Pakiet promocji Pekao: 50 zł za założenie konta dziecku, 2% na koncie oszczędnościowym, do 400 zł dla rodzica i do 1200 zł dla firm

Trwa do 30.06.2021

Ruszyła III edycja promocji „Pierwsze kieszonkowe”, w ramach której dzieci w wieku 6-12 lat mogą zgarnąć 50 zł premii na start oraz otworzyć konto oszczędnościowe z rewelacyjnym oprocentowaniem 2% w skali roku. Co najważniejsze: rodzice również mogą na tym skorzystać, bo stając się klientami Pekao S.A. mają do zdobycia 400 zł na start. A jeśli prowadzą (lub dopiero otwierają) działalność gospodarczą – to kolejne 1200 zł premii.

50 zł od Pekao dla dzieci za PeoPay Kids

Pierwsze kieszonkowe z PeoPay Kids

Aby nasze dziecko mogło skorzystać z promocji powinniśmy być posiadaczem dowolnego konta osobistego Pekao. Oprócz tego nasze dziecko (w wieku 6-12 lat) powinno być nowym klientem Pekao, tzn. nie posiadać konta osobistego w tym banku między 1.01.2019 a 31.03.2021 oraz nie korzystać z poprzednich edycji oferty ani promocji „Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom”.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zawrzemy umowę o Pakiet PaoPay Kids, czyli Konto Przekorzystne dla Młodych, rachunek oszczędnościowy Mój Skarb oraz aplikację mobilną PeoPay Kids. Wymagane będzie również zaakceptowanie regulaminu oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celu niezbędnym do uczestnictwa w promocji.

Czas na spełnienie powyższych warunków mamy do końca czerwca. Oprócz tego nasze dziecko powinno się zalogować do aplikacji mobilnej PeoPay Kids do 10. dnia kolejnego miesiąca kalendarzowego.

I… to tyle! Nagroda w postaci uznania rachunku naszego dziecka „kieszonkowym” w wysokości 50 zł nastąpi w terminie do 24. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków Co istotne: nasze dziecko może brać udział w promocji tylko raz. Ale my, jako rodzic – więcej razy – o ile mamy kilkoro dzieci :)

Ile kosztuje Konto Przekorzystne dla Młodych?

Konto Przekorzystne (zarówno „zwykłe”, jak i „dla młodych”) jest darmowe dla klientów, którzy nie ukończyli 26 lat. Oznacza to, że możemy spokojnie założyć taki rachunek dziecku i nie przejmować się opłatami – oprócz 20 groszy za wysłanie kodu SMS do zaakceptowania zleceń w Pekao24.

Jeśli zechcemy wyrobić kartę płatniczą dziecku, to tu będą obowiązywać podobne zasady – do ukończenia 26 roku życia opłat nie będzie.

2% na rachunku oszczędnościowym Mój Skarb

W promocji wymagane jest również założenie rachunku oszczędnościowego Mój Skarb. To konto, które możemy uruchomić naszemu dziecku już od dnia narodzin, aż do 18. roku życia.

Jego oprocentowanie wyniesie 2% dla kwoty do 3000 zł przez okres pierwszych 92 dni od dnia zawarcia umowy. Później spadnie do oprocentowania standardowego (obecnie 0,06%).

400 zł w pakiecie dla rodzica

No dobrze – co jeśli chcemy założyć konto naszemu dziecku, ale sami nie mamy jeszcze konta w Pekao? Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zawnioskować o taki rachunek i zgarnąć nawet 400 zł premii :)

Wystarczy, że nie mieliśmy konta w Pekao od 1.01.2019 do 31.03.2021 oraz złożymy wniosek o Konto Przekorzystne wraz z kartą oraz aplikacją PeoPay. Umowę powinniśmy podpisać biometrycznie – chyba, że wystąpią jakieś problemy techniczne – wtedy możemy ją sfinalizować w oddziale.

Co dalej? Wystarczy, że w trzech kolejnych miesiącach następujących po miesiącu założenia konta wykonamy po 4 płatności kartą oraz zapewnimy wpływy na konto na min. 500 zł. Bank przyzna nam za to premię na start, czyli 100 zł.

Kolejne 200 zł zgarniemy za wyrobienie karty kredytowej, a następnie wykonanie nią po 4 transakcje w danym miesiącu kalendarzowym (następującym po miesiącu zawarcia umowy).

Więcej o tej promocji pisałem w swoim kwietniowym prześwietleniu – zachęcam do zapoznania się. Warunki są, jak widać, baaardzo proste do spełnienia.

Kolejne 100 zł możemy zgarnąć za polecenie komuś oferty w programie poleceń albo (co łatwiejsze) rejestrację karty w programie Bezcenne Chwile.

Nawet 1200 zł dla firm

Na koniec przypomnę, że nowi klienci firmowi Pekao mogą również zgarnąć premię na start. A skoro zakładamy konto osobiste dziecku i sobie, to może warto skorzystać i z tej oferty?

Tu do zgarnięcia mamy premie za wykonanie 8 różnych zadań. Zależnie od spełnionych warunków możemy zgarnąć od 50 do 400 zł (za wykonane zadanie). Szczegółowo pisałem o nich w prześwietleniu sprzed miesiąca – dlatego tam odsyłam.

Nie przegap!

Komentarze

  • teraz konto na bacię nie wystarczy, trzeba też na dziecko zakładać :P

    Kacper Odpowiedz
  • Skomentuj

    Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

    Ostatnie wpisy