2,7% do 400 000 zł BEZ zakładania konta w Getin Banku

Zakończona

Getin Bank ruszył z XX edycją Lokaty na nowe środki. Tym razem możemy zgarnąć nawet 2,7% w skali roku dla kwoty nawet 400 tys. zł. Co istotne: nie jest wymagane zakładanie konta osobistego :)

2,7% na Lokacie na nowe środki w Getin Banku
Aby skorzystać z Lokaty na nowe środki należy zalogować się do bankowości Getin Banku lub (jeśli nie mamy jeszcze dostępu) złożyć wniosek internetowy o lokatę. Istotne, aby lokatę założyć z nowych środków – czyli nadwyżki nad saldo w banku z dnia 18.03.2020. Jeśli nie mieliśmy wtedy produktów w Getin Banku (lub na koncie mieliśmy minimalne środki) to jesteśmy w najlepszej sytuacji :)

W promocji dostępne są cztery lokaty, ale tak naprawdę opłaca się skorzystać z jednej / dwóch. Na lokacie 2-miesięcznej zgarniemy bowiem 2,7% w skali roku, natomiast na 3-miesięcznej – 2,3%. Lokata 6- i 12-miesięczna daje już tylko 1,4% w skali roku, więc niespecjalnie bym się nimi przejmował.

Kwota minimalna lokaty to 500 zł, a maksymalna – aż 400 000 zł. Lokaty możemy założyć maksymalnie 3 w trakcie trwania danej edycji promocji. Czas na wnioskowanie o lokatę mamy do 9.04.2020, a wniosek jest ważny 7 dni.

Mnóstwo korzyści w Getin Banku

Na koniec przypomnę, że oprócz Lokaty na nowe środki w Getinie dostępnych jest mnóstwo innych ciekawych opcji. 2,7% do 10 000 zł zgarniemy na przykład na Lokacie Mobilnej czy Elastycznym Koncie Oszczędnościowym. Natomiast za założenie konta osobistego możemy obecnie zgarnąć 100 zł premii + 50 zł w ramach programu poleceń. O 3,5% na koncie oszczędnościowym przez rok nawet nie wspominam! :)

Nie przegap!

Komentarze

 • zbyt późno, zbyt mało.. chyba jednak trend się odwraca i banki zaczną walczyć o kapitał jak im kredytobiorcy nie będą go oddawać. Który bank da więcej?

  m Odpowiedz
 • 2.7% na 2m … to juz nawet nie jest smieszne.

  keton Odpowiedz
  • @keton, skoro 2,7% Cię nie śmiesz\y to może rozbawi Cię oferta specjalnie dla ciebie – UWAGA – 0,7% na 170 dni od Aliora, dawno się już tak nie uśmiałem…

   Lokata
  • No ale tu masz przynajmniej 170 dni :)

   keton
 • Wczoraj założyłam w Getinie lokatę „Specjalny procent” na 3M i 2,7% – bez sprawdzania nowych środków (bo były to stare środki).
  BTW trzeba czyścić konta w Getinie, jeśli ktoś korzysta z KO.

  Be@ Odpowiedz
  • A kiedy będzie teraz sprawdzanie środków do nowej edycji?

   Kate
  • Ba ! Tego nikt nie wie. Ale 5. edycja promocyjnego oprocentowania EKO kończy się 5 kwietnia. Zwykle (ale zbieram dane od niedawna) następna edycja była od następnego dnia, a dzień badania salda wcześniej o 4-7 dni.

   Ergo, w poniedziałek 6 kwietnia powinno się wyjaśnić… czy i na jaki %.

   Be@
  • Ta lokata wyświetla sie przy wykonaniu przelewu do innego banku ?

   Zakładałas ta lokate na Specjalny Procent ze starych srodkow ktore mialas juz w Getinie ulokowane ?

   Wojak
  • Tak. Ale to było parę dni temu.

   Be@
  • Chodziło mi bardziej o to czy całośc lokaty procent miałaś oprocentowane na 2,7%, czy tylko cześc, bo sprawdzany był stan nowych środków na dany dzień ale jak piszesz, ze NIE jest to do 9 kwietnia jest czas zeby pomyslec nad załozeniem ze starych juz ulokowanych w Getin.

   Wiem jedno, ze przy Lokacie na Nowe Srodki jest sprawdzany stan na dany dzien a nie tylko na 18 marca jak pisze regulamin, wszystkie przelewy maja wpływ i są liczone do badania stanu zangazowania.

   Wojak
  • @Wojak – nie rozumiem o co pytasz. W tym artykule powyżej ↑ jest mowa o lokacie na „Nowe Środki” i na 2M. Ja zaś założyłam (dzień wcześniej) Lokatę „Na specjalny procent” – w tym samym banku i na taki sam procent, ale na 3M. Była to normalna lokata. Nie sprawdzano przy niej stanu konta. Ofertę dostałam przy próbie przelewu środków do Millennium. Tak, cała lokata ma 2,7% i jest to oprocentowanie stałe przez 3M.

   Be@
  • Nadal dostępna… I teraz pytanie co zrobić: otworzyć ją tylko zamiast Mobilnej do utrzymania salda starych środków czy może lepiej Mobilną, bo nie wiadomo, czy i Mobilna nie zostanie zaraz obniżona, a tę zostawić na inną okazję. A może jeszcze inaczej – na Specjalny procent wrzucić kasę z KO na 2,7%/3M, bo KO pewnie też obniżą niedługo… Ale też nie wiadomo ile ten Specjalny procent pobędzie.

   pws
  • https://secure.getinbank.pl/docs/getinbank/karta_produktu_lokata_specjalny_procent.pdf

   Dodatkowe pytania: czy jak raz nie skorzystam, to oferta zniknie? Czy jak już jedną założę, to kolejnej już nie będzie? Ciekawe czy ktoś to sprawdzał i coś wie…

   pws
  • @Be No i fajnie, ze załozylas.

   Ja tak cicho pytałem czy do tej lokaty na stały procent jest badany stan nowych srodkow ale juz potwierdziłas, ze NIE wiec jest oky.

   Wojak
  • @pws – mogę opowiedzieć tylko swój przypadek, nie wiem czy wszyscy tak będą mieli tak samo. Ja założyłam dwie lokaty – jedna po drugiej (po czym tę pierwszą zerwałam). Więc oferta nie była jednorazowa. Robiłam też 3-ci przelew i znowu dostałam ofertę założenia lokaty. Reasumując: z oferty można skorzystać kilkukrotnie.
   Skorzystałam z lokaty, bo wydaje mi się, że % EKO zmniejszą, jak zmniejszyli % KO w Millennium. Myślę, że ta na „Specjalny %” jest lepsza niż mobilna, bo możesz ją założyć na dowolną kwotę (nie masz ograniczenia 10k, np. może być i 12,5k), poza tym mobilna jest w ofercie przez cały rok. A ta „Specjalna” pojawia się pewnie tylko czasami.
   Natomiast każda lokata to zamrożenie kasy – oprócz tego trzeba mieć środki na życie, które nie wiadomo co przyniesie. Ja już mam obniżoną pensję, a w perspektywie utratę pracy (i pewnie rok bez dochodu, zanim branża ruszy się i coś będzie na rynku pracy). Nie będę mieć więc nowych dopływów, więc ilość środków na KO muszą pokryć wydatki bieżące dopóki nie skończą się lokaty.

   Be@
  • @Be@, dzięki za info, fajnie, że można wielokrotnie korzystać, oby jak najdłużej… U mnie wszystko będzie zależało od terminów nowej edycji EKO, bo obecna kończy mi się 11.05, więc 1 dzień może zadecydować czy będę mógł kontynuować potem w maju od razu czy będę musiał czekać na jeszcze kolejną…

   pws
  • czekajcie, czy ja dobrze rozumiem, ze teraz jest oferta w Getin 2,7% na 2mce, ale jak sie próbuje zrobić przelew na zew. to dostaje sie propozycję 2,7% na 3 mce?
   i to propozycja dla każdej kwoty, czy tylko na jakieś nowe środki i kiedy jest dzień badania salda?

   villemo09
  • Dobrze rozumiesz. Tak właśnie jest (przynajmniej było jeszcze 2 godziny temu). Nie muszą to być nowe środki więc nie ma dnia badania salda. Kwota ma być 10000 zł. lub więcej. Można założyć wiele takich lokat.

   Lidia
  • właśnie mi się pojawiła oferta i jest napisane, ze 2,7% na 3mce od 110.000 pln ?? jak od 110.000? nie rozumiem ….

   villemo09
  • jakieś jaja i nie rozumiem logiki propozycji Lokaty Specjalnej
   (próba przelewu do Millenium i Alior):
   1) przelew na 120.000 –> lokata specjalna od 110.000
   2) przelew na 110.000 –> lokata specjalna od 110.000
   3) przelew na 100.000 –> lokata specjalna od 10.000 !
   4) przelew na 90.000 –> lokata specjalna od 10.000 !
   5) przelew na 50.000 –> lokata specjalna od 10.000 !
   6) przelew na 10.000 –> lokata specjalna od 10.000 ! (nadal…)
   ….też tak mieliście?

   villemo09
  • Nie wiem. Nie próbowałam przelewać tak dużych kwot.

   Lidia
 • Ideabank ma aktualnie 3,2% na 2 m-ce i 3,0% na 3 m-ce. Oczywiście dla nowych środków.

  tno3city Odpowiedz
 • Do pracowników Getin Banku:
  Mili Państwo z Getin Banku nie ośmieszajcie się proszę tymi dwoma miesiącami oraz „nowymi środkami”. Potrzebujecie pieniążków jak wody i powietrza – dajcie więc wreszcie dobrą ofertę bez tych żałosnych warunków, bo to tak jakbyście się targowali o 2 grosze na bochenku chleba.

  Tomko Odpowiedz
 • Jak ja tęsknię za lokata beztroska na 3,9 % :D

  bolek Odpowiedz
 • czemu uważacie że jak RPP obniżyła stopy to mimo wszystko banki zaoferują więcej jak 2,7??

  zenek64 Odpowiedz
  • Nie wszystkie, tylko te ktore beda mialy ogromny apetyt na gotowke. Przez obnizke stop beda mniej zarabiac na odsetkach z kazdego kredytu, a czesc kredytow w ogole nie bedzie juz splacana. Po kredyty przyjdzie duzo Nowych Klientow, wiec skad bank ma miec na to kase jak nie od nas?

   aaaa
  • Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że został też obniżony poziom wymaganej rezerwy cząstkowej? Banki naprawdę nie muszą walczyć lokatami, zwykłe depozyty pozwolą im wytworzyć tyle środków, że wystarczy na pożyczki. Zresztą, jak wszędzie oprocentowanie spada, to ludzie i tak przyjdą z gotówką.

   Matryc
  • No na kredyty kasy nie będą teraz raczej potrzebować, akcja kredytowa wstrzymana, ING ponoć wstrzymał hipoteczne za wyjątkiem swoich starych klientów; przedsiębiorcy raczej też brać nie będą (nawet gdyby chcieli, to niekoniecznie dostaną)…
   Za to być może będą potrzebować środki (z depozytów) na rezerwy na zagrożone kredyty… O to chodzi w tych „wakacjach kredytowych”, odsunięciu spłat, tym sposobem odkładają problem na później i jeszcze rezerw nie muszą tworzyć…

   Reasumując, naprawdę nie wiemy, jak sytuacja będzie się rozwijać i jakie będzie oprocentowanie depozytów; ale akurat stopy procentowe to obecnie tylko jeden z wielu czynników…

   Don Quijote de la Mancha
  • Matryc, nawet na te obnizone rezerwy potrzebne beda nowe depozyty, bo ludzie wyplacaja gotowke i nie beda splacac kredytow (co spowoduje koniecznosc zwiekszenia chwilowo obnizonych rezerw).

   Don, czy kredyty konsumpcyjne tez zostaly wstrzymane?

   aaaa
  • @aaaa, ponoć przyznawanie kredytów konsumpcyjnych bardzo banki ograniczają, niektóre nawet wstrzymały dla osób na umowach śmieciowych i pracujących w ryzykownych branżach.
   (A w ogóle to nie wiem teraz, gdzie czytałem o tym ING, nie mogę teraz znaleźć, może na Twietterze, tam bywają insiderzy…)

   Don Quijote de la Mancha
  • @Don Quijote de la Mancha. Z tymi kredytami to chyba nie do końca tak. Ja nie jestem klientem ING ale doradca powiedział, że jest jak najbardziej możliwe wzięcie kredytu hipotecznego dla nowych klientów banku, z tym że tylko za pośrednictwem doradcy, nie osobiście. Co nie zmienia faktu, że na tą chwilę że rynek kredytów hipotecznych nie za bardzo sprzyja kredytobiorcom. Chodzi mi o szeroki wybór propozycji.

   Hawkin
 • przy próbie przelania taka propozycja od razu wyskakuje tylko nie pamiętam na jaki okres

  stalker Odpowiedz
 • Max lokata na 400 kawałków a wypłcic zdalnie można tylko 200 – humoreska

  Beny Odpowiedz
 • Czy zmiana o% konta oszcz w ramach korzysci w Alior banku „wyzsze o% na ko” moze bys podstawa do natychmiastowego zamkniecia konta jako zmoana w TOiP?

  Villemo09 Odpowiedz
  • Nie, przecież ani tabela opłat ani regulamin nie uległ zmianie ;) konto jest oprocentowane zmiennie a sama zmiana oprocentowania znalazła się dużo wcześniej w tabeli oprocentowania

   Dzikus
 • Kupię lub wypozycze OP 1 , żeby wyjść z domu i udać się do oddziału banku . Młodzież może nie wiedzieć co to takiego . Tylko czy obsłuża klienta i go rozpoznają ? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
  • Teraz nikt Ci tego nie sprzeda. Nawet z zakąską.

   aaaa
  • Musisz udać się do swojego 1 Sekretarza POP w zakładzie pracy (oczywiście mowa o J.G.U.) i złożyć wniosek o asygnatę na OP-1. Zostaniesz dopisany do społecznej listy oczekujących na płaszcz. Przy okazji najbliższego spisu z natury odbędzie się likwidacja zbędnych składników majątku przedsiębiorstwa i – być może – wnioskowany wybrakowany płaszcz otrzymasz ;-)

   qq
 • Czy wszystkie przelewy z konta oszczędnościowego na główne są bezpłatne czy tylko jeden w miesiącu?

  Andrzej Odpowiedz
 • @ Ciekawski
  W dniu otrzymałem taką odpowiedź:
  Jeden przelew z Konta Oszczędnościowego w danym miesiącu kalendarzowym jest darmowy, Natomiast każda następna taka operacja wiąże się z opłata 9 zł. Wyjątek stanowi przelew na lokatę w naszym Banku, ponieważ ten zawsze jest bezpłatny.

  Andrzej Odpowiedz
 • idea już spadła:
  3,00% na 2 miesiące
  2,90% na 3 miesiące

  villemo09 Odpowiedz
 • jak mogly spasc o polnocy z 31.02 na 01.04 skoro w regulaminie jest zapis
  Lokaty obowiązuje od dnia 31 marca 2020r. do odwołania, jednak nie krócej niż do dnia 1kwietnia 2020 r

  villemo09 Odpowiedz
 • nie można nic z tym zrobić? jakaś reklamacja, czy coś? no przecież to zwykle chamstwo napisać ze nie krócej niz do 01.04 po czym po 1 sekundzie trwania tego – o północy to wycofać…

  villemo09 Odpowiedz
  • Nie napisali, że do 1 kwietnia włącznie, więc mogli wycofać ofertę równo po wybiciu północy. Przynajmniej tak mi się wydaje.

   Oskar_15
  • Przy dacie ważności wniosków o lokaty w IB też nigdy nie jest napisane „włącznie” a jednak to obowiązuje.

   Jarry
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy