Rekordowe 650 zł premii za założenie eKonta w mBanku + 6,7% na lokacie + 6,5% na koncie oszczędnościowym „Moje Cele”!

Trwa do 28.09.2022

Trwa oferta mBanku z premią w wysokości 450 zł na start. Bank postanowił jednak „dopalić” ofertę i uruchomił dodatkową promocję, dzięki której zyskamy kolejne 200 zł do wydania na Allegro oraz miesiąc usługi Smart gratis. Razem daje nam to rekordowe 650 zł na start, do których możemy dołożyć jeszcze 6,7% na lokacie i 6,5% na koncie oszczędnościowym „Moje Cele”!

650 zł od mBanku

450 zł w standardzie

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego lub oszczędnościowego mBanku/dawnego Multibanku od 1.01.2020. Posiadanie innych produktów (np. rachunków firmowych czy kart kredytowych) nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o promocyjne eKonto osobiste z dedykowanej strony promocji wraz z kartą debetową. W trakcie wnioskowania powinniśmy zaakceptować oświadczenia z części „Moje Oświadczenia” oraz wyrazić zgodę na przystąpienie do programu mOkazje.

Jeśli w trakcie wnioskowania możliwe jest podanie kodu polecającego, to będę niesamowicie wdzięczny za wpisanie „livesmarter100”.

150 zł za podpisanie umowy przez selfie lub e-dowód

Pierwszy typ premii to aż 150 zł za otwarcie eKonta osobistego za pomocą selfie lub przez e-dowód osobisty, za pomocą aplikacji eDO. Problem w tym, że otwarcie „na selfie” jest możliwe tylko przez aplikację mobilną (a nie przez stronę promocji), przez co nie załapiemy się na 200 zł do Allegro. Oznacza to, że realnie należy otworzyć konto przez e-dowód, aby móc walczyć o pełną pulę.

Oprócz tego w miesiącu otwarcia rachunku lub w kolejnym należy wykonać min. 8 płatność kartą i/lub BLIKiem (w sklepach i punktach stacjonarnych lub internecie) oraz zapewnić wpływ w ciągu 7 dni kalendarzowych od otwarcia konta. Pod pojęciem wpływu rozumiemy tu jednorazowe przelanie min. 1000 zł (nie mogą to być środki z innego rachunku w mBanku, którego jesteśmy (współ)posiadaczem) lub ew. wpłaty we wpłatomacie lub w oddziale banku.

Premię 150 zł otrzymamy do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta.

100 zł za szybki wpływ i 8 transakcji

Co ciekawe warunki zgarnięcia kolejnych 100 zł są praktycznie identyczne, jak warunki otwarcia konta na selfie lub e-dowód.
Tu również powinniśmy zapewnić „szybki wpływ”, czyli przelać do banku jednorazowo min. 1000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia konta na identycznych warunkach.

Oprócz tego powinniśmy również wykonać min. 8 płatności kartą i/lub BLIKiem na dowolne kwoty. Mamy na czas do końca pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta (czyli np. otwierając konto w lutym mamy czas do końca marca). Premię w wysokości 100 zł otrzymamy do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego.

Oczywiście powyższe warunki możemy spełnić tylko raz, aby zgarnąć łącznie 150 + 100 zł.

2 x 50 zł za powtórkę

A jak zdobyć kolejne 2 x 50 zł? Wystarczy… powtórzyć operacje, które wykonywaliśmy – tym razem w drugim oraz trzecim miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta.

Premia za transakcje zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków.

200 zł na Allegro

Tak naprawdę wszystkie opisane powyżej wymagania dotyczą standardowej promocji mBanku z premią 450 zł. Jeśli jednak założyliśmy rachunek ze strony promocji i przystąpiliśmy do mOkazji, to… w zasadzie automatycznie spełniliśmy warunki zyskania dodatkowych 200 zł na Allegro. Pokrywają się bowiem one ze standardową promocją, bo bank wymaga tu zapewnienia jednorazowego wpływu min. 1000 zł w miesiącu otwarcia konta i/lub w kolejnym oraz wykonania min. 8 transakcji kartą i/lub BLIK w miesiącu otwarcia konta i/lub kolejnym. A przecież i tak to zrobiliśmy :)

Kod do wykorzystania na Allegro pojawi się w serwisie transakcyjnym, w zakładce mOkazje. Bank udostępni ją do drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

100 zł za eKonto Junior

Na koniec dodam, że oprócz premii na start dla dorosłego, mBank oferuje 100 zł za dodatkowe podpisanie umowy o eKonto Junior. Wystarczy, że po uruchomieniu swojego konta w promocji dodatkowo otworzymy eKonto Junior do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. I to tyle – kolejne 100 zł nasze ;)

6,5% na koncie Twoje Cele

Biorąc udział w powyższej promocji możemy również zyskać 6% lub 6,5% na koncie oszczędnościowym Moje Cele – ta druga opcja obowiązuje osoby zakładające konto przez selfie lub e-dowód. Kwota maksymalna, którą dotyczy podwyższone oprocentowanie, to 20 000 zł. Promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania będzie obowiązywało od dnia otwarcia rachunku przez trzy kolejne pełne miesiące kalendarzowe.

Aby jednak zyskać podwyższone oprocentowanie konieczne jest spełnianie co miesiąc jednego, prostego warunku: zwiększanie salda o co najmniej 100 zł miesięcznie. Oznacza to mniej więcej tyle, że musimy co miesiąc dokładać do konta co najmniej stówkę – bo to właśnie regularne oszczędzanie promuje mBank.

6,7% na lokacie

Jeszcze więcej, bo 6,7% na pół roku lub 6,5% na 3 miesiące możemy zyskać na Lokacie na nowe środki. Co ważne – kwota maksymalna to aż 500 000 zł, więc bez problemu ulokujemy nawet grubszą gotówkę.

Ile kosztuje eKonto?

Biorąc udział w promocji zakładamy eKonto osobiste. Ile kosztuje jego prowadzenie?

Zgodnie z tabelą opłat i prowizji nie zapłacimy ani grosza za comiesięczne korzystanie z rachunku. Posiadanie karty debetowej może nas kosztować 7 zł miesięcznie, jednak wykonanie płatności na min. 350 zł zwalnia z opłaty.

Co z wypłatami z bankomatów? Wszystkie wypłaty w złotówkach z bankomatów krajowych są bezpłatne – pod warunkiem, że kwota wypłaty wynosi min. 100 zł. Za wypłatę „drobnych” płacimy 1,3 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy da się otworzyć konto na selfie? Nie widzę tej opcji podczas wypełniania wniosku na telefonie

  marcino1234 Odpowiedz
  • Mam ten sam problem, widzę e-dowód tylko

   anita
  • Sprawdziłem i sprawa wygląda następująco. Za pomocą selfie można tylko przez aplikację. Natomiast otwierając konto przez aplikację można się załapać tylko do promocji standardowej (450 zł) bo nie otworzy się ze strony promocji. Także wnioskuję z tego, że niestety do pełnej puli potrzebny jest e-dowód :/

   Michał
 • Czegoś tu nie rozumiem.

  150 zł za podpisanie umowy przez selfie lub e-dowód
  100 zł za szybki wpływ i 8 transakcji
  2 x 50 zł za powtórkę

  To mi daje 350 zł. To skąd się bierze to 450?

  Kansuke Odpowiedz
 • Ja także nie widzę opcji założenia konta poprzez selfie :( a e-dowodu nie posiadam.

  kamil95 Odpowiedz
 • Na stronie promocji jest: 150 zł za otwarcie konta przez e-dowód, ale w regulaminie jest też mowa o otwarciu przez selfie…i jak tu im wierzyć?

  Ja123 Odpowiedz
 • Aby dostać 150zł należy przelać min. 1000zł i wykonać 8 transakcji. Żeby dostać kolejne 100zł należy zrobić to samo. To znaczy że należy przelać 2 razy po 1000zł w ciągu 7 dni czy wystarczy raz i jest to liczone podwójnie?

  Danioo123 Odpowiedz
 • E-dowod, czyli jak to wygląda?
  Myślałam że to na coś wspólnego z aplikacją m-obywatel … ale chyba chodzi o coś innego?

  villemo09 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy