Kumulacja promocji w ING: 140 zł na start, 100 zł za regularne inwestowanie i 2,5% do 200 tys. zł na koncie oszczędnościowym

W ostatnim czasie ING Bank Śląski coraz mocniej premiuje zarówno nowych, jak i swoich obecnych klientów. W ciągu ostatnich kilku miesięcy posiadacze Konta z Lwem mogli skorzystać z co najmniej kilku dobrych ofert z premią, w tym trwającej obecnie promocji z bonusem 140 zł na start. Osoby oszczędzające również powinny być zadowolone – otwierając Otwarte Konto Oszczędnościowe mogą zgarnąć oprocentowanie 2,5% do 100 000 zł, a zakładając dodatkowy rachunek w wersji Bonus zyskają możliwość ulokowania kolejnej setki. Jak więc połączyć wszystkie promocje i zgarnąć wszystkie bonusy? Sprawdźmy :)

140 zł premii za założenie konta z Lwem w ING

140 zł na start

Pierwsza z promocji to oferta „na start”. Aby z niej skorzystać trzeba być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego Konta z Lwem od 1.08.2016. Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że do 30.04.2018 złożymy wniosek internetowy o konto wraz z kartą (wyrażając przy tym zgody marketingowe), a następnie wykonamy 8 transakcji kartą lub BLIKiem do 30.06 (jeśli mamy 18-25 lat) lub na minimum 1000 zł do 31.08 (jeśli mamy powyżej 26 lat). I to w zasadzie tyle – premię podstawową, czyli 100 zł, mamy już w kieszeni :)

Bank przygotował jednak możliwość łatwego zwiększenia premii o 20 lub 40 zł. Aby więc zyskać dodatkowe 20 zł należy wykonać minimum 3 płatności BLIKiem w internecie. Kolejne 20 zł zgarniemy za wpływ wynagrodzenia lub stypendium (przy czym dla osób powyżej 26 roku życia musi to być min. 1000 zł). Czas na spełnienie tych warunków jest identyczny, jak dla premii podstawowej.

Szczegółowy opis promocji znajduje się w moim lutowym prześwietleniu – zachęcam do zapoznania się z nim. Tak, aby bez problemu zgarnąć jak największą premię :)

100 zł za regularne inwestowanie

100 zł za regularne inwestowanie w ING Banku Śląskim
Druga, bardzo prosta promocja, przeznaczone jest dla obecnych posiadaczy Konta z Lwem (lub tych, którzy założą takie konto do 15.04.2018). Aby z niej skorzystać wystarczy zapisać się do promocji w systemie Moje ING właśnie do połowy kwietnia, a następnie złożyć Dyspozycję Regularnego Inwestowania w ramach której bank będzie pobierał od nas min. 150 zł miesięczne i inwestował je w wybrany przez nas fundusz inwestycyjny.

Oczywiście w tej promocji nie chodzi o jakiś ponadprzeciętny wynik funduszu (dlatego zdecydowanie zalecam opcje bezpieczne) tylko o fakt, że po 3 miesiącach regularnego inwestowania otrzymamy 100 zł premii. Dzięki temu powinniśmy zyskać 100 zł inwestując jedynie 450 zł.

Szczegóły promocji w moim prześwietleniu. Zachęcam do zapoznania się i sprawnego działania – przy złożeniu wniosku o konto z początkiem tygodnia jest szansa, że uda nam się załapać na obecną edycję promocji. A jeśli nie, to nie zdziwię się, jeśli kolejna ruszy niedługo :)

2,5% na Otwartym Koncie Oszczędnościowym

Zakładając konto w ING Banku Śląskim warto również wiedzieć o stałej ofercie oszczędnościowej, w ramach której zyskamy promocyjne oprocentowanie przez 4 miesiące od otwarcia konta oszczędnościowego. W obecnej edycji, trwającej do 18.04.2018, zyskać możemy 2,5% dla kwoty nawet 100 000 zł.

Jakie wymagania dodatkowe ma oferta „Bonus na start”? W zasadzie… żadne. Trzeba po prostu założyć swój pierwszy rachunek oszczędnościowy OKO lub posiadać taki, ale nieaktywny (od 1.03.2017). Co to oznacza? Zgodne z regulaminem rachunek nieaktywny to taki, na który nie dokonano żadnej wpłaty lub wypłaty od marca zeszłego roku, a saldo nie jest większe, niż 10 zł.

Jeśli spełnimy powyższe warunki, to zamiast standardowych 0,7% zyskamy 2,5% w skali roku przez pierwsze 4 miesiące.

Dodatkowe 2,5% na OKO Bonus

To jednak nie koniec. Jeśli limit 100 000 zł to dla nas za mało (lub promocyjne oprocentowanie już się skończyło), to jako posiadacze „zwykłego” konta OKO możemy założyć dodatkowy rachunek OKO Bonus. Jego zasady są bardzo proste i jednocześnie podobne do „zwykłej” promocji OKO: lokując na rachunku nowe środki (czyli nadwyżkę nad saldo z dnia 26.02.2018) możemy uzyskać 2,5% przez pierwsze 4 miesiące od dnia otwarcia konta.

Obecna oferta Otwartego Konta Oszczędnościowego Bonus trwa do 18.04.2018. Nie zdziwię się jednak, jeśli po tej dacie oferta znów wróci, zmieniając przy tym datę wyznaczania nowych środków na połowę kwietnia.

Inne promocje

Na koniec dodam, że w ostatnim czasie zakończyło się kilka innych promocji ING, które dostępne były dla obecnych klientów. Osoby, które konto posiadały, zyskały całkiem zauważalne premie :)

Trwają również inne oferty, jednak tam potrzebne jest zaproszenie od banku. Przykładowo 120 zł zyskać mogą klienci, którzy zapewnią wpływ pensji, a jeszcze niedawno łatwe 30 zł można było zgarnąć za używanie BLIKa. A to tylko kilka ofert, które podesłali mi czytelnicy bloga!

Miejmy nadzieję, że w przyszłości podobnych ofert będzie również sporo :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Ile trwa założenie konta? czy faktycznie składając wniosek dzisiaj, czyli formalnie już we wtorek jestem w stanie zawnioskować o dyspozycję inwestycyjną?

  Michał Odpowiedz
 • Osoby powyżej 26 lat by dostać 100zł muszą wydać 1000zł w ośmiu transakcjach kartą lub blikiem czy nie ma wymogu ilości transakcji?

  Paweł Odpowiedz
  • Do 26 nie na wymogu 1000 zł ;) wszystko dokładnie rozbite w prześwietleniu

   Michał
  • Szkoda, ze tak dokładnie nie było rozbite przy opisie ze zmianą od 1 marca toip w Citi Handlowym.

   Wojak
  • @Admin: ” a następnie wykonamy 8 transakcji kartą lub BLIKiem do 30.06 (jeśli mamy 18-25 lat) lub na minimum 1000 zł do 31.08 (jeśli mamy powyżej 26 lat)” – z logicznego punktu widzenia można to interpretować na wiele sposobów… może lepiej wypisać to w punktach, żeby nie było niejednoznaczności.

   Dario
 • 100 zł za regularne inwestowanie – jeżeli mam już zakupione fundusze ale w ramach IKE, to mogę s taj promocji skorzystać?

  tomeck Odpowiedz
 • Chcę założyć kolejne OKO Bonus, poprzednie zamknęło się automatycznie na początku kwietnia, a jego historia zniknęła razem z nim. Jak można sprawdzić saldo z 26.2.2018? Jeśli miałam wtedy 0 zł, to otworze nowe OKO Bonus. Wiem, że mogę się dowiedzieć, jakie mam saldo początkowe po otwarciu nowego OKO Bonus. I drugie pytanie, czy łatwo jest zamknąć OKO bonus przed upływem 4 mies.?

  dem Odpowiedz
 • W sumie to biore udzial az w 5 promocjach, ktorych warunki sie zazebiaja, przez co jest jeszcze latwiej. Pisalem w glownym temacie o szczegolach. Bo jeszcze po miesiacu dostalem zaproszenie na promo z pensja.

  keton Odpowiedz
 • @Admin: pod regulaminem na start podpięty jest Regulamin promocji
  „Do 140 zł za otwarcie konta dla klientów w wieku 18-25 lat”, w którym są zupełnie inne daty niż TU opisane.

  Dario Odpowiedz
 • …ponadto punkt 15. i 16. jest identyczny, mimo, że mówi o innych kwotach

  Dario Odpowiedz
 • Jak otwiera się konto w ING. Można przelewem? Czy trzeba kurier/Oddział?

  RAREK_WYJADACZ Odpowiedz
  • Jeśli mnie pamięć nie myli to kurier, przy czym data złożenia wniosku = data uruchomienia konta

   Michał
 • Czy przelew na 1000 zł o nazwie wynagrodzenie załatwi sprawę,aby dostać dodatkowe 20 zł?

  Dario Odpowiedz
 • Hmm, na OKO pokazuje mi 0,7% pomimo, że nie używałem go kilka lat. Czy to zmieni się na 2,5% automatycznie po przelaniu środków?

  Mateusz Odpowiedz
 • „Wypłata premii nastąpi na Otwarte Konto Oszczędnościowe w PLN lub na rachunek
  oszczędnościowo – rozliczeniowy Uczestnika prowadzony w Banku, w nieprzekraczalnym
  terminie do dnia 16.07.2018 r”

  Rozumiem, że jeszcze nikt nie otrzymał premii z tytułu promocji regularnego inwestowania??

  Clio Odpowiedz
 • Pewnie nie, ale słowo NIEPRZEKRACZALNE napawa optymizmem.

  cykor Odpowiedz
 • Czy ktoś jeszcze nie otrzymał premii w ramach „Regularnego inwestowania”? Byłem nowym klientem, jednostki kupione 13.04, 14.05, 13.06 oraz 13.07. Po złożeniu reklamacji odpowiedź banku: „Zbyt mało razy nabył Pan jednostki uczestnictwa w okresie promocji. Łącznie powinny być min 4 wpłaty na min 150 zł: pierwsza podczas otwierania rejestru oraz 3 kolejne w ramach Dyspozycji Regularnego Inwestowania.”
  Jakieś sugestie?

  Andolini Odpowiedz
 • Ta dyspozycja 13.07 byla na pewno 13? Moze ona nie spelnila warunkow? Kiedy dokladnie fundusz dostal kase i odeslal saldo?

  keton Odpowiedz
 • 13.07 nie był zaliczany do promocji. W regulaminie jest „W okresie od 19.02.2018 r. do 29.06.2018 r. co najmniej trzy razy nabędą jednostki uczestnictwa w ramach Dyspozycji Regularnego Inwestowania”

  Andolini Odpowiedz
  • Powinny byc 4 wplaty, 1 przy wpisaniu sie do promocji, a pozniej 3 automatyczne.

   keton
  • Zatem zmylił mnie zapis Michała „Dzięki temu powinniśmy zyskać 100 zł inwestując jedynie 450 zł”

   Andolini
 • Chyba jest nowa edycja tej promocji z inwestowaniem za 100 zł…

  Kate Odpowiedz
 • Dostał ktoś premię?

  Ja Odpowiedz
 • Gdzie znajdę regulamin promocji dla osób powyżej 26 lat? W tekście mowa jest np. o wydaniu 1000 zł do 31.08 natomiast w linku do „lutowego prześwietlenia” widnieje regulamin promocji z innymi datami. Do kiedy bank powinien wypłacić promocję z tej promocji, w której trzeba było wydać 1000 zł do 31.08.2018?

  Joanna Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy