400 zł do wydania w Biedronce za wyrobienie bezpłatnej karty Citi Simplicity!

Zakończona

Ruszyła kolejna świetna promocja Citibanku! Tym razem w zamian za wyrobienie bezpłatnej karty kredytowej Citi Simplicity zgarnąć możemy kartę podarunkową o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka. Trzeba się jednak śpieszyć – promocja trwa tylko do 10.11.2017!

400 zł do Biedronki za kartę kredytową Citibank

Karta podarunkowa Biedronka o wartości 400 zł

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnej głównej karty kredytowej Citibanku od 1.01.2015. Oprócz tego wymagane jest spełnienie minimalnych warunków:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 21 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat

Ta promocja nie jest już aktualna, ale właśnie wystartowała jej druga edycja! Sprawdź, jak odebrać 300 zł do Biedronki za wyrobienie karty Simplicity!

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że przejdziemy na dedykowaną stronę promocji i zostawimy swoje dane kontaktowe. Mamy na to czas od 10.10 do 10.11.2017 (dalsze warunki mogą być spełnione później). W ciągu maksymalnie kilku dni oddzwoni do nas konsultant banku i przeprowadzi przez dalszy proces. Istotne, aby w trakcie procesu wyrazić zgody na otrzymywanie informacji handlowych oraz na przetwarzanie danych w celach marketingowych (oświadczenie nr 4 i 5 we wniosku).

Co dalej? Po podpisaniu umowy i otrzymaniu karty konieczne będzie spełnienie dwóch prostych warunków. Po pierwsze – zalogowanie się do bankowości internetowej lub mobilnej przynajmniej jeden raz nie później, niż do drugiego miesiąca kalendarzowego po miesiącu podpisania umowy. To raczej formalność, bo w końcu większość operacji wykonujemy przez internet.

Oprócz tego konieczne będzie wykonanie łącznie 10 płatności kartą w sklepach i/lub internecie. Bank dokładnie precyzuje, że 5 pierwszych transakcji powinniśmy zrobić w miesiącu podpisania umowy lub w kolejnym. Następne 5 – w kolejnym. Przykładowo podpisując umowę w październiku powinniśmy wykonać min. 5 transakcji w październiku oraz min. 5 w listopadzie albo min. 5 w listopadzie i min. 5 w grudniu.

I to by było na tyle! Nagroda w postaci karty podarunkowej o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka trafi do nas do końca kolejnego miesiąca (czyli w naszym przykładzie – do końca grudnia lub stycznia). Karta zostanie przekazana w formie 13-cyfrowego elektronicznego vouchera. Znajdziemy ją w wiadomości w systemie bankowości elektronicznej. Voucher będzie ważny do 31.12.2018.

Ile to wszystko kosztuje?

Na koniec kilka słów o tym, jak na promocji zarobić bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Pomimo tego, że nagroda w promocji jest bardzo wysoka to wcale nie oznacza, że musimy również coś od siebie dokładać (choć po cichu bank na to liczy). Wszystko dlatego, że karta kredytowa Citi Simplicity jest darmowa! Nie zapłacimy bowiem żadnej opłaty miesięcznej ani rocznej za korzystanie z niej. Oczywiście zamiast najzwyklejszej karty możemy wybrać jakąś bardziej prestiżową, ale nie ma to większego sensu (np. za World MasterCard zapłacimy aż 18 zł miesięcznie). Możemy być również namawiani na dodatkowe płatne usługi, ale w zdecydowanej większości lepiej z nich nie korzystać – nie są wymagane.

Ważne też aby pamiętać, że karta kredytowa jest nieco innym produktem, niż zwykła karta płatnicza wydawana do rachunku osobistego. Tutaj bank daje nam do dyspozycji swoje własne pieniądze i zaznacza, że jeśli będziemy z nich (nieumiejętnie) korzystać, to możemy za to zapłacić. Cały patent polega jednak na tym, że używając karty kredytowej z głową wcale nie trzeba nic płacić – wystarczy, że zadłużenie na karcie spłacimy w okresie bezodsetkowym, który zostanie wskazany na comiesięcznym wyciągu. W ten sposób możemy korzystać z pieniędzy banku bez żadnych kosztów. Pisałem o tym zresztą w swoim poradniku na temat mądrego korzystania z kart kredytowych. Całość działa mniej więcej jak telefon na abonament – korzystamy, płacimy w terminie i wszystko jest OK :)

RRSO 10,74%

Skoro wszystko na być za darmo, to dlaczego na umowie mamy wyszczególniony „całkowity koszt kredytu”, a do tego rzeczywistą roczną stopę oprocentowania na poziomie 10,74%? Wszystko przez ustawę o kredycie konsumenckim, która narzuca na bank obowiązek podawania wszystkich kosztów, jakie poniesie klient, na podstawie „reprezentatywnego przykładu”. O co w tym chodzi? Bank zakłada tu, że nie postąpimy zbyt mądrze i skorzystamy z całego przyznanego nam limitu kredytowego (w końcu mamy taką możliwość), a następnie, zamiast spłacić go z głową w terminie bezodsetkowym, będziemy go spłacać na raty – przez rok. W takim przypadku nie będzie nas obowiązywał okres bezodsetkowy, więc zapłacimy odsetki. A gdyby karta była dodatkowo płatna – to i te koszty byłby wliczone w całkowity koszt i RRSO. Dlatego gorąco namawiam do mądrego korzystania z karty kredytowej – wtedy nie będziemy się musieli przejmować kosztami, bo po prostu ich nie będzie.

Podsumowując: brak opłat, proste zasady i voucher o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka po spełnieniu prostych warunków. Jeśli tylko jesteś nowym klientem Citibanku (a niestety większość z nas nie jest, bo uczestniczy w innych promocjach tego banku), to warto skorzystać. Po odebraniu bonu z kartą możesz zrobić co chcesz :)

PS. Jeśli wolisz voucher do innego sklepu, to zamiast Biedronki możesz wybrać OleOle, Allegro albo Douglasa. Albo smartfon LG K4 :-)

Kalendarz promocji

Nie przegap!

Komentarze

 • „Karta zostanie przekazana w formie 13-cyfrowego elektronicznego vouchera.”
  Jak taką kartą płacić w biedronce?

  nieogolenny Odpowiedz
  • mieć ten numerek zapisany w telefonie czy na kartce i podyktować kasjerowi po zeskanowaniu wszystkich zakupów – dobrze że dają bon a nie np Świeżaki :P

   zenek64
  • A jak się ochronić przed tym że ten kasjer/ktoś w kolejce zapisze sobie ten numer i wykorzysta nasz voucher?

   Paula
 • z tego vouchera można tylko raz skorzystać tzn wydać za jednym razem min. 400 zł ?

  kj4rt Odpowiedz
 • Czy przejdzie wydruk potwierdzenia przelewu od pracodawcy za dane trzy miesiące? Ktos miał taką sytuacje?

  Radek Kaska Odpowiedz
 • Już widzę minę kasjerek „płace kodem”
  Zamiast dawać jakieś głupie bony powinni dawać te 400 zł na rachunek karty.

  Roman Odpowiedz
  • Ja mam na pamiątkę metrowy wydruk nieudanych transakcji, gdy chciałem zapłacić za zakupy w Biedronce kodem otrzymanym od Nest Banku… Ostatecznie zapłaciłem kartą, żeby innych klientów już nie irytować bardziej. Stwierdziłem, że więcej nie będę uczestniczył w promocjach z kartami upominkowymi, bonami etc.

   slayer
 • Czy na jakąkolwiek promocje organizowaną przez Citi łapią się emeryci?

  neme Odpowiedz
  • Łapią – sprawdzone

   Andrus
  • No i dzięki. Telefonu czy bonów na zakupy w internetowych sklepach rodzice mogli nie potrzebować, ale zakupy w biedronce mogą jak najbardziej zachęcić do wzięcia kk.

   neme
  • Skad wiecie ze emeryci mogą wziąśc karte majacy np. 100 lat i emeruture 1200 PLN
   Nigdzie w regulaminach nie ma jaki musi byc max. wiek zeby dostać karte.

   Wojak
  • To są różne rzeczy. Na pewno bycie emerytem z promocji czy też uzyskania karty nie wyklucza, ale rzeczywiście mogą mieć jakiś maksymalny wiek, powyżej którego produktów kredytowych nie dają.
   Jeszcze inna rzecz, to czy dochód netto 1200 zł/mc w każdym przypadku wystarczy do pozytywnego rozpatrzenia wniosku — wydaje się, że nie, dochód to tylko jeden z badanych elementów, wprawdzie emerytura to dochód bardzo pewny, ale niewykluczone, że jeśli ktoś ma tak niskie dochody bez szans na ich wzrost (w przeciwieństwie np. do młodego stażysty), to być może nie będzie odpowiednim klientem tego banku.
   Krótko mówiąc: nic nie wiadomo, ale nie zaszkodzi spróbować.

   Don Quijote de la Mancha
  • Emeryci to jeden z najlepszych typów klienta dla krótkoterminowych produktów kredytowych. Dlaczego? O ile zwykły „młody” Kowalski zawsze może mieć problemy ze spłatą (bo np. został zwolniony z pracy i nie ma złamanego grosza) to z emeryta zawsze bank będzie miał co ściągnąć – w końcu emeryt dostaje co miesiąc niemal 100% pewną emeryturę.

   Michał
 • Podczas rozmowy zwrotenej z Citi, pani powiedziała że w systemie może wybrać tylko kartę „world”, nie było simplicity. Miała sprawdzić i oddzwonić ale póki co cisza. To dotyczyło wersji douglas.

  Tomek2222 Odpowiedz
  • Dziwne. Promocje Citibanku są opisywane na tym blogu od wieków, a jeszcze nie słyszałem o takim problemie. Na 100% można Citi Simplicity :)

   Michał
 • To nie ma żadnego znaczenia czy jesteś emerytem czy nie. Tylko warunki regulaminu.

  Krystyna Odpowiedz
 • Czy potrzebny jest ror w City

  aaal Odpowiedz
 • Michał czyli najpierw KK a później ROR i nie będzie problemu jako nowy klient
  bo w regulaminie ROR jest mowa tylko o koncie rozliczeniowym i oszczędnościowym dla nowych klientów tak ?

  aaal Odpowiedz
  • Dokładnie tak. KK, później ROR i będzie OK. Promocje świetnie ze sobą współgrają. A co do RORu… to poczekajcie 2 godziny :-)

   Michał
 • Czy bank dodatkowo weryfikuje „papierowo”/wymaga zaświadczeń o zatrudnieniu czy na podstawie rozmowy telefonicznej zostaje przyznana karta kredytowa ?

  Rafał Odpowiedz
  • Jeśli się nie mylę to kwestia indywidualna. Były przypadki, że dawali bez niczego ale zazwyczaj chcą jakiś dokument – np. wyciąg trzech ostatnich wpływów pensji (można przesłać mailowo). W załączniku do regulaminu jest to dobrze rozpisane – dokumenty główne oraz alternatywne.

   Michał
 • Warunki niby proste do spełnienia ale tylko pod warunkiem stałej pracy dla jednego podmiotu. Ja pracuję na umowach o dzieło dla różnych ludzi i zdarza się że w jednym miesiącu nie zarobię nic a w następnym 3 tysiące. Nie spełniam więc obu kryteriów poza wiekiem :(

  Stefek Odpowiedz
  • Może by się udało, gdybyś akurat miał 3 miesiące pod rząd umowy dla tej samej firmy…

   Ogólnie to i tak banki już coraz częściej przyznają kk dla zarabiających na umowach śmieciowych, często nawet chętniej/łatwiej, niż prowadzącym działalność gospodarczą; mi tylko w BPH (gdy jeszcze istniał) od razu odmówili.

   Don Quijote de la Mancha
 • Czy mógłby ktoś poratować radą, mam własną działalność gospodarczą (taka forma zatrudnienia – wymóg pracodawcy), od około roku. Czy skoro nie prowadzę jej min. 2 lata to się nie załapie definitywnie na tę promocję czy jest jednak jakaś szansa?

  Eryk Odpowiedz
 • Jakimi kwotami mają być wykonywane te transakcje każdorazowo , czy jest to obojętne.
  No mija te kilka miesięcy , kiedy muszę kartą płacić , wykonuję te wymagane transakcje , i co dalej z kartą ?
  Nie muszę z niej korzystać przez jakiś wymagany czas ? Np. rok ?

  Ziutol Odpowiedz
  • Generalnie wszystkie odpowiedzi znajdują się w regulaminie. A w zasadzie… nie znajdują – bo nie jest określone ani to, na jaką kwotę, ani jak długo trzeba utrzymać kartę :)
   Oznacza to, że kwoty mogą być dowolne (np. mój standardowy przykład czyli kupno bułek w piekarnii), a kartę można zamknąć po otrzymaniu bonusu – choć wiele osób korzysta z niej dalej i próbuje zgarnąć kolejny bonus za konto osobiste: http://livesmarter.pl/citi-priority-700-zl-blizej-niz-myslisz-w-citibanku/ :)

   Michał
 • Pytanie do admina…czy można polecić kk i otrzymać za takowe polecenie premię ? I w jaki sposób takie polecenie zrealizować, żeby 400 otrzymać do stonki, bo nigdzie o poleceniach przez admina nie poruszane. Z góry dziękuję ?

  PabloRz Odpowiedz
 • Właśnie wniosek męża odrzucili nie wiem jaka może być tego przyczyna bo nie podali zasłaniając się tajemnicą bankową
  (jest emerytem )

  aaal Odpowiedz
 • Przyszła mi umowa o kartę i jednego nie rozumiem , skoro limit na karcie wynosi 8400 zł to dlaczego tam jest napisane że suma całkowitego kosztu kredytu i całkowitej kwoty kredytu wynosi 8861 zł? Pani chce mi wcisnąć „Plan spłat ratalnych Komfort”

  joana Odpowiedz
  • A nie chodzi o przykład reprezentatywny (w którym podane jest RRSO)? Bank ma obowiązek podawać ile zapłacisz, jeśli będziesz korzystać z karty według ich scenariusza. Jeśli natomiast nie będziesz korzystać tak, jak oni założyli, tylko lepiej – to nie będzie żadnych dodatkowych opłat. Po prostu prawo wymaga takiego przykładu.

   Michał
 • Długo czeka się na kontakt zwrotny ze strony Banku? Czekam od czwartku i cisza…a chciałem rozpocząć płatności od października.

  abc Odpowiedz
  • Mam tak samo. A na stronie widniało że kontakt max w ciągu 2dni. Już na dzień dobry mają ode mnie minus.

   Mateusz
  • Czekam na telefon od 10 października

   Dark
  • Złożyłam wniosek w sobotę,minęły 3dni robocze…ale widzę,że nie mam co narzekać tylko uzbroić się w cierpliwość. Liczą się daty księgowania transakcji,więc chyba październik pójdzie na straty. Do kogokolwiek bank oddzwonił?

   Mi
  • O 18.30 zadzwonili i dla kuriera konsultant kazał przygotować skan dowodu,zarobki z 3 miesięcy oraz wydruk z ostatniego miesiąca z świadczenia 500+.

   Dark
  • Dziś też miałem telefon. Ile się czeka na weryfikację dokumentów i decyzję po ich wysłaniu?

   abc
  • Formularz wypełniłam chyba 11.10. Miła Pani skontaktowała się ze mną w poniedziałek 16.10 rano. Przed południem tego samego dnia wysłałam wszystkie dokumenty i od tego czasu cisza…

   Sosna
  • Uzupełniam: 19.10 dostałam sms-a ponaglającego o wysłanie dokumentów. Weszłam na stronę Citi i chacie opisałam Konsultantowi sytuację – że od poniedziałku czekam na kontakt i nic. Konsultant obiecał, że zgłosi, gdzie trzeba, i faktycznie kilka godzin później zadzwoniła poprzednia Konsultantka. Stwierdziła, że nie wie, co się stało z moim mailem, poprosiła o forwardowanie, i w trakcie rozmowy potwierdziła, że dokumenty dotarły. Od tej chwili wszystko poszło sprawnie, kolejne potwierdzenia na maila, we wtorek (24.10) dotarło potwierdzenie przyznania KK. Czekam na przesyłkę.

   Sosna
 • Czy po 2-3msc użytkowania KK można zrezygnować z niej jak się już otrzyma voucher?
  Czy taka rezygnacja jest bezpłatna?

  Mati Odpowiedz
 • W mojej umowie były trzy zgody dwie pierwsze na tak natomiast trzecia była była na nie,w obecności kuriera poprawiłem na tak i złożyłem podpis .Po ostatnim doświadczeniu z ubiciem mnie za zgody marketingowe nie dam się oszukać.A wasze umowy ile maja zgód zaznaczone i które.

  Dark Odpowiedz
  • Ja zgód marketingowych udzielałam przez telefon i dałam tak na wszystko ;) skan dowodu i potwierdzenie wpływów na konto mejlem. O kurierze nie było ani słowa. Zaniepokoiło mnie wymyślanie hasła i podawanie konsultantce przez telefon,bo zawsze uczulają żeby nikomu nie podawać. Hm?

   Mi
  • Tak, teraz jest nowy sposób podpisywania umowy – ustalonym hasłem. Kurierem już nie trzeba, co znacznie upraszcza i przyśpiesza proces :)

   Michał
  • Dzięki Michał, jestem spokojniejsza i czekam na odzew banku.

   Mi
 • 16.10.2017 złożony wniosek i nadal cisza…
  Wszyscy tak długo czekają, czy to znaczy że się już nie odezwą?

  villemo09 Odpowiedz
  • 16.10 – tego dnia ja wysyłałam dokumenty i wpadły w „czarną dziurę”. Może tego dnia mieli jakąś awarię, do której nie chcą się przyznać? Dokładny opis mojej sytuacji kilka postów wyżej.

   Sosna
 • Żona złożyła dwa wnioski, jeden 17.10, a drugi 19.10 i do tej pory brak kontaktu. Może jakaś interwencja Admina i Citi?

  Pozdrawiam

  Łukasz Odpowiedz
  • Ja skorzystałam z opcji czat z doradcą city ze strony internetowej banku i poprosiłam o telefon z banku podziałało

   aaal
 • Czy ktoś już dostał kartę i wykonał 5 transakcji w październiku? Bo wszystko strasznie się opóźnia…

  abc Odpowiedz
 • ja wysłałem dokumenty do analizy kredytowej (skan dowodu i wyciągi z wynagrodzeniem) 18.10.2017 i do tej pory nie mam odpowiedzi zwrotnej , dziś wchodziłem na czata citibanku i powiedziano mi że występują opóźnienia z uwagi na dużą liczbę wniosków

  def Odpowiedz
 • a wcześniej powiedziano mi , że będzie to trwało max 3 dni robocze

  def Odpowiedz
 • Nie wiem czy tylko ja to tak rozumiem ale w regulaminie napisane jest wyraźnie że 10 płatności musi być wykonane w KOLEJNYCH 2 miesiącach nastepujących po miesiącu zawarcia umowy. Czyli jak umowa zawarta w pazierniku to 5 platnosci w listopadzie i 5 platnosci w grudniu. Nie wiem dlaczego, niektórzy piszą że platnosci mozna dokonac w pazdzierniku i listopadzie. To samo powiedziała mi Pani z CITI jak dzwoniła aby wypelnić wniosek

  greg Odpowiedz
  • Akurat dziś rozmawiałem z pracownikiem odpowiedzianym za tę promocję. Jest tak jak napisałem – niepełny + pełny miesiąc lub 2 kolejne pełne miesiące po miesiącu podpisania umowy. Jako KOLEJNE rozumiane są tu po prostu następujące po sobie miesiące. Ale jak ktoś chce mieć pewność, to zawsze można zrobić transakcje w trzech kolejnych miesiącach :)

   Michał
  • mi dziś mają wysłać kartę, to dostanę ją już w listopadzie, czyli powinienem wykonać 5 transakcji w listopadzie i kolejne 5 w grudniu? a voucher przyślą na koniec stycznia (30 dni) – dobrze rozumuję?

   def
 • Czy jest jakis warunek odnośnie tego do kiedy obowiązuje nasza obecna umowa o pracę? Jestem zatrudniony ponad 3-ce w obecnej firmie, ale aktualna umowa kończy mi się w styczniu. Czy jest jakies ograniczenie w tym względzie?

  thomas_pawel Odpowiedz
 • mnie pytali jak długo pracuję w obecnej firmie i jaka jest to umowa.
  a długość stażu zatrudnienia oraz rodzaj umowy (na czas określony/nieokreślony) ma wpływ na zdolność kredytową, a ta jest przez bank badana przy aplikowaniu o kartę. Myślę że nic nie szkodzi na przeszkodzie abyś złożył wniosek szczególnie jeśli zarobki są przyzwoite – już podczas pierwszej rozmowy z konsultantem dowiesz się czy kartę możesz otrzymać, jeśli się zgodzisz na weryfikację miejsca pracy (mogą dzwonić do kadr) i weryfikację w BIK. najwyżej karty nie otrzymasz jeśli nie spodoba im się rodzaj umowy.
  pamiętaj tylko żeby nie dać sobie wcisnąć dodatkowych produktów jak kredyt konsumencki, konsolidację istniejących kredytów, płatne usługi itp. mnie bardzo nachalnie namawiali na dodatkowe rzeczy ale się nie zgodziłem i powiedziałem, że chcę tylko i wyłącznie kartę citi simplicity.

  def Odpowiedz
 • 11.10 złozyłem wniosek przez internet. 26.10 podpisałem z kurierem umowę. Do dzisiaj nie mam ani karty ani kopii umowy. Odbyłem w tym czasie trzy rozmowy z proacownikami infolinii. Szczerze mówiąc gdyby nie ta promocja to omijałbym ten „BANK” szerokim łukiem. Pracownicy infolinii mają KLIENTA kompletnie gdzieś. Niczego się nie dowiecie. Na pytanie kiedy moge spodziewać się karty uslyszałem NIE WIEM, trzeba czekać. Jak powiedziałem Panu że dostałem niedawno SMS że karta została wysłana to nagle się ożywił i zaczął sprawdzać że niby dzisiaj. Poprosiłem o wzór umowy na maila, Pan powiedział że dostałem ją w pierwszym mailu po złożeniu wniosku. Powiedziałem że nie dostałem żadnego wzoru. Oczywiście mogą wysłać – czas oczekiwania 30 dni. Na pytanie kiedy dostane mój egzemplarz umowy – NIE WIEM, RÓŻNIE TO BYWA.
  Słowem mówiąc dramat. Ciekawe czy ktoś już dostał swoją kartę. Nadmienie że wysyłają ją zwykłym listem, więc teoretycznie może nigdy nie dojść. Opłata za kuriera 30 zł to złodziejstwo w biały dzien.

  greg Odpowiedz
 • Hej, mam taki problem. We czwartek składałem wniosek. Po rozmowie przesłałem wymagane dokumenty i miałbyć kontakt analityka kredytowego, który do dzisiaj nie nastąpił celem umówienia kuriera. Ne dostałem też kompletnie nic na e-mail. Ponaglenia na czacie, infolinii nie pomagą. Ktoś ma podobnie?

  Mateusz Odpowiedz
 • U mnie wszystko odbyło się szybko i sprawnie. Poprawili umowę, gdyż nie chciałam jednej opcji. Karta doszła chyba w 3 dni po ostatniej rozmowie telefonicznej.

  joana Odpowiedz
 • ja tez już mam kartę, aktywowałem ją i już z niej korzystać, teraz pewnie do końca stycznia czekać na voucher :-)

  def Odpowiedz
 • U mnie kk zastrzeżona bo ktoś w banku wpisał błędny numer domu a że wysyłają zwykłym listem więc problem ( we wniosku podano prawidłowy) ror uruchomiony po weryfikacji bo kurier przywiózł umowę z błędnym numerem domu więc poprawiłam i nadal czekam na karty ręce opadają czy tak trudno wpisać poprawnie dane klienta ? mimo prawidłowo złożonych wniosków i kopi dowodu przekazanego kurierem z umową aż się boję co będzie dalej

  aaal Odpowiedz
 • chciałem tylko potwierdzić: po otrzymaniu vouchera, moge iść do banku i zamknąć KK? bez żadnych opłat? nie ma tam innych kruczków? ewentualnie może jakiś link do regulaminu karty?

  Jakubek$ Odpowiedz
  • W tabeli opłat i prowizji nic nie ma, w regulaminie również. Generalnie Citi prowadzi takie promocje od wielu lat i nigdy nie było problemów :)

   Michał
 • z karty można bezkosztowo zrezygnować jak się otrzyma voucher. jest zapis w regulaminie – okres wypowiedzenia 30 dni! więc żaden problem

  ważna informacja dla tych co teraz dostaną karty: jeśli umowa jest zawarta w listopadzie to 5 transakcji należy wykonać w grudniu i drugie 5 w styczniu, transakcje listopadowe nie będą liczyły! muszą być 2 kolejne miesiące nie licząc bieżącego.
  generalnie do spełnienia warunków vouchera liczy się data podpisania umowy: ja podpisałem 31.10.2017 więc dla mnie transakcje będą się liczyły za listopad i grudzień. z czymże mogę już 1go grudnia wykonać 5 jednego dnia i warunki już będą spełnione – bank nie będzie czekał z liczeniem transakcji do końca miesiąca. jak się wczoraj dowiedziałem po spełnieniu warunków dostaniemy maila lub info na citionline, że spełniliśmy warunki i mają wysłać voucher w ciągu max 30 dni, ale jak mi powiedziano z reguły jest to 14 dni. więc ja już do świąt pewnie dostanę (pod warunkiem, że 5 transakcji wykonam na samym początku grudnia).
  generalnie to naprawdę super promocja i okazja- 400 stówki praktycznie za nic!

  def Odpowiedz
  • a na jakiej podstawie twierdzisz, że się nie będą liczyły?

   Ja pytałem osobę bezpośrednio odpowiedzialną za promocję w banku (a nie konsultanta). Odpowiedź była identyczna, jak napisane w regulaminie, czyli niepełny miesiąc również się liczy.

   Oczywiście najbezpieczniej będzie spełnić warunki w dwóch pełnych miesiącach i pierwszym – niepełnym. Jak mam rację, to wtedy po prostu otrzyma się nagrodę o miesiąc szybciej :)

   Michał
 • A co w przypadku gdy dzwonili, a nie mogłem odebrać bo byłem na ważnym spotkaniu? Będą ponawiać kontakt (2 razy dzwonili jeden po drugim – czyli od razu odrzuciłem rozmowy).

  Stasiek Odpowiedz
 • no tak mi powiedziano na infolii, a w regulaminie nie ma takiego zapisu że niepełny miesiąc się też liczy (jesli się mylę to podaj który punkt bo ja nie widzę), jest natomiast wyraźnie napisane w regulaminie (pkt. 4 e), że transakcje należy wykonać w dwóch kolejnych miesiącach następujących po miesiącu podpisania umowy, więc tak jak wcześniej pisałem, gdy umowę o karte podpisujemy w listopadzie, to transakcje zliczane do warunków promocji należy wykonać w grudniu i styczniu. więc to co mi powiedział konsultant jest tożsame z zapisami w regulaminie.
  oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie korzystać z karty też w listopadzie

  def Odpowiedz
  • regulamin mówi o wykonaniu transakcji w ciągu dwóch kolejnych miesięcy. Najpóźniej do drugiego miesiąca kalendarzowego po podpisaniu umowy.

   Czyli mamy niepełny + pełny + pełny. Operacje mamy zrobić w dwóch kolejnych. Mamy do wyboru dwa warianty: niepełny + pełny lub pełny + pełny.

   Michał
  • „jest natomiast wyraźnie napisane w regulaminie (pkt. 4 e), że transakcje należy wykonać w dwóch kolejnych miesiącach następujących po miesiącu podpisania umowy” — a ja tego nie widzę. Ja widzę drugą granicę czasową: „nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o Kartę”, nie widzę natomiast granicy „od” w stylu (przykładowo): „nie wcześniej niż od początku miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o Kartę”.

   Podejrzewam, że Tobie i tym „konsultantom” zlały się 2 miesiące z obu części tego punktu:
   – 2 kolejne miesiące, w których trzeba dokonać po 5 transakcji;
   – drugi pełny miesiąc kalendarzowy wyznaczający koniec czasu na spełnienie tego warunku
   — ale są to inne 2 miesiące i nie ma powodu, by je utożsamiać.

   Don Quijote de la Mancha
 • nie no w regulaminie pisze wyraźnie, że mają być 2 miesiące następujące po miesiącu podpisania umowy, jak umowa listopad to 2 kolejne miesiące to grudzień i styczeń. to jest zupełnie logiczne. to samo mi powiedziano na infolinii i to samo na czacie, nie sądzę że pracownicy citibanku wprowadzają w błąd albo są niedoinformowani – interpretacja regulaminu jest jednoznaczna i logiczna! nie ma więc opcji niepełny+pełny.
  proponuję niech każdy zainteresowany przeczyta sam pkt. 4e regulaminu.

  def Odpowiedz
 • fakt, że pkt 4e jest napisany zawile, więc nie upieram się że mam rację, być może transakcje z niepełnego miesiąca też będą zaliczone,

  def Odpowiedz
 • trzeci raz się dowiadywałem u innego pracownika banku i to samo mi potwierdził – jak umowa w listopadzie, to transakcje do promocji zaliczane będą grudniowe i styczniowe

  def Odpowiedz
  • http://livesmarter.pl/promocje-bankowe-kompendium-co-musisz-o-nich-wiedziec/

   Ale oczywiście nie chce się kłócić. Ja mam informację „tylko” od osoby odpowiedzialnej za promocję. Ty od trzech konsultantów. Najważniejsze, że opcja pełny + pełny miesiąc się pokrywa, więc spełnij tak warunki i bon będzie :)

   Michał
  • U mnie tez członek rodziny podpisuje w listopadzie (czeka na kuriera) i warunki zaczyna spełniać od listopada (czyli niepełnego mieśiąca) a nie od grudnia jak pisze mniejszość.

   Wojak
  • W zależności na jakiego konsultanta trafisz. W innej promocji też miałem tak samo, że jeden twierdził do spełnienia warunków transakcje 1000 zł w miesiącu wydania oraz następnym, a inny że w następnym i kolejnym po nim dopiero.

   Co do czego, pierwsza opcja była prawidłowa

   Anom
  • @Anom, ściśle rzecz biorąc, to obie opcje są prawidłowe: wykonanie wymaganych transakcji w 1. (niepełnym) i w 2. miesiącu lub w 2. (pierwszym pełnym) i 3. Nieprawidłowa byłoby np. w 1. & 3. Wszystko to jednoznacznie wynika z regulaminu, ale czytanie ze zrozumieniem jest umiejętnością zanikającą, pracownicy banków nie są jacyś wyjątkowi…

   Don Quijote de la Mancha
 • Jak jest z tymi powiadomieniami w TOiP jest CitiPhone bezpłatny a za CitiAlerts opłata 6zł co miesiąc a Wy piszecie odwrotnie.

  Jezeli zrezygnuje z tych powiadomień, to nie będę otrzymywał sms/maila co utrudni spełnianie warunków do promoci z kk czy konta ror.

  Wojak Odpowiedz
  • CitiAlerts do karty Simplicity są za darmo, nawet w wersji Premium.
   „Możliwość korzystania przez Klienta z Serwisu bankowości telefonicznej CitiPhone” kosztuje 6 zł/mc (za darmo jest tylko do tych super wypasionych kart z opłatą roczną 1 k zł).

   Don Quijote de la Mancha
 • TOiP jest jedna ja nie widze takiego punktu, podpunktu.
  Czyli do konta CitiPrioryty tez ?

  Wojak Odpowiedz
 • Czyli wedlug Ciebie dla ror-u, konta trzeba płacić 6zł na miesiąc ?

  Dlaczego ja nie dostałem na maila tej tabeli dla karty simplicity, czy wszystkim tak wysyłają jezeli od razu zakłada kk razem z kontem Citi Priority.

  Wojak Odpowiedz
  • Tak, CitiAlerts dla ror kosztują 6 albo nawet 10 zł/mc.
   Ja jeszcze czekam na kuriera z umową (najpierw kk), więc w bankowości www tego jeszcze nie sprawdzę, ale zapewne można CitiAlerts włączać/wyłączać niezależnie dla różnych produktów; po założeniu kk i ro powinienem je mieć włączone na kk i wyłączone na ror. Spytałem też o to podczas ustalania parametrów karty kredytowej, pani potwierdziła, że alerty są niezależne (włączenie bezpłatnych na Simplicity nie spowoduje opłat na ror).

   Don Quijote de la Mancha
  • Piszesz:
   „CitiAlerts włączać/wyłączać niezależnie dla różnych produktów; po założeniu kk i ro powinienem je mieć włączone na kk i wyłączone na ror.

   Jest zupełnie odwrotnie zgodnie z TOIP.

   Juz się gubisz w tym co piszesz a wcześniej pisałeś:
   „W Citi Priority CitiAlerts Standard kosztują 6 zł/mc, a Premium 10 zł/mc. Jeśli się ma oba produkty (Citi Priority i Simplicity), to można mieć tylko darmowe kartowe.

   Rozumiem, ze najpierw zakładasz dla siebie czy kogoś innego kk i aktywujesz a następnie ror ?

   Wojak
  • Można się w tym pogubić, ale nie widzę błędu w tym, co napisałem.
   CitiAlerts do kk Simplicity są bezpłatne, a do ror Citi Priority płatne, więc po założeniu obu produktów powinienem je mieć włączone na kk i wyłączone na ror.

   „Rozumiem, ze najpierw zakładasz dla siebie czy kogoś innego kk i aktywujesz a następnie ror ?”
   — kk zakładam bez promocji, bo poprzednią zamknąłem rok temu, uznałem, że 700 zł za ror jest warte bezpłatnego wyrobienia kk (limit w koncie jako wymagany produkt kredytowy wydaje się lepszy, ale trudno go uzyskać).
   Wypełniłem tylko formularz w sprawie ror, ale gdy pani zadzwoniła, to poprosiłem o poinformowanie też działu kart kredytowych, że jestem zainteresowany, później zadzwoniła pani stamtąd; co ciekawe, wniosek o ror leży i czeka, aż podpiszę kurierowi umowę o kk, dzięki czemu kurier przyjedzie tylko raz z jedną umową — sami zdecydowali, że taka kolejność jest lepsza, tzn. najpierw umowa o kk (co ma sens, bo często trzeba przekazać jakieś dokumenty dochodowe, więc kurier i tak musi przyjechać).

   Don Quijote de la Mancha
  • Jezeli dobrze zrozumiałem (potwierdzenie dostane z citi na maila i gdzie znajde) nie ma z automatu wyłaczenia alerts na ror (o czym pani Cię nie poinformowała jak dzwoniła)

   Wszystko wyjdzie w praktyce po aktywacji produktów bankowych.

   Wojak
  • „Wszystko wyjdzie w praktyce po aktywacji produktów bankowych”
   — dokładnie tak, chyba że znajdzie się ktoś, kto już to wcześniej przetestował i np. udało mu się uruchomić bezpłatne alerty tylko dla Simplicity…

   Rzeczywiście @Krzysztof A. na infolinii dowiedział się, że alertów rozdzielić się nie da i że dla bezpłatności trzeba je wyłączyć przed aktywacją ror… ale wcześniej inny „konsultant” powiedział mu to, co mi ta od kart kredytowych — że alerty są rozdzielne i mając ror oraz kk można za darmo otrzymywać te o aktywności kk… http://livesmarter.pl/citi-priority-700-zl-blizej-niz-myslisz-w-citibanku/comment-page-1/#comment-165780

   Ja chyba jednak zaryzykuję i zostawię alerty kartowe włączone, oczywiście sprawdzając, czy wszystkie dotyczące ror są wyłączone i w razie czego napiszę reklamację… Jeśli ktoś ryzykować nie chce, to powinien alerty przed aktywacją ror wyłączyć…

   Don Quijote de la Mancha
  • Mogę spytać jeśli chcecie jak zachowa się system (o ile będą wiedzieć :))

   Michał
  • Dostałem odpowiedz. Da się mieć włączone osobno CitiAlerts dla karty i osobno dla konta.

   Po zalogowaniu: Usługi i profil, Powiadomienia CitiAlerts, odznaczamy na rachunkach i zostawiamy tylko na karcie kredytowej.

   Michał
  • Dzięki za info, czyli znowu miałem rację ?

   Don Quijote de la Mancha
  • jak jeszcze miałem konto, to alerty do karty przychodziły bezpłatnie. Teraz niestety jeszcze nie minęła mi karencja

   karampuk
 • o czym wy mówicie? tak z własnej woli chcieliście założyć konto przy okazji karty, bo nie rozumiem? bo ja dostałem tylko kartę citi simplicity w tej promocji z Biedronką bez żadnego konta. natomiast mam normalny login bo bankowości onlin i tam się loguję, ale jest to tylko do obsługi karty. tam też są wszystkie transakcje wyszczególnione, więc citi alerty też nie potrzebne. ja przy zakładaniu karty nie włączałem kompletnie nic płatnego (np. citiphon) co usilnie chciano mi wcisnąć, ale się nie zgodziłem

  def Odpowiedz
 • Cityphon do jakiego produktu jest płatny bo zaczynam się już gubić – do ror czy kk

  aaal Odpowiedz
  • Alerts: bezpłatne do Simplicity, płatne do ror.
   Możliwość korzystania z Phone: bezpłatna do ror, płatna do kart kredytowych (można na ror mieć włączoną, ale nie dzwonić w sprawie kk).

   Don Quijote de la Mancha
 • Dzięki Don za wyjaśnienie aby uruchomić Citiphon musiałam podać numer karty do ror natomiast musiałam tam również załatwiać sprawę kart kredytowych bo bank wysyłał mi je( 2 razy) na zły adres więc ciekawe jak to potraktują

  aaal Odpowiedz
  • Jeśli to była sprawa typu reklamacji, to pewnie nie będzie z opłatą problemu.
   Rzecz w tym, że na kk można telefonicznie niektóre rzeczy robić za darmo (choć głównie automatem, a nie u doradcy), np. zlecić przelew z konta karty (choć — pomijając już brak sensu robienia takiego przelewu, to wygodniej to zrobić w Citibank Online). Teraz już chyba tego nie ma, kiedyś zaletą Citi była możliwość bezpłatnego opłacania rachunków (za prąd, gaz etc.) z konta karty kredytowej, ale taki przelew można było zdefiniować tylko przez CitiPhone (bo sprawdzali, czy to rzeczywiście dostawca mediów, a nie np. własne konto w innym banku).
   Z kolei na ror Citi Priority sama „możliwość korzystania” z CitiPhone jest wprawdzie bezpłatna, ale niemal każda tak zlecana operacja jest płatna, wyjątkiem jest chyba tylko zwykły przelew, ale robiony automatem, u zlecony telefonicznie u „doradcy” kosztuje już 16 zł!

   Don Quijote de la Mancha
 • Jak wysylaja kuriera to moge uznac ze mam juz ta karte?
  czy jeszcze moga byc jakies jaja?

  koles Odpowiedz
  • w dokumentach będziesz miał napisane: Biedra ;)

   abc
  • chodzi mi o to czy jak podpisze umowe i kurier sparwdzi dowod z kserem to juz dosatne ta karte? bo chce wnioskowac o priority…

   koles
  • Jezeli podpisałeś wszystko dobrze zgodnie z wytycznymi, ktore dstałes na maila i nikt w ciagu 72 godzin nie zadzwoni z uzupełnieniem (u Nas zabraklo jednego podpisiu i opiekunka dzwoniła, ze znowu wyśle kuriera ale się dogadaliśmy), to dostaniesz kk.

   Najlepiej jest razem w jednej rozmowie z konsultantem Citi zawnioskować i otworzyć wszystko kk i ror CitiPriority.

   Wojak
  • gorzej, jak sie karty nie dostanie a ror otworzą…

   eh
  • Od razu mowią, czy spełnia się warunki i ile mogą dać na kk.

   Wojak
  • odrazu pytanie czy mozna ten dany limit zmniejszyc?
   jest jeszcze pare wisni do zjedzenia…

   koles
  • Tak, wystarczy wysłać wiadomość w Citi Online (Zapytania->Karty kredytowe). Zmniejszają bez problemu :)

   asi
 • Niestety nie doczekałem się na telefon od konsultanta :/
  Składałem wniosek pod koniec października.

  Niemen Odpowiedz
 • Po tygodniu od złożenia wniosku o kartę z voucherem do Biedronki odebrałem telefon.
  Po udzieleniu wymaganych odpowiedzi , pani stwierdziła że spełniam warunki i po przesłaniu na adres mailowy wymaganych dokumentów , kurier przywiezie umowę do podpisania .Powiedziała też że jeszcze mój wniosek będzie weryfikowany w centrali.Po tygodniu otrzymałem telefon że wniosek został odrzucony z powodu nie spełnienia jakichs warunków . Dobrze by było aby warunki podane w regulaminie były wiążące . Jednym słowem w wielu wypadkach jest to zabieranie czasu i zawracanie ludziom głowy . Nie poważne .

  stan* Odpowiedz
  • Też tak miałam potem niby pisemne wyjaśnienie przysłali pocztą z którego nic nie wynikało nikt w banku nie potrafił odpowiedzieć jakie to warunki nie spełnione ( to tajemnica banku) i czy warto starać się w przyszłości o kk .Może warto w regulaminie promocji uzupełnić te wymagania ,bank powinien się bardziej postarać bo to zniechęca do współpracy

   aaal
  • Wyrazacie zgody na sprwadzenie we wszystkich kanałach BIK, SBR oraz BIG InfoMonitor S.A.

   Jezeli tego nie ma nie ma tez kk ale to tak na przyszłość dla chcących ;)

   Wojak
 • wniosek o kartę kredytową jest rozpatrywany i weryfikowany tak jak wniosek o kredyt, jest sprawdzana wasza zdolność kredytowa oraz historia kredytowa. jeśli ktoś nie ma żadnej historii kredytowej albo w przeszłości nieregularnie spłacał jakieś tam raty, kredyty itp. może nie otrzymać karty. wystarczy jedna niespłacona w terminie rata np. 2 lata temu i już bank z reguły skreśla takiego wnioskodawce

  def Odpowiedz
 • Def nie masz racji w moim banku dostałabym kk bez problemu ale chciałam skorzystać z promocji City nigdy nie miałam żadnej pożyczki i długów
  a zgody udzielałam tam gdzie były one niezbędne więc nie mam pojęcia dlaczego nie mogłam mieć kk w City i z komentarzy wynika że nie jestem sama w takiej sytuacji

  aaal Odpowiedz
  • chyba trochę ma. Właśnie – „dostałbyś”. Twój bank pewnie przyznałby kartę kredytową, bo cię zna – na podstawie obrotów. Ja sam tak dostałem pierwszą kartę kredytową jak byłem studentem (z „normalnym” limitem).

   A Citi cię nie zna. W BIKu pewnie pusto, wiec też mu to nic nie mówi – z tego wzgledu może odrzucić wniosek, bo nie wie czego sie spodziewać – to norma. Z tego względu polecane jest np. wyrobienie karty kredytowej w „swoim” banku czy wzięcie czegoś na drobne raty przed kredytem hipotecznym – bo bank już coś jest w stanie wywnioskować na podstawie historii w BIK. Ze zwykłym kredytem czy kartą kredytową jest identycznie.

   Michał
  • @aaal, ale przecież wcześniej pisałaś:
   „U mnie kk zastrzeżona bo ktoś w banku wpisał błędny numer domu a że wysyłają zwykłym listem więc problem” — skoro zastrzegłaś, to chyba już była? Czy to nie Twoja?

   Don Quijote de la Mancha
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy