Aż 700 zł za założenie konta Citi Priority (i spełnienie prostych warunków!)

Zakończona

Wygląda na to, że właśnie pojawił się prawdziwy hit od Citibanku! Choć od prawie roku bank ten oferuje solidne 400 zł za założenie swojego konta to… właśnie przebił swoją własną ofertę! Od dzisiaj za założenie konta Citi Priority możemy zgarnąć 100 zł na start, do 450 zł moneybacku przez 9 miesięcy oraz 150 zł za lojalność, czyli.. spełnianie warunków bezpłatności konta. I wykonanie kilku przelewów :-)

700 zł za założenie konta Citi Priority w najnowszej promocji Citibanku

700 zł bliżej niż myślisz z kontem Citi Priority

Aby skorzystać z promocji „Do 700 zł bliżej niż myślisz” należy być nowym klientem kont osobistych Citibanku. Zgodnie z regulaminem wykluczone są bowiem osoby, które:

po dniu 31 października 2016 r. posiadały w Banku Konto Osobiste lub Rachunek Oszczędnościowy (dotyczy również wszystkich Współposiadaczy Konta) i/lub były Pełnomocnikami do Konta

Jeśli spełniamy ten warunek to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji i złożymy wniosek o otwarcie konta (zaznaczając przy tym trzy zgody). Aktualizacja: ze względu na ogromną popularność promocji kontakt ze strony banku jest wydłużony i może nastąpić nawet po tygodniu!

Co, jeśli posiadamy kartę kredytową założoną w jednej z promocji Citibanku? Nie ma problemu. Nie dość, że takie osoby nie są wykluczone, to na dodatek… karta im się może przydać! Dlaczego? Bank chce nam bowiem zapłacić pierwsze 100 zł premii na start już za sam fakt spełnienia warunku bezpłatności konta. Jaki to warunek?

Uczestnik:
a) zgromadzi i utrzyma na rachunkach w Banku średniomiesięczne saldo w wysokości min. 30 000 zł (słownie: trzydzieści tysięcy złotych),
lub
b) otrzyma na Konto wpływy w łącznej wysokości min. 5 000 zł i jednocześnie na ostatni dzień tego samego miesiąca posiadał w Banku aktywny jeden z produktów kredytowych.

Jak łatwo zauważyć opcja numer jeden jest „łatwa i przyjemna”, ale… mniej opłacalna – Citibank nie ma bowiem specjalnie dobrej oferty oszczędnościowej, więc szkoda, aby środki leżały na marnym (lub zerowym) procencie.

Opcja numer dwa jest natomiast idealnie skrojona pod czytelników bloga. Dlaczego? Citibank oferuje non-stop świetne promocje dla kart kredytowych. Przykładowo w momencie pisania tego prześwietlenia możemy zgarnąć 400 zł w bonie Allegro za wyrobienie darmowej kredytówki. Jeśli będziemy posiadaczami karty kredytowej Citibanku, to wystarczy, że w każdym miesiącu przelejemy na nowo-otwarte konto Citi Priority łącznie 5000 zł (może być ze swojego konta w innym banku np. jako 5 przelewów po 1000 zł) i warunek zostanie spełniony. Dzięki temu pozbędziemy się opłaty miesięcznej za konto i zgarniemy premię w wysokości 100 zł. To, co stanie się później z przelanymi środkami zależy już tylko od nas (możemy je np. zwrócić na konto, z którego przyszły).

Tu dla porządku dodam, że czas na spełnienie warunku mamy do końca drugiego pełnego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy.

Moneyback i 150 zł za lojalność

Druga z nagród jest równie dobra, co pierwsza. Bank będzie nam zwracał 5% wartości wszystkich transakcji kartą debetową Citicard przez 9 pierwszych pełnych miesięcy po miesiącu podpisania umowy. Maksymalnie możemy zgarnąć 50 zł miesięcznie (czyli musimy wydać 1000 zł), co całościowo da nam to zwrot na poziomie 450 zł. Bank zastrzega jedynie, że aby dana transakcja liczyła się do puli za dany miesiąc to musi zostać zaksięgowana w tym samym miesiącu.

Na koniec trzecia nagroda, która jest nowością, w porównaniu do poprzednich ofert banku. 150 zł premii zgarniemy za lojalność. Co to oznacza? Jeśli przez 7 kolejnych miesięcy, licząc od 3 miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta będziemy spełniać warunek bezpłatności konta (ten, o którym pisałem na początku) oraz dodatkowo wykonamy min. 1 przelew miesięcznie, to bank zapłaci na aż 150 zł premii. Czyli nie dość, że konto będziemy mieć za darmo, to na dodatek Citibank nam za to zapłaci. Takie promocje to ja lubię :-)

Całą promocję możemy więc sprowadzić do trzech prostych zasad:

 • spełniaj warunek bezpłatności konta co miesiąc (np. posiadając kartę kredytową i zapewniając wpływy 5000 zł miesięcznie),
 • wykonuj transakcje kartą – najlepiej w okolicach 1000 zł miesięcznie, aby zgarnąć maksymalny moneyback,
 • wykonuj 1 przelew miesięcznie (możesz zacząć od 3 pełnego miesiąca po miesiącu podpisania umowy)

Kiedy nastąpi wypłata premii? Generalnie bank daje sobie zawsze czas na przelanie środków w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków promocji.

Czas trwania promocji

Promocja z premią 700 zł za założenie konta w Citibanku trwa do końca stycznia 2018. Bank określa jednak, że może założyć „jedynie” 2000 promocyjnych kont. Czy jest się czego obawiać? Raczej nie. Dotychczas w promocjach konta Citi Priority obowiązywał limit 1000 sztuk i, z tego co wiem, nigdy nie został wykorzystany. Gdyby jednak pula zbliżała się do końca – Citibank podeśle mi taką informację.

Aktualizacja (17.11, 11:20): A jednak! Limit promocji został wyczerpany!

Mimo wszystko radzę się umiarkowanie śpieszyć z przystępowaniem do promocji – jest na tyle atrakcyjna, że kto wie czy będzie jeszcze dostępna w styczniu? :)

Ile to wszystko kosztuje?

Konto Citi Priority może kosztować aż 30 zł miesięcznie, jednak spełnienie warunku bezpłatności (który już pewnie znacie na pamięć ;)) pozwala na pozbycie się opłaty. Prowadzenie karty debetowej jest darmowe, tak samo jak wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Jeśli więc posiadamy kartę kredytową lub odpowiednie saldo i wpływy do banku – to mamy wszystko za free.

Na koniec dodam o jeszcze jednej ciekawej rzeczy, jaką jest program poleceń. Jeśli promocja nam się spodoba, to możemy ją polecić znajomemu i… zgarnąć za to 100 zł premii. W aktualnie trwającej ofercie (do końca października) osoba polecona może zgarnąć 400 zł (100 zł na start + do 300 zł moneybacku przez 6 miesięcy).

Nie przegap!

Komentarze

 • Mam pytanie czysto techniczne:
  Są 2 osoby: osoba nr 1, bez karty kredytowej, bez konta w citibanku (nowy klient).
  Osoba nr 2: ma kartę kredytową w citibanku.

  Czy mogę zrobić tak, że:
  1. Osoba nr 1 otwiera konto z kartą kredytową i zgarnia 400 zł z promocji (bon do biedronki)
  2. Osoba nr 1 otwiera konto zwykłe z tej promocji (czyli zgarnia dodatkowe 700 zł).

  3. Osoba nr 1 poleca konto zwykłe z tej promocji osobie nr 2.
  4. Osoba nr 2 zakłada zwykłe konto z polecenia osoby nr 2. Czy w takim wypadku promocja „zgarnij 700 zł” wyklucza się z moneybackiem z polecenia (300 zł w 6 miesięcy)? Czy można jednocześnie skorzystać z 2 promocji (polecenie, czyli 100 zł dla polecającego i 300 zł dla poleconego i druga promocja, czyli te 700 zł)?

  Andrzej Odpowiedz
  • Po pierwsze – nie ma promocji 300 zł, jest 400 zł: http://livesmarter.pl/program-polecen-konta-citi-priority/

   Po drugie – nie można korzystać jednocześnie z promocji 400 zł i 700 zł. Albo program poleceń (100 zł + 400 zł) albo promocja z moneybackiem 700 zł.

   Pierwsze dwa kroki są oczywiście OK. Później albo osoba 1 poleca konto osobie 2 i zadowalają się premią 100 zł + 400 zł albo nie korzystacie z programu poleceń i po prostu osoba 2 zgarnia 700 zł.

   Michał
 • Hej jest szansa na kod polecający ?

  inspektor007 Odpowiedz
  • W tej promocji nie trzeba żadnych kodów poleceń. Wersja z poleceniem daje mniejszą premię, wiec nie ma większego sensu z niej korzystać. Po prostu korzystaj z tej, która jest opisana powyżej i zgarnij 700 zł ;)

   Michał
  • Jaki tylu chętnych to czy promocja nadal aktualna ? Adminie masz jakieś info ? Licznik bije ? 2 tysiaki nie przebite ?

   Zdzisiek80
 • Czy kwota 30.000 musi wpłynąć już w pazdzierniku? czy dopiero od listopada zapewniam warunki bezpłatności?

  inek Odpowiedz
  • jak otworzysz konto w październiku to warunek musi być spełniony w listopadzie

   ewa
  • Przecież opcja z 30000 kompletnie się nie opłaca, lokata 3% daje 60zł mies a u nich można na jakieś marne grosze założyć lokatę…

   uta
 • Dostał już ktoś debetowe do konta? Miała być wysłana listem priorytetowym a czekam już 1,5tygidnia i nic..

  1234pięć Odpowiedz
  • Człowieku ludzie czekaja na telefony (juz kilka dni) z City, bo nie wiedza czy póla 2000 kont się wyczerpała a ty o pierdołach piszesz.
   Czekaj cierpliwie.

   Wojak
 • Zauważyliście, że w warunkach, jakie trzeba spełnić do otrzymania nagrody 3 czyli tych 150 zł jest: ” dokona 1 (słownie: jednego) przelewu z Konta miesięcznie” co Admin zinterpretował jako „minimum jeden przelew”. Na logikę to Admin ma rację, ale z wykładni językowej wynika że nie :) Brak w Regulaminie Oferty słowa „minimum” sugeruje, że chodzi o JEDEN przelew miesięcznie (dokładnie JEDEN, nie mniej i nie więcej).

  Manveru21 Odpowiedz
  • Na szczęście jeszcze nie spotkałem się z ofertą, gdzie byłaby inna interpretacja. Jeden zawiera się w wielu :)

   Michał
  • Aktualna promocja nadal ? Adminie ?

   Zdzisiek80
  • Admin obiecał, że da znać jakby pula się kończyła więc chyba jeszcze się nie kończy :)

   Chris
  • Spokojnie, jeszcze jest sporo. Spytam w poniedziałek na czym stoimy.

   Michał
  • Spytaj, bo to jest kpina z klientow zeby dzwonili tylko do wybranych.

   Jak nie to niech napiszą w regulaminie jakie osoby sa wykluczone.

   Wojak
  • Problem jest taki, że… promocja ich chyba lekko przerosła. Wczoraj dostałem informacje, że teraz na stronach promocji nie ma informacji o oczekiwaniu 2 dni robocze, ale aż 5 dni roboczych – czyli tydzień. Z tego też względu trzeba po prostu czekać – w końcu oddzwonią.

   Michał
 • Ojjjjj ja dopiero co załatwiam kredytówkę a tu czytam że limit 2000 :( Przeoczyłem ten zapis. Kiedy zatem mogę strać się o konto? Dopiero gdy KK dostanę łapkę? Faktycznie Admin pisz na czym stoimy…… Może warto się wycofać z karty póki czas?

  jojo Odpowiedz
  • Dam znać w poniedziałek, ale jestem na 99% pewien, że jeszcze do limitu daleko. Zawsze był 1000 osób i nigdy się nie wyczerpał. A dwa – oni dają mnóstwo kasy nowym klientem na start bo zależy im na nich zależy. Nie wierzę, że nie zwiększyliby limitu albo nie zaczęli nowej promocji. To nie ma sensu :-)

   Michał
  • To dobrze bo ja planuję założyć konto na początku listopada aby mieć moneyback od grudnia. Myślę, że nie tylko mnie tak pasuje, dlatego liczę na Twoją czujność Adminie :)

   Chris
 • Czy w ramach moneybacku do konta osobistego można otzymać zwrot za bilety komunkacji miejskiej?

  ArturR Odpowiedz
  • Jeśli pytasz o wykluczenia, to nie – nie ma żadnych wykluczeń kodów MCC. Możesz płacić za co chcesz.

   Michał
 • Mam pytanie o definicję nowego klienta. Czy osoba, która złożyła wniosek o konto, ale nie doszło do podpisania umowy z kurierem – wniosek ten został wycofany mailowo. Niby dane zostały usunięte z bazy itp. Łapię się jeszcze pod nowego klienta? : )

  aelfraed Odpowiedz
  • tak. nie podpisałeś umowy więc nie jesteś/byłeś klientem banku

   Andrus
  • Dzięki za odp. Co prawda moja sytuacja jest o tyle dziwna, że kartę debetową otrzymałem jeszcze przed podpisaniem umowy, a ona musiała być już przypisana do jakiegoś konta, a to konto z pewnością zostało już utworzone, lecz nie było aktywne.

   aelfraed
 • Mam pytanie Czy można zrobić tak że przeleje 1000 zł na konto, następnie te 1000 zł przeleje z powrotem na moje konto i tak 5x czy wtedy spełnienie warunek 5 tys. Wpływów na konto? I co lepiej zrobić najpierw otworzyć konto I odrazu złożyć wniosek o kartę kredytową, czy najpierw wniosek o kartę i następnie konto?

  Sebastian Odpowiedz
  • 1) warunek spełnisz
   2) najpierw karta kredytowa później konto

   Kłapouchy
  • Dziękuję bardzo za odpowiedź :-)

   Sebastian
  • potwierdzam. 5 x 1000 zł (te same) jest jak najbardziej OK, bo bank przecież nie wie co to za środki. Suma wpływów jest 5000 zł miesięcznie, więc warunek spełniony :)

   Lepiej na start wyrobić kartę, bo będziemy mieć pewność że bank nam ją przyzna (to produkt kredytowy, więc muszą wszystko zweryfikować). Jak już mamy pewność co do karty, to można otwierać konto :)

   Michał
 • Czy Citi zalicza do moneybacku płatności przez Sprytnego Billa?

  Dawid87 Odpowiedz
 • A z kartą kredytową to należy zrobić 5 transakcji niezależnie od kwoty i tyle tak aby spełnić warunki promocji ? Czyli w jednym miesiącu jak to zrobię to mogę później schować tą kartę i za rok się jej pozbyć ?

  Martin Odpowiedz
 • Czy w dokumentach do podpisania jest informacja, że konto założone w promocji „Do 700 zł bliżej niż myślisz z kontem Citi Priority”? Dostałam wzory dokumentów (zostały wysłane kurierem), nic nie ma o promocji.

  Joana Odpowiedz
  • Generalnie w większości banków tak jest – ale oni mają zapisane w systemie skąd złożyłaś wniosek, dlatego istotne jest aby zawsze to robić według instrukcji – na dedykowanej stronie promocji. Będzie dobrze, Citi jest bankiem bardzo w porządku :)

   Michał
  • Dzięki za odp.

   Joana
 • JAK Z LIMITEM 2.000 osób?? Nie wierzę że już nie wyczerpany skoro taki ruch na forum. Proszę o sprawdzone informację! Dzięki.

  raul_r2 Odpowiedz
 • Jak finalizowałam KK to poprzez infolinię zgłosiłam że chcę założyć ROR z tą promocją i konsultantka zapewniła mnie że poprzez telefon z banku mi założy Konsultantka twierdzi że na 100 % będę brała udział i ona się wszystkim zajmie żeby już nigdzie „nie wchodzić „

  aaal Odpowiedz
 • Uwaga, uwaga! Wiele osób pyta o pulę promocji, więc spytałem bezpośrednio pracownika banku odpowiedzialnego za promocję. Dostałem dwie ważne informacje:
  1. Strona promocji zostanie zablokowana po przekroczeniu 2000 sztuk, więc nie macie się czego obawiać – nie będzie się dało rejestrować w nieskończoność :-)
  2. Ważniejsza informacja: na tę chwilę daleko do limitu 2000 sztuk.

  Jak ktoś się zastanawiał, to może spokojnie składać wniosek.

  Michał Odpowiedz
 • No dobra ale czy mając KK „w drodze” można już składać wniosek czy jeszcze czekać aż fizycznie będzie się ją miało w ręce?

  jojo Odpowiedz
  • jak decyzja pozytywna to chyba nie będzie problemu. Nie wiem tylko jak z podpisaniem umowy – jak już się ma dostęp do bankowości internetowej to jest minimalnie łatwiej.

   W każdym razie skoro promocja jest jeszcze „daleko od puli” po 12 dniach, to raczej spokojnie „powisi” przynajmniej kilka dni ;)

   Michał
 • Czy w pierwszym niepełnym miesiącu (tym w którym zakładamy konto) trzeba już mieć aktywny produkt kredytowy i przelew czy liczy się od kolejnego miesiąca? Chodzi mi głównie o zwolnienie z opłaty za konto.

  Rask Odpowiedz
  • Na infolinii dostałem informację, że dopiero w 2 m-cu po miesiącu, w którym założyliśmy konto. Czyli w grudniu dla otwierających w październiku.

   hermik
  • Potwierdzam, też uzyskałam taką informację. Niemniej, jeśli uda się spełnić warunek już w październiku, to pierwsza nagroda wpadnie do końca listopada. Konsultant nawet podpowiedział, że przelewy z tytułem „Wynagrodzenie ” z uwagi na inny kod będą traktowane priorytetowo i nagroda szybciej wpłynie.

   Mari
 • dla osób zakładających linie kredytową zamiast kk:
  umowa do podpisania tylko w oddziale… właśnie czekam na odp czy załapie się na jakąś promocję dla kk ( podobno jakaś nowa jest do euro rtv agd ) jak nie to biorę linię bo kk za darmo bez sensu. tylko czy dadzą mi linię zaraz po otwarciu konta…;/

  lenio Odpowiedz
  • KK z EuroRtv chyba do 23.10.2017 była, chyba że się mylę to do Admina proszę.

   Zdzisiek80
  • Jest coś nowego 23000pkt Payback, ale regulaminu jeszcze nie mam.

   Zdzisiek80
  • niestety przemiła Pani robiła co mogła ale nie znalazła nic dla kk, jest w trakcie negocjacji z przełożonym, żeby podpisać umowę o linię przez kuriera, po otwarciu konta, ponieważ ma bardzo dużo wniosków o konto właśnie z linią kredytową zamiast kk. Jutro ma zadzwonić do mnie. minimum dwie wizyty w oddziale i trochę papierów przy linii kredytowej skreśla dla mnie ofertę, otworzę tylko dla żony pełny pakiet: konto plus kk.

   lenio
  • Zdzisiek80 padła taka propozycja ale dla złotej karty kk, podejrzewam że warunki będą nieopłacalne.

   lenio
  • Trudno powiedzieć,jestem w trakcie zakładania ( w sumie żona) czy przyznają się okaże.Karta przez rok darmowa jest, przynajmniej w tej poprzedniej wersji z bonem do EuroRTV.Gold ma wyższe limity to fakt,ale spróbować można…

   Zdzisiek80
  • Według regulaminu promocji jest darmowa przez pierwszy rok i kolejne lata :)
   Jeśli nie da się uruchomić limitu kredytowego w koncie to skusze się na tą kartę, akurat łapię się na promocję z tą datą.

   mbo
 • otwarcie linii kredytowej do konta tylko w oddziale.

  hermik Odpowiedz
 • Dziś dostałem info że linie będzie można otworzyć przez telefon. Więc procedura poszła dalej. Najpierw tylko musi być konto aktywne. Tylko teraz moja Pani opiekun uważa, że mogę jeszcze skorzystać z programu poleceń, bo robię pełen zestaw dla żony. Jak to jest?

  Lenio Odpowiedz
  • Nie widziałem na oczy programu poleceń z premią 700 zł. Wiem tylko o wersji 400 zł. Ale gdybyś dostał regulamin (o ile istnieje), to koniecznie podeślij – wrzucę na bloga :)

   Michał
  • napisałem do Opiekuna, też przeszukałem ich stronę i widzę tylko formularz poleceń dla promocji 400 zł. Jednak czytając regulamin Programu Poleceń nie ma wykluczenia aby skorzystać z innej promocji, np tej na 700 zł. Tyle, że nie ma takiego formularza na ich stronie. Chyba, że wypełnić ten dostępny na 400 zł, a korzystać z oferty dla 700 zł…
   Dam znać co mi odpowiedzą.

   lenio
  • a wiec po dzisiejszej rozmowie wychodzi że program poleceń również zadziała, ponieważ konto w promocji 400 zł kończy się z końcem miesiąca i automatycznie wchodzi promocja na 700 zł. Rozmowa nagrana, sama Opiekun konta sugerowała, że ma rację a jak nie to mogę reklamować powołując się na nagranie, więc co mi szkodzi…

   jak ktoś jeszcze nie spróbował to może warto.
   tak samo przypominam, że uda mi się otworzyć linię do konta za pośrednictwem kuriera.

   lenio
 • Z regulaminu
  „Premia wyliczana jest z łącznej kwoty transakcji dokonanych w danym miesiącu kalendarzowym, które spełniły poniższe kryteria:
  a) były transakacjami bezgotówkowymi, dokonanymi w punktach handlowo – usługowych lub przez internet”

  Wg różnych definicji, przelew (przez internet) to też transakcja bezgotówkowa. Wiadomo zatem, czy przelewy z konta na inne konto się liczą (np. za czynsz do administracji), czy tylko te przez bramki płatności (PayU, DotPay itp)?

  Gość Odpowiedz
  • Chodzi tylko o transakcje bezgotówkowe kartą (dokonane za pośrednictwem Akceptantów); także płacąc za zakupy internetowe przez bramki płatności należy wybrać płatność kartą, a nie np. przelew pay-by-link — w praktyce liczą się te płatności internetowe, w których wpisuje się dane z karty (łącznie z tymi z tyłu).

   Don Quijote de la Mancha
 • Telefonicznie złożyłam wniosek o kartę kredytową i otwarcie konta. Dzisiaj dostałam od kuriera obydwa dokumenty do podpisu. Niestety nie zauważyłam, że na formularzu danych klienta jest zaznaczone, że nie wyrażam zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych a na to zgodę wyraziłam. Czy wyklucza mnie to z promocji??

  kamabalu Odpowiedz
 • nie telefonicznie

  kamabalu Odpowiedz
 • Dzwoniłam do banku konsultantka na infolini poinformowała, że zakładając konto nie jest wymagane wyrażanie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez bank w celu informacyjnym o produkatach banku ani otrzymywania drogą elektroniczną informacji handlowych. Zaznaczam, że konto zakładałam przez telefon nie przez dedykowaną stronę.

  kamabalu Odpowiedz
 • „b) otrzyma na Konto wpływy w łącznej wysokości min. 5 000 zł i jednocześnie na ostatni dzień tego samego miesiąca posiadał w Banku aktywny jeden z produktów kredytowych.” – czemu nie piszecie, że miesięcznie? Na stronie CityBanku już piszą, że miesięcznie, cytat: „ABY NIE PŁACIĆ ZA PROWADZENIE KONTA WYSTARCZY SPEŁNIĆ JEDEN Z DWÓCH WARUNKÓW:

  Utrzymuj średnie saldo środków w wysokości min. 30 000 zł (na koncie osobistym, oszczędnościowym, lokacie, inwestycjach lub ubezpieczeniach), lub zasilaj konto wynagrodzeniem lub sumą wpływów w wysokości min. 5 000 zł miesięcznie i posiadaj min. jeden wybrany produkt kredytowy (karta kredytowa, pożyczka gotówkowa, linia kredytowa lub kredyt hipoteczny).”

  ABC Odpowiedz
  • Przecież Admin o warunkach bezpłatności konta napisał w kilku miejscach niedługiego artykułu i ja widzę tu, że należy to spełniać co miesiąc :-)

   Mari
  • @ABC Poza tym to byłoby chyba trochę nielogiczne, jeśli to byłby przelew jednorazowy ;) p.s. mała prośba o zmianę nicku, bo chyba są zbyt zbieżne…

   abc
 • A jak wychodzi z kwestią podatku? Zgarniając ok. 400 zł z karty kredytowej + tutaj możliwe nawet 700 zł to wychodzi już ponad limit 750 zł – mam na myśli podatek od dochodów z premii.

  aelfraed Odpowiedz
 • Czy zlecenie stałe spełnia warunki jednego przelewu w miesiącu?
  Czy jeśli składam w innym banku zlecenie stałe na 5.000, 1-go dnia miesiąca, w Citi składam zlecenie stałe 2-go dnia miesiąca, na 4.000, pozostały 1.000 wydaję do końca miesiąca kartą oraz posiadam kredytówkę, to spełniam wszystkie warunki ? :D

  Rzepa Odpowiedz
 • jesli wniosek wyslalem jeszcze w pazdzierniku to jako date otwarcia rachu bede mial date pazdziernikowa ?

  zakladaja, ze tak to liczenie transakcji do cashbacku zaczeloby sie od listopada a wyplacenie bonusa za listopad byloby z koncem grudnia ?

  jacenty Odpowiedz
  • datą otwarcia będzie rzeczywista data. więc jeśli otworzą w listopadzie to data będzie listopadowa. wtedy cashback liczony będzie od transakcji wykonywanych w grudniu i wypłacony w styczniu

   Andrus
  • ok, dzieki, troche szkoda, dobrze zakladam, ze w takim razie w listopadzie nie ma wymagan co do bezplatnosci konta typu przelew 5k ?

   jacenty
  • nie ma ale im szybciej zaczniesz spełniać warunki tym szybciej będą premie tzn za zapewnienie wpływu 5 tys w listopadzie otrzymasz 100zł w grudniu i tym samym w grudniu możesz wydawać dla cashbacku

   Andrus
 • Ile trwała u Was aktywacja konta, kurier odebrał dokumenty 20 października, karta doszła a nie mam aktywnego konta, czy to normalne że tak długo to trwa.

  Michał Odpowiedz
  • Przecież możesz sam konto aktywować logując się do city ja tak zrobiłam w dniu w którym kurier dostarczył mi dokumenty nie mając nawet karty

   aaal
 • Data otwarcia konta to data jego aktywacji tak ? jeśli mam konto aktywne w październiku( dzisiaj)i nie zrobiłam przelewu na 5 tys bo to pierwszy miesiąc to opłaty za konto za październik nie będzie a cashback mogę zacząć od listopada

  aaal Odpowiedz
 • Czy tytuł WYNAGRODZENIE lub WPŁYW w przelewie na 5tys. działa tu zamiennie ?

  Zdzisiek80 Odpowiedz
 • Witam,
  Byłem wczoraj w placówce City w Poznaniu. Podpisałem umowę o konto do którego na miejscu wydano mi kartę. Problem pojawił się kiedy zapytałem o linię kredytową w koncie. Pracownik oddziału powiedział mi, że aby go uzyskać na konto musi wpłynąć minimum jedno wynagrodzenie(!) Nieco wcześniej, bo w czwartek 26-10-2017 w trakcie rozmowy telefonicznej konsultantka przekazała mi, że na spotkanie mam zabrać wydruk z rachunku w innym banku na który wpływa moja pensja za ostatnie 3 miesiące i nie będzie problemu.
  Napisałem już do tej konsultantki o wyjaśnienie zaistniałej sytuacji.
  A przy okazji mam prośbę o pomoc. Niedawno bo zaledwie 3 miesiące temu zamknąłem kartę kredytową w City i teraz tak się zastanawiam jak otrzymać nową kartę kredytową – bez zbędnych opłat za wydanie i jej prowadzenie? Z różnych przyczyn moje wynagrodzenie przez najbliższe 2 miesiące musi wpływać na konta w innych bankach.
  Czy ktoś wie o jaką kartę mam wnioskować?

  ADI Odpowiedz
 • 1. Ponownie w moim przypadku ten bank działa bardzo sprawnie (jak kiedyś przy promocji kredytówki, choć inni się skarżyli) — wczoraj wypełniłem formularz, a dziś, niemal dokładnie 24 godziny później, oddzwoniono.

  2. Taka ciekawostka w nawiązaniu do powyższego wątku → 31 października 2017, 07:44 • Zdzisiek80 — wprawdzie o wynagrodzeniu w tej promocji mowy nie ma, ale pani prosiła, bym pierwszy przelew ze swojego innego konta zatytułował „Wynagrodzenie”, co ułatwi im przypisanie mnie do promocji, szczególnie jeśli zrobię go już w miesiącu „zerowym”.

  3. No i niestety potwierdziła, że linię kredytową można otworzyć tylko w oddziale, a ponieważ w moim mieście oddziału już nie ma, to poprosiłem o kontakt kogoś z działu kart kredytowych, choć poprzednią zamknąłem rok temu… ale lepsze 700 zł za ror w garści, niż kiedyś może kolejne 400 za kk…

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
  • Don Quijote de la Mancha – odezwał się ktoś do Ciebie z działu kart kredytowych?, ja złożyłem wniosek o kartę z promocji 23 000 payback, 3 dni temu, ale do tej pory nikt nie zadzwonił …

   janus_z
  • @janus_z, tak odezwali się bardzo szybko, później chcieli, żebym im dosłał PDF z wyciągiem z wynagrodzeniem, sprawa utknęła na oczekiwaniu na kuriera z umową; ale dziwna rzecz: w międzyczasie dostałem CitiAlert o zmianie mojego adresu (rzeczywiście, gdy byłem kiedyś klientem CIti miałem inny adres); niestety w alercie adres był błędny (zły numer), skontaktowałem się z nimi, myśląc, że pani mnie źle mnie zrozumiała, gdy jej dyktowałem, ale nie — ponoć adres w systemie jest poprawny. Nie mam pojęcia, skąd inny numer w alercie, przecież je chyba system automatycznie wysyła, a nie krasnoludek przepisuje dane…

   Don Quijote de la Mancha
 • To chyba nie ja pisałem Stanowczo protestuję :)

  Zdzisiek80 Odpowiedz
 • Oj Zdzichu, nie wypieraj się ;)

  Jox Odpowiedz
 • 1. są jeszcze wolne konta?
  2. czy mogę 5x wpłacic i wypłacić ten sam 1000 i policzy sie to jak 5000?
  3. jaki minimalny limit na karcie kredytowej

  Patrycj Odpowiedz
 • Tak przeglądałem wątek to chyba tylko koledze „lenio” udało się utworzyć Linię kredytową przez kuriera. Mi w Piątek konsultant powiedział, że nie ma takiej możliwości, ale ma jeszcze sprawdzić i mi oddzwonić. Jak nie da rady to nie wiem jak będzie z KK bo zamknąłem stara 15.12.2015 i na promo sie nie łapię, może Admin ma jakieś info z radą dla takich osób bo widzę, że problem przewija się często .

  janus_z Odpowiedz
  • Z taka datą łapiesz się na promocję z punktami payback.

   mbo
  • Jeszcze nie otworzyłem ale mam wszystkie rozmowy nagrane więc zobaczymy. Póki co karta i konto otwarte teraz muszę odkręcić polecenie żony że 100 na 150 zł ?

   Lenio
 • Czy jesli zrobie przelew z karty kredytowej w wysokosci 5tys na konto a potem zrobie go spowrotem na karte kredytowa to spelnie warunek?

  kylo Odpowiedz
  • 1. Nie wiem, trzeba by przeanalizować toip i regulamin konta, by zobaczyć czy taki wpływ (wewnętrzny od samego siebie) daje bezpłatność konta.

   2. W każdym razie i tak nie ma to sensu, przelew z karty kredytowej jest za drogi (traktowany jak transakcja gotówkowa, co oznacza chyba, że odsetki naliczają się od całego zadłużenia).

   Don Quijote de la Mancha
  • @kylo majac takie pomysly nie bral bym sie za uzywanie karty kredytowej bo zamiast zarobic spore wisnie wpedzisz sie w spore dlugi!!! :(

   koles
  • przelewanie gotówki z karty kredytowej prawie nigdy nie jest opłacalne, dlatego banki np. CITI tak chętnie promuję tę usługę…

   abc
 • Nie bo wpływy nie mogą pochodzić z innych rachunków w Citi. Poza tym przelew z karty kredytowej kosztuje i to nie mało.

  Waldemar Odpowiedz
 • A jeśli zapłacę kartą kredytową np. za energię przez portal moje płatności to też jest traktowane jako przelew ?

  aaal Odpowiedz
 • Z regulaminu promocji nie wyczytałam żeby były jakieś ograniczenia co do płatności kartą czyli wszystko”wchodzi”do zwrotu 5% bez względu na MCC tak ?

  aaal Odpowiedz
 • Dostałem dzisiaj po raz pierwszy email z adresu: [email protected]
  o treści: on Card Num: MS48XX6

  Co to może znaczyć? To te słynne płatne citialerts?
  Konto założone miesiąc temu, karta kredytowe już ok 6 miesięc temu

  Michał Odpowiedz
 • no i jest 100 złotych na koncie za spełnienie pierwszego warunku promocji. To mi się podoba :-) :-):-) Pozdrawiam.

  diego Odpowiedz
 • Potwierdzam ja też dostałem swoją stowe. Konto założone na początku października. Przelew na 5000 w okolicach 30. :)

  1234pięć Odpowiedz
 • Przelew na 5k ( aby spełnić warunek do otrzymania 100 złotych ) nie może być chyba wykonany z rachunku w innym banku należącym do posiadacza konta w Citi. Stwierdzam tak ponieważ, ja dostałem premię, a żona nie ( zrobiła przelew ze swojego konta w innym banku ). Pozdrawiam.

  diego Odpowiedz
  • Nie mogą pochodzić z własnego konta w tym samym banku [Bank = Citibank]. Z innego jak najbardziej.

   Ale według konsultantów Citi szybciej wypłaca premie osobom, które mają wpływy tytułem wynagrodzenia (albo zbliżone). Więc może twój tak został potraktowany, a żona dostanie za kilka dni.

   Michał
  • może jest faktycznie tak jak piszesz, zgodnie z regulaminem mają czas do końca miesiąca. Jak wpadnie premia to na pewno napiszę. Pozdrawiam.

   diego
 • Środki, o których mowa w Punkcie 10 lit. b nie mogą pochodzić z innych rachunków bankowych dla klientów indywidualnych prowadzonych
  przez Bank. to cytat regulaminu promocji więc chyba żona diego zrobiła jakiś przelew jednak z konta City ja to tak rozumiem.Otwierając konto konsultantka zapytała skąd będą pochodzić środki więc wskazałam na oszczędności ale nie było mowy że nie mogą być z mojego konta w innym banku .Ktoś miał podobnie.?

  aaal Odpowiedz
 • napiszę tutaj, bo mało kto cofa rozmowy.
  Właśnie udało się zawnioskować o linię przez telefon, teraz czekam na kuriera. Więc jeśli ktoś nie chce brać kk za darmo to można otworzyć linie do konta.
  pozdrawiam

  lenio Odpowiedz
  • Konto i linia załatwiona w jednej rozmowie? Przez jaki czas limit jest bezpłatny? Bo kk simplicity bezwarunkowo 0.

   Pytajnik
  • Żeby wnioskować o limit musiałem mieć aktywne konto. Limit jest darmowy przez rok, dodatkowo pierwsze 7 dni też jest bezodsetkowe.

   Lenio
  • Dzięki. Czyli trzeba dwa razy zobaczyć kuriera, raz przy koncie i potem przy limicie żeby podpisać papiery? Kurierzy to osobna rasa ludzi, zawsze mam z nimi cyrk.

   Pytajnik
 • Mi powiedzieli na infolinii, że na linie muszą być trzy wpływy wynagrodzenia i tylko Oddział…normalnie burdel jak wszędzie :(.
  Don Quijote de la Mancha – odezwał się ktoś do Ciebie z działu kart kredytowych?, ja złożyłem wniosek o kartę z promocji 23 000 payback, 07.11, ale do tej pory nikt nie zadzwonił …

  janus_z Odpowiedz
 • mam pytanie odnośnie jednego z warunków premii za lojalność, tzn. min. jednego przelewu, czy dobrze rozumiem, jeżeli wykonam przelew z konta Citi na swoje konto w innym banku to będzie się liczyło czy tak?:)

  kamabalu Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy