżącego. Dodatkowe info: „Te dokumenty są podstawowe do złożenia wniosku. W oddziale zbadamy Pana zdolność kredytową i do 2 dni roboczych przedstawimy naszą decyzję.”

   Tomq
 • Kredyt hipoteczny dyskwalifikuje, czy nie? Nie jest to karta kredytowa, ale jednak „dla nowych klientów kredytowych ING”.

  Auuron Odpowiedz
  • Ja się podpinam pod pytanie bo też mam KREDYT hipoteczny. Łapiemy się do promocji czy nie?

   Bankozgarniacz
  • Również podpinam się pod pytanie.

   Greg
  • Potwierdzone w oddziale – kredyt hipoteczny nie wlicza się w tę regułę. Wlicza się tylko kredyt gotówkowy, karty kredytowe i limity odnawialne. Pozdrawiam!

   PiotrZax
 • City dostajesz strzał wypowiedzeniem.

  pytajnik Odpowiedz
 • W przypadku otrzymywania dochodu wyłącznie z działalności kartę można wyrobić jedynie poprzez wizytę w oddziale – tak wynika z formularza w Moim ING.

  Tamto Odpowiedz
 • Czy trzeba zakładać konto żebym mógł zawnioskować o kartę kredytową? Czy działa to na takiej samej zasadzie jak Citibank, że można założyć kredytówke bez zakładania konta?

  Michał Odpowiedz
  • Można bez konta, tylko wtedy nie da się on-line.

   mbo
  • Jak to nie można… można podobnie jak w BGŻ podpisać umowę ramową na dostęp do kanałów elektronicznych i mieć dostęp do rachunku karty kredytowej przez Internet. Sam tak miałem kilka lat temu.

   Dario
 • Eh a skusiłam się na kartę w getinie.
  Nie chce 4 kredytówki. ale chyba po otrzymaniu premii czas zamknąć citi

  ona_25a Odpowiedz
 • Ja właśnie wyklinałem kartę w ING i od razu jest widoczna w serwisie transakcyjnym.
  W Getin Banku też założyłem w zeszłym tygodniu.
  Wszystkich będzie już więcej niż 4 …

  mbo Odpowiedz
 • Jak jest z wypowiedzeniem umowy w ING ? Można to zrobić w on-line czy konieczna jest wizyta w oddziale ?

  ABC Odpowiedz
 • Czyli dla bezpieczeństwa, przyjmując, że wnioskujemy o kartę w czerwcu , to 5 miesięcy trzeba jej używać: 06, 07 ,08 ,09 i 10 – do czasu wypłaty nagrody, a żeby była darmowa to w każdym z tych miesięcy minimum 200 zł.

  Bolo Odpowiedz
  • to jest oplata roczna a nie miesieczna, a moze tak nie bedzie oplaty jak sie ja zamknie prezd uplywem roku ?

   jacenty
  • Opłata roczna jest 35 zł według tego co opisuje Michał. Żeby tej opłaty uniknąć trzeba płacić 200 zł miesięcznie kartą. Jeśli ktoś ma kilka kart i nie chce sobie zaprzątać głowy kolejnym limitem do spełnienia to na moje lepiej zapłacić te 35 zł opłaty rocznej i kupić 5 bułek, każdą osobno i po temacie. 265 zł na czysto zostanie :)

   Damian
  • Też tak liczyłem, iż trzeba wydać min. 1000 zł. Można to zrobić po 200 zł miesięcznie lub jednorazowo (w ramach przyznanego limitu), aby średnia miesięczna nie była mniejsza od wskazanej kwoty.

   Mahyn
  • Pewnie że lepiej. Jest tylko pytanie czy opłata będzie wogóle pobrana jeżeli zamkniemy kartę przed upływem roku. Zgodnie z regulaminem jest to opłata ROCZNA pobierana z dołu po roku używania karty. Moim zdaniem jeżeli zamkniemy kartę przed upływem roku to mogą ewentualnie pobrać opłatę proporcjonalnie do okresu używania karty (czyli w praktyce kilkanaście złotych). Dodatkowo jeśli ktoś chce jednak spełniać warunek bezpłatności to trzeba pamiętać że nie jest konieczne wydawanie co miesiąc 200 zł ale średnio miesięcznie 200 zł czyli np jednorazowo 2.400 zł.

   Rask
  • @Bolo
   wyjasniam: Nie ma takiej koniecznosci, aby w kazdym z miesiecy ktore wymieniles robic transakcje karta na min. 200pln. Potencjalna oplata 35pln za karte zostanie pobrana dopiero po uplywie 12 m-cy (czyli maj lub czerwiec 2019 w zaleznosci o terminu skladnia wniosku).
   Wystarczy wykonac 5 transakcji bez wzgledu na kwote w ciagu 30 dni od momentu podpisania umowy, a po wplywie premii (10.10.2018) zrezygnowac z karty i finito!!! Cala filozofia ;) Wszystko sprawdzone i skonsultowane. see ya
   P.S. Wykonywanie transakcji na minimum 200pln miesiecznie ma sens tylko wtedy kiedy chcemy utrzymac karte dluzej niz 12 m-cy od momentu jej wydania

   Mickey
  • @Raks
   Nie ma opcji pobierania oplaty proporcjonalnie do miesiecy w przypadku KK i jesli klient zrezygnuje przed uplywem 12 m-cy bank nie ma prawa naliczyc jakichkolwiek kosztow z tytulu jej uzytkowania.

   Mickey
 • Czy jeśli po otrzymaniu premii a przed upływem roku od otwarcia zamkniemy kartę to jakaś (cząstkowa) opłata roczna jest pobierana?

  Rask Odpowiedz
 • Jakieś dodatkowe opcje są przy VISA a Mastercard?

  K+M+B Odpowiedz
 • czy zakladanie u nich karty kredytowej powiedzmy na kwote 3000 zl wiaze sie z weryfikacja dokumentow od pracodawcy?
  W t-mobile zakladalam ostanio i nic nie chcieli.

  Ewa Odpowiedz
 • Dajcie znać jak duże wymagania mają i jakie chcą dokumenty, żeby kartę przyznać :-).

  Daniela Odpowiedz
  • no wlasnie to jest najwazniejsze bo jak mam latac do pracodawcy i prosic o zazwiadczenia to nie dziajekuje

   Ewa
  • Ja wyklikałem w serwisie transakcyjnym z limitem 1500 zł bez żadnych dokumentów (nie wpływa do ING pensja).

   mbo
  • Ja też wyklikałem w systemie, na koniec pokazało mi, że wniosek rozpatrzony pozytywnie i zapraszają do oddziału na podpisanie umowy. Też tak masz czy już bez wizyty w oddziale cię puściło?

   Emej
  • Mam kartę widoczną w serwisie transakcyjnym, wszystko przeszło on-line.

   mbo
  • Eh szkoda, że u mnie tak łatwo nie poszło. No nic, raz przejść się nie zaszkodzi, jak będę chcieli ode mnie jakieś dokumenty, to najwyżej zrezygnuje, bo za dużo zachodu. Niby pokazuje, że proszą wziąć ze sobą tylko dowód tożsamości.

   Emej
  • U mnie też nie przeszło wszystko online, może to dlatego, ze w tym banku nie dałem im jeszcze wzoru podpisu w oddziale?

   Niby jest tylko:

   Zabierz ze sobą następujące dokumenty:
   – Dokument tożsamości

   Ale powyżej

   Pozytywnie rozpatrzyliśmy Twój wniosek kredytowy
   Zapraszamy do naszego oddziału, aby podpisać umowę
   – Znajdź oddział ING
   – Umów się na spotkanie
   – Pobierz aktualny wzór zaświadczenia o dochodach

   Don Quijote de la Mancha
  • A jak zakladales konto, to bylo za pomoca kuriera (czyli wzor podpisu powinien byc) czy tez przelewem?

   keton
  • Chyba przez kuriera, ale i tak banki często chcą podpis złożony w oddziale; inna rzecz to skan dowodu.

   Don Quijote de la Mancha
  • @Don a nie byłeś wcześniej w oddziele np. podpisywać umowę pozwalającą na inwestowanie (nie pamiętam jak dokładnie ten papier się nazywał) ale promocje inwestowania w fundusze czegoś tam takiego wymagały.

   jankos
  • Nie byłem, ja tę ankietę wypełniałem tylko w serwisie http://www...

   À propos, teraz mi sie wyświetla jakieś „Zaproś znajomego do promocji „Inwestuj regularnie, polecam!”. I Ty i on możecie zyskać po 100 zł” https://www.ingbank.pl/_fileserver/item/1123728

   Don Quijote de la Mancha
 • Czy kod promocyjny musi byc rowniez podany przy zakladaniu karty w oddziale lub infolinii?

  Iza Odpowiedz
 • Czy sprawdzają w BIK?

  Waldemar Odpowiedz
  • Sprawdzają – w trakcie składania wniosku dają nawet możliwość skonsolidowania dotychczasowych obiążeń i można podglądnąć swoje wszystkie bieżące zobowiązania (karty kredytowe itd)

   asi
  • No nie? Właśnie, fajnie że przypomniałaś, miałem o tym napisać.
   Dostaje się praktycznie podstawowy raport BIK (informację ustawową) w PDF, tylko że ładniej sformatowany i natychmiastowo.
   Ja zauważyłem, że ciągle mam aktywną zamykaną kk Sygma za walizkę, na szczęście bez zadłużenia…

   Don Quijote de la Mancha
  • Gdzie sie tego pdfa z danymi z BIK-u da zobaczyc ? ;) Jak już założyłem kartę on-line jest po rybkach…można było podejrzeć tylko w trakcie składania wniosku ? ;)

   JoX
  • Chyba rzeczywiście po rybkach, bo teraz mogę w ten wniosek wejść („Pozytywnie rozpatrzyliśmy Twój wniosek kredytowy. Zapraszamy do naszego oddziału, aby podpisać umowę…”), ale tych pdf już nie widzę, były wcześniej podczas składania („Wniosek o udzielenie kredytu detalicznego” i właśnie „Oświadczenie o dochodach i zobowiązaniach”)…

   Don Quijote de la Mancha
 • Na jaki rachunek te 300 stowki wplaca

  Sylwek Odpowiedz
  • masz link podany do regulaminu promocji, pisze jak byk!

   jacenty
  • Jak już komuś zwracasz uwagę to rób to poprawnie. W regulaminie „jest napisane” a nie „pisze”.

   Damian
  • Przelew na konto karty. Admin moglby to dopisac. I to ze umowa w oddziale.

   keton
  • u mnie wszystko online, choć wynagrodzenie nie wpływ ami do ING

   simrisham
 • Czy umowe po wypelnieniu wniosku mozna podpisac w dowolnym oddziale?
  Jak pozyskamy premie? Na konto karty?

  keton Odpowiedz
 • Więc tak, zadzwoniłem. Okazało się, ze i tak w oddziale muszę podpisać umowę. Nie dostałem Visy tylko Mastercard (nie wiem czemu). Pani przechodząc do kolejnych etapów wniosków pominęła kod, na moją wyraźną prośbę wpisała i potwierdziła. Warto sprawdzić w umowie, czy ten kod będzie bo jak widać nie są aż tak dobrze przeszkoleni (promocja od dzisiaj). Chcą na miejscu do okazania 3 ostatnie przelewy wynagrodzenia + umowę o pracę. Dam znać jak podpiszę umowę w oddziale (umówiona konkretna placówka i godzina).

  Słonik Odpowiedz
  • Z tego wniosek, ze lepiej poczekac do czerwca, az sie naucza tej promocji :) No i przy okazji mniej trzeba bedzie wydac do momentu uzyskania premii. Jaki masz limit? Moze MC daja od jakiegos limitu?

   keton
  • chca brac ksero umowy o prace ?

   jacenty
  • Ja też jestem po rozmowie z konsultantką i wygląda to troszkę inaczej. Po serii pytań o dochody itp. dostałem do wyboru trzy karty. Następnie wybrałem sobie limit na karcie.
   Na moje pytanie o kod otrzymałem odpowiedź, że już jest wprowadzony chociaż go nie podawałem.
   Jutro umowa do podpisu w oddziale banku. Dowód osobisty oraz zaświadczenie o dochodach od pracodawcy (na druku ING). I to wszystko ;)

   Damian
  • Dostałem wizę, podpisałem dziś w oddziale.

   ptok
 • Założyłem kartę przez ING Bank Online. We wniosku podałem kod. Wniosek został zaakceptowany „z automatu”. Gdzie mogę sprawdzić, czy faktycznie biorę udział w promocji?

  Muflon Odpowiedz
 • Zrobilam wniosek online
  Karta wyslana
  Nic nie musze podpisywac w banku :D

  Ewa Odpowiedz
  • Karte juz widze ladnie w sytemie :) – po 1 minucie od wniosku
   Nigdy tak latwo nie przeszlo – zawsze jakies wywiady/dokumentu a tu wniosek i juz :)
   dzieki!

   Ewa
  • A nie do konca rozumie. Czy ta prmocja jest tez dla osob ktore nie maja konta w ING?

   Ewa
  • to tak jak i umnie,konto zakladane kilka lat temu w oddziale, wynagrodzenie nie wpływa .

   Jadwiga
 • Jak wprowadziłem kod, system przedstawił mi regulamin promocji do akceptacji. Na umowie jednak nie ma w ogóle mowy o tej promocji. Wysłałem zapytanie do ING. Dam Wam znać, co odpowiedzieli.

  Muflon Odpowiedz
 • Pytanie do tych co nie mają konta. Dostaje się jakieś konto techniczne?

  jojo Odpowiedz
 • Łatwo i przyjemnie. Dowód osobisty w oddziale.

  K+M+B Odpowiedz
 • Chyba nie warto się spieszyć? Nie lepiej zakładać w czerwcu ?

  Kos Odpowiedz
  • I dodatkowo pytanie: „Bank zwolni nas jednak z opłaty, jeśli wykonujemy co miesiąc transakcje bezgotówkowe kartą średnio na kwotę 200 zł (czyli wydamy 2400 zł rocznie). ” – jesli likwiduję kartę pod koniec października, to policzą opłatę za kartę gdybym nie spełnił tych warunków??

   Kos
  • Opłata roczna jest pobierana po roku posiadania karty ;)

   Michał
  • Ok dzięki. Założyłem już kartę, jutro będę podpisywać umowę i chyba założę też darmową bankowość internetową która przy okazji sobie potestuję. Fajna promocja. Ciekawe, czy te 300 zł to będzie przelew na konto zewn. czy zasili kartę? Jak to pierwsze to chyba najlepsza promocja jak do tej pory z KK.

   Kos
  • @Michał. „Opłata roczna jest pobierana po roku posiadania karty ;)” czyli po bonusie zamykanko i…..czy aż tak by słodko miało być??? z opłatą

   jojo
  • @Kos, zasili rachunek karty, czyli zrobi się nadpłata (albo spłaci zadłużenie, jeśli będzie).

   @jojo, zazwyczaj tak jest, że nie jest pobierana, jeśli zamkniemy produkt przed rokiem. Ale w niektórych bankach jest pobierana proporcjonalnie. Tutaj – nie wiem jak będzie, bardziej trzeba bazować na waszych doświadczeniach z bankiem (ew. poszukać odpowiedzi w regulaminie kart kredytowych)

   Michał
  • Mnie Pani nic o proporcjonalności nie mówiła, tylko że mam ew. pamietać że jeśli karta będzie od maja br. to na 30 dni przed końcem maja 2019 powinienem wypowiedzieć umowę o kartę, aby uniknąć opłaty.

   Kos
 • tak ,w oddziale milo latwo i przyjemnie,pani wszystko sama zrobila,niby byl potrzebny dowod i scan wplywu wynagrodzenia,ale system nie byl zainteresowany bo do 1500zl nie wola.co do nr.rachunkukarta go sama generuje(mozna go nazwac technicznym)to wystarcza do wszelkiej obslugi

  Romek Odpowiedz
  • jaki numer techbiczny, przeciez to jest Twoj numer rachunku kredytowego, karta jest tylko plastikiem do rachunku karty kredytowej, pamiętajcie, że zamknięcie karty kredytowej nie jest tożsame z zamknięciem rachunku karty

   Dzikus
 • to o jaką kwotę można wnioskować najmniej? 1000 da się?

  jojo Odpowiedz
 • Wniosek przeszedł online. Konto w ing mam od 10 lat i w sumie do tego miesiąca wynagrodzenie przekazywane było do ing. Teraz pewnie w bz z uwagi na promo ;)

  ildefonds Odpowiedz
 • Dla umów o pracę na czas określony: musi być ważna co najmniej rok do przodu. Inaczej system odrzuca, niezależnie od zdolności kredytowej i wnioskowanej kwoty. Przetestowane niestety osobiście :-( i potwierdzone podczas wizyty w oddziale.

  beginka Odpowiedz
  • :(

   W tym momencie wypadłem z tej promocji.

   Angulo
  • Zapewne ja z umowami o dzieło także…

   Don Quijote de la Mancha
  • Próbowałem złożyć wniosek i niestety tak jest. Swoją drogą ciekawe czy jakbym podał, że mam umowę na rok to ktoś by to sprawdził?

   Angulo
  • Podając nieprawdę złamałbyś prawo… i dobre obyczaje.
   Ja niedawno w innym banku miałem wręcz wrażenie (ale być może mylne), że podczas rozmowy telefonicznej o kk pani wręcz sugerowała, żebym powiedział że umowę o dzieło mam podpisaną z wyprzedzeniem na co najmniej rok do przodu (choć tłumaczyłem, że są na dzieło, a nie na okres czasu), bo to była jedyna przeszkoda…

   Don Quijote de la Mancha
 • Piszcie czego wymagają podczas wizyty…. Wyciągi (z ilu miesięcy), zaświadczenie o zatrudnieniu itd? Kiedy jest decyzja o przyznaniu KK?

  jojo Odpowiedz
  • Ode mnie chcieli wyciągi z ostatnich trzech miesięcy, ponieważ mam przelew wynagrodzenia w innym banku.Nie chcieli zaświadczenia o zatrudnieniu. Decyzja od razu i popisana umowa na visę też od razu.

   ptok
 • Hihihi, a właśnie miałam zamykać w promocji Agricole ;) A tak w systemie jest KK na klik. Nie brałam jeszcze udziału w promo, w której nagroda wypłacana jest na rachunek karty – jak potem ugryźć te pieniądze, zakładając, że będę chciała ją od razu zamknąć? Thanks!

  Malina Odpowiedz
  • Musisz trzymać aktywną do końca wymaganego okresu, aby otrzymać premię.

   Marcin H
 • Złożyłem wniosek o vise z limitem 500 zł, mając nadzieję, że przejdzie bez wizyty w placówce bo najbliższą mam 20km od domu i z umową na czas nieokreślony,dochodem na rękę 1530 i 23 miesiącami pracy zapraszają do oddziału :D

  kacperek Odpowiedz
  • A ja wnioskowałem o 2 kzł, bo wykombinowałem, że mogą stwierdzić, że takiemu nieaktywnemu klientowi 0,5 kzł wydawać się nawet nie opłaca (i to z premią). ?

   Ale z tym oddziałem to może rzeczywiście chodzić też o jakąś weryfikację klienta uprzednio niezweryfikowanego (wzór podpisu, skan dowodu, pobranie DNA ?),

   Don Quijote de la Mancha
  • No tylko jak się podpisuje przez kuriera to jedno miejsce na podpis jest podpisane wzór podpisu.

   kacperek
 • Wniosek poszedł:) Limit 1500zł i tylko dowód osobisty + wizyta w oddziale.

  aircrash Odpowiedz
 • I to wszystko??? nawet wyciągów z wynagrodzenia nie chcą, BIK wszystko załatwia? Ile trwała procedura?

  jojo Odpowiedz
  • U mnie dowód i trzy ostatnie wyciągi z wynagrodzenia. Limit 2k. Wizyta w oddziale.

   Bobek
  • Najwięcej to szukałem NIP pracodawcy:))) Wypełniasz 3 strony wniosku, czyli tak z 10 min. Przy tej kwocie zgoda natychmiastowa (30sec). Pozostaje wizyta w placówce, ale umawiasz się na konkretną godzinę, więc pewnie bez kolejki (dopiero dziś idę)

   aircrash
  • Ja włąśnie byłem, ale odpuściłem, za duża kolejka, może innym razem…

   Don Quijote de la Mancha
  • Przed zamknięciem oddziału udało się idealnie, bez kolejki; pani trochę zdziwiona, że nie trzeba żadnych dokumentów (choć na wszelki wypadek wziąłem wydruk wpływów z innego banku), ale upewniła się u koleżanki (może zdziwiła ją dłuuuga lista moich zobowiązań, tzn. innych kk); pytała mnie nawet, czy na pewno wpisałem kod promocyjny; ogólnie fajna promocja, łatwa premia, łatwa kolejna karta w kolekcji. ☺

   Don Quijote de la Mancha
  • jaki limit wziąłeś? ja się przymierzam, ale mam same umowy o dzieło, więc nie wiem, czy się wysilać…chociaż jestem ich długoletnim klientem i mam tam IKZE z 10k zł.

   Kate
  • 1 kzł (powyżej pisałem o 2 kzł, ale to pomyłka); ciągle uważam, że 0,5 kzł może być uznane za kwotę niepoważnie niską (choć niektórzy tu pisali, że tyle dostali), wydaje się, że najlepiej wnioskować o 1–1,5 kzł.

   Don Quijote de la Mancha
  • Bez znaczenia. 3 razy wnioskowałęm o 500 PLN i przeszło, 2 x1500 PLN też przeszło – kwota nie wydaje się miec dla nich znaczenia,, to czy sie uda on-line czy trzeba isc do oddziału zalezy tylko od tego czy mamy wzor podpisu zlozony osobiscie w oddziale w banku, jesli tak – poszlo w pelni on-line, jesli nie – trzeba isc z dowodem (niczego wiecej nie chca)

   JoX
  • „kwota nie wydaje się miec dla nich znaczenia”
   — śmiem wątpić, mało prawdopodobne, by np. 50 kzł dali nieznanemu klientowi i to bez dokumentacji dochodów…

   „trzeba isc z dowodem (niczego wiecej nie chca)”
   — kilka osób pisało tu, że jednak jakaś dokumentacja dochodów potrzebna była (choć w jednym przypadku okazało się, że system jednak przy limicie do 1,5 kzł nic nie chciał).
   Także zdziwienie pani, która mnie w oddziale obsługiwała, wskazuje, że jednak przeważnie jakaś dokumentacja potrzebna jest (upewniała się u koleżanki, która powiedziała: „tak, też dziś raz tak miałam”).

   → 14 maja 2018, 11:41 • Słonik
   → 14 maja 2018, 15:58 • Romek
   → 14 maja 2018, 20:05 • ptok
   → 15 maja 2018, 10:10 • Bobek
   → 16 maja 2018, 22:43 • Kos

   Don Quijote de la Mancha
 • Jak ma się wzór podpisu w banku – widzieli nas fizycznie w placówce wszystko przechodzi w pełni on-line, karta dostępna po minucie. Jeśli nie to obojętnie od kwoty – wizyta w placówce, na niskie kwoty tylko dowód (testowane do 1500 PLN), na większe zapewne zaświadczenia

  Paker ;) Odpowiedz
 • wyklikałem przed chwilą visę z limitem 1k
  kartę widać w bankowości, czekam na dostarczenie
  nic więcej nie chcą

  konto zakładałem w placówce
  wczoraj zaktualizowałem on-line dokument tożsamości

  pozdrawiam

  kruczi Odpowiedz
 • A mojej żonie odrzucili. Umowa na czas nieokreślony, administracja państwowa, 2,5k na rekę i 500 + i to jest za mało na kk z limitem 500 :-)

  RAREK_WYJADACZ Odpowiedz
  • Raczej za mały limit :)

   sebeksk
  • Heh, też mi się tak wydaje, już tu wyżej pisałem, że mogą stwierdzić, że kk na 0,5 kzł wydawać się nawet nie opłaca (i to z premią). ?

   Don Quijote de la Mancha
  • Nie ma reguły. Ja dostalem 500 visa.

   Marcel
 • Byłem już w oddziale. Pani wzięła 3 wydruki pensji z konta, zaświadczenia i umowy nie chciała. Limit 2k – mastecard. Czekam na kartę, ma dojść pocztą :) Na miejscu upewniłem się, czy biorę udział w promocji. Pani weszła w jakąś zakładkę uczestnik i potwierdziła.

  Słonik Odpowiedz
 • Czy komus udalo sie dostac z sukcesem VISe z malym limitem?

  keton Odpowiedz
  • Fizycznie karty jeszcze nie mam ale w systemie widnieje już nieaktywna karta Visa z limitem 500pln.

   Pietia
  • Ja też dostałem visę.

   ptok
  • mi wczoraj udało się zamówić Visa z limitem 5k

   czarnazmija
  • pietia, no nieaktywna, bo mają 8 dni na dostarczenie karty fizycznej. No i to nie utrudnia płacenia przez NFC, bo masz kartę wirtualną już aktywną. Fajna ta ich bankowość. Chociaż w samym Oddziale miałem problemy z podpisaniem umowy (okazało się że podałem trochę zawyżone dochody, chociaż nikt mi nie mówił że mam podawać co do przecinka).

   Kos
 • W regulaminie jest napisane, że tylko raz można skorzystać z kodu promocyjnego i wziąć udział w promocji. Wiecie czy mogę złożyć kolejny wniosek z kodem, jeśli po informacji, że zapraszają do banku kliknąłem rezygnuję? Chcę spróbować zawnioskować o większy limit :D

  kacperek Odpowiedz
  • Ah już doczytałem, jak nie widzieli to online w ogóle nie przejdzie… szkoda.

   kacperek
 • Czy Wy też nie macie na umowie żadnej informacji nt. tego, że bierzecie udział w promocji? Chociaż Pani w oddziale zapewniała mnie, że wszystko jest ok.

  Michał Odpowiedz
 • u mnie udało się zamówić Visę (limit 5k) bez konieczności wizyty w oddziale (konto zakładane 100 lat temu w oddziale, pensja wpada na konto + korzystam z maklera)

  czarnazmija Odpowiedz
 • 300zł jest w gotówce czy zasilenie karty?

  Paweł Odpowiedz
  • 5 razy już ktoś odpowiadal we wcześniejszych komentarzach na to pytanie …

   Paweł
 • Ja dzisiaj założyłem w oddziale ale odbyło się to w moim zdaniem dość dziwny sposób. Mianowicie pracownik banku nie założył mi karty tylko aktywował dostęp do bankowości elektronicznej (nie miałem tam do tej pory żadnych produktów) po czym sam po zalogowaniu złożyłem wniosek o kartę (zaakaceptowany). Co więcej dał mi regulamin promocji i do wpisania inny kod niż ten który widnieje na stronie promocji mówiąc że jest to kod „wydziałowy” który również uprawnia do udziału w promocji. Czy Wy też tak mieliście czy zakłądano wam karty normalnie a tylko ja trafiłem na tak pomysłowego Pana?

  Rask Odpowiedz
  • W identyczny sposób, kod polecający to nie kod wydziału a tego Pana ( prowizja ) :)))

   Wiesław
  • Ja mu tam prowizji nie żałuję byle bym się na promocję z tym jego kodem łapał

   Rask
  • też tak miałem. i jeszcze siedzieliśmy na środku korytarza podpięcie pod ładowarkę. prawie jak w ideaHub

   Kacper
 • Zakładając konto osobiste przez kuriera a potem wnioskując o kk to również trzeba się udać do placówki? czy podpis złożony przy kurierze wystarczy…?

  Mik Odpowiedz
  • Do kk potrzeba dochód. Byc może czeka cię wycieczka do banku.

   ptok
  • Ja w takiej sytuacji do oddziału musiałem iść, choć nie chcieli żadnych dokumentów potwierdzających dochody…

   Don Quijote de la Mancha
 • Na jakie konto bank przelewa pieniadze po spelnieniu wszystkich warunkow?

  Michu Odpowiedz
 • A u mnie bank znalazł taki problem. Idę do banku z wyciągiem z konta, na którym są 3 ostatnie wypłaty.
  Pracuje w firmie „a”, jednak nadawca przelewu jest firma „b”. A to dlatego, że firma, w której pracuje wynajmuje inną firme, która ogarnia sprawy personalne i także przelew mi wypłaty. Bank stwierdził że w takim przypadku muszę mieć zaświadczenie o zarobkach.

  Paweł Odpowiedz
 • u mnie dziwnie ale pozytywnie, wezwali mnie do banku tylko po to by pokazac dowod i podpisac umowe, nie chcieli zadnych papierkow, podpisalem umowe, pan pozytywnie pokiwal glowa ze wszystko ok, na szczescie kolejka byla mala i nie naczekalem sie, po 9tej rano.

  sunwoj1 Odpowiedz
 • a jakie są inne parametry tej ich k.kredyt Visa – ile wynosi okres bezodsetkowy, %, gdzie znajdę takie informacje?

  villemo09 Odpowiedz
 • Czyli to nie gotówka a zasilanie rachunku kk.

  Paweł Odpowiedz
  • Tak, już to tu zostało wyjaśnione, ale może jeszcze zacytuję regulamin:

   Wypłata nagrody nastąpi najpóźniej do 10.10.2018 r. na rachunek karty kredytowej.
   W momencie wypłaty nagrody musisz być posiadaczem karty kredytowej wydanej
   w trakcie trwania Promocji.

   Don Quijote de la Mancha
  • czy opłaca się w to wchodzić jak się było całe życie cebularzem na debetówce?
   jak wygląda usunięcie takiej karty?

   Jan Kowalski
 • Dziś aktywowałem dostęp do bankowości internetowej i kartę płatniczą. Od razu złożyłem wniosek o KK z limitem 1000 PLN. Decyzja automatyczna, karta zamówiona. W umowie nigdzie nie ma informacji o promocji i kodzie, ale na wszelki wypadek zrobiłem sobie screena z tego etapu wnioskowania gdzie rzeczony kod należy wpisać.

  owat Odpowiedz
  • Czyli bez wizyty w banku? A jak otwierales konto – przez kuriera, jakos ostatnio czy dawniej? Dostales tansza VISE czy MC?

   keton
 • 1 2 3 6

  Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy