Od 100 do 400 zł w bonach Allegro za wyrobienie karty kredytowej mamBONUS w BGŻ BNP Paribas!

Zakończona

Jeszcze nie tak dawno królem promocji kart kredytowych był Citibank, który fundował najwyższe nagrody po spełnieniu relatywnie łatwych warunków. Tak też jest i dzisiaj, jednak kolejne banki mocno depczą mu po piętach – jak choćby T-Mobile z bardzo dobrą promocją z bonem o wartości 200 zł. Wygląda jednak na to, że mamy nowego lidera tego zestawienia – przynajmniej jeśli chodzi o wysokość premii. Dzięki najnowszej promocji BGŻ BNP Paribas za wyrobienie karty kredytowej w programie lojalnościowym mamBONUS zgarniemy od jednego do czterech bonów o wartości 100 zł do wykorzystania na Allegro. Razem nawet 400 zł zniżki na zakupy!

4 bony 100 zł na Allegro za kartę kredytową BGŻ BNP Paribas mamBONUS

Do 400 zł dla nowych klientów

Aby skorzystać z promocji należy być osobą, która przez ostatnie 12 miesięcy (poprzedzających dzień zawarcia umowy) nie miała żadnej karty kredytowej w BGŻ BNP Paribas. Posiadanie konta osobistego czy oszczędnościowego nie ma żadnego wpływu na udział w promocji – możemy z niej spokojnie skorzystać :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zawnioskujemy o kartę poprzez dedykowaną stronę promocji oraz wyrazimy zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz w celu przesyłania informacji handlowej. Oznacza to konieczność zaznaczenia pierwszej i drugiej zgody na stronie promocji.

Zgody marketingowe i handlowe w promocji BGŻ BNP Paribas z kartą kredytową i bonami Allegro

Co dalej? Zasady promocji są całkiem proste. Bank przyzna nam jeden, dwa, trzy lub cztery bony Allegro o wartości 100 zł zależnie od tego ile wydamy kartą w ciągu dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych:

 • 1 nagroda za transakcje na kwotę od 500 zł do 999,99 zł
 • 2 nagrody za transakcje na kwotę od 1000 zł do 1499,99 zł
 • 3 nagrody za transakcje na kwotę od 1500 zł do 1999,99 zł
 • 4 nagrody za transakcje od 2000 zł w górę

Muszę tu jednak dodać, że jedynie „wydaje mi się”, że bank będzie uwzględniał transakcje z dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych. Regulamin precyzuje bowiem jakikolwiek okres jedynie przy ustaleniu kwoty minimalnej:

Uczestnik otrzyma Nagrodę, jeśli w okresie dwóch pierwszych Okresów rozliczeniowych, wykona Transakcje Kartą na łączną kwotę min. 500 zł.

Wątpię, aby chodziło o inny termin. Mimo wszystko wydawanie pieniędzy najlepiej zacząć zaraz pod rozpoczęciu pierwszego okresu rozliczeniowego karty, który nastąpi w momencie przyznania limitu kredytowego (czyli po zakceptowaniu wniosku o kartę). Jeśli konsultant spyta nas o datę kolejnych cyklów, to najlepiej ustawić ją tak, aby pierwszy cykl trwał jak najdłużej (aby mieć najwięcej czasu na wykonanie operacji). Przykładowo wnioskując o kartę 21. dnia miesiąca cykl warto ustawić na 15-20. dzień kolejnego miesiąca (przez co pierwszy cykl potrwa niespełna miesiąc, a kolejny – już standardowo miesiąc).

30 000 punktów wymienne na bony

Co ciekawe nagrodami w promocji wcale nie są bony Allegro. Będąc precyzyjnym jest to 30 000 punktów w programie mamBONUS, które możemy wymienić na bon Allegro o wartości 100 zł w ciągu 3 miesięcy od naliczenia punktów. Aby odebrać punkty musimy uprzednio zarejestrować się w programie. Nagrody zostaną przepisane do naszej karty w ciągu 5 dni roboczych od zaksięgowania danych transakcji.

Na koniec jeszcze drobny wymóg promocji, który będzie raczej oczywisty dla czytelników bloga – zadłużenie powstałe na karcie powinniśmy spłacić terminowo, bo inaczej bank ma prawo odmówić przyznania punktów. No ale dobrze wiemy, że tak powinno się używać karty kredytowej, by nie zapłacić żadnych odsetek – szczegóły w poradniku.

Do promocji można przystępować do 31.03.2018. Szczegóły w regulaminie.

Ile kosztuje karta kredytowa mamBONUS?

Karta kredytowa Mastercard mamBONUS może kosztować 72 zł rocznie, jednak opłaty w pierwszym roku możemy się pozbyć w dość prosty sposób – wystarczy, że skorzystamy z promocji zwalniającej z opłat i wydamy min. 500 zł w ciągu 2 pierwszych okresów rozliczeniowych dla karty Mastercard Standard lub 1000 zł dla karty Mastercard Gold. Spełniając warunki promocji i zgarniając bony automatycznie zapewniamy sobie więc brak opłat.

Nie przegap!

Komentarze

 • widzę, że bony do allegro są niedostepne – co w takim wypadku? Przecież promocja brzmiala jasno. Czy moze czegos nie doczytalem w regulaminie?

  lmaciek Odpowiedz
 • Punkty mają ważność 3 miesiące….Zbliża się termin wykorzystania, ale nie wiem jeszcze jaki bon mi się przyda… Czy ktoś ma punkty dostępne dłużej niż 3 miesiące czy przepadają?

  abc Odpowiedz
  • Ja wciąż mam dostępne punkty promocyjne przyznane 24 kwietnia.
   W maju, korzystając z przelicznika x2, nastukałem kolejne 60k punktów. Być może te nowe przedłużają ważność punktów promocyjnych.

   AL
  • Więc wygląda na to, że punkty są bezpieczne dłużej…

   abc
  • Według regulaminu punkty ważne są 3 lata. Jak długo ważne są punkty? Czy punkty przechodzą na następny okres rozliczeniowy?

   Punkty ważne są 3 lata od momentu ich naliczenia i w tym czasie mogą zostać wymienione na nagrodę.

   warmaschine
 • jak to najłatwiej zamknąć?

  Romek Odpowiedz
 • Czy da się wykorzystać kilka bonów do jednej płatności na allegro ?

  Tommmmmmm Odpowiedz
 • od 12.10.2018 zmieniają regulamin mamBONUS. Z tego co na szybko widzę to głównie rozszerzają definicję „Transakcja Kartą”. Czyli gdzieś była furtka? Czy ktoś podpowie gdzie do czasu zmiany regulaminu można szybko zebrać punkty? Proszę śmiało pisać, bo nawet jeśli Paribas to czyta to regulaminu bardziej nie poprawią ;)

  fb Odpowiedz
  • Kolejny leniuszek ktoremu nie chce sie spojrzec na poprzednie strony gdzie sa wszystkie odpowiedzi :) Ale za lenistwo sie placi. Kto zyskal to zyskal. Niektorzy nawet wymienili garderobe dla calej rodziny na 2 lata :)

   keton
 • Gdzie w regulaminie jest info że wydanie 500 PLN w dwóch pierwszych okresach zwalania z opłaty za kartę – proszę podesłać na sudecka(at)gmail.com – z góry dziękuję.

  santech Odpowiedz
 • Po przeczytaniu waszych komentarzy płakałem rzęsistymi łzami jak mogłem nie zarobić na takiej ładnej cebuli ;( ;) Ale w sumie ja nie o tym – piszę tutaj bo myślę, że najwięcej osób subskrybuje ten temat – wróciły bony na allegro! dla mnie bomba i zaraz wymieniam punkty :)

  KUKI Odpowiedz
  • Już myślałem, że się pospieszyłem z uciechą bo przy bonie za 100zł wyrzuca błąd ale bony na 50zł i 20zł normalnie przechodzą. Póki co nie dostałem jeszcze kodów ale jakby co to będę reklamować :D mam smarta na allegro także dla mnie allegro z całości jest najkorzystniejsze :)

   KUKI
 • Czy ktoś przy rezygnacji z KK otrzymał jakąkolwiek oferte utrzymaniową ?

  wyjadacz Odpowiedz
 • 1 5 6 7

  Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy