Najlepsze lokaty bankowe i konta oszczędnościowe – czerwiec 2018

Przed nami czerwiec, więc tradycyjnie rzućmy okiem na zestawienie najlepszych lokat bankowych i kont oszczędnociowych. Tu ciągle mamy sporo dobrych lokat promocyjnych dla niewielich kwot, ale w oczy wyraźnie rzuca się trend dobrego oprocentowania na rachunkach oszczędnościowych – i to nie dla kilku, ale często kilkuset tysięcy złotych.

Lokaty dla nowych klientów BEZ zakładania konta osobistego (3,5% – 4%)

Tradycyjnie liderem zestawienia jest Lokata Happy oferowana przez Idea Bank. Możemy na niej ulokować od 500 zł do 10 000 zł na okres od 1 do 3 miesięcy. Najwyższe oprocentowanie daje lokata w wersji 2-miesięcznej – zarobimy na niej 4% w skali roku.

Pamiętajmy jedynie o dwóch kwestiach. Po pierwsze – Lokata Happy dostępna jest jedynie dla nowych klientów Idea Banku, czyli osób, które do tej pory nie złożyły żadnego wniosku o produkt tego banku (ani jego oddziału, czyli Lion’s Banku). Po drugie – po zawnioskowaniu mamy „jedynie” 5 dni na opłacenie lokaty – inaczej możliwość założenia Lokaty Happy przepada.

Jeśli nasze oszczędności wynoszą więcej, niż 10 000 zł, to dobrym wyborem może być skorzystanie z Lokaty Happy Pro. Maksymalna kwota lokaty to 25 000 zł, a czas trwania to 3 miesiące. Do zyskania mamy 3,5% w skali roku. Warunki? Identycznie, jak w przypadku „zwykłej” Lokaty Happy – musimy być nowym klientem. Oznacza to, że możemy skorzystać tylko z jednej z ofert. Generalnie otwarcie każdej z tych lokat to dobry, pierwszy krok w świecie oszczędności – Idea Bank zanana jest z jednych z najlepszych stawek na rynku, dlatego prędzej czy później pewnie znów ulokujemy tam środki.

Konkurencja? W zasadzie jedyna sensowna opcja to Lokata Bezkarna w BGŻOptima. Tu do zgarnięcia mamy 3,5% dla kwoty do 20 000 zł. Dużą zaletą tej lokaty jest fakt, że możemy ją bezkarnie zerwać – bez utraty naliczonych już odsetek. I choć z lokatą nie otwieramy żadnego konta osobistego, to otwierane jest darmowe konto oszczędnościowe Smart, które ma kilka plusów. Po pierwsze – po zakończeniu lokaty można je łatwo zamknąć przez bankowość internetową. Po drugie – zamknąć tego rachunku raczej nie będziemy chcieli, bo oferuje w tej chwili niezłe 2,6% w skali roku dla kwoty do 100 000 zł – i to z możliwością nielimitowanej liczby wypłat – co również jest rzadko spotykane wśród innych banków.

Lokaty dla klientów otwierających konto osobiste (3% – 4%)

Druga kategoria lokat z podwyższonym oprocentowaniem to depozyty dla osób zakładających konto osobiste. Tu do wyboru mamy znaczenie więcej ofert.

Od wielu miesięcy najlepszym wyborem pod względem lokat dla klientów otwierających konto jest Nest Bank ze swoją Lokatą Witaj. W ciągu 30 dni po otwarciu Nest Konta możemy na niej ulokować do 10 000 zł z oprocentowaniem 4% w skali roku. Czas trwania lokaty to 3 miesiące, choć teoretycznie możemy wybrać wersję 6-miesięczną – jednak wtedy do zgarnięcia promocyjnego oprocentowania wymagany jest wpływ wyagrodzenia, dlatego jeśli nie chcemy aż tak mocno wiązać się z bankiem, to lepiej skorzystać z wersji krótszej lokaty (bez dodatkowych warunków).

Od razu dodam, że posiadanie Nest Konta jest ostatnio całkiem przydatne – co jakiś czas pojawiaja się oferty Lokat dla nowych środków, których oprocentowanie dochodzi do 3% w skali roku.

4% na lokacie oferuje również Plus Bank. Ta oferta ma jednak spory haczyk – karta (obligatoryjni wydawana do konta) kosztuje 9 zł, o ile nie wydamy nią 500 zł miesięcznie. Dlatego zdecydowanie bardziej opłaca się skorzystać z oferty mLokaty na wejście w mBanku, która jest bardzo podobna do lokaty w Neście – kwota maksymalna to 10 000 zł, a czas trwania lokaty to 3 miesiące. Jedyna różnica jest w oprocentowaniu – spada do 3,5%.

3,5% dostępne jest również na Lokacie LOGujesz-LOKujesz w eurobanku. Ale ponieważ trwa ona zaledwie miesiąc, to specjalnie konta nie ma sensu zakładać. Jeśli jednak masz tam konto – warto skorzystać. Lokata dostępna jest w 7 dni od aktywacji aplikacji mobilnej na pierwszym urządzeniu.

Ostatnia dobra opcja to Lokata Powitalna do konta dbNET Premium. Oferta jest szczególnie polecana osobom z większymi oszczędnościami, które dodatkowo chcą ulokować środki „raz, a porządnie”. Lokata Powitalna jest bowiem dostępna na okres 12 miesięcy. Jej kwota minimalna to 20 000 zł, a lokat możemy założyć maksymalnie 5 na łączną kwotę max. 100 000 zł. Oprocentowanie: 3% w skali roku.

Lokaty dla wyjadaczy

Początek tego miesiąca to, tym razem, spora „posucha” w kwestii lokat dla wyjadaczy. Stali czytelnicy bloga wiedzą jednak, że w ostatnim miesiącu okazji na ulokowanie swoich środków na sensowny procent było kilka. Możliwe, że kolejne propozycje bez limitów kwotowych czy wymogów bycia nowym klientem pojawią się niedługo, dlatego zachęcam do śledzenia wpisów.

Co, jeśli koniecznie musimy ulokować gdzieś swoje środki? najwygodniej będzie założyć jakieś konto oszczędnościowe, a w chwili nadejścia promocyjnej lokaty po prostu przerzucić swoje środki. Dobrą opcją może tu być konto oszczędnościowe Credit Agricole z oprocentowaniem 3% lub Banku Zachodniego WBK, które oferuje 2,7% dla kwoty do 100 000 zł do końca lipca (i nie jest wymagane zakładanie konta osobistego). Bardzo podobna jest oferta Alior Banku – ale dłuższa, bo tu środki możemy ulokować na 122 dni.

Coś na dłużej, niż tylko kilka miesięcy? Tu polecam konto oszczędnościowe Profit Banku Millennium. Do zgarnięcia, a jakże, 2,7% do 100 000 zł – jednak w porównaniu do innych banków nie jest to opcja jednorazowa, bo bank odnawia promocję cały czas. Wystarczy jedynie być sprytnym i wycofywać swoje środki w odpowiednim momencie, aby zawsze stanowiły nowe środki. Szczegóły w moim poradniku.

Ostatnia dobra opcja to konto oszczędnościowe BGŻOptima o którym wspominałem już na początku wpisu. 2,6% w skali roku zyskamy dla kwoty do 100 000 zł, a na start otrzymamy również 3,5% na Lokacie Bezkarnej.

PS. Pamiętajcie, że aktualne zestawienie lokat zawsze znajdziecie na lokaty.livesmarter.pl oraz w formie wygodniej wyszukiwarki – w naszej porównywarce finansowej depozaur.pl.

Nie przegap!

Komentarze

 • A w IdeaBank tradycyjnie. Jak się kończy lokata, to nie ma dostępu bankowości internetowej.

  edeck Odpowiedz
 • Idea podniosła od wczoraj oprocentowanie Lokaty Beztroskiej- 2,80% ( możliwość zerwania bez utraty odsetek)

  Grazka Odpowiedz
 • Ja proponuję rozwiązanie jakie stosuje osobiście. Konto osobiste w ING. Oszczędnościowe OKO Bonus na 4 msc 2,5% a jak promocja się kończy 2,6% BGŻ Optima… jak w BGŻ się kończy promocja i potrzeba nowych środków to pieniądze wracają do ING i tak co 4 miesiące kożystam z oprocentowania dla „nowych środkow” w obydwu bankach

  Kasper Odpowiedz
  • A czy przypadkiem 2,5% w ING to tylko przez pierwsze 4 mce po otwarciu rachunku?

   inny abc
  • Faktycznie, teraz doczytałem jaka jest różnica w OKO i OKO Bonus. Dzięki za cynk

   inny abc
 • @Kasper
  Fajnie ale jak byś podstawił np. KO Millennium z 2,7% / TY + Rodzinka/ albo 3% w AB, DB, albo chociażby CA-powitalna czy nieśmiertelna IB to byłoby gorzej? . To tak na szybko. Nie lepiej tam gdzie dają więcej?

  Waldemar Odpowiedz
  • Waldemar, przy Lokacie Powitalnej w CA jest gwiazdka: „Oferta dostępna dla kont otwartych od 01.10.2017 do 31.03.2018” i można się naciąć, bo nazwa sugeruje, że to lokata dla nowych klientów

   Ewa
 • Taka ciekawostka, w IB nie można już składać w jednym przebiegu kilku wniosków o lokatę a dodatkowo trzeba zaznaczać 2 checkboxy ręcznie… nie ma to jak prowadzić politykę antykliencką….

  Lokata Odpowiedz
 • Lokata WIELKI PROCENT lub WIELKI PROCENT PLUS 3,2% na 35 dni – właśnie się pojawiła w systemie.

  Lokata Odpowiedz
  • W samą porę sie pojawiły :)

   M3
  • Przed chwilą obie lokaty zniknęły w systemie. Coś kombinują ?

   Grazka
  • Idea po raz kolejny kłamie (nonstop kantuje z regulaminem lokat na nowe środki). W zestawieniu lokat 3.2% jest, a jak się kliknie głębiej, to „za późno”, i wraca do zestawieniu, gdzie lokata jest dalej.

   Iks
 • Może za kilka dni pojawi lokata bezkonkurencyjna na 3,5%, jak miesiąc temu.

  M3 Odpowiedz
 • Autor artykułu w Aliorze zachwala KO 2,7%, a przemilcza KO 3,0%.

  Iks Odpowiedz
  • Dokładnie! Po aktywowaniu jednej z Korzyści, do końca 2018r. mamy podniesione oprocentowanie na KO do 3% do kwoty 20tys, co jest całkiem dobrą opcją :)

   pAniaq
  • Niby tak, ale konto w Aliorze jest do zamknięcia po odebraniu premii…a z nim korzyść w postaci KO 3,0%

   abc
 • @Admin Zapomniałeś o CA z 3% przez 3 mc do 100k

  gregoopl Odpowiedz
 • A co z lokatą… 4% na 3M w Citi? http://www.citibank.pl/poland/homepage/polish/index.htm

  Prześwietli Admin co oni tam wykombinowali? ;)

  Kajko Odpowiedz
  • Nie ma co prześwietlać, bo to nie jest oferta dla przeciętnych wyjadaczy. Oferta skierowana do klientów z większym kapitałem min. 300k

   specu
  • Nieopłacalne. Była już prześwietlana podobna oferta.

   R
 • Taka migawka z przeszłości – rok temu jeden z tutejszych użytkowników przepowiadał drugiemu:
  „@kuken śmiało za rok będą lokaty na 5 % standardem a TY będziesz miał zamrożone swoje środki na „marne 2,5 %” przez 2 lata
  31 maja 2017, 13:26 • zenek64 #”
  Zaciekawiło mnie wówczas to 5% i zapisałem ww. komentarz. Czas pokazał, że było to jednak bardzo optymistyczne gdybanie ;-)

  Mayama Odpowiedz
  • Co nie zmienia faktu, że zamrożenie rok temu środków na 2,5% na 2 lata okazało się mniej opłacalne, niż korzystanie z najlepszych lokat na kilka miesięcy.

   Don Quijote de la Mancha
  • Hm… Z tym „opłacaniem” to rzecz względna. Jakbyś doliczył czas spędzony na śledzenie ofert…

   Sosna
  • z tym czasem to też różnie można potraktować, bo myślę, że wielu z nas się po prostu tym interesuje, lubi być na bieżąco, a przy okazji na tym zarabia… zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, że jest to pewien rodzaj samorozwoju, bo jak sobie np. pomyślę, że jeszcze rok temu nie wiedziałem nic o płatnościach mobilnych, a teraz radzę sobie całkiem nieźle :)

   abc
  • Apsolutnie się nie zgodze, 2 lata 2,5% to super oferta, a teraz średnia i czas zmarnowany na szukanie lokat to raptownie 2,6%, sorry taki mamy klimat;)

   Miks
  • średnia 2,6%, to chyba słabiutko lokujesz środki…oraz jednocześnie słabiutko inwestujesz swój czas heh:)

   abc
 • Na stałym rynku albo rosnącym to głupota aby mrozić kasę na tak długi czas. Ja na spadającym rynku założyłem 2 lokaty w skokach. Pierwszą na 7,5% na 3 lata/ przetrwała tylko ok. 1,5 roku bo Wołomin padł/ i drugą też na długi okres bo na 2 lata na 6,2 %/ ta była tzw. negocjowana w SKOK KASA POLSKA /. Druga dotrwała do końca a nawet miałem propozycję jej przedłużenia na 5%. Nie skorzystałem ale później żałowałem. Dziś oczywiście NBP zapowiada jeszcze rok bez podwyżek stóp ale banki przewidując wzrost kursu dolara zaproponowały lepsze oprocentowanie. Oczywiście w lokaty na dobry %/ osobiście uważam, że 3 % to świetne oprocentowanie/ wchodzimy śmiało ale ja maxymalnie 6 m-cy i to na drobne kwoty, np. w Toyocie dla bonusów.
  @Ewa
  Dzięki za informację o lokacie powitalnej w CA. Ja otworzyłem konto w marcu więc jeszcze do września mam czas na jej założenie.

  Waldemar Odpowiedz
 • Napiszę tu, bo chyba ten wątek czyta najwięcej osób.
  VISA ma awarię i transakcje wszystkimi kartami tej organizacji w Europie mogą być utrudnione. Korzystajcie z kart Mastercard lub z BLIKa.
  To oficjalna informacja VISY.

  Be@ Odpowiedz
 • @Be
  Doświadczyłem tego na własnej skórze. Jest weekend i zabrakło napoju rozmownego. Poszedłem do Biedronki a tam przy kasie ogłoszenie o awarii VISA. Całe szczęście, że początek miesiąca i obroty na kartach trzeba robić więc zawsze przy sobie mam ich mnóstwo. Także @Be dziękuję Ci ale dla nas chyba nie ma znaczenia, którą kartą płacimy….

  Waldemar Odpowiedz
 • Tak. Napoje maja taką moc, że w poście wyżej przed ale nie postawiłem przecinka. Sorry.

  Waldemar Odpowiedz
 • To dobrze, że w Biedronce jest informacja. Na bankomatach nie ma i kilka osób zablokowało sobie środki na koncie, jednocześnie ich nie wypłacając…

  Be@ Odpowiedz
 • Pytanie z innej beczki, dotyczy ono serwisu REVOULT. Jeżeli robię operację polegającą na wpłacie konto REVOULT za pomocą kk-PL kwoty 2500PLN a następnie chcę w jakiś sposób wypłacić sobie te pieniądze np. przelew do innego banku PL to czy pojawiają się tu opłaty. Czy są jakieś limity transakcji powyżej których są one płatne. Bardzo proszę ,,WYJADACZY” o odp.

  TaXmaN Odpowiedz
  • Wszystko zalezy od KK, najlepiej tak jak pisal Waldemar sam sprawdz na malej kwocie.

   keton
  • Wg taryfy opłat R za pobieranie z polskiej KK liczy sobie: 1%
   Limity bezpłatnych przelewów są ustalone rocznie, i z tego co pamiętam, wielkość jest pięciocyfrowa.
   W internecie ludzie podają, że przy przelewach zdarzają się dodatkowe opłaty. Przy zakładaniu R pewnie zetkniesz się ze znaczącym słowem, że oni „starają się”, żeby te opłaty nie występowały.

   Iks
 • @TaXmaN
  Tyle razy było pisane aby nie pytać o takie rzeczy na tym forum. Przeczytaj Tabelę opłat Revoluta i swojego banku i tam znajdziesz odpowiedź. Albo spróbuj przelać 10 zł to będziesz miał empiryczną pewność.

  Waldemar Odpowiedz
  • W ten sposób potem empirycznie pozna limit :D

   Iks
  • @TaXmaN ale dlaczego nie pytać. Myślisz że oni w tych bankach tego nie wiedzą, że tam takie jelenie siedzą?

   gregoopl
  • Nie o to chodzi. Czy musisz innym psuć każdą zabawkę tylko dlatego, bo ty nie wiesz jak dokładnie działa?

   Iks
 • ja sobie chwale rewolwer pozdrawiam wyjadaczy

  miły wrocławianin Odpowiedz
 • w Idei Banku Beztroska z 1,30 % poszla w górę na 2,8% :)

  Dzikus Odpowiedz
 • A może kupno ziemi ?
  U mnie w miescie Bełchatów ceny od 50 zl przy granicach miasta lub bocznych drogach nie utwardzonych. A w odległości 5 km od miasta od 20 zl za m2.
  Ewentualnie mieszkania umeblowane pod wynajem . Ceny od 150 tys zl a wynajem od 700 zl w góre msc i jest duze zainteresowanie widac

  YaPaE Odpowiedz
  • Nie wiem na jakim etapie jest inwestycja pod nazwą „jezioro Bełchatów”, ale przyszłościowo możliwy jest tam rozwój choćby agroturystyki. Tyle, że najpierw musi powstać infrastruktura podstawowa. A i drzewa muszą mieć czas wyrosnąć. Tego typu inwestycje prywatne obarczone są dużą niepewnością – być może ziemia w końcu przyniesie zyski, ale nie wiadomo czy nie dopiero za 20 lat i nie wiesz czy koło twojej działki ktoś nie postawi spalarni śmieci, oczyszczalni i czynnego smrodliwego składowiska. No chyba, że od razu zaczniesz stawiać hotel (uzdrowiskowy?) i zablokujesz przyszłe inwestycje w planie miejscowym.

   Be@
  • Zgadza myslałem o tym. Ziemia w bliskiej odleglosci od tego jeziora kosztuje juz minumum 300 zl !! Dalej 200. Musi boom opasc w tej okolicy to moze sie co kupi

   YaPaE
  • To że o podatku katastralnym od 30 lat się tylko mówi, to nie znaczy, że to się kiedyś faktycznie nie stanie. Szansa, że kiedyś skończy się polska patologia niemal bezpłatnego posiadania działki w centrum miasta jest podobnie żadna, co ukrócenie sądów na telefon, czy bezkarności gangów notariuszy, to jednak ryzyko jest, bo tylko nieliczni wiedzą, jaki system będzie za rok. Nawet nasze lokaty może kiedyś spotkać chwilowy ruch „cypryjski” zamiast tradycyjnej grabieży inflacyjnej.

   Iks
 • https://www.cashless.pl/4335-Moneyback-jaki-podatek – tak a propo moneybacków możliwe że będzie więcej kasy a mniej bonów :-)

  zenek64 Odpowiedz
 • Czy w Idea Banku macie problem z samodzielnym zerwaniem lokaty przez internet?

  Andrzej Odpowiedz
  • Wczoraj zrywałem lokatę beztroską, przez aplikację mobilną i nie było problemu.

   M3
 • Czy ktoś z Was ma konto dbnet premium? Co prawda nie mam wpływów 5tyś na koncie ale mam oszczedności 50tys+ co zwilniłoby mnie z opłat. Nikt z moich znajomych nie ma tego konta więc jestem ciekaw Waszych opinii

  Bartlomiej Odpowiedz
  • Ja mam i jestem zadowolony. Odnośnie tych 5k to nie jest wymagane wynagrodzenie, moze być zwykły przelew z innego banku. Konto jest niemal bez opłat, darmowe wypłaty we wszystkich bankomatach, oprocentowanie 1,3% i program priceless specials :)

   Pankracy
 • @Pankracy
  Jak zakładałeś to z automatu dają limit kredytowy na karcie ? ( po roku jest opłata za przedłużenie więc może lepiej nie brać ) Do końca 2018 prowadzenie rachunku jest darmowe. W 2019 zwalnia wpływ, posiadane lokaty i zgody marketingowe. A co zwalnia z opłaty za kartę by nie robić obrotu 700 zł /m-c ?

  rychu75 Odpowiedz
  • Ja nie dostałem limitu kredytowego więc z automatu nie dają. Opłaty za kartę nie ma, przy niespełnieniu warunków jest opłata za konto 20zł i jest to jedyny koszt.

   Pankracy
 • W Priceless Specjals jakieś powitalne pkt ? ( np 800 pkt na bilet do kina :-) )

  rychu75 Odpowiedz
 • Pytanie do znawców tematu. Co kupić na eBay za 100 zł (bo mam kupon zniżkowy na 50zł) ???
  W sensie – nie chcę kupować czego co nie jest mi potrzebne, ani czegoś czego nie mogę zareklamować i odesłać za darmo… Pewnie macie sprawdzone sposoby i wiecie co się opłaci. Szczerze mówiąc tylko raz korzystałam z tego serwisu i niespecjalnie jestem zadowolona.

  Be@ Odpowiedz
 • W połączeniu z promocją sensowny byłby zakup 1-go lub 2-óch doładowań gsm, np. do plusa za 50 zł są po 58 zł.

  Bolo Odpowiedz
 • Dzisiaj udało mi się założyć w idea banku lokatę na nowe środki, na 6 m-cy, na 3%, pomimo, że środki nie były nowe bo pochodziły z zakończonej lokaty. Czy to błąd systemu?

  Krzysztof2 Odpowiedz
  • Jutro pewnie będzie korekta %.

   M3
  • Dokładnie wieczorem sprawdzą czy to były nowe środki i stosownie obniżą %, także wywaliłabym gdziekolwiekk pieniądza albo na beztroską na przeczekanie… ja wyzerowałam/wywaliłam wszystko co dziś się skończyło.

   Pola33
  • Warto dodać, że „wywalenie” środków dzisiaj ma ten plus, że będzie można założyć Lokatę na nowe środki Plus już 1.07 (o ile nie będzie niczego lepszego). A od jutra można Beztroską na 2,8% (byle nie dzisiaj, bo wtedy nie będziemy mogli założyć na nowe środki).

   Michał
  • Idę dokładnie tym tokiem rozumowania.. :-)

   Pola33
  • To, że środki pochodziły z zakończonej lokaty, wcale nie musi znaczyć, że nie są „nowe” w znaczeniu regulaminu tej lokaty. Np. gdy po 20 maja założono inne (niż ta na „nowe środki”). Po prostu trzeba sprawdzić saldo 20 maja i na dzień zakładania tej lokaty i czy czerwcu nie były już zakładane lokaty „na nowe środki”.

   keram7m
 • Czyli badanie salda w Idea dzisiaj na koniec dnia? A inne banki np. Nest ?

  rychu75 Odpowiedz
  • Tak na koniec dnia dla lokat na nowe srdoki od lipca. Idea zawsze patrzy na poprzedni miesiąc, saldko na 20 dzień. Tak asekuracyjnie warto mieć jak najmniej, poza tym mobilizuje bank do zaproponowania nowych atrakcyjniejszych lokat na koniec miesiąca, jak to zwykle bywa.

   Pola33
 • Daje się Wam w tej chwili zalogować , bo pokazuje błędny login lub hasło i nie tylko u mnie a wszystko jest podane prawidłowo . xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Coś psują , na innym sprzęcie daje się przez www. xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Pojawiła się Lokata do końca miesiąca na 3% w idea i… znikła w systemie transakcyjnym, oraz Wielki procent na 2,9 % na 1 m-c.

  Bolo Odpowiedz
  • heh, w systemie nie przetestowałam ;-) prośba do Admina o skasowanie mojego posta z info o lokatach – niepotrzebnie się dubluje (w tym samym czasie pisaliśmy z Bolo) :)

   justi
  • Już jest OK. Mieszali coś z długością, bo było na 9 dni, czyli do 1-szego a nie do 30-tego. Teraz jest na 8 dni – kończy się w sobotę.

   Bolo
 • pojawiły się nowe lokaty w Idea Banku: Do końca miesiąca 3% i Wielki % na 1M 2,9%, po niespodziankach tego banku w ostatnich miesiącach ta wygląda trochę słabo ;-)

  justi Odpowiedz
 • Z tego chyba wynika, że pojawi się coś na początku miesiąca w IB powyżej 3%. Coś na zasadzie przetrzymania kasy na tej „do końca miesiąca 3%” no bo potem co? :) Przecież nie marne 2,9% na 1msc na „Wielkim Procencie”. Admin, jak to widzisz?

  Morfi Odpowiedz
 • pojawiła się 13 dniowa na 3% w Idei

  keram7m Odpowiedz
 • Jest podwyższenie oprocentowania lokat „Na nowe środki i plus” z 3 na 3,1%

  Bolo Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy