Citibank: 400 zł do wydania na mall.pl za wyrobienie bezpłatnej karty kredytowej Simplicity

Wystartowała kolejna promocja Citibanku z premią za wyrobienie karty kredytowej. Tym razem do zgarnięcia mamy 400 zł do wydania w sklepie mall.pl. Zasady bardzo proste: wystarczy zalogować się do bankowości internetowej banku i wykonać 12 transakcji kartą na dowolną kwotę :)

AKtualizacja (9.02.2017): Pojawiła się druga edycja promocji 400 zł do mall.pl za kartę kredytową Citibank

400 zł dla nowych klientów

400 zł do mall.pl za wyrobienie karty Simplicity
Tradycyjnie aby skorzystać z tego typu oferty należy być nowym klientem banku. Jako nowi klienci rozumiane są tu te osoby, które od stycznia 2014 nie posiadały żadnej karty kredytowej Citibanku (głównej ani dodatkowej). Warto również pamiętać, że karta kredytowa to produkt wydawany przez bank tym osobom, które posiadają odpowiednią zdolność kredytową. Bank więc określa już na starcie, że aby myśleć o uzyskaniu karty należy spełnić minimalne wymagania:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to istotne jest, aby wniosek o kartę kredytową złożyć z dedykowanej podstrony promocji. Po zostawieniu swoich danych bank skontaktuje się z nami i przeprowadzi przez dalszy proces (podpisanie umowy nastąpi za pomocą kuriera, więc nie musimy się nawet ruszać z domu).

A jak zdobyć tytułowy bon na kwotę 400 zł do wykorzystania w serwisie mall.pl? Bardzo prosto! Wystarczy jedynie aktywować kartę i zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej banku w ciągu miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy (data będzie widoczna na umowie). Jeśli więc umowę podpiszemy w październiku, to w listopadzie wystarczy się zalogować, a w grudniu odebrać bon w bankowości internetowej. Bank informuje bowiem, że przekaże go do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Czas na złożenie wniosku mamy do końca roku.

Kilka kwestii, które warto wiedzieć: voucher możemy wykorzystać przy okazji pojedynczych zakupów na kwotę minimum 401 zł. Wartość ta nie obejmuje ewentualnych koszt dostawy i innych, dodatkowych kosztów. Oczywiście nie ma problemu, aby w jednym zamówieniu kupić wiele towarów i opłacić je za jednym zamachem. Termin ważności vouchera mija z dniem 31.03.2017.

Haczyki?

Osoby, które do tej pory nie przeglądały naszych prześwietleń oferty Citibanku zastanawiają się gdzie jest haczyk – w końcu nie ma nic za darmo. I rzeczywiście: bank zastrzega w regulaminie, że jeśli nie spełnimy pewnych warunków, to naliczy nam karę w wysokości 200 zł (co i tak sprawi, że teoretycznie będziemy na plusie). Jakie to warunki?

klient zobowiązany jest do dokonywania przez okres 12 miesięcy od daty podpisania umowy o Kartę minimum jedną transakcję miesięcznie przy użyciu Karty.

Bank wymaga od nas przynajmniej jednej transakcji kartą na dowolną kwotę w każdym z pierwszych 12 miesięcy od daty podpisania umowy. Warunek ten jest bardzo prosty do spełnienia, w końcu wystarczy zapłacić w sklepie „za bułki” raz na miesiąc. Bank oczywiście po cichu liczy na to, że podwinie nam się noga i w pewnym miesiącu o transakcji zapomnimy – osobiście polecam więc zapisać sobie przypomnienie w kalendarzu, albo wyrobić prosty nawyk: jeśli płacę za coś taniego w sklepie, to płacę kartą Citibanku. Sam stosuje podobny „patent” np. przy okazji korzystania z konta w Banku Millennium, gdzie m.in. jedna operacja miesięcznie zwalnia mnie z opłaty za konto i kartę.

Simplicity czy World MasterCard?

Na koniec warto dodać, że w promocji Citibanku do wyboru mamy dwie karty. Pierwsza z nich to bezwarunkowo darmowa karta Simplicity. Nie ma tu żadnej opłaty miesięcznej czy rocznej – wystarczy tylko spłacać swoje zadłużenie na czas i nie będzie również żadnych odsetek.

Druga z kart to World MasterCard, za którą możemy zapłacić nawet 18 zł miesięcznie (jeśli nie wydamy 4000 zł!). Teoretycznie karta daje nam punkty za transakcje kartą wymienne na nagrody, ale musielibyśmy zbierać dość długo, aby nam się to opłacało. Osobiście uważam, że opcja z Simplicity jest dużo bardziej korzystna, bo po prostu tańsza.

PS. Pamiętajmy, że oprócz powyższej promocji ze sklepem mall.pl skorzystać możemy z równie atrakcyjnych ofert, gdzie do zgarnięcia mamy:

Kalendarz promocji

Nie przegap!

Komentarze

 • Jestem nieufny tego typu promocjom (w tych czasach nie ma nic za darmo).
  W związku z tym mam do was pytanie czy warto zakładać tą kartę kredytową dla tych 400 zł ? Nic a nic to nie kosztuje ?
  Czy trzeba w obecnej promocji sklepu mall.pl spełnić warunek wydania 2000 zł kartą tak jak jest w promocji allegro z Citi ?

  Pytający Odpowiedz
  • Polecam przeglądnać poprzednie promocje i komentarze do artykułów – czytelnicy często informują o otrzymaniu nagrody – choćby w podlinkowanym wyżej wpisie o LG K8 LTE.

   Tu np starszy wpis: http://livesmarter.pl/tablet-lenovo-lub-telefon-galaxy-tab-za-wyrobienie-karty-simplicity/

   Michał
  • „czy warto”
   — warto! To już kolejna promocja z tego cyklu, wcześniej było 400 zł w morele, empik i jeszcze gdzieś.

   „Nic a nic to nie kosztuje”
   — nic a nic, nawet jeśli zapomnisz o jednej z 12 płatności i zapłacisz 200 zł „kary”, to w sumie zarobisz.

   „Czy trzeba w obecnej promocji sklepu mall.pl spełnić warunek wydania 2000 zł”
   — nie :)

   „w tych czasach nie ma nic za darmo”
   — a to w ogóle mnie zastanawia, ja na takich promocjach i moneybackach sporo zarabiam, a to nic w porównaniu z niektórymi wyjadaczami tutaj — jak się to bankom opłaca? Podejrzewam, że jakiej części klientów złapanych na promocje udaje się wcisnąć kredyt i na nim zarobić dużo więcej, niż się dało; przy karcie kredytowej nawet kredytu wciskać nie trzeba, wystarczy czekać, aż się delikwent za bardzo zadłuży.

   Don Quijote de la Mancha
  • Swieżak:) widać po krępacjach:)

   Jarosław
 • Mechanizm jest prosty. Bank robi przygotowuje kampanię reklamową (koszty) potem ją realizuje (koszty) i pozyskuje klientów. Da się policzyć ile kosztował jeden klient. To może lepiej zapłacić klientowi, żeby sam przyszedł ? Dają więc np. telefony, skorzysta ileś osób, część odpadnie, część oleje kartę i schowa a część pozostanie klientem. Po takiej akcji robi się bilans i jak się opłaciło to się akcję powtarza.

  dario Odpowiedz
  • No rozumiem, ale chodzi mi o to „robi się bilans i jak się opłaciło” — trudno mi uwierzyć, że się opłaca! :D

   Rozumiem, że banki zarabiają na interchange, a ja nawet bez promocji lubiłem płacić kartą, ale nawet licząc zysk banku w wysokości 0,3% każdej transakcji, to te 400 zł Citi odzyskałoby dopiero gdybym wydał 133 k zł!
   Jeszcze wyraźniej widać to w promocji moneybacku w TMUB — zarabiają maks. 0,3% transakcji, a dają 5%!

   Dlatego wydaje mi się, że nie wystarczy, że „część pozostanie klientem” — zapewne spora część uczestników musi zostać głupimi klientami, którzy się zadłużą i do końca życia będą spłacać odsetki… Musi być ich na tyle dużo, by zapracować nie tylko na swoje 400 zł, ale też cwanych wyjadaczy wisienek, bezwzględnie wyciskających bankowe promocje…

   Don Quijote de la Mancha
  • Dla banku priorytetem jest pozyskać nowych klientów. Nawet niech niewielki procent zostanie z bankiem i aktywnie korzysta z konta to już jest zysk, część z nich weźmie kredyt, część kk, część da się złapać na jakieś opłaty. Wcale nie jest powiedziane, że bank musi wychodzić na plus, to jest wliczone w koszta, np zamiast reklamy. W sektorze bankowym każdy klient jest na wagę złota i dzięki dużej konkurencji muszą poprawiać swoją ofertę, aby ich do siebie jakoś zachęcić.

   specu
  • „Wcale nie jest powiedziane, że bank musi wychodzić na plus”
   — na poziomie poszczególnego klienta nie, ale ogólnie już musi, na tym właśnie akcjonariuszom zależy, a już na pewno w dłuższym terminie.

   Powiedzmy to sobie szczerze — nasze 400 zł z Citi, albo 300 zł + 600 zł/rok z TMUB nie bierze się z niczego… Korzystając z takich promocji, a jednocześnie dając bankom zarobić najwyżej na interchange (big data ma dla banków pewną wartość, ale na końcu i tak muszą ją zmonetyzować) po prostu przyłączamy się do czerpania z zysków banków… A skąd te zyski? Z lokat inwestycyjnych, z bandyckich spreadów przy kredytach frankowych, z lichwiarskiego oprocentowania i marż kredytów…

   Don Quijote de la Mancha
  • Nie ma co dyskutować, bo kto nie zna banku od środka to nie wie dokładnie jaki i w jakim stopniu bank ma zysk z takich promocji. Najważniejsze jest czerpać z tych promocji jak najwięcej i nie dać się oskubać bankom :)

   specu
  • Howgh! :)

   Don Quijote de la Mancha
 • Dochodzi jeszcze „big data”. Każdy klient to większa baza danych do analiz. Kto kupuje, co, gdzie, kiedy. Można analizować w wielu aspektach i przełożyć to na ofertę w danej populacji, tym samym zatrzymując swoich klientów. I pewnie dziesiątki innych korzyści można z tego wyciągnąć.

  dario Odpowiedz
 • Po roku można zlikwidować kartę/umowę przez internet bez kar czy trzeba stawić się w banku osobiście?

  Pytający Odpowiedz
 • Mogę potwierdzić,że dział. Brałem udział w promocji z kindlem.
  Urządzenia nie dostałem- ale za to 400 zł gotówki i jeszcze bilety do kina.
  Są wypłacalni :)

  Wojciech Odpowiedz
  • Zgadza się, pamiętam że promocje z Kindlem znalazłem przed samym jej końcem i (moim zdaniem) bank praktycznie o niej zapomniał i nie był przygotowany na nagły napływ klientów którzy mają dostać nagrodę. Zamiast więc zamówić kontener Kindlów wolał po prostu… wypłacić gotówkę :-)

   Były też sytuacje z lekkimi opóźnieniami w wysyłce to dawali powerbanka jako przeprosiny. Generalnie na Citiego nie słyszałem złego słowa oprócz tego, że czasem zdarza im się długo oddzwaniać po zostawieniu danych – jeśli nie oddzwonią do 3 dni to warto próbować jeszcze raz z formularzem na stronie promocji.

   Michał
 • A my nadal czekamy na morelowego kuriera z sierpnia. Firma na V. Dziękuję.

  qq Odpowiedz
  • Ten kurier to jest nieporozumienie, ze mną umawiał się 3 razy na konkretny termin i ani razu nie przyjechał, po czym przestał odbierać telefon. Pomogła dopiero interwencja w centrali, okazało się że w ciągu 30 minut udało mu się do mnie dotrzeć i podpisać dokumenty.

   Kacper
 • Strona promocji nie działa. Da się coś z tym zrobić?

  misiek Odpowiedz
 • Czy jeżeli żona brała udział w poprzedniej promocji z voucherem z morele.net, to czy w takiej sytuacji ja mogę wziąć udział w aktualnej promocji? Ktoś wie jak to jest?

  FredPerry Odpowiedz
 • Czy jeśli zrezygnuję z karty po otrzymaniu bonu zapłacę za każdy miesiąc 200 zł?

  Wojti Odpowiedz
 • Nie. Zapłacisz raz 200 zł więc i tak zyskujesz 200 zł :)

  Damian Odpowiedz
  • a dlaczego raz 200 ?

   Wojti
  • Bo tak mówi regulamin tej promocji: albo przez rok wykonujesz min. 1 transakcję miesięcznie, albo płacisz 200 zł.
   A czemu zyskujesz 200? Bo dostajesz 400, a 400 − 200 = 200.

   Don Quijote de la Mancha
 • Ile sie czeka na telefon z banku? minal juz prawie tydzien a nikt do mnie nie zadzwonil (promocja z allegro)

  kylo Odpowiedz
 • Don Kojote -> regulamin jest mało precyzyjny, punkt 4.1 „uczestnik który spełni warunki…” informacja o jednej płatności w miesiącu też znajduje się w warunkach promocji, domyślać się tylko można że skoro voucher ma datę ważności do 03.2017 to ten warunek nie musi zostać ‚spełniony’.
  Nie jest napisane że opłata 200 zł zostanie pobrana jednorazowo, słowa nie ma też na temat ewentualnej kary za rozwiązanie umowy.

  Wojti Odpowiedz
  • Masz rację, przyznaję się do błędu.

   A błąd wziął się stąd, że w promocji w której ja brałem udział (400 zł w Morele) regulamin był inny: „W przypadku niedokonania transakcji o których [liczba mnoga, a więc chodzi o wszystkie 12] mowa w ust 2 nagrodzony Uczestnik zapłaci Bankowi karę umowną [liczba pojedyncza, a więc jedna „kara”] w wysokości 200 zł”.

   „Słowa nie ma też na temat ewentualnej kary za rozwiązanie umowy”
   — to znaczy, że takiej kary nie ma (chyba że to też się w jakimś regulaminie zmieniło).

   Don Quijote de la Mancha
 • Powtarzam pytanie @kylo. Ile się czeka na telefon z banku?

  Pytający Odpowiedz
 • ja czekałem ponad tydzien

  Wojti Odpowiedz
  • do mnie zadzwonili tego samego dnia, możne maja już mniej zgłoszeń, czekam na kuriera.
   Nie rozumom tylko tych wszystkich komentarzy dotyczących rezygnacji- po co rezygnować jak coś jest za darmo- nigdy nie wiadomo kiedy taka karta możne się przydać. rozumiem, ze jeśli nie skorzystałem z żadnych dodatkowych usług- nigdy nie zapłacę za ta kartę?

   anonim
  • pewnie chodzi o to, że za +/- 3 lata znów będą mogli zgarnąć premię na start jako nowy klient :)

   Michał
  • I to jest trudny wybór: z jednej strony Simplicity to świetna karta (za darmo, z darmowymi powiadomieniami), z drugiej — kolejne 400 zł (albo np. smartfon) za ±3 lata to też nie byle co…

   Don Quijote de la Mancha
 • pewnie tak tylko we wszystkich promocja widzę ten sam okres karencji 2004 roku, czy to stały warunek czy citi go zmienia?
  mimo wszytko na razie jestem pod dużym ( pozytywnym) wrażeniem promocji, szybkości i Waszych wskazówek:)

  anonim Odpowiedz
 • Cashless.pl podaje, że Citi wprowadza jakieś lojalnościowe czary-mary „CitiSmile” , ale dla „najbardziej lojalnych klientów ”, a więc pewnie nie dla wyjadaczy wisienek robiących jedną transakcję miesięcznie…

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
 • Witam,
  piszecie tu na stronie, ze wymagane jest ukonczone 21 lat i dochód min. 1200. Z kolei na stronie rejestracji citibanku, do której odsyłacie, na dole jest taki zapis: „Podstawowe wymagania: wiek – minimum 25 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;”.

  Jak to w końcu jest?

  Kamilll Odpowiedz
  • ciekawe – ten zapis wyglądał jeszcze kilka dni temu inaczej. Wygląda na to, że Citi zaostrzył warunki :/

   Michał
 • Napiszcie ile obecnie czeka się na telefon z banku. Ja czekam od 16.10 i na razie cisza :(

  mostow Odpowiedz
 • A jak jest w przypadku umowy zlecenie ?? Bo do mnie dzwonili i pani odmowila karty właśnie ze względu ze umowa jest nie na rok tylko krócej

  darek Odpowiedz
  • Dziwne, bo ja w jednej z poprzednich promocji kk dostałem bez problemu, mimo że mam tylko 1-miesięczne umowy o dzieło (podpisywane co miesiąc). Może chodzi o to, że ja powiedziałem, że tę pracę mam bezterminowo, że ciągle będą tak odnawiane? Spełniłem też warunek stażu pracy (u mnie dużo więcej, niż 3 miesiące).

   Don Quijote de la Mancha
 • a czy weryfikują to jakoś prosząc o umowę czy wszystko przyjmują co im się mówi ? Może złoże jeszcze raz i powiem że bezterminowo mam

  darek Odpowiedz
  • Weryfikują, przysłali kuriera, a wcześniej mejla:

   „[…]Prosimy przygotować przed przyjazdem kuriera następujące dokumenty:

   · Kopia obu stron ważnego dowodu osobistego lub paszportu (1szt.) CZYTELNA, WIDOCZNA W CAŁOŚCI, NAJLEPIEJ POWIĘKSZONA, potwierdzona przez kuriera za zgodność z oryginałem

   · Wyciąg z rachunku bankowego (3 szt.) z wpływami wynagrodzenia z ostatnich 3 miesięcy

   · Umowy zlecenie / o dzieło / agencyjne z ostatnich trzech miesięcy (włączając aktualnie obowiązującą umowę) (3 szt.) – KOPIA

   Kurier w czasie umówionego spotkania potwierdzi przedstawione kopie za zgodność z oryginałem.[…]”

   Ten „wyciąg” to po prostu wydruk z bankowości.
   Ja nie dopełniłem fragmentu „włączając aktualnie obowiązującą umowę” — bo umowę robimy zawsze „z dołu”, ale kk dostałem :)

   Don Quijote de la Mancha
 • Czy wy też tak długo czekacie aż zadzwonią z banku? Formularz wysłałem 16.10! Zaraz miną 2 tygodnie!

  mostow Odpowiedz
  • Do mnie też nie dzwonią, chociaż juz 2 razy wyslalem formularz. BIK raczej mam ok.p

   Piotrk87
  • Do mnie dzwonili z komórkowego od 519 sie zaczynał. I to jakaś firma outsourcingowa. Gadałem z gościem z 15minut podczas rozmowy była weryfikacja w bik. Wstepnie przyznali mi karte chciał mi wcisnąć jeszcze jakieś nieoprocentowaną kase za 20zł mc ;) Dostałem potem sms i mail jak mam się zachować jak kurier przyjedzie i to tyle czekam na kontakt kuriera. 12listopada wysłałem wniosek wczoraj dzwonili chyba wcześniej też dzwonili tylko olałem wtedy ten telefon.

   Arek
  • Zastanawiam sie tylko czy wyciąg z dochodami banku też mam kurierowi dać czy tylko tą kopie dowodu bo w tym mailu z banku tylko o tej kopii wspominając nic o dochodach. Może te dochody to tylko to wglądu dla kuriera?

   Arek
 • Czyli jeżeli posiadam umowę o pracę to bede musiał przygotować kopię dowodu osobistego i wyciąg z banku z wynagrodzeniem z 3 ostatnich mcy? Nic wiecej nie musze załacząć?

  Arek Odpowiedz
 • [email protected]
  tak tyle wystarczy. przynajmniej mi wystarczyło ;-)

  mr.robot Odpowiedz
  • czy kurier ogląda moje zarobki z wyciągu i je potwierdza, czy zabiera je dla banku tylko i ich nie widzi?

   rif
 • A czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć jak działa płacenie taką kartą, w przypadku gdy nie mam konta w citibanku i nie będę chciała go założyć (zrozumiałam, że wcale nie muszę mieć konta, ale płacić raz na miesiąc już tak)? Płacę tą kartą, nalicza mi się debet, można ją spłacić przelewem z innego banku? Jak to działa?

  lovefigo Odpowiedz
 • Dostał już ktoś voucher do mall.pl ? W którym miejscu pojawi się on dokładnie ?

  Pytający Odpowiedz
 • #lovefigo konta nie musisz mieć, ale masz dostęp do CITYONLINE przez przeglądarkę bądź dodatkową aplikacje na smartfona
  W niej masz dostęp do wyciągów, historii, doładowań telefonów, zapłaty rachunków bez prowizji (prąd, woda, czesne, śmieci itd.) z odroczonym terminem płatności.
  No i dzięki cityonline (za logowanie lub brak logowania :) ) można dostać np. 30 lub 300 zł jak ja w tym tygodniu za co bardzo dziękuję CITI.

  neme Odpowiedz
 • A ja mam pytanie dotyczące tych 12 miesięcy. Który miesiąc jest liczony jako pierwszy? Ten w którym otrzymałem kartę i ją aktywowałem czy kolejny? Np.: kartę otrzymałem w listopadzie i tego miesiąca ją aktywowałem, to miesiącem w którym powinienem dokonać pierwszej płatności jest listopad? czy grudzień?

  rutrap Odpowiedz
 • Wymienię voucher na morele.pl w zamian za voucher na mall.pl.

  xoxo Odpowiedz
 • Czy rezygnując z karty mam szansę na załamanie się na kolejne promocje?

  Zbigniew Odpowiedz
 • *Załapanie

  Zbigniew Odpowiedz
 • Witam,

  Czy Vouchery można ze sobą łączyc ? Tj. jeśli zdobędę voucher dla siebie i bliskiej osoby to czy mogę zrobic zakupy np za 805 zł i wykorzystac dwa bony na raz ?

  Paweł Odpowiedz
 • jest voucher :-)
  jedna transakcja w listopadzie :-), i niespodzianka: 1 grudnia voucher na poczcie w citi_online :-)

  mr.robot Odpowiedz
 • A ja czekam 2 tygodnie na kuriera. Raz zadzwonił żeby się umówić, ale niestety na tym się skończyło. Porażka

  Arek Odpowiedz
  • nie mogę narzekać. wszystko b. profesjonalnie: od kuriera do vouchera ;-).
   może napisz do citi? przez formularz kontaktowy?

   mr.robot
 • Voucher 1 grudnia pojawił się na poczcie w Citi Online. Wszystko bardzo profesjonalnie po stronie banku. Niestety minusem jest, że ceny w mall.pl rosną w oczach. Pewnie ma na to wpływ duża rzesza osób z vocherami do mall.pl i zbliżające się święta. Sklep to wykorzystuje po prostu…

  Klient Citi Odpowiedz
 • Był u mnie kurier dzisiaj wreszcie po 20 dniach wział papiery. Tylko już po fakcie stwierdziłem ze nie mam umowy tylko wniosek o wydanie karty.. Tak ma być tzn umowa przyjdzie pocztą? Ile czekaliście od wizyty kuriera na przyjscie karty?

  Arek Odpowiedz
 • Czy ktos sie orientuje, czy karta trzeba wykonac transakcje w sklepie, czy internet tez wchodzi w gre?

  Piotr k Odpowiedz
 • a czy ktoś się orientuje czy jest możliwość podpisania umowy osobiście w jakimś oddziale? bo niestety dziewczyna ma dość mobilną czasem pracę i umówienie się z kurierem jest mocno problematyczne (ostatnio skończyło się na podpisaniu w centrum logistycznym dhlu), a do oddziału mamy zdecydowanie bliżej ;)

  sivo Odpowiedz
 • dzięki, szkoda. a da rade załatwić u konsultanta dodatkowe opcje u konsultanta w sprawie kuriera? bo za dostawę w weekendy albo wieczorem zwykle dodatkowo się płaci. czy ktoś pamięta z usług którego kuriera korzystają?

  sivo Odpowiedz
  • Viva Xpress Logistics (Polska) Sp. z o.o. (w czerwcu) — ja się z kurierem umówiłem telefonicznie na godz. 20, czy nawet 21.

   A może jak zadzwonią z banku, to uda się umówić w oddziale?

   Don Quijote de la Mancha
 • Umowe podpisalem w listopadzie, a 1. transakcja karta wykonalem w grudniu. Czy w zwiazku z tym nawet jesli teraz bede dokonywal comiesięcznych transakcji to i tak zostanie mi naliczona kara 200 zl?

  TomDom Odpowiedz
 • A co w przypadku jeśli wynagrodzenie mam gotówką – wtedy nie jestem w stanie zapewnić wyciągu z wpływem wynagrodzenia. I jeszcze jedno pytanie: Czy dzwonią potem do zatrudniającej Was firmy potwierdzić fakt zatrudnienia? Czy mówią wówczas z jakiego powodu dzwonią? Nie chce by w księgowości potem mówili, że „wydzwaniają” za mną i zabierają księgowym „cenny” czas…

  Adaś Odpowiedz
  • Bardzo często dzwonią, nie wiem, czy z Millennium też, ale jest to bardzo prawdopodobne.

   Don Quijote de la Mancha
  • wtedy zamiast wyciągu poproszą o np. PIT, paski wypłat itd. Generalnie precyzuje to załącznik do regulaminu:

   Umowa o pracę (w tym Powołanie/ Nominacja/Kontrakt menadżerski/ pielęgniarski/ lekarski/żołnierza zawodowego)
   Dokument podstawowy: 

   • Zaświadczenie o zatrudnieniu i miesięcznych zarobkach (ważne 45 dni od daty wystawienia)

   Dokumenty alternatywne:

   • Umowa o pracę/Kontrakt z podaną datą zatrudnienia oraz wynagrodzeniem
   • Pasek pracowniczy za ostatnie 3 miesiące z wyszczególnioną płacą zasadniczą
   • PIT-11/PIT-40 za rok 2015 (akceptowany przez cały rok kalendarzowy)
   • PIT-36/PIT-37 za rok 2015 (akceptowany przez cały rok kalendarzowy) z potwierdzeniem zapłaty podatku
   • Zaświadczenie ZUS RMUA za ostatnie 3 miesiące na standardowym druku
   • Wyciąg z rachunku bankowego z wpływami z tytułu wynagrodzenia (za ostatnie 3 m-ce)
   • Wyciąg z rachunku obowiązkowy gdy zatrudnienie w firmie rodzinnej lub gdy adres domowy jest taki sam jak adres do pracy

   w niektórych przypadkach dzwonią – ale nie zawsze

   Michał
 • hej, jaki jest warunek załapania się na bon dla nowych klijentów? bo dziewczyna dopiero w grudniu się zdecydowała (jakoś w połowie), ale przez święta kurier nie dotarł i dopiero na jutro wieczór się udało umówić. teoretycznie data na umowie powinna być sprzed tygodnia lub więcej, ale zanim odeślą papiery i prześlą kartę to pewnie z połowa stycznia się zrobi….

  sivo Odpowiedz
  • Miałem podobną sytuację i zdecydowałem się zrezygnować. W regulaminie jest zapis, że oferta promocyjna jest ważna do 31.12 i w tym czasie należy aktywować kartę. Wolę nie ryzykować i poczekać na inną promocję w nowym roku, a będą na pewno bo już widziałęm 400zł do Douglasa.

   Kamilll
 • Czyli wg regulaminu jeśli data podpisania umowy przypadała na grudzień, kuponu mogę spodziewać się dopiero w lutym.. ?

  Arek Odpowiedz
 • Mam pytanie. Złożyłem wniosek 29.12, kurier przyjechał dzisiaj, data na umowie 30.12 przy nazwie karty mam jeszcze w rubryce napis MALL. W regulaminie nie jest napisane, że trzeba aktywować kartę w czasie trwania Promocji. Rozumiem że jeżeli spełnię pozostałe to voucher otrzymam ? Dziękuje za odpowiedź

  Seba Odpowiedz
  • Tak, w tej promocji wystarczyło złożyć wniosek w czasie trwania promocji. Nie będzie problemów – identycznie było w poprzednich promocjach na przestrzeni ostatnich kilku lat.

   Co innego jest w obecnej promocji ze smartfonem, na co zwracałem dziś uwagę na FB: https://web.facebook.com/livesmarterpl/posts/1508973435797306

   Michał
  • A to ja tylko dodam taką ciekawostkę – jeśli otworzysz Regulamin tej oferty promocyjnej w Internecie to faktycznie nie ma słowa o tym, że kartę trzeba aktywować w czasie trwania oferty, tj. do 31.12.2016. Ale za to wydruk regulaminu dostarczany przez kuriera wraz z umową i wnioskiem ma już inne zapisy – jednym z warunków jest „w okresie obowiązywania oferty otrzymają i aktywują główną kartę kredytową […]”. Brzmi już trochę inaczej, nieprawdaż? ;))

   salad
  • O prosze, pierwsze słyszę o takich cudach. Sugeruję więc zapisać sobie regulamin ze strony internetowej – w razie czego przyda się do reklamacji (choć tak jak pisałem wielokrotnie – Citi raczej nie robi problemów)

   Michał
 • Mam pytanie z innej beczki, czy zamówienie ze sklepu mall.pl dotarły do was na czas ?
  idt ?

  Sebastian Odpowiedz
 • Złożyłem wniosek pod koniec grudnia i również mam na umowie MALL. Mam dwa pytania czy warunek 1 płatności w miesiącu aby nie płacić kary 200 zł dotyczy 1 płatności w miesiącu kalendarzowym ? drugie pytanie kiedy powinienem dostać voucher ? Do końca lutego ?

  Seba Odpowiedz
 • Jeśli ktoś nie wie to Citi rozesłał już bony :) Dziewczyna w każdym bądź razie u kuriera podpisywała umowę bodaj 30 grudnia dopiero, a dziś dopiero się zalogowałem i z dniem już 13 lutego pojawił się bon w bankowości online :)

  sivo Odpowiedz
 • Spłacanie regularnie tej karty nabija pozytywną historię kredytową ?

  Af Odpowiedz
  • tak, przy czym warto pamiętać o wyrażeniu zgody na przetwarzanie historii kredytowej po zamknięciu karty. Ale chyba konsultanci domyślnie tak zaznaczają.

   Michał
 • Witam,
  końcem grudnia złożyłem wniosek o wydanie karty (na mailu widzę, że 29.12.2016r. została nadana przesyłka) kurier z umową był bodajże 02.01.2017r. 17 Stycznia dostałem sms z informacją o wydaniu karty, karta zagubiła się gdzieś na poczcie. W związku z czym na infolinii zablokowano kartę która do mnie nie dotarła i wydano nową, którą otrzymałem i aktywowałem 20 lutego. Pytanie – kiedy mogę spodziewać się vouchera?
  Pozdrawiam

  Michał Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy