Najlepsze lokaty i konta oszczędnościowe – marzec 2018

Nowy miesiąc to nowa okazja na przeglądnięcie aktualnych ofert lokat bankowych i kont oszczędnościowych. Tym razem jednak zestawienie wygląda nieco inaczej, bo nie ma w nim żadnej oferty „bezhaczykowej” najaktywniejszego banku w kategorii depozytowej, czyli Idea Banku. Na szczęście są jeszcze inne banki.

Lokaty dla nowych klientów BEZ zakładania konta osobistego (3,5% – 4%)

Tradycyjnym liderem zestawienia jest Lokata Happy oferowana przez Idea Bank. Oferta ta dostępna jest dla osób, które do tej pory nie wnioskowały o żaden produkt banku i mają do ulokowania od 500 do 10 000 zł. Czas trwania lokaty to 2 miesiące (oprocentowanie 4%) lub 3 miesiące (oprocentowanie 3,5%). Haczyków brak. Pamiętajmy tylko, że po złożeniu wniosku mamy 5 dni na opłacenie lokaty – drugiej szansy już nie będzie.

Co, jeśli mamy do ulokowania nieco więcej pieniędzy? Zamiast Lokaty Happy możemy wybrać Lokatę Happy Pro na podobnych warunkach. Różnica jest taka, że tu zgarniamy 3,5% na 3 miesiące dla kwoty od 10 000 zł do 25 000 zł.

Konkurencja? W zasadzie jedynym rozsądnym wyborem jest Lokata Bezkarna od BGŻOptima. Tu do zgarnięcia mamy 3,5% dla kwoty od 1000 do 20 000 zł na okres 3 miesięcy – choć bank pozwala na zerwanie lokaty w dowolnym momencie, bez utraty odsetek. Lokata jest dostępna dla osób nieposiadających umowy ramowej BGŻOptima przez ostatnie 12 miesięcy. Dodam również, że choć nie zakładamy tu konta osobistego, to konieczne jest założenie rachunku oszczędnościowego – na szczęście jest on bezpłatny, a na dodatek pozwala na zgarnięcie 2,5% dla kwoty do 200 000 zł.

Lokaty dla klientów otwierających konto osobiste (3% – 4%)

Druga kategoria lokat z podwyższonym oprocentowaniem to depozyty dla osób zakładających konto osobiste. Tu do wyboru mamy znaczenie więcej ofert.

Stałych czytelników bloga nie zdziwi fakt, że liderem zestawienia jest Nest Lokata Witaj z oprocentowaniem 4% w skali roku, dostępna w wersji 3- i 6-miesięcznej. Różnica między wersjami jest taka, że pierwsza z lokat nie ma dodatkowych gwiazdek, natomiast wersja półroczna wymaga od nas wpływu wynagrodzenia.

Nest Lokata Witaj dostępna jest przez 30 dni po założeniu całkowicie bezpłatnego Nest Konta.

4% na lokacie oferuje również Plus Bank. Ta oferta ma jednak spory haczyk – karta (obligatoryjni wydawana do konta) kosztuje 9 zł, o ile nie wydamy nią 500 zł miesięcznie. Dlatego zdecydowanie bardziej opłaca się skorzystać z oferty mLokaty na wejście w mBanku, która jest bardzo podobna do lokaty w Neście – kwota maksymalna to 10 000 zł, a czas trwania lokaty to 3 miesiące. Jedyna różnica jest w oprocentowaniu – spada do 3,5%.

3,5% oferuje również eurobank na Lokacie LOGujesz-LOKujesz. Lokata ta trwa jednak zaledwie miesiąc, więc nie otwierałbym specjalnie rachunku aby z niej skorzystać. Warto dodać, że oferta dostępna jest przez 7 dni po aktywowaniu aplikacji mobilnej na pierwszym urządzeniu mobilnym. Pozostałe warunki jak u konkurencji.

Ostatnia dobra opcja to Lokata Powitalna do konta dbNET Premium. Oferta jest szczególnie polecana osobom z większymi oszczędnościami, które dodatkowo chcą ulokować środki „raz, a porządnie”. Lokata Powitalna jest bowiem dostępna na okres 12 miesięcy. Jej kwota minimalna to 20 000 zł, a lokat możemy założyć maksymalnie 5 na łączną kwotę max. 100 000 zł. Oprocentowanie: 3% w skali roku.

Lokaty dla wyjadaczy

Na koniec sekcja dla osób, które wykorzystały już wszystkie powyższe opcje, ale ciągle chcą przyzwoicie zarabiać – mowa o „lokatach dla wyjadaczy”.

Trzeba przyznać, że w ostatnim miesiącu nie pojawiło się zbyt dużo sensownych ofert. W zasadzie jedyna dobra oferta to Lokata na nowe środki w Nest Banku, która posiadaczom konta osobistego daje od 2,8% do 2,9% w skali roku, na okres od 6 do 24 miesięcy. Oprócz oprocentowania jej głównym atutem jest możliwość ulokowania dowolnej ilości pieniędzy – kwota maksymalna to 2 miliony złotych, ale lokat możemy zakładać dowolną ilość.

Konkurencją dla powyższej lokaty może być Lokata na nowe środki plus dostępna od dłuższego czasu dla posiadaczy konta osobistego w Idea Banku. Tu warunki są bardzo podobne, ale oprocentowanie jest nieco wyższe – 3% zgarniemy dla lokaty 3- i 6-miesięcznej. Na co warto zwrócić uwagę? Dzień wyznaczania salda nowych środków jest ruchomy – to 20. dzień miesiąca poprzedzającego rzeczywiste zasilenie lokaty. Zakładając ją w marcu musimy więc sprawdzić swoje saldo w Idea Banku na dzień 20 lutego.

2,7% na koncie oszczędnościowym

Na koniec ostatnia dobra opcja, która nie jest lokatą, ale kontem oszczędnościowym. Rachunek Profit w Banku Millennium to w tej chwili zdecydowany numer jeden na rynku. Dlaczego? Powodów jest kilka.

2.7% na koncie oszczędnościowym w Millennium

Po pierwsze – wysokie oprocentowanie 2,7%. Po drugie – dla wysokiej kwoty, bo aż 200 000 zł. Po trzecie – przewidywalność. Oferta ta dostępna jest od dawien dawna i jeśli tylko spełniamy jej warunki, to z podwyższonego oprocentowania możemy korzystać non-stop, cyklicznie. Jakie to warunki? Ulokowanie nowych środków ponad dzień bazowy. Szerzej pisałem o tym w poradniku na temat konta oszczędnościowego Profit.

Największy minus? Konto oszczędnościowe wymaga posiadania RORu, czyli w tym wypadku Konta 360°. Rachunek ten jest bezpłatny pod warunkiem zapewnienia wpływu 1000 zł oraz wykonania 1 płatności bezgotówkowej na dowolną kwotę. W przypadku osób poniżej 26. roku życia wystarczy spełnić tylko drugi warunek.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy lokatę 3,5% dla nowych klientów mBanku można połączyć z promocją „100 zł dla aktywnych”?

  pytanie Odpowiedz
 • Do promocyjnego Konta Proste Zasady w Getin Noble Banku w apce mobilnej można założyć lokatę na 2 m-ce na 3,%

  rychu75 Odpowiedz
  • Dodam jeszcze, że jednorazowo i na kwotę 0,5–10 kzł.

   Don Quijote de la Mancha
  • a czy get in bank to dobra propozycja? mówi sie o upadłości plus agencja fitch obniżyła rainting.

   Aneta
 • I w Idea Banku jest cały czas dostępna lokata na nowe środki na 3%. Okres to 3 lub 6 miesięcy. Ciekawa oferta dla osób, które nie chcą zamrażać srodków na 12 miesięcy lub oczekują wzrostu stóp procentowych w najbliższym czasie. Trzeba tylko otworzyć bezpłatne konto.

  Pablicjo Odpowiedz
  • I spełnić warunek nowych środków, co w tym banku dla wielu wyjadaczy może być problemem…

   Don Quijote de la Mancha
  • to może łatwiej znaleźć żonę… i podwoić możliwości ;)
   Żonglerka między kontami rozwiązuje takie dylematy

   kolo
  • Stary, jak będziesz mieć żonę to problem lokat sie sam rozwiąże. Nie będziesz mieć po prostu kasy na jej założenie.

   Żonaty
  • Dokladnie tak robilem w czasach dobrego oprocentowania BGZ Optima :) Bedac singlem (lub gdy zona nie wspolpracuje) trzeba pamietac zeby lokate najlepiej otwierac przed 20, absolutnie nie po 20, bo w nastepnym miesiacu nie bedzie mozna juz zalozyc nowej lokaty. Najlepiej tez miec jakis bufor gdzies indziej. Np. zalozyc lokate 19, jak sie skonczy 19 po 3 lub 6 miesiacach to tylko na 12 dni wrzucic ja na inne konto i znow pozniej bedzie mozna zalozyc lokate.

   keton
  • Czy w idebanku jesli się nie robiło zadnych wypłat od 20 lutego do 28 lutego to wpłacona dowolna kwota w marcu jest nowymi środkami? Orientuje się ktoś?

   Mikser
  • Tak wyglada zgodnie z regulaminem

   keton
 • Nie działalink do nest lokata witaj. Jak ją założyć??

  kamil.gr Odpowiedz
 • W Neobanku lokata 3 miesięczna 2,6% na nowe środki, a dla nowych klientów 2,7%

  Bonifacy Odpowiedz
 • W BGŻ jest lokata + fundusz. Wiem, że na tym forum nie są polecane fundusze ale inwestycja w fundusz obligacyjny nie wiąże się z wielkim ryzykiem i chyba warto o tej alternatywie wspomnieć.
  Lokata na 3 miesiące z oprocentowaniem 5% (!). Po jej założeniu mamy pięć dni na zlecenie zakupu jednostek funduszu Skarbiec za kwotę dwukrotnie wyższą niż założona lokata. Możemy wybierać spośród kilku funduszy, możemy zainwestować całą kwotę w jeden lub podzielić na kilka. Godnym polecenia, dla osób minimalizujących ryzyko inwestycyjne, jest – według mnie – Skarbiec Obligacja, ze stopą zwrotu za ostatnie 12 miesięcy na poziomie 6,26%. Oczywiście w ciągu najbliższych 4 miesięcy nie można oczekiwać podobnych wyników, ale jest duża szansa na przyzwoity rezultat.
  Jednostki funduszu musimy posiadać do końca trwania lokaty. Po jej wygaśnięciu możemy (nie musimy) jednostki sprzedać. Jest to – według mnie – dodatkowy atut tej inwestycji. Gdyby zdarzyło się nam trafić na wyjątkowo kiepskie 3 miesiące w wynikach wybranego funduszu to nie musimy kończyć inwestycji ale poczekać na poprawę wyników, co w dłuższym okresie jest bardziej prawdopodobne niż w przypadku tylko 3 miesięcy.

  Resor Odpowiedz
  • Uważaj na fundusze obligacji. Już za momencik będą przynosić spore straty.

   Analityk
  • @Analityk, zgadzam się, nawet jeśli nie straty, to na pewno mniejsze zyski, chodzi o to, że jeśli stopy w końcu wzrosną, tzn. rząd wypuści obligacje o wyższym oprocentowaniu, to te „stare” (wcześniej wyemitowane), znajdujące się już w portfelach (np. TFI) okażą się nieatrakcyjne, więc ich cena spadnie, co odbije się na wynikach funduszy z grupy „dłużne polskie papiery skarbowe” — a do tej właśnie należy Skarbiec Obligacja.

   Don Quijote de la Mancha
  • O ile same obligacje skarbowe czy korporacyjne (większych) firm mogą być OK, to pamiętaj o jednym – fundusze może inwestować w obligacje o wyższym oprocentowaniu (ryzyku), goniąc za dobrym wynikiem, aby być na wysokim miejscu w zestawieniach. A gdy emitent zbankrutuje, to nagle jest duży problem. M.in. tak było w przeszłości np. z funduszem Copernicus – 14% straty w jeden dzień: http://wyborcza.biz/biznes/1,147582,15355595,Fundusz_obligacji_w_jeden_dzien_stracil_14_proc__Wyplaty.html?disableRedirects=true

   Michał
  • ryzyko jest w pewnym sensie ograniczone, jednak istnieje, o czym wie zapewne większość z tego forum. Ja kiedyś na takim tandemie nieco straciłem, ale „mój” fundusz miał sporo korporatów które generalnie wtedy „popadły w niełaskę”.
   Zwracam uwagę że fundusz Skarbiec Obligacja to wg karty funduszu 68,8% obligacje SP, 5,8% gotówka, 1,6 % korporaty i 23,7 % inne.
   Jak ktoś chce wyciągnąć przyzwoity wynik, musi coś nieco bardziej ryzykownego dorzucić bo inaczej wynik będzie stabilny ale słaby….

   gregoopl
  • @Don Quijote de la Mancha
   Stopy w końcu wzrosną ale raczej dopiero w 2019r a nie teraz, a na pewno nie w perspektywie 3 najbliższych miesięcy czyli w okresie trwania tej inwestycji.

   Resor
  • Kolejną sprawą jest to, czy dana promocja zwalnia z opłat manipulacyjnych, jeśli fundusz przez te 3 miesiące zarobi np. 0,8%, a opłata za nabycie wyniesie np. 0,6% albo 1%, to interes raczej opłacalny nie będzie…

   Don Quijote de la Mancha
  • Dotychczas, gdy kupowałem fundusze w BGŻ, nie było opłat za nabycie/sprzedaż. Przed wejściem w tą inwestycję upewnię się jeszcze.

   Resor
  • Infolinia BGŻ potwierdza – nie ma opłat za nabycie/umorzenie.

   Resor
  • „Lokata na 3 miesiące z oprocentowaniem 5% (!).”
   „Godnym polecenia, dla osób minimalizujących ryzyko inwestycyjne, jest – według mnie – Skarbiec Obligacja, ze stopą zwrotu za ostatnie 12 miesięcy na poziomie 6,26%. Oczywiście w ciągu najbliższych 4 miesięcy nie można oczekiwać podobnych wyników, ale jest duża szansa na przyzwoity rezultat.”
   — oczywiście, że nie można, stopa zwrotu za ostatnie 2 miesiące (15 III do 15 V) to −0,765% — czyli w skali roku −4,146%, a w skali 3 miesięcy (92 dni) −1.136%. Zarobek z lokaty 5% to w 3 miesiące (92 dni) 1,26%, czyli po obelkowaniu zostaje 1,02%.

   W fundusz należało zainwestować 2 razy więcej, niż w lokatę, możemy więc zasymulować wyniki całości przy założeniu, że średnia stopa zwrotu przez 3 miesiące będzie identyczna, jak przez ostatnie 2:
   10 kzł na lokacie 3M 5% da 126,03 zł, czyli 102,08 zł po opodatkowaniu;
   20 kzł na funduszu tracącym −0,765% w 2 miesiące, czyli −1,136% w 3 miesiące oznacza stratę −227,18 zł;
   — co daje łączą stratę −125,10 zł.

   Dla porównania lokując 30 kzł na ko 2,7% w 92 dni można zarobić 165,66 zł (po podatku), co daje łącznie 290,76 zł (jeśli fundusz dalej będzie tyle tracił, a inwestor nie będzie ciął strat, to na 30 kzł tyle straci przez takie kombinacje)…

   Don Quijote de la Mancha
 • Ludzie kiedy te lokaty będę miały trochę lepszy procent? zmieni się coś w tym roku czy nadal nic?

  bolek Odpowiedz
  • Raczej nie jest przewidywana zmiana stóp w tym roku. Mieliśmy podwyżki w ostatnich miesiącach (ponieważ banki zaczęły odczuwać odpływ kapitału) ale obawiam się, że na większe ciężko liczyć.

   Michał
 • W TMUB przy zakładaniu konta jest KO na 3% przez 3 miesiące.

  Łukasz Odpowiedz
  • Potwierdzam, jest konto oszczędnościowe w T-Mobile Usługi Bankowe.
   Na początku, jak się założy konto oszczędnościowe w T-Mobile to jest pokazane 1.05%, ale po wpłacie środków zmienia się oprocentowanie na 3% (do 50 000zł).

   komentarz
  • wplacilem i dalej pokazuje 1.05%: )

   sgdgdf
 • Niestety Banki nie traktują swoich klientów jak partnerów. Gdyby bylo inaczej nienarzekały by na odpływ gotówki. Przykład? Jak chcesz pożyczyć od banku jakieś środki to na jaki procent? W dobrej ofercie mozna wyrwać 8-9 procent, a Górna granica RRSO praktycznie nie ograniczona. A jak my oddajemy do banku swoje środki to bank oferuje jakieś śmieszne 2-3 procenty.

  Patrycja Odpowiedz
 • W ING jest konto oszczędnościowe bonus – promocja 2,5% na 4 m-ce na nowe środki

  Katarzyna Odpowiedz
  • Dzięki za info, na poprzednią promocję się nie załapałam bo za późno przeniosłam środki, a nie wiedzałam, że jest nowa edycja :)

   Karo
 • https://www.ingbank.pl/indywidualni/oszczednosci/konto-oszczednosciowe/otwarte-konto-oszczednosciowe-bonus
  A najlepsza opcja wg mnie: „Bezpłatne przelewy przez Internet pomiędzy kontem oszczędnościowym a kontem osobistym w ING Banku Śląskim”, czyli praktycznie możliwość dokonywania wypłat z konta w dowolnym momencie i dowolnej ilości

  Katarzyna Odpowiedz
 • Wiadomo kiedy warto wypłacić środki z konta oszczędnościowego millenium bank 2.7% żeby znów środku były liczone jako nowe ?

  Lesniok Odpowiedz
 • Kilka dni temu założyłem konto w millenium i jak wiadomo jest tam ko na 2,7%. Ale ta promocja trwa do 10 marca. Tak więc jak np jutro wpłacę coś na KO to te 2,7% mam tylko do 10 marca czy przez cały okres 92 dni od monentu zasilenia konta?

  Nomek Odpowiedz
  • Przez 92 dni od zasilenia

   Michał
  • Czyli środki wpłacone po 10 marca nie będą już oprocentowane na 2,7%? Czyli trzeba będzie poczekać do (miejmy nadzieję) następnej edycji promocyjnego oprocentowania. Wtedy odpowiednio wcześniej wycofać środki i ponownie wpłacić by skorzystać z 2,7%.

   nomek
 • A co lokatami strukturyzowanymi np. w Idea Banku? Korzystał ktoś i może polecić/odradzić?

  Monika__ Odpowiedz
 • Czy w Millenium teraz w weekend nie będzie badanie salda (ostatnie było 13.I)?

  asdf Odpowiedz
 • Czy ktoś może mi pomóc i wyjaśnić. Jeśli w idea miałem lokaty happy do 26.01 włącznie, tego dnia wypłaciłem hajs. Przez cały luty nic nie zakładałem u nich, teraz jest marzec – czy mogę założyć lokatę i będą to nowe środki w związku z tym, że w lutym u nich nic nie miałem? W styczniu miałem u nich 10k, luty 0, teraz znowu bym wpłacił 10k, będzie okey?

  wuuuuu Odpowiedz
  • Tak, liczy się stan na dzień 20.02. Jeśli wtedy w banku było pusto, to wszystko będzie nowymi środkami.

   Michał
  • A jak powiedzmy 20go miałem 20 K. Dziś wpłacam 10 K. Mam już 30.
   Ale za tydzień to 20 mi się kończy i wypłacę środki, to to 10K cudownie nie zejdzie z 3%?

   Imię
  • nie. Nie zajdzie, lokata porównuję tylko stan środków w dniu 20.mm z dniem założenia lokaty. Jeżeli dziś założyłeś na 10K, więc widzisz oprocentowanie 3%, sprawdź jeszcze jutro, jeżeli nie spadnie do 0,5%, tzn, że były to nowe środki i tak pozostanie.

   jacck
 • Czy jest jakiś sposób/serwis by pominąć wszelkie lokaty na start do 10000-20000.
  Przegladanie tych list i konieczność ignorowania w kółko tego samego robi się mecząca.
  Czyli gdzie ranking dla wyjadaczy? ;-)

  Tomik Odpowiedz
 • Bank pekao oferuje konto oszczędnościowe:
  Promocyjne oprocentowanie w wysokości 2,70% w skali roku naliczane od 1 grosza do kwoty 10.000 PLN przez okres 180 dni od daty otwarcia Konta i przysługuje:
  1) nowym Klientom
  2) Klientom, którzy spełnią jeden z poniższych warunków:
  a) w całym okresie od 01.07.2017 r. do 31.12.2017 nie byli posiadaczami rachunku oszczędnościowego Dobry Zysk,
  b) przynajmniej przez jeden dzień w okresie od 01.07.2017 r. do 31.12.2017 r. posiadali rachunek oszczędnościowy Dobry Zysk, na którym, w każdym miesiącu posiadania rachunku Dobry Zysk w w/w okresie, średnie miesięczne saldo wynosiło nie więcej niż 50 PLN (średnie saldo wyznacza się według stanu rachunku na koniec danego dnia).

  Regulamin promocji: https://www.pekao.com.pl/binsource?docId=62258

  Mars Odpowiedz
 • Czytam właśnie ciekawy artykuł o warunkach uprawniających do odliczania w PIT rocznym darowizn. Polecam: https://www.podatki.biz/artykuly/pit-za-2017-odliczanie-darowizn_35_37382.htm

  Be@ Odpowiedz
 • Co dziwnego wisi w powietrzu. Wczoraj dzwoniła miła pani z Nesta, dziś dzwoniła pani z Millennium, a chwilę potem dostałam sms z WBK.
  OCB ?

  Be@ Odpowiedz
  • A mówiły coś miłego? ?

   Don Quijote de la Mancha
  • Miłe były, ale ciekawych rzeczy mi nie zaproponowały. Millennium -> specjalnie DLA MNIE dedykowana promocja na lokaty, od 1k do 500k, do wyboru na 3mc lub na 6mc. I szokujące oprocentowanie: 2,2% !
   Ale nie usiłowała wmawiać, że to lepsza oferta niż ich własne KO.
   Tylko co taki ruch w interesie…? Aż się boję odbierać telefonów. A mam jeszcze konta w kilku innych bankach…

   Be@
  • A my dziś i wczoraj dostajemy telefony od Garda broker (na 2 numery). Może ktoś wie, który bank mógł im sprzedać nasze dane? Połączenia przychodzą z numerów: 222129454 oraz 224835237.

   Lidia
  • to raczej nie bank, prędzej te „instytucję”, od których dostajemy wiśnie , też kiedyś tak miałem, ale nie pamiętam już kto to był, bo było to kilka lat temu. Przeanalizuj ostatnich pośredników od których dostajemy „stówki” czy inne bony. Poza tym -BLOK- czarna lista.

   jacck
  • @Be@, myślę, że banki zaczynają czuć brak kasy, stąd ten popłoch, ja również dostaję smsy od mille by uruchomić nową promocje i wpłacić środki. Mimo całej sympatii do tego banku, niestety jestem goły i wesoły :) Wszystko chapnęła Idea. 10% ludzi w Polsce w ciągu ostatnich 2 lat wyciągnęło z banków całą gotówkę do skarpety. Znam kilka osób, które deklarowały i to zrobiły. Teraz przy zapowiedziach utrzymania stóp do 2020r ludzie wyprowadzą kolejne 10% (oby tylko). W bankach zaczyna się przebieranie nogami, bo wiosna i pewnie akcje kredytowe ruszą.
   https://prnews.pl/ponad-polowa-polakow-wciaz-trzyma-oszczednosci-skarpecie-433810

   jacck
 • Na empik.com wisi promocja „10zł rabatu na następne zakupy od 50zł w koszyku’’.
  z regulaminu —->
  Promocja obowiązuje do dnia [19.03.2018] r., godz. 23:59 lub do wyczerpania stanów magazynowych Produktu Promocyjnego. Przez Produkt Promocyjny rozumie produkty nie będące ofertą kategorii gry i programy, produkty cyfrowe w Sklepie Internetowym empik.com. Promocją nie są także objęte produkty ze statusem „przedsprzedaż”. Produkty sprzedawane i dostarczane przez empik.com.
  Mechanizm promocyjny obniży wartość koszyka o 10zł, przy jednorazowym zamówieniu przy minimalnej wartości 50zł na produkty, wymienione w pkt.6.
  Mechanizm promocyjny zostanie wyzwolony po wpisaniu kodu. Kod zostanie udostępniony drogą mailową, maksymalnie 72h od momentu złożenia dowolnego zamówienia na empik.com. Wydruku na paragonie, po dokonaniu dowolnych zakupów w salonie empik. Kod promocyjny jest jednorazowego użytku. Kod jest ważny do 31.03.2018 godz.23:59.

  Be@ Odpowiedz
 • Apteka internetowa Melissa ma darmową wysyłkę dla zamówień do niedzieli do 12. Minimalna wartośc zakupów 39zł. ;-)
  ————————————————————–
  „Do 400zł do wydania na Google Play za polecenie appki Google Pay!
  Tak jak w tytule – za polecenie appki Google Pay znajomym, ty i on otrzymujecie kupon za 40zł na wydanie na google play! Max kuponów : 10
  Zarowno dla nowych jak i dla starych użytkowników!
  Jak to działa:
  -zakladasz konto na Google Pay
  -dodajesz kartę
  -generujesz kod zaproszeniowy
  -wysylasz znajomemu
  -znajomy robi konto, dodaje kartę, robi zakupy używając google Pay
  -oboje otrzymujecie kupon za 40zł..

  może komuś się przyda :-)

  Pola33 Odpowiedz
  • Do GPay jest zapewne niezbedne NFC?

   keton
  • Pewnie tak a kto płacił przez GP bez smartfona z NFC ?

   Wojak
  • Ja kilka razy tygodniowo płace przez Google Pay bez użycia NFC.
   Regulamin wprost pozwala na taką transakcję:

   Transakcja zostanie zakwalifikowana do Promocji jeśli zostanie wykonana […] zbliżeniowo w terminalach płatniczych akceptujących płatności Google Pay, lub w aplikacjach mobilnych i sklepach online udostępniających płatności Google Pay.

   Choć trzeba uważać na inny zapis:

   Płatności online w aplikacjach i serwisach, należących do Google (Google Play, YouTube itd) nie należą do kwalifikowanych płatności.

   Don Quijote de la Mancha
  • A za co jeszcze mozna placic GP bez telefonu z NFC?

   keton
 • Wymagania techniczne

  30. W celu skorzystania z Promocji uczestnik musi mieć dostęp do Internetu na urządzeniu kompatybilnym z systemem operacyjnym Android.

  31. Google Pay jest dostępny na telefony z systemem operacyjnym Android 4.4 (KitKat) lub wyższym.

  Pola33 Odpowiedz
  • na wielu chinolach nie działa ;(

   miły wrocławianin
  • Zrotowanych tak ale kto teraz nie ma Andka min. 4.4.4, tylko jak jest z tym NF C.

   Wojak
  • Z przytoczonego fragmentu regulaminu wynika, że to osoba, której polecono ma wykonać transakcję – a nie osoba polecająca. Osoba polecająca ma tylko zainstalować i wygenerować kod (do czego jest potrzebny internet a nie NFC).

   Be@
 • Już jest lokata od ZAJĄCA w IB w dwóch wariantach:
  – bez plusa dla wszystkich – 6 m na 2,4% oraz 8 m na 2,45%
  – z plusem dla posiadaczy konta – 6 m na 2,8% oraz 8 m na 2,85%+
  Wniosek jest ważny 2 dni.

  Lokata Odpowiedz
 • Nie żebym narzekał, ale konkurencja już kwietniowy przegląd lokat opublikowała. ?

  A ja chciałem napisać o ciekawostce, o której nikt tu chyba nie wspominał (a u konkurencji
  oczywiście tym bardziej nie ?), a mianowicie o Lokacie Urodzinowej w Millennium — to taki wariant Rozszerzonej Rzeczywistości, którą można założyć także na maks. 10 kzł, ale tylko na 1 miesiąc i tylko w ciągu 30 dni od dnia urodzin, za to z oprocentowaniem 3%.

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
  • W takim dniu (dniach) mimo wszystko wyżej stawiam spędzanie Świąt z rodziną, niż publikacje na blogu (za co równocześnie przepraszam). Wczoraj za to sprzątanie i przygotowania do Świąt. W każdym razie będzie dzisiaj. Dzięki za info o lokacie – wyglada fajnie – choć coś nie działa. Zaktualizowana apka, kieruję telefon na prezent i… nic. A urodziny były w marcu :)

   Michał
  • Już wszystko jasne – doczytałem:

   dotyczy urodzin począwszy od 28 marca 2018

   Oj brzydko to zrobili :(

   Michał
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy