300 zł do wydania w Biedronce za wyrobienie bezpłatnej karty Citi Simplicity

Zakończona

Nie dość, że Citibank non-stop oferuje nam bonusy za wyrobienie karty kredytowej, to na dodatek daje nam wybór. Pomimo trwających innych promocji właśnie ruszyła kolejna edycja bestsellerowej oferty z bonem do wykorzystania w sklepach Biedronka. W zamian za wykonanie 10 płatności kartą na dowolną kwotę zgarniemy aż 300 zł w formie vouchera! :)

300 zł za wyrobienie karty Citi Simplicity do wydania w sklepach Biedronka

Ta promocja nie jest już aktualna, ale właśnie wystartowała jej kolejna edycja! Sprawdź, jak odebrać 400 zł do Biedronki za wyrobienie karty Simplicity!

300 zł na zakupy w sklepach Biedronka z kartą kredytową Citibank

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnej głównej karty kredytowej Citibanku od 1.01.2015. Oprócz tego wymagane jest spełnienie minimalnych warunków dochodowych:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji i złożymy wniosek o kartę. W ciągu kilku dni oddzwoni do nas konsultant banku i przeprowadzi przez dalszy proces.

Co dalej? Po podpisaniu umowy i otrzymaniu karty pozostanie nam spełnienie jednego, banalnie prostego warunku. Aby uzyskać premię wystarczy wykonać 5 płatności bezgotówkowych kartą w każdym z dwóch następujących po sobie miesięcy kalendarzowych. Bank zaznacza jednak, że powinniśmy się wyrobić do drugiego pełnego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy.

Co to oznacza? Podpisując umowę (przykładowo) w marcu 5 transakcji powinniśmy dokonać w marcu i kwietniu lub kwietniu i maju. Nie ma znaczenia jaka będzie kwota płatności, ani czy będą wykonane w sklepach stacjonarnych czy internecie. Ważne jedynie, aby nie były transakcjami anulowanymi bądź zwróconymi, ani przelewami z rachunku karty (czego i tak nie polecam, bo płacimy za to prowizję i odsetki). Idealnie, jeśli zostaną zaksięgowane w miesiącu transakcji.

Nagroda w postaci bonu o wartości 300 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka trafi do nas w ciągu miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Znajdziemy ją w wiadomości w bankowości internetowej lub mobilnej. Bon, a właściwie kartę podarunkową, będziemy mogli wykorzystać kilkukrotnie, aż ją „wyzerujemy”. Kod będzie ważny do 31.12.2018.

Przy okazji mała wskazówka: kasjer Biedronki powinien wklepać bon zaraz po nabiciu ostatniego artykułu (tak, jakby wpisywał numer kolejnego produktu). Dopiero wtedy należy zatwierdzić zakupy. Inaczej bon nie zadziała (kasjerzy lubią szukać opcji bonu w menu kasy).

RRSO 10,74% – gdzie jest haczyk?

Skoro oferta jest tak dobra, to dlaczego na stronie promocji widzimy rzeczywistą stopę procentową w wysokości 10,47% w skali roku? Wszystko przez wymogi prawne. Bank przyznając kartę kredytową ma obowiązek przedstawić reprezentatywny przykład, w którym pieniądze zostają wypłacone z karty i spłacane przez 12 miesięcy, w równych ratach. Identyczny przykład znajdziecie zresztą w swojej umowie o kartę (ale dla kwoty przyznanego limitu). Warto tu przy okazji dodać, że jeśli bankowi niezbyt spodoba się nasza historia kredytowa (zbyt dużo kredytów w stosunku do zarobków albo całkowity brak historii) to ma pełne prawo odmówić wydania karty. Mimo wszystko większość osób pracujących kartę otrzymuje.

Czy promocję można przejść bez żadnych opłat? Tak! Potrzebne będzie do tego spełnienie trzech warunków. Po pierwsze – mądre korzystanie z karty kredytowej, czyli spłacanie zobowiązań w całości. Jeśli zrobimy to przed datą wskazaną na wyciągu, to odsetek nie będzie i nasze indywidualne RRSO wyniesie 0% :)

O szczegółach odpowiedzialnego korzystania z karty kredytowej pisałem w swoim poradniku. Zachęcam do przeczytania.

Drugi warunek to konieczność wyrobienia odpowiedniej karty. Choć teoretycznie mamy do wyboru niemal każdą kartę kredytową Citibanku, to najbardziej opłaca się skorzystanie z karty Citi Simplicity – która jest darmowa (nie ma opłaty miesięcznej ani rocznej). Ją zresztą zaproponuje nam najpewniej konsultant.

Trzeci warunek przejścia promocji bez kosztów to bycie asertywnym. Choć konsultant może nam proponować dodatkowe produkty i usługi, to zgodnie z regulaminem promocji nie mamy obowiązku z nich korzystać. Wystarczy więc pytać się konsultanta o opłatę za daną usługę i najzwyczajniej w świecie odmawiać, jeśli będzie ona płatna. Generalnie jedynie opcja CitiAlert w wersji Premium jest darmowa – za wszystko inne zapłacimy.

Kalendarz promocji

Nie przegap!

Komentarze

 • znow ten 1 01 2015…. karte zamykalem w 2016 a tu znowu karencja ta sama

  YaPaE Odpowiedz
 • Ponad 3 lata karencji to już przesada….

  Bankomat Odpowiedz
 • Straszne zatwardzenie mają z karencją na ten swój bestseller.
  Właśnie wysłałem im wypowiedzenie konta osobistego założonego na początku m-ca.
  Bez karty kredytowej ten ROR mimo zwrotów za płacenie debetówką ma sens taki sobie.
  Przynajmniej dla mnie. W innych bankach nie żywią tak długo urazy. 3 lata? To tak jak wyrok za gwałt lub za niedopłatę 50 zł podatku.

  Bufon Odpowiedz
 • Ja Was doskonale rozumiem, że fajnie byłoby co roku zgarniać premię, ale nie można brać marketingowców za kretynów. Moim zdaniem bank nie daje premii rzędu 300-400zł za kartę kredytową, aby ludzie ją zamykali po roku. Sądzę, że tej karencji nie zmienią przez najbliższe kilka lat odkąd zaczęli tak wysoko premiować, dlatego też nie zamierzam zamykać kk, bo to jest bardzo przydatny, na wyśmienitych warunkach produkt.

  specu Odpowiedz
 • czy zakupy karta kredytowa nalezy dokonywac tylko w biedronce czy w kazdym innym sklepie?

  benka Odpowiedz
  • @benka, chodzi Ci o te 2 × 5 transakcji? Mogą to być dowolne transakcje: „Nie ma znaczenia jaka będzie kwota płatności, ani czy będą wykonane w sklepach stacjonarnych czy internecie. Ważne jedynie, aby nie były transakcjami anulowanymi bądź zwróconymi, ani przelewami z rachunku karty”. Natomiast bonem do Biedronki można płacić tylko w sieci Biedronka…

   Don Quijote de la Mancha
 • Można to jakoś z programem poleceń połączyć?

  Kacper Odpowiedz
 • A gdzie jest 400zł ?

  Bo artykuł zaczyna się od: „300 zł do wydania w Biedronce ….”
  a kończy: „Po spełnieniu warunków odbierz nagrodę 400 zł”

  Be@ Odpowiedz
 • A co jeśli kiedyś wnioskowałam (w zeszłym roku) o kartę, ale potem dowiedziałam się, że można otrzymać premię i odstąpiłam od umowy w ciągu 14 dni?! Mogę wziąć udział w promocji?

  Z Oferty wyłączone są osoby, które od 1 stycznia 2015 roku posiadały główną Kartę Kredytową Citibank.

  aga mur Odpowiedz
  • Odstąpienie od umowy jest równoznaczne z tym, jakby jej nigdy nie było. Teoretycznie powinnaś dostać nagrodę.

   Michał
 • To teraz jest promocja na 300zł w gotówce, 300zł do stonki i 300zł na alledrogo. Rozumiem że to na jaką promocję się zapisujemy zalezy od linka który użyjemy? Czy konsultantowi zaznacza się również rodzaj wybranej promocji czy się to pomija?

  Janusz45 Odpowiedz
  • Tak, zależy od strony. Konsultantowi nic nie trzeba mówić – ale można po prostu spytać dla potwierdzenia. Będzie wiedział.

   Michał
 • Mam pytanie : jak jest różnica w warunkach w niniejszej wersji promocji w porównaniu z wersją bez biedronki? Bo lepsza byłaby , na 1 rzut oka ta wersja bez biedronki. Wdzięczny będę za wskazanie ewentualnych różnic.

  Gaweł Odpowiedz
  • Biedronka lepiej działa w Polsce na masową wyobraźnię, niż gotówka… sorry taki mamy klimat :)

   abc
 • A oprócz tego czy są jakieś istotne różnice przemawiające za korzystniejszością danej promocji?

  Gaweł Odpowiedz
 • Promocja trwa do 09.04.2018 r. – mowa tu o dacie złożenia wniosku, czy założeniu rachunku już po kontakcie z konsultantem? Złożyłem dziś wniosek i zastanawiam się, czy jeszcze się załapię :)

  webmaster Odpowiedz
 • A czy po uzyskaniu bonu będę mogła odrazu zamknąć konto? Bez żadnego problemu? Pytam bo jestem początkująca w tych sprawach :)

  Majka Odpowiedz
 • Witam,
  mam takie pytanie. Nie otrzymałam bonu do Biedronki pomimo spełnienia wszystkich warunków umowy. Czy może ktoś poradzić? Ktoś też miał taką sytuajcę?

  Patrycja Odpowiedz
  • Napisz reklamację poprzez bankowość online.

   25
  • Dziękuję za informację, będę się z nimi użerać :/ Dzisiaj dzwoniłam na infolinię i dostałam odpowiedź od banku, że „Jeszcze nie wiadomo, czy pani się zakwalifikowała do tej promocji, musimy to sprawdzić…Proszę czekać na decyzję do końca czerwca.” Przypominam, żę dzwonienie na infolinię do najtańśzych nie należy. Jakieś jaja z tym Citibankiem. Umowa podpisana pod koniec lutego…

   Patrycja
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy