400 zł do wydania w Biedronce za wyrobienie bezpłatnej karty Citi Simplicity!

Zakończona

Ruszyła kolejna świetna promocja Citibanku! Tym razem w zamian za wyrobienie bezpłatnej karty kredytowej Citi Simplicity zgarnąć możemy kartę podarunkową o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka. Trzeba się jednak śpieszyć – promocja trwa tylko do 10.11.2017!

400 zł do Biedronki za kartę kredytową Citibank

Karta podarunkowa Biedronka o wartości 400 zł

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnej głównej karty kredytowej Citibanku od 1.01.2015. Oprócz tego wymagane jest spełnienie minimalnych warunków:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 21 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat

Ta promocja nie jest już aktualna, ale właśnie wystartowała jej kolejna edycja! Sprawdź, jak odebrać 400 zł do Biedronki za wyrobienie karty Simplicity!

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że przejdziemy na dedykowaną stronę promocji i zostawimy swoje dane kontaktowe. Mamy na to czas od 10.10 do 10.11.2017 (dalsze warunki mogą być spełnione później). W ciągu maksymalnie kilku dni oddzwoni do nas konsultant banku i przeprowadzi przez dalszy proces. Istotne, aby w trakcie procesu wyrazić zgody na otrzymywanie informacji handlowych oraz na przetwarzanie danych w celach marketingowych (oświadczenie nr 4 i 5 we wniosku).

Co dalej? Po podpisaniu umowy i otrzymaniu karty konieczne będzie spełnienie dwóch prostych warunków. Po pierwsze – zalogowanie się do bankowości internetowej lub mobilnej przynajmniej jeden raz nie później, niż do drugiego miesiąca kalendarzowego po miesiącu podpisania umowy. To raczej formalność, bo w końcu większość operacji wykonujemy przez internet.

Oprócz tego konieczne będzie wykonanie łącznie 10 płatności kartą w sklepach i/lub internecie. Bank dokładnie precyzuje, że 5 pierwszych transakcji powinniśmy zrobić w miesiącu podpisania umowy lub w kolejnym. Następne 5 – w kolejnym. Przykładowo podpisując umowę w październiku powinniśmy wykonać min. 5 transakcji w październiku oraz min. 5 w listopadzie albo min. 5 w listopadzie i min. 5 w grudniu.

I to by było na tyle! Nagroda w postaci karty podarunkowej o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka trafi do nas do końca kolejnego miesiąca (czyli w naszym przykładzie – do końca grudnia lub stycznia). Karta zostanie przekazana w formie 13-cyfrowego elektronicznego vouchera. Znajdziemy ją w wiadomości w systemie bankowości elektronicznej. Voucher będzie ważny do 31.12.2018.

Ile to wszystko kosztuje?

Na koniec kilka słów o tym, jak na promocji zarobić bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Pomimo tego, że nagroda w promocji jest bardzo wysoka to wcale nie oznacza, że musimy również coś od siebie dokładać (choć po cichu bank na to liczy). Wszystko dlatego, że karta kredytowa Citi Simplicity jest darmowa! Nie zapłacimy bowiem żadnej opłaty miesięcznej ani rocznej za korzystanie z niej. Oczywiście zamiast najzwyklejszej karty możemy wybrać jakąś bardziej prestiżową, ale nie ma to większego sensu (np. za World MasterCard zapłacimy aż 18 zł miesięcznie). Możemy być również namawiani na dodatkowe płatne usługi, ale w zdecydowanej większości lepiej z nich nie korzystać – nie są wymagane.

Ważne też aby pamiętać, że karta kredytowa jest nieco innym produktem, niż zwykła karta płatnicza wydawana do rachunku osobistego. Tutaj bank daje nam do dyspozycji swoje własne pieniądze i zaznacza, że jeśli będziemy z nich (nieumiejętnie) korzystać, to możemy za to zapłacić. Cały patent polega jednak na tym, że używając karty kredytowej z głową wcale nie trzeba nic płacić – wystarczy, że zadłużenie na karcie spłacimy w okresie bezodsetkowym, który zostanie wskazany na comiesięcznym wyciągu. W ten sposób możemy korzystać z pieniędzy banku bez żadnych kosztów. Pisałem o tym zresztą w swoim poradniku na temat mądrego korzystania z kart kredytowych. Całość działa mniej więcej jak telefon na abonament – korzystamy, płacimy w terminie i wszystko jest OK :)

RRSO 10,74%

Skoro wszystko na być za darmo, to dlaczego na umowie mamy wyszczególniony „całkowity koszt kredytu”, a do tego rzeczywistą roczną stopę oprocentowania na poziomie 10,74%? Wszystko przez ustawę o kredycie konsumenckim, która narzuca na bank obowiązek podawania wszystkich kosztów, jakie poniesie klient, na podstawie „reprezentatywnego przykładu”. O co w tym chodzi? Bank zakłada tu, że nie postąpimy zbyt mądrze i skorzystamy z całego przyznanego nam limitu kredytowego (w końcu mamy taką możliwość), a następnie, zamiast spłacić go z głową w terminie bezodsetkowym, będziemy go spłacać na raty – przez rok. W takim przypadku nie będzie nas obowiązywał okres bezodsetkowy, więc zapłacimy odsetki. A gdyby karta była dodatkowo płatna – to i te koszty byłby wliczone w całkowity koszt i RRSO. Dlatego gorąco namawiam do mądrego korzystania z karty kredytowej – wtedy nie będziemy się musieli przejmować kosztami, bo po prostu ich nie będzie.

Podsumowując: brak opłat, proste zasady i voucher o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka po spełnieniu prostych warunków. Jeśli tylko jesteś nowym klientem Citibanku (a niestety większość z nas nie jest, bo uczestniczy w innych promocjach tego banku), to warto skorzystać. Po odebraniu bonu z kartą możesz zrobić co chcesz :)

PS. Jeśli wolisz voucher do innego sklepu, to zamiast Biedronki możesz wybrać OleOle, Allegro albo Douglasa. Albo smartfon LG K4 :-)

Kalendarz promocji

Nie przegap!

Komentarze

 • Tak tak Don masz rację jesteś czujny:) ale razem z mężem staraliśmy się o kk i on dostał a ja nie

  aaal Odpowiedz
 • Dostał już ktoś voucher? 4 listopada spełniłem warunki, więc już 4 grudnia powinienem chyba otrzymać kod?

  nieogolenny Odpowiedz
  • z artykułu: ‚Nagroda w postaci karty podarunkowej o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka trafi do nas do końca kolejnego miesiąca (czyli w naszym przykładzie – do końca grudnia lub stycznia).’

   asi
  • jak warunki spełnione 4 listopada to voucher max do końca grudnia! (do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniło się warunki). ja mam podobną sytuację – warunki spełniłem 1 grudnia, więc na voucher mogę czekać nawet do końca stycznia!
   i pewnie tak będzie że będą zwlekać, chociaż zaraz po wyrobieniu karty powiedziano mi że zwykle voucher dostaje się około 14 dni od spełnienia warunków. no ale regulamin pozwala im na o wiele dłuższy termin.

   def
  • Prawda jest taka, że to oni bujnęli się z wyrabianiem KK, więc powinni te vouchery szybciej przekazać, tym bardziej, że forma elektroniczna…

   abc
 • 10.11. wypełniłam wniosek i już straciłam nadzieję bo nikt się nie kontaktował, a właśnie przed chwilą dzwoniła konsultantka. Miesiąc po czasie…

  P Odpowiedz
 • Witajcie, i jak przychodzą juz do was vouchery?

  Konrad Odpowiedz
 • Własnie chciałem pisać że nic nie wysłali a tu wchodze na citionline patrze wiadomość z dzisiaj . Jest voucher. Warunki spełniłem 10 grudnia więc wysłali miesiac przed terminem

  George Odpowiedz
 • ja to samo. Dziś dostałem voucher w wiadomości na Citi Online. A warunki spełniłem 4 grudnia. Czyli tez miesiąc przed terminem! (mogli do końca stycznia)

  def Odpowiedz
 • Żenada! byłem dziś w sklepie Biedronka i przysłany mi voucher nie wchodzi do systemu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ta promocja to chyba jednak wielkie oszustwo!!!!!!!!! Kasjerka w żaden sposób nie mogła wbić tego kodu – miała tylko możliwość wpisać kod 12 cyfrowy, a voucher ma 13 cyfr.!!!!!!!!!

  def Odpowiedz
 • Na infolinii biedronki mówią że 13 cyfr jest prawidłowe. Nawet karta Moja Biedronka ma 13 cyfr

  George Odpowiedz
 • tak wiem, w regulaminie tez pisze że voucher ma miec 13 cyfr. Ale w sklepie wchodzi im tylko 12 na płatności mobilne! próbowały tez na kartę podarunkową i tez nie wchodzi. Kasjerki z kierowniczką sklepu próbowały wszystkich możliwych opcji. i nic z tego. Miałem nie zwracać, ale po tym jak najszybciej oddam ta karte kredytową – nie chce korzystać z usług niepoważnego banku, który naraża klientów na nerwy.

  def Odpowiedz
  • Pierwsza cyfra mojego 13 cyfrowego kodu to 0. Może tak jest we wszystkich voucherach i to zero nie musi być wprowadzane przez kasjerkę?

   nieogolenny
 • i teraz zostałem z 13 cyfrowym bezużytecznym ciągiem cyfr!!!!

  def Odpowiedz
 • Mbank ma też taką promocje i też ma voucher na 13 cyfr.

  George Odpowiedz
 • a na infolinii citibanku powiedzieli mi że to na pewno wina Biedronki i mam napisać reklamację! To dziekuję teraz będę miesiącami czekać na wyjaśnienie sprawy. żałuję że połasiłem się na te 400 zł, bo to chyba ściema

  def Odpowiedz
 • co mi po takim 13 cyfrowym voucherze jak nie wchodzi w sklepie?

  def Odpowiedz
 • Voucher jest, więc pewnie zadziała, trzeba spróbować, może ktoś tematu w kasie nie ogarnął. Nie popadajmy ze skrajności w skrajność.

  abc Odpowiedz
 • Czy jeszcze ktoś dostał voucher ? a na maila przysłali wiadomość że go wysłali?

  aaal Odpowiedz
 • do kajserki dołączyła tez kierowniczka sklepu i przez 20 minut obie próbowały to wprowadzić, a system nie przyjmował. kolejka na pół sklepu, ludzie się wydzierają, zakupy musiałem zostawić bo nie wziąłem kasy – i co miałem się uśmiechnąć i powiedzieć, że może następnym razem spróbujemy???

  def Odpowiedz
  • def nie rozumiem czemu za brak ogarnięcia pracowników dyskontu obwiniasz bank? W czym zawinił Citi, że nazywasz go niepoważnym? Dostałeś prawidłowy kod vouchera, który po prostu pracownicy Biedronki nie widzą gdzie/jak wpisać.

   sebeksk
  • Elo. Bo to musicie kasjerce powiedzieć żeby ten kod wprowadziła od razu po tym jak nabije ostatni artykuł. Żeby nic nie klikała. Tylko 13cyfrowy numer, a następnie PLU. Pozdro.

   Mati
 • pracownicy wiedzieli gdzie mają to wpisać tylko im taki kod po prostu nie wchodził. może to właśnie bank przysłał trefny kod??? promocję oferował bank a nie sklep dlatego winię za to bank!

  def Odpowiedz
  • Tak jak pisze Mati. Pracownicy nie wiedzą jak wpisywać ten kod i stąd problemy. Bank przesłał Ci zapewne prawidłowy kod. Wyluzuj i spróbuj jeszcze raz go wykorzystać

   sebeksk
 • Już sprawa wyjaśniona. W innym sklepie wiedzieli jak z tego korzystać (tzn. kierowniczka, bo 3 kasjerki nie): tak jak pisał Mati: Po wpisaniu kodu (chyba w pozycję karta podarunkowa) kasjerka ma wcisnąć PLUS! i wtedy dopiero pójdzie. Zamiast przesłać normalne karty to wydziwiają z jakimiś wirtualnymi voucherami i kasjerki potem nie wiedzą

  def Odpowiedz
 • dziś byłem w innym sklepie i znowu kasjerki nie wiedziały jak z tego vouchera korzystać. Musiałem je przeszkolić, że mają wbić ten numer bez wchodzenia w żadne opcje płatności (nie jak wcześniej myślałem w karty podarunkowe) – tak jak pisał Mati po zeskanowaniu ostatniego produktu, a na koniec klawisz PLU. niedopracowana ta promocja

  def Odpowiedz
 • @Michał, dziękuje Ci bardzo za informacje o promocji. Bon otrzymałem 29.12.2017, 02.01.2018 został wykorzystany i w tym samym dniu złożona dyspozycja zamknięcia karty kredytowej w trybie natychmiastowym. Na dzisiaj tj. 04.01.2018 nie mam nic wspólnego z CityHandlowy, pozdrawiam :)

  Mateusz Odpowiedz
 • możesz zdradzić jaki bonus otrzymałeś?, bo też zamierzam wkrótce zwrócić tą kartę.

  def Odpowiedz
 • Spełniłam warunki do vouachera 12 grudnia wiem że mają czas do 31.01.2018 ale czy ktoś
  kto spełnił warunki później otrzymał już vouacher?

  aaal Odpowiedz
 • Voucher jest do wykorzystania za jednym razem czy mogę wydać jednego dnia 50zl innego 30zl itd?

  As Odpowiedz
  • W przypadku Allegro niestety trzeba wydać całość. Można natomiast dodać kilka produktów do koszyka i opłacić wszystko z jednym razem.

   Michał
 • As: w przypadku Biedronki można tego vouchera używać wielokrotnie aż do wyczerpania środków

  P.S.
  wznowili znowu promocję z voucherami do Biedronki, ale tym razem jest to mniej, bo 300 zł

  def Odpowiedz
 • Dziękuję za odpowiedź :-)

  As Odpowiedz
 • Witam może ktoś mi powiedzieć jak ma splacic ta karte?? Bo jak wchodzę i loguje się na strone to nie wiem jaki jest rachunek do wplaty ? może ktoś mnie pokierować gdzie go znajlezdz?

  daro Odpowiedz
  • Witaj, jak klikniesz na swoją kartę kredytową to w dolnym wierszu wyświetli się nr konta do spłaty.

   kondimybondi
 • Ok cos znalazłem. Ale nie latwo bylo. Az w opcji zarZąDzaj dzięki

  Dariusz Odpowiedz
 • Dziś wpadł bon za warunki spełnione w grudniu i styczniu.

  asi Odpowiedz
 • Też dziś dostałam voucher po pisemnym zapytaniu czy mam czekać do końca stycznia (warunki spełniłam już w listopadzie i grudniu )

  aaal Odpowiedz
 • Ja też dostałam 11.01 voucher za spełnienie warunków w listopadzie i grudniu (umowa o kartę podpisana na początku listopada). W aplikacji mobilnej nie widać wiadomości z banku, trzeba się zalogować z kompa.

  mi Odpowiedz
 • Czy ktoś jeszcze nie dostał vouchera za warunki spełnione w grudniu i styczniu?

  Joana Odpowiedz
 • Mam pytanie – czy w przypadku, gdy kwota pozostała na voucherze jest mniejsza niż kwota zakupów , to można pozostałą brakującą część dopłacić gotówką lub kartą?

  joana Odpowiedz
 • warunki spełnione w grudniu i styczniu, a jest koniec lutego i oczywiście kuponu ani śladu? Napisałam wiadomość w bankowości internetowej – na razie cisza. Ktoś w ogóle dostał voucher w lutym?

  villemo09 Odpowiedz
 • warunki spełnione w grudniu i styczniu, nadal nie widzę vouchera, jest ktoś jeszcze kto nie dostał ?

  rygy Odpowiedz
 • dostaliscie juz voucher?

  rygy Odpowiedz
 • Dawno wydany

  Dariusz Odpowiedz
 • Płatność voucherem w Biedronce – podczas kupowania generowane są 3 paragony, jeden zwykły fiskalny i dwa niefiskalne (oba chyba takie same, gdzie są dane, jak data, godz, nr kasy, ilość pieniędzy które zostało do wykorzystania na voucherze, ale najlepiej – także nr twojego vouchera (najpierw pierwsze kilka cyfr****kilka ostatnich, a pod spodem już cały nr vouchera).
  Za pierwszym razem jakaś bardziej douczona kasjerka dała mi 3 paragony do ręki, a za drugim – jeden z tych niefiskalnych zabrała dla siebie jako dowód – i pytanie JAKIM PRAWEM, przecież tam teoretycznie widać cały nr vouchera i postronne osoby mogą wykorzystać go do zapłacenia swoich zakupów.

  villemo09 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy