Citibank: Smartfon LG K8 LTE za wyrobienie bezpłatnej karty Simplicity

Zakończona

Ledwo co zakończyła się poprzednia edycja promocji Citibanku ze smartfonem, a już ruszyła jej kolejna edycja. Od dzisiaj znów do zgarnięcia mamy LG K8 LTE o wartości 549 zł w zamian za wyrobienie darmowej karty kredytowej Simplicity. Co istotne: okres karencji został skrócony, dlatego z oferty mogą również skorzystać dawni klienci banku!

LG K8 LTE za wyrobienie karty kredytowej Simplicity

Ta promocja jest już nieaktualna, jednak wystartowała kolejna jej edycja: do zgarnięcia LG K4 dual sim za wyrobienie bezpłatnej karty Simplicity!

Smartfon nie tylko dla nowych

Aby skorzystać z promocji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i odbierz telefon LG K8 LTE” należy być osobą, która od 1 stycznia 2015 nie posiadała żadnej głównej karty kredytowej Citibanku. Oprócz tego ważne jest, aby spełniać minimalne warunki dochodowe przedstawiane przez bank:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

Dlaczego? Bank przyznaje nam w końcu kartę kredytową, dlatego musi mieć pewność, że będziemy w stanie spłacić kartę. Więcej o tym przeczytasz we wpisie dotyczącym funkcjonowania kart kredytowych.

Jeśli spełniamy powyższe warunki, to istotne jest, aby wniosek o kartę złożyć na dedykowanej stronie promocji, najpóźniej 31.03.2017. W ciągu kilku dni po złożeniu wniosku powinien oddzwonić do nas konsultant banku i przeprowadzić przez cały. Podpisanie umowy nastąpi poprzez wizytę kuriera.

Same warunki otrzymania nagrody w postaci smartfonu LG K8 LTE są identyczne, jak ostatnio. Po pierwsze, w ciągu 30 dni kalendarzowych od daty podpisania umowy o kartę musimy zalogować się min. 1 raz do bankowości internetowej Citibank Online lub mobilnej CitiMobile. Nie powinno to sprawić problemów, bo i tak będziemy musieli w ten sposób aktywować kartę kredytową.

Po drugie, w ciągu trzech miesięcy konieczne będzie wydanie kartą kwoty min. 3 000 zł – płacąc w sklepach czy internecie. Istotne jest, że wydawanie zaczynamy od pierwszego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy. Jeśli więc umowę o kartę podpiszemy np. w styczniu, to od lutego do kwietnia będziemy musieli łącznie wydać 3 000 zł. Średnio daje to 1 000 zł miesięcznie, co dla przeciętnej polskie rodziny nie powinno raczej stanowić problemu.

To w zasadzie tyle! Wszyscy uczestnicy, którzy spełnili warunki zostaną powiadomieni przez bank o zgarnięciu nagrody w ciągu 14 dni od spełnienia warunków poprzez wiadomość w bankowości internetowej. W naszym przykładzie będzie to połowa maja. Smartfon zostanie wysłany w ciągu kolejnych kilku dni kurierem (nie zdziwcie się, jak otrzymanie niezapowiedzianą, dość sporą paczkę ;)).

Nagroda w promocji Citibanku - tablet
Smartfony można zgarniać m.in. tak ;)

Ile kosztuje karta kredytowa Citibanku?

Na koniec warto dodać, że w promocji do wyboru mamy kartę kredytową World MasterCard, PremierMiles oraz Simplicity. Dwa pierwsze plastiki są jednak całkowicie bez sensu, ze względu na wysoką opłatę miesięczną (18 zł) w zamian za możliwość zbierania mało wartościowych punktów. Karta Simplicity to przeciwieństwo: nie oferuje żadnych punktów, ale jest całkowicie darmowa – nie zapłacimy za jej wydanie, ani opłaty miesięcznej. Jeśli więc tylko będziemy spłacać kartę na czas, to nie poniesiemy żadnych dodatkowych opłat. Pamiętajmy tylko, żeby podczas rozmowy z konsultantem nie zgadzać się na dodatkowe, płatne usługi czy zakładanie konta osobistego (nie jest potrzebne).

Dlaczego Citibank rozdaje smartfony za darmo? Odpowiedź jest dość prosta: bank wie, że statystycznie rzecz biorąc części osób podwinie się noga i albo nie spłaci karty na czas, albo uruchomi płatne usługi albo… polubi bank i wróci do niego po więcej – np. kredyt hipoteczny czy pożyczkę gotówkową. Tajemnicą poliszynela jest, że banki płacą kilkaset złotych za pozyskanie nowego klienta – dlaczego więc nie miałyby mu przekazywać tych pieniędzy w formie nagrody? ;)

Kalendarz promocji

Nie przegap!

Komentarze

 • Admin, masz jakieś info które kody MMC są wyłączone z promocji przy płatnościach w internecie?

  tomko111 Odpowiedz
  • W Citim nic nie jest wyłączone – jedynie zwroty (na tę samą kartę). Można więc płacić za co się tylko chce ;)

   Michał
 • Raz, podczas poprzedniej promocji pojawiła się równoległa z LG K8, która trwała tylko kilka/naście dni, można było zarobić za polecenie 300zł, polecony ten LG i do wydania było 1000zł – ciągle wyczekuję takiej ale szacun dla Citi, że dalej to ciągnie. Ja wziąłem jeszcze Samsunga J1 i do dziś nie rozstałem się z kartą, ale zarobiłem na niej już lekko ponad 1000zł i lada dzień się skuszę na kolejne 300zł za polecenie.
  Szanowni, czy to urządzenie ma dual sim ?

  dario Odpowiedz
 • A kiedy można zrezygnować z karty? po 4 miesiącach?

  Michał Odpowiedz
  • Regulamin nie określa konieczności utrzymywania karty przez dłuższy okres, więc tak – zaraz po odebraniu nagrody kartę można zamknąć ;)

   Michał
 • I jak tu nie lubić City Banku? Jeszcze żeby okres karencji skrócili…. Oj rozmarzyłem się :)

  jojo Odpowiedz
 • To wtedy się załapię :)

  jojo Odpowiedz
 • Rozumiem, że wypłaty z bankomatów się nie liczą? Miesięcznie wydaje kartą w sklepach ok. 500zł i miałbym problem z wydaniem 1000zł miesięcznie przez 3 miesiące..

  Darek Odpowiedz
  • Niestety nawet nie tyle się nie liczą, co wypłacanie w bankomatach z karty kredytowej jest nieopłacalne – traci się okres bezodsetkowy (o którym pisałem w poradniku) + występuje kilka procent prowizji (w Citim: 6%). Obroty można natomiast podkręcić na wiele (kreatywnych) sposobów – np. zakupić coś w sklepie z możliwością zwrotu, o ile przy zwrocie damy pracownikowi inną kartę niż ta, którą płaciliśmy. Polecam np. duże markety budowlane… ;)

   Michał
  • Dzięki, za odpowiedź, o jakich marketach mówisz? Z tego co widzę z regulaminu np. Leroy M. – zwrot musi być na tą samą kartę co płaciliśmy:

   „- przy płatności kartą płatniczą, kredytową lub debetową, zwrot następuje na tę samą kartę jaką uregulowany był zakup
   produktów (zgodnie z numerem karty),w przypadku upływu terminu ważności karty zwrot gotówki; ”

   https://www.leroymerlin.pl/files/media/pdf/460/1813460/2016_regulamin_bezterminowy_zwrot.pdf

   Darek
  • Regulamin regulaminem, a życie życiem… :)
   Bardzo dobrze działa taki mechanizm w trzyliterowym sklepie na O. W innym, na C, zazwyczaj oddają gotówkę – to nawet jeszcze lepiej. Nie wspominam już o tym, że można się np. z kimś znajomym/z rodziny dogadać i zatankować mu samochód za >200 zł. Wiele osób płaci gotówką.

   Michał
  • Michał, jak mogę napisać do Ciebie na priv? Podaj mi adres e-mail.

   Darek
  • na leroya uważajcie, mają prxynajmniej w krk terminale, które przy zwrocie na inną kartę, zgodnie z regulaminem odrzuca transakcję i pani dyktuje wtedy 4 ostatnie cyfry karty, którą była wykonana płatnosć, ale sklepy na O i C tak jak pisze Admin ;)

   Dzikus
  • C oddaje gotowke przy zakupach do 200 zl. Powyzej jest zwrot na karte.

   Krutki
 • 1) Mam umowę do końca stycznia.. czy mogę wnioskować o kartę SIMPLICITY? Umowa o pracę podpisana na rok.. więc 3 miesiace pracuję..
  2) Kiedy i jakie dokumenty muszę przedstawić o zarobkach?
  3) Kiedy zadzwonią?
  Pytam bo nie miałem nigdy kk
  Proszę o szybką odpowiedź

  raul_r2 Odpowiedz
  • Myślę, że jak najbardziej można próbować – generalnie nic nie ryzykujesz, najwyżej odmówią i wrócisz za rok przy okazji innej promocji. Konsultant oddzwania najpóźniej w ciągu 3-4 dni roboczych, choć zazwyczaj dzwoni wcześniej. Co do dokumentów: w załączniku do regulaminu jest cały wykaz dokumentów potrzebnych w zależności od formy zatrudnienia. W większości przypadków jeśli podczas Citi prosi o wydruk wpływów z konta za ostatnie 3 miesiące wysłane mailowo albo dostarczone kurierowi, który przyjedzie z umową (i pakowane szczelnie do specjalnej koperty). Wszystko powie konsultant.

   Michał
 • A powiedz czy warto już teraz aplikować o kartę skoro mam umowę do konca stycznia.. czy dopiero jak dostanę przedłużenie umowy? Bo piszesz, że wrócę za rok.. Nie chciałbym czekać aż tyle.. bo planowałem właśnie wymianę telefonu to jak znalazl..!

  raul_r2 Odpowiedz
  • Jak przedłużą od lutego, to wg mnie lepiej wtedy aplikować – wszystkie banki kochają umowy na czas nieokreślony :)

   Michał
 • A jak jest z gwarancją na te telefony?

  endru098 Odpowiedz
 • Gwarancja 24 miesiace

  raul_r2 Odpowiedz
  • Na jakiej podstawie? Karta gwarancyjna pewnie jest w opakowaniu ale dowód zakupu czy coś takiego nie bę∂zie potrzebne?

   endru098
 • Powiedzcie mi jak to jest z tymi 3 miesiącami na zakupy. Jak złożę wniosek w styczniu i odbiorę kartę w tym samym miesiącu, to zakupy ze stycznia liczą się już do tej puli 3000 zł czy dopiero od lutego?

  Barsa Odpowiedz
  • Nie, istotna jest data na umowie (która wróci do ciebie po podpisaniu przez bank). Jeśli umowa zostanie podpisana w styczniu, to 3000 zł należy wydać w okresie luty – kwiecień, czyli zaczynając od miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy. Także nie jest możliwy przypadek podpisania umowy w styczniu i wydawania pieniędzy w styczniu (tzn. można, ale nie jest to liczone jako spełnienie warunków)

   Michał
 • VII. Gwarancja
  1. Nagroda objęta jest 24 miesięczną gwarancją producenta, realizowaną na podstawie protokołu wydania sprzętu z magazynu, który będzie zamieszczony razem z urządzeniem w przesyłce. Wszystkie pytania dotyczące warunków gwarancji producenta powinny być kierowane do LG Electronics Polska poprzez infolinię 801 54 54 54, bądź stronę internetową http://www.lg.com/pl/wsparcie

  raul_r2 Odpowiedz
 • To nie jest dual sim. Dali ciała… Chyba poczekam do kwietnia.

  dario Odpowiedz
 • Witajcie! Jaki jest czad spłaty zadłużenia na karcie simplicity? 56 dni jest bezodstekowych?

  Slavko Odpowiedz
 • Może doradze podobnie jak przy promocji z BP, każdy kto tankuje auto może kupić kartę podarunkowa na swojej stacji paliw, która jest ważna dwa lata :) zamrożenie gotówki tylko na kilka miesięcy bo każdy tankuje a za jednym zamachem załatwiamy sprawę wydatków ☺

  Rafał xyz Odpowiedz
  • tak, to kolejna opcja – bardzo dobra dla kierowców ;)

   Michał
  • są jeszcze karty do kaufland, tesco, jesłi ktos tam robi zakupy ;)

   Dzikus
  • i oczywiście doładowanie telefonu (lub czegoś innego) pre-paid na zapas ?

   Don Quijote de la Mancha
  • don albo 2 przelewy bankomatowe które gdzieś tam polecałeś w komentarzach – ale już za mocno na łatwiznę idziemy :D

   zenek64
  • @zenek64

   A dlaczego 2 przelewy? Tam kiedyś był limit zarówno roczny, jak i pojedynczego przelewu 2 k, coś się zmieniło? W każdym razie dzięki za przypomnienie, nie zauważyłem, że to już nowy rok i limit się wyzerował. ?

   Don Quijote de la Mancha
  • Don, w ogóle ta metoda ma prawo zadziałać? bo przeszło mi to przez głowę przy promocji z voucherem allegro

   warmaschine
  • W Citi zadziałać powinno, kiedyś tak z kk wypłaciłem 2 k i nie naliczyli żadnych odsetek ani prowizji, więc potraktowali to jako zwykłą transakcję bezgotówkową.

   Ja się zastanawiam, czy zadziała w BGŻ BNP i ING… W tym drugim pewnie tak, w pierwszym mówią o „puntach handlowo-usługowych”, więc nie wiadomo…

   Don Quijote de la Mancha
  • Don, A czy da się to gdzieś zweryfikować czy taka transakcja zostanie uznana za transakcję bezgotówkową i zatwierdzona, bo jeśli to nie przejdzie to będę żył w błogiej nieświadomości a voucher z allegro pójdzie się kochać, tak jak i smartfon w promocji z LG…

   warmaschine
  • No risk no fun…

   Don Quijote de la Mancha
  • don myślałem że citi wymaga po tyś przez 3 miesiące ale jak można zrobić limit szybciej by dostać telefon to jeszcze lepiej

   zenek64
  • Opcja z przelewem bankomatowym przechodzi, jest to transakcja bezgotówkowa tak też jest księgowana na rachunku karty kredytowej. Sprawdzone przy kuponie na allegro.

   soveri
  • @Don
   W promocji BGŻ BNP przechodzą wszystkie transakcje z tego co rozumiem. http://livesmarter.pl/groupon-260-zl-za-zalozenie-konta-praktycznego/#comment-117523

   soveri
  • OK, jednak najpierw przetestuję: w pierwszym miesiącu zrobię obrót na np. 640 zł (w razie potrzeby używając 4900 lub karty podarunkowej) + 10 zł tym przekazem i zobaczę, czy premia wyniesie pełnie 52 zł.

   Don Quijote de la Mancha
 • Inna opcja ale o bardzo ograniczonym zasięgu do Galerii Bonarka w Krakowie to Karta podarunkowa (karta przedpłacona).
  „Wystarczy udać się do automatu stojącego przy Punkcie Informacyjnym (poziom 0), na panelu użytkownika wybrać kwotę doładowania, uiścić opłatę i odebrać swoją kartę. Honorowana jest ona w każdym sklepie oraz na każdym stoisku działającym w Bonarce, a także w Cinema City.”
  Karta ważna około roku, a w galeri jest i hipermaret Auchan więc raczej nie ma problemu z wydaniem środków.

  neme Odpowiedz
  • O, dzięki, to ciekawe, bielska Sfera też ma coś takiego… Można nawet wykupić środki nie spełniając wymogu tej samej karty płatniczej, ale kosztem 40 zł…

   W Citi to znaczenia nie ma, ale tak ogólnie — jakie MCC mają takie karty?

   Don Quijote de la Mancha
  • #DQdlM a jak mam to sprawdzić jaki to kod mcc?

   neme
  • name, kup kartę podarunkową w Bonarce i zapłać kartą TMUB, po rozliczeniu transakcji w historii będzie podany kod MCC dla tego zakupu

   erde
  • Niestety chyba tylko w Alior i TMUB widać to na liście transakcji…

   W Sferze można kartę podarunkową zasilić na 30 do 4000 zł, pewnie nikt tego nie testował, może w wolnej chwili sprawdzę na takie 30 zł… To inny wątek, ale w TMUB byłby to bezpłatny i nawet „uczciwy” sposób na słabszy (wydatkowo) miesiąc.

   Don Quijote de la Mancha
  • No to nie sprawdzę, bo w tych bankach mam gołe rachunki bez kart. W każdym bądź razie ja wypełniłem warunek wydania 3k w ostatni możliwy dzień włąsnie dzięki tej karcie (kilku bo można nawet wziąść kartę 50 pln)

   neme
 • Witam, od dłuższego czasu mam chrapkę na tą promocje. Moj problem polega na tym ze nie posiadam dokumentów potrzebnych do uzyskania karty kredytowej. Płacąc za wszystko w wieloosobowej rodzinie spokojnie mógłbym znalezc 3tys w perspektywie trzech następnych miesiecy(bawię sie tez we zwroty od mBanku i konto 4% w BZ WBK) moje pytanie brzmi czy jest jakies wyjście z tej sytuacji wykluczając angażowanie w to wszystko rodziców i i ich umowy? Chciałbym oszczędzić im nerwów na ewentualnych telefonach od banku…

  Michal Odpowiedz
  • niestety raczej bez tego się nie obejdzie – Citi robi dość długi wywiad telefoniczny + dokumenty potwierdzające dochód + wizyta kuriera. Rodzic musi być świadom co podpisuje – aczkolwiek tu nie ma niczego wątpliwego (co potwierdzają komentarze czytelników od wielu lat :-)) więc sugerowałbym po prostu wytłumaczyć co i jak.

   Michał
 • Myślicie, że w kwietniu będzie nowa promocja z nowym telefonem??

  Barsa Odpowiedz
 • Citi zawsze prosi o dokumenty potwierdzające wysokość pensji?

  junoumi Odpowiedz
 • @soveri

  Dzięki za info, na pewno spróbuję. Powiedz mi jeszcze czy za przelew bankomatowy CityBank pobiera jakieś opłaty?

  warmaschine Odpowiedz
  • Nie ma opłat po stronie Citi i jeśli nic się nie zmieniło to również po stronie Euronetu jest to bezpłatne.

   soveri
  • Dzięki Soveri, potwierdzam również, że ze strony Eurobanku nie ma nadal żadnych opłat. Szkoda , że limit roczny to 2k, bo jeszcze by się taka opcja przydała do innych promocji. Ale jeśli chodzi o promocje Citibank to jest zielone światło dla tego rozwiązania.

   warmaschine
  • Czy to oznacza że sposób jest sprawdzony?

   Kerad1234
  • ja testowałem na innej karcie kredytowej i było ok – zero opłat, „zwykła” transakcja bezgotówkowa ;)

   Michał
 • Przelew nie wiem ale za przekaz bankomatowy Euronet Citi nie pobiera opłaty wykonany karta kredytową i kartą debetową.

  Eugeniusz Odpowiedz
 • Po przejerzeniu internetów , dochodzę do wniosku,że nie ma czegoś takiego jak przelew bankomatowy a jedynie przekaz bankomatowy ;). Mam rację?

  warmaschine Odpowiedz
  • Przekaz to tak jak przekaz pocztowy — że odbiorca odbiera gotówkę (od listonosza albo z bankomatu).

   Przelew bankomatowy to byłoby coś takiego, że w bankomacie wkładasz podajesz numer konta odbiorcy albo skanujesz rachunek (np. za prąd), a pieniądze lądują na koncie odbiorcy.

   W tym przypadku (darmowego robienia obrotu na karcie) chodzi nam o przekaz.

   Don Quijote de la Mancha
  • Dzięki Don za ujednolicenie. Już nieco w rozwianiu tej nieścisłości pomógł mi internet i regulamin promocji. Mimo wszystko dzięki za potwierdzenie.

   warmaschine
 • Cześć,
  może ktoś z Was miał podobną sytuację: mam umowę o pracę do końca kwietnia 2017. U obecnego pracodawcy jestem zatrudniona 4 lata. Czy istnieje realna szansa na otrzymanie tej karty i skorzystanie z promocji?

  Gosia Odpowiedz
  • Istnieje taka szansa, i to pewnie duza. U mnie wystarczylo pokazanie trzech ostatnich wplywow wynagrodzenia na konto, nie pytali (chyba) do kiedy mam umowe.

   krutki
  • @krutki
   Ale czy przypadkiem wcześniej nie spytali, czy masz umowę na czas nieokreślony?

   @Gosia
   Na pewno możesz spróbować, najwyżej stracisz chwilkę na wypełnienie wniosku, a potem drugą na rozmowę telefoniczną (mi np. kk nie dali z BPH przez umowę o dzieło, ale okazało się to dosłownie w pierwszych sekundach rozmowy).

   Don Quijote de la Mancha
  • @don
   No wlasnie dlatego dodalem „chyba” bo nie pamietam dokladnie tej rozmowy :)

   Krutki
  • Przy umowie zleceniu, odnowionej na kolejne 3 miesiące od 1 stycznia, bez problemu wniosek przeszedł.

   Kerad1234
 • U mnie ktoś wnioskował w lipcu a umowę miał roczną do lutego – dostał kartę.

  dario Odpowiedz
 • W takim razie spróbuję :) Wielkie dzięki za pomoc.

  Gosia Odpowiedz
 • Czy opłata za mieszkanie/wodę wykonana dla spółdzielni mieszkaniowej poprzez sprytnego będzie uznana jako obrót na karcie? Pytam, bo zastanawia mnie punkt IV.2.b, który mówi o przelewach będącymi zapłata rachunków za utrzymanie domu lub mieszkania.

  Grzegorz Odpowiedz
  • tam chodzi o zapłatę określaną w regulaminie Citibanku. Chodzi o to, że Citi pozwala na opłacanie rachunków z karty kredytowej za pomocą mechanizmów własnych i, jeśli dobrze pamiętam, nie ma od tego prowizji. W przypadku opłacania rachunków przy użyciu zewnętrznych aplikacji nie powinno być problemów.

   Michał
  • Witam.
   Chciałbym wrócić do tego komentarza: czy pkt. IV.2.b nie mówi, że do „promocyjnych” płatności nie zaliczają się płatności za rachunki, dokonane dla odbiorców wprowadzonych przez konsultanta?
   Pisząc „promocyjnych” mam na myśli nasze 3K wymagane do przyznania nagrody…

   Kerad1234
  • Przez Billa — zaliczają się. Przez konsultanta — nie.

   Don Quijote de la Mancha
 • Admin czy to znaczy, że można zapłacić przelewem z rachunku kk Cimliciti za czynsz i ten przelew będzie bez prowizji? Taka normalna transakcja bezgotówkowa?

  Eugeniusz Odpowiedz
  • Bez odsetek możesz regulować opłaty za:

   ✔ gaz
   ✔ prąd
   ✔ wodę
   ✔ ogrzewanie
   ✔ telefon komórkowy
   ✔ telefon stacjonarny
   ✔ mieszkanie (czynsz, fundusz remontowy)
   ✔ ochronę
   ✔ telewizję kablową lub cyfrową
   ✔ Internet
   ✔ wywóz nieczystości
   ✔ podatek od nieruchmości
   ✔ opłatę za użytkowanie wieczyste
   ✔ czesne
   ✔ opłatę z tytułu polis ubezpieczeniowych

   Transakcje będą uznane za bezodsetkowe pod warunkiem wcześniejszego zdefiniowania odbiorców opłat u Doradcy CitiPhone.

   Don Quijote de la Mancha
  • Dodam tylko, że na potrzeby zdefiniowania odbiorców opłat u Doradcy CitiPhone nie trzeba oczywiście płacić za City Phone (nie musi być aktywne)

   neme
 • A ja mam pytanie czy jesli powiedzmy dokumenty beda podpisane w styczniu to wiadomo liczy sie od luty/marzec . A jak jest z wysylka? jesli powiedzmy te 3tys pln wydam juz w lutym to kiedy nastapi wysylka? i tak musza uplynac te 3miesiace i dopiero czy to zalezy od czasu wydania 3tys zl? te 14dni na wysylke? Prosze o informacje.

  kylo Odpowiedz
 • Dzień dobry, jestem tu nowy…
  podpowiedzcie proszę czy moja żona posiadająca jedynie kartę dodatkową w citi / moja karta jest karta główną / może wystartować w tej promocji. Akurat „straciła” :)) telefon..

  coin Odpowiedz
  • W regulaminie, mamy:

   Uczestnikiem Oferty („Uczestnik”) może być wyłącznie pełnoletnia osoba fizyczna, która w trakcie trwania Oferty łącznie spełniła poniższe warunki:
   a) od 1 stycznia 2015 roku nie posiadała żadnej głównej Karty Kredytowej Citibank, […]

   Czyli tak, może wziąć udział, jeśli ma tylko kartę dodatkową ;)

   Michał
 • Witam,

  dzwonili już do was w sprawie tej karty? wypełniłem wniosek w sobotę, niby mają 2 dni robocze, ale jeszcze żadnego info..

  Pozdrawiam

  Darek Odpowiedz
  • jak nie zadzwonią do końca tygodnia to składaj wniosek jeszcze raz. Niestety czasem są takie problemy. Zazwyczaj dzwonią w ciągu około 3-4 dni roboczych.

   Michał
 • Czy spłatę zadłużenia mojej karty kredytowej może spłacać inna osoba? tzn czy mogę podać nr rachunku karty a spłacać zadłużenie będzie kto inny?
  czy taki sposób jest dopuszczalny?
  pozdrawiam

  holek Odpowiedz
  • Tak, nadawca, a nawet tytuł nie mają znaczenia (choć w tytule lepiej wpisać coś sensownego), liczy się kwota, termin i rachunek docelowy.

   Don Quijote de la Mancha
 • pytanie, ile czasu od rozmowy z konsultantem czekaliscie na maila ze spisem potrzebnych dokumentow dla kuriera i samego kuriera?

  irek Odpowiedz
 • Wniosek 4.01, kontakt 5.01, mail 10.01, kurier dziś.

  Kerad1234 Odpowiedz
 • wniosek zlozylem wczoraj, telefon z banku po ok 20 minutach,rozmawialem dlugo ( czytalem wczesniej regulaminy itp ale dopytac nigdy nie zaszkodzi)jedna sprawa mi umknęła – karta przyjdzie kurierem kurier za 30zl?, podlaczam sie rowniez do kolegi pare komentarzy wyzej – czy wydajac te 3 tys wczesniej nadal trzeba czekac 3 miesiace na informacje z banku ze otrzymam telefon?

  daniel12345 Odpowiedz
  • nie, to jest opcja ekspresowa za 30 zł. Zwykła wysyłka jest darmowa ;)

   jeśli wydasz 3 000 zł wcześniej, to informacja o telefonie będzie wcześniej. Regulamin mówi o miesiącu po miesiącu spełnienia warunków. Więc jak je wcześniej spełnisz, to powinni wcześniej poinformować ;)

   Michał
 • Czy umowa jest dostarczana listem poleconym? Czy karta również jest dostarczana listem poleconym? Jeśli podpisałem umowę w grudniu, a bank podpisze ją w styczniu, to mam rozumieć, że dopiero w lutym mam wykonywać płatności na 3000 zł, tak?

  Krzysiek123456 Odpowiedz
  • tak, istotna jest data na umowie, która przyjdzie pocztą (o ile mnie pamięć nie myli)

   Michał
 • Witam, mam pytanie.
  Zona obecnie pracuje jako dentysta-stazysta na umowie o pracę na czas określony od 1 marca 2016 do 28 lutego 2017. Kwota brutto na umowie to 2007 zł. Potem przechodzi na własną działalność gospodarcza ale dalej będzie pracować w tym samym miejscu świadczac swoje usługi dla kliniki stomatologicznej.
  Jak myślicie, jest szansa na uzyskanie pozytywnej oceny zdolności kredytowej?

  viscaelbarca Odpowiedz
 • jak sprawdzic do kiedy sie mialo z nimi umowe ?

  lukaszzzz Odpowiedz
 • Ja zadzwoniłem na infolinię i tam po numerze PESEL otrzymałem taką informację. Niestety zamknięcia karty dokonałem w połowie grudnia 2015 więc realnie została zamknięta w połowie stycznia 2015 i na promocję się nie załapałem…

  piotrekcrash Odpowiedz
 • czy ktoś może potwierdzić, że za wykonanie płatności 3000 zł już w miesiącu wydania karty dostał nagrodę? czy obowiązkowo trzeba czekać do pierwszego miesiąca następującego po wydaniu karty?

  ciekawy Odpowiedz
  • Regulamin jasno mowi ze trzeba poczekac do pelnego miesiaca kalendarzowego. Po co ryzykowac skoro reklamacje na pewno odrzucą w takim przypadku?

   Krutki
  • A nie można spróbować? Kto mówi o tym, że nie mogę w tym miesiącu wydać 3000 zł i w miesiącu po wydania karty? Kto mówi, że chcę składać reklamacje? Po prostu pytam, jaka jest praktyka banku w tym aspekcie :)

   ciekawy
 • Jeśli reklama z promocją nadal jest na stronie banku, to nie muszę się obawiać, że założę konto i nie dostanę telefonu? Skąd wiadomo kiedy skończy się limit?

  selected23 Odpowiedz
  • w tej promocji nie ma limitów. Trzeba po prostu zdążyć w regulaminowym czasie. A że trzecia edycja promocji właśnie się rozpoczęła, to z tym problemów raczej nie będzie ;)

   Michał
 • ADMIN a co oznacza w regulaminowym czasie? Do kiedy trwa promocja (czasowo) bo czekam dopiero na podpisanie umowy w pracy (obecną mam do końca stycznia) więc nie składam wniosku.. Dopiero jak będę miał w ręce nową umowę chcę zawnioskować czyli pewnie początkiem lutego.. Może się tak stać, że wtedy będzie już po ptakach i po promocji? Jaki jest czas? Czy idą na limit np 100 tys. ;) wniosków??

  raul_r2 Odpowiedz
  • Raul_r2 przeczytaj chociaż raz artykuł pod którym piszesz komentarz. Przecież jest to tam wyraźnie napisane!

   Skylla
  • akurat ostatnio zwróciłem bankowi uwagę na to, żeby ustalali datę promocji jako datę złożenia wniosku, a nie podpisania umowy (no bo klient nie ma wpływu na to, jak długo bank będzie procesował wniosek, kiedy przyjedzie kurier itd). Więc na szczęście w tej promocji decyduje data złożenia wniosku – do 31.03.2017. Także luzik :)

   PS. Nie ma limitu wniosków. Jakby bank otrzymał 100 000 wniosków to wszyscy pracownicy skakaliby ze szczęścia. No, może poza konsultantami w call center ;)

   Michał
 • Sorry widzę do 31.03.2017 trzeba złożyć wniosek więc looozik? Chyba że wcześniej zamkną promo?

  raul_r2 Odpowiedz
 • Czy ten dochód netto 1200 to dochód na głowę (ja + 2 dzieci)? czy tylko mój?

  Loki53 Odpowiedz
 • Case: student studiów dziennych pracuje na umowę zlecenie już drugi rok u tego samego pracodawcy i dostaje na konto 910zł, a od starych na to samo konto wpływa co miesiąc 2000zł to jako dochód wezmą tylko to co od pracodawcy? Czy może starzy też się liczą? Tytuł przelewu to” To nie jest wynagrodzenie” Jest szansa na KK?

  Agent Odpowiedz
  • spróbuj, ale raczej nie ma szansy, wymagane są dokumenty potwierdzające wpływy od pracodawcy (zleceniodawcy).

   Krzysiek123456
 • No powoli zaczynam się martwić, pierwszy wniosek złożyłem bodajże we poniedziałek, nie dzwonili więc następy poszedł w czwartek/piątek i dalej cisza….. zadzwonić na infolinie?

  ps. Dziwne, że nawet mail potwierdzający złożenie wniosku nie przyszedł. Powinien?

  Barsa Odpowiedz
  • Ja składałem w sobotę i nic :(

   lms
  • Uff, dziś wreszcie zadzwonili. Ciekawe tylko, czy dlatego, że parę minut wcześniej sam do nich zadzwoniłem z pytaniem, co tak długo, czy był to tylko zbieg okoliczności?

   lms
 • A moja karta już została wydana… Ciekawe jak szybka upora się Poczta Polska. Od lutego można spełniać warunki. Pozdrawiam.

  diego Odpowiedz
 • złożyłem wniosek 9.01. i drugi wniosek 11.01. i tego samego dnia zadzwonili…

  diego Odpowiedz
 • Czy do tej promocji do wyboru jest karta czy tylko jedna jest darmowa Simplicity?

  Seemann Odpowiedz
 • Wita!
  Moje pytania:
  Na ile dają kk?
  Czy opłacać rk za czynsz,prąd,wodę można tylko przez sprytnego bila?
  W regulaminie widzę że bezpośrednio z karty nie można zrobić przelewu.
  Dobrze rozumiem?
  Płatności kk tych rk liczą się do wydanych 1000 zł?

  Krystyna Odpowiedz
 • ile sie czeka na karte po podpisaniu dokumentow u kuriera?

  irek Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy