Najlepsze lokaty bankowe i konta oszczędnościowe – październik 2018

Rozpoczął się nowy miesiąc, a to oznacza na blogu tradycyjny przegląd najlepszych lokat bankowych i kont oszczędnościowych. Sprawdźmy, gdzie najkorzystniej ulokować swoje środki w październiku 2018.

Lokaty dla nowych klientów BEZ zakładania konta osobistego (3,5% – 4%)

Liderem zestawienia jest, nieprzerwanie, Lokata Happy oferowana przez Idea Bank. Do zgarnięcia mamy 4% dla kwoty do 20 000 zł, a czas trwania lokaty to 3 miesiące. Lepszej opcji na start raczej nie znajdziemy – a i dla obecnych klientów znajdzie się tu dobra oferta, o której nieco niżej (w stosownym paragrafie).

Jeśli nasze oszczędności wynoszą więcej, niż 20 000 zł, to dobrym wyborem może być skorzystanie z Lokaty Happy Pro. Maksymalna kwota lokaty to 100 000 zł, a czas trwania to 3 miesiące. Do zyskania mamy 3% w skali roku. Warunki? Identycznie, jak w przypadku „zwykłej” Lokaty Happy – musimy być nowym klientem. Oznacza to, że możemy skorzystać tylko z jednej z ofert. Generalnie otwarcie każdej z tych lokat to dobry, pierwszy krok w świecie oszczędności – Idea Bank zanana jest z jednych z najlepszych stawek na rynku, dlatego prędzej czy później pewnie znów ulokujemy tam środki.

Konkurencja? Dobra opcja to Lokata Bezkarna w BGŻOptima. Tu do zgarnięcia mamy 3,5% dla kwoty do 20 000 zł. Dużą zaletą tej lokaty jest fakt, że możemy ją bezkarnie zerwać – bez utraty naliczonych już odsetek. I choć z lokatą nie otwieramy żadnego konta osobistego, to otwierane jest darmowe konto oszczędnościowe Smart, które ma kilka plusów. Po pierwsze – po zakończeniu lokaty można je łatwo zamknąć przez bankowość internetową. Po drugie – zamknąć tego rachunku raczej nie będziemy chcieli, bo oferuje w tej chwili niezłe 2,6% w skali roku dla kwoty do 100 000 zł – i to z możliwością nielimitowanej liczby wypłat – co również jest rzadko spotykane wśród innych banków.

Lokaty dla klientów otwierających konto osobiste (3% – 4%)

Druga kategoria lokat z podwyższonym oprocentowaniem to depozyty dla osób zakładających konto osobiste. Tu do wyboru mamy znaczenie więcej ofert.

Od wielu miesięcy najlepszym wyborem pod względem lokat dla klientów otwierających konto jest Nest Bank ze swoją Lokatą Witaj. W ciągu 30 dni po otwarciu Nest Konta możemy na niej ulokować do 10 000 zł z oprocentowaniem 4% w skali roku. Czas trwania lokaty to 3 miesiące, choć teoretycznie możemy wybrać wersję 6-miesięczną – jednak wtedy do zgarnięcia promocyjnego oprocentowania wymagany jest wpływ wyagrodzenia, dlatego jeśli nie chcemy aż tak mocno wiązać się z bankiem, to lepiej skorzystać z wersji krótszej lokaty (bez dodatkowych warunków).

4% na lokacie oferuje również Plus Bank. Ta oferta ma jednak spory haczyk – karta (obligatoryjni wydawana do konta) kosztuje 9 zł, o ile nie wydamy nią 500 zł miesięcznie. Dlatego zdecydowanie bardziej opłaca się skorzystać z oferty mLokaty na wejście w mBanku, która jest bardzo podobna do lokaty w Neście – kwota maksymalna to 10 000 zł, a czas trwania lokaty to 3 miesiące. Jedyna różnica jest w oprocentowaniu – spada do 3,5%.

Nie lokatę, a bardzo dobre konto oszczędnościowe proponuje Getin Bank. Tu, po spełnieniu warunków aktywności (wpływ min. 1000 zł), zgarniemy 3,5% w skali roku dla kwoty 10 000 zł. Co ciekawe oferta obowiązuje aż przez rok! O jej szczegółach pisałem w tym prześwietleniu.

Całkiem niezłą ofertę oszczędnościową ma również Eurobank. Tu zgarniemy 3% w skali roku na jednej z trzech lokat do wyboru. 10 000 zł na 3 miesiące ulokujemy na Lokacie na start internetowej. Będziemy ją mogli założyć do 30 dni od aktywacji bankowości internetowej. Kolejne 10 000 zł ulokujemy na Lokacie na start mobilnej – do 30 dni od aktywacji bankowości mobilnej. A jeśli dopiero otworzymy konto w Eurobanku, to otworzyć możemy również Lokatę na dobry początek do 100 000 zł. Jej oprocentowanie to 2,5% i jest zwiększane do 3% pod warunkiem, że trakcie trwania lokaty na konto wpłynie wynagrodzenie (min. 500 zł) lub przelane zostanie min. 1500 zł oraz wykonane zostanie 9 płatności kartą.

Lokaty i konta oszczędnościowe dla wyjadaczy

A co banki przygotowały dla wyjadaczy? W zasadzie najlepszą opcją jest Lokata na nowe środki Idea Banku, której oprocentowanie wynosi aż 3,5% w wersji miesięcznej. Jeśli wolimy ulokować środki na dłużej, to zgarniemy odpowiednio 3% na 2 miesiące, 2,9% na 3 miesiące lub 2,7% na 6 miesięcy. Warto dodać, że kwota maksymalna lokaty to aż 1 milion zł, a lokat możemy zakładać dowolną ilość. Oczywiście sam polecam nie trzymać więcej, niż równowartość 100 000 euro w jednym banku (tyle wynosi gwarancja BFG).

A co słychać w innych bankach? Świetną ofertę na nowe środki ma również Getin Bank. Do zgarnięcia mamy 3% na rachunku oszczędnościowym – i to dla kwoty nawet 200 000 zł! Oferta dostępna jest zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów – wystarczy jedynie przynieść nowe środki, czyli nadwyżkę nad saldo z dnia 13.09.2018 oraz wyrazić odpowiednie zgody marketingowe. Czas trwania promocyjnego oprocentowania to 92 dni (i najprawdopodobniej po zakończeniu tej oferty będzie można wskoczyć do kolejnej, jak to bywało dotychczas w tym banku – po krótkiej przerwie). Więcej o niej piszę tutaj.

Jeśli możemy zgodzić się na nieco niższe oprocentowanie w zamian za powtarzalność oferty, to tu niezmiennie polecam konto oszczędnościowe w Banku Millennium. Dlaczego? Bank zaraz po zakończeniu promocji podwyższonego oprocentowania od razu uruchamia kolejną. Jest ona dostępna dla nowych środków, ale bardzo łatwo zgadnąć względem którego dnia będzie to liczone – więc 2,7% można mieć niemal non-stop. Szczegółowo pisałem o tym mechanizmie kilka miesięcy temu (jeszcze przy oprocentowaniu 2,5%). W chwili obecnej 2,7% zgarniemy dla kwoty do 100 000 zł.

Kolejny, bardzo dobry rachunek, to Konto Mocno Oszczędnościowe Alior Banku w kolejnej edycji promocji. Tu, niezależnie od tego czy jesteśmy nowym, czy obecnym klientem, zgarnąć możemy 2,7% dla kwoty do 100 000 zł przez okres 4 miesięcy. Wystarczy ulokować nowe środki (nadwyżkę nad saldo z 27.07.2018). Co istotne: nie jest wymagane posiadanie konta osobistego!

A jeśli o braku konta osobistego mówimy, to bardzo dobrą opcją jest konto oszczędnościowe w BGŻOptima (które oferowane jest w kolejnej promocji podwyższonego oprocentowania). Do zgarnięcia mamy 2,6% w skali roku do 5.11.2018. Kwota maksymalna to 100 000 zł. Przypomnę, że rachunek ten ma spory atut – pozwala na nielimitowane, darmowe przelewy (inne rachunki zazwyczaj ograniczone są do jednego darmowego przelewu miesięcznie). A zakładając konto oszczędnościowe wcześniej możemy skorzystać z Lokaty Bezkarnej (3,5% do 20 000 zł) lub Lokaty Bezkompromisowej (2,7% do 100 000 zł).

PS. Pamiętajcie, że aktualne zestawienie lokat zawsze znajdziecie na lokaty.livesmarter.pl oraz w formie wygodniej wyszukiwarki – w naszej porównywarce finansowej depozaur.pl.

Nie przegap!

Komentarze

 • W artykule, w depozaurze wszystko aktualne, ale jak zwykle niekompletne.

  Iks Odpowiedz
  • Prośba o konkrety. Chętnie dodam (choć zaznaczam, że w tym artykule nie chodzi o to, aby dodać wszystko, ale to, co daje najwięcej)

   Michał
 • Odnośnie Getin Konto Oszczędnościowe. Dobrze rozumiem, że promocyjne oprocentowanie na 92 dni liczy się od dnia pierwszej wpłaty pieniędzy, a nie od dnia podpisania umowy/otwarcia rachunku?

  Pozdrawiam, Tomasz

  tomkowz Odpowiedz
 • Mam pytanie odnośnie „Lokata na nowe środki Idea Banku” („a lokat możemy zakładać dowolną ilość”) – Czy można lokatę otworzyć tylko raz czy można ją otwierać co miesiąc? Jak to wygląda w praktyce?

  tomkowz Odpowiedz
  • Można zakładać kiedy i ile się chce, o ile zostaną spełnione warunki nowych środków

   Michał
  • Banków jest raptem kilka, brakujące w Twoich zestawieniach zwykle można znaleźć na konkurencyjnych blogach, a najlepsze, że o jednym z aktualnie najlepszych sam niedawno tu pisałeś. Mam palcem pokazywać ofertę o której Sam pisałeś w Swoim własnym blogu? Bez jaj… Miej trochę szacunku.

   Iks
 • Nie lubicie chyba BZ WBK ;)
  Tak, nowa kolorystyka wstrętna, ale…
  2,7% do 100 000 przez 9 miesięcy (do 29.06.2019) – K. Systematyczne x 5
  I do tego 2,5% do 200 000 na nowe środki – K. Max

  Twierdzę, że to propozycja lepsza niż w ubóstwianym tutaj, skądinąd całkiem dobrym Millennium, a tu ani słowa…

  Leninek Odpowiedz
 • nie lubią to getina, a tam 3%. Oczywiście jest w artykule.

  karampuk Odpowiedz
 • Mimo wszystko pewniej się czuję na 2,7% w WBK/Mille/Alior, a jak koniecznie chcę 3%, mam T-mobile/Nest. ;)

  Jeżeli wierzycie Getinowi, to moim zdaniem lepiej kupić jego mocno przecenione akcje, niż deponować tam pieniądze… ale ja nie do końca mu wierzę.
  Tak, wiem, gwarancja BFG, itd…
  BFG jest nie sprawdzone na dzień dzisiejszy w sytuacji upadku banku z depozytami >> niż wartość BFG. Nie było to przerabiane.

  Leninek Odpowiedz
  • BFG jest instytucją państwową, dlatego nie wierzę, że politycy by sobie pozwolili na niewypłacalność BFG.

   slayer
  • Jeżeli politycy posiadają na lokatach dużo forsy to na pewno nie pozwolą. Trzeba by przejrzeć oświadczenia majątkowe.

   imie
  • Nie ufasz BFG. Polecasz akcje GB. Dlaczego nie obligacje przecież jeszcze bardziej dochodowe zwłaszcza na rynku wtórnym?
   Jeśli nie będzie na pokrycie depozytów to i akcje przebiją dno a na zaspakajane w ostatniej kolejności obligacje nie będzie nic.
   Może z punktu nam zaproponuj BTC lub dinary ISIS jako bezpieczną alternatywę dla oszczędności? Fajną masz ksywę. Mały Lenin. Nawet by pasowało.

   Bufon
 • Przeczytaj mój post jeszcze raz. A potem jeszcze raz. ZE ZROZUMIENIEM. Pierwsze Twoje trzywyrazowe zdanie (Nie ufasz BFG.) jest prawdziwe – i podałem kiedy i dlaczego nie ufam. Reszta to jakiś bełkot, który nijak się ma do tego, co napisałem.

  Nie polecam niczego związanego z Getinem. A nawet napisałem, że mu nie wierzę.

  Wycieczki osobiste zostawmy, Bufonie.

  Leninek Odpowiedz
 • Nie wiem gdzie to zamieścić. Najwyżej mnie na..prowadzicie :)

  Zamknąłem konto w Idea ponieważ nie chcieli mi zmienić bankowości na Cloud. Jakoś tak w lutym br. Dzisiaj przeczytałem, że Idea na nowe środki daje 3,5%. Obraza mi już minęła więc na wariata spróbowałem założyć lokatę na nowe środki. Strona grzecznie łyknęła moje dane i kazała się zalogować. Wpisałem stare hasło, poproszono o jego zmianę i już jestem w Cloud. I lokaty na 3,5 procenta też mogę zakładać a konto bankowe cudownie się nawróciło.
  Dziwny jest ten świat. Zamknięte i jest z powrotem…

  Bufon Odpowiedz
 • W trakcie zakładania lokaty na nowe środki od teraz mamy informację ile wynosi saldo początkowe (z dnia 20-tego poprzedniego miesiąca) oraz aktualne saldo nowych środków :)

  Lokata Odpowiedz
  • a gdzie takie info, mam zalozone dwie lokaty, spróbowałem zalozyc kolejną ale nigdzie info sie nie pokazuje. masz moze screena?

   Wuuuuu
  • W drugim kroku przy potwierdzeniu zakładania lokaty i checkboxach o akceptowaniu regulaminu lokat.

   R
 • Dla lokaty 3% do 100k w eurobanku jest warunek dwukrotnego przelania 1500zł a nie jednorazowego.

  az.anonim Odpowiedz
 • Idea bank chyba zwinęła lokatę NA NOWE ŚRODKI pozostawiając tylko NA NOWE ŚRODKI PLUS (dla posiadaczy konta) :(

  someone Odpowiedz
 • W Idei chyba totalny burdel. Chciałem sprawdzić jak opisywaliście czy dobrze pokaże saldo na 20-go poprzedniego miesiąca i zonk. Saldo rachunku 0,00 wiec teoretycznie nie ma z czego założyć nowej lokaty, stara lokatę mam od lipca. Jako saldo na 20-go poprzedniego miesiąca pokazuje kowtę nie będąca nawet połową owej lokaty, natomiast pokazuje dziwną kwotę jako nowe środki. Totalny odlot i bałagan.

  Andy Odpowiedz
 • Jeśli ktoś planuje zakupy do domu, to informuję, że w OBI obchodzą 20-urodziny i z tej okazji jest w sklepach stacjonarnych 20% zniżki na wszystko (zwrot na kartę OBI). Kwota zwrotu na kartę musi mieścić się między 1zł a 5000zł. Przy czym można otrzymać więcej niż jedną, jeśli zwrot przekroczy się owe 5000zl. Promocja trwa od 5.10 (jutro) do 7.10.2018. Więcej w regulaminie: https://www.obi.pl/pdf/REGULAMIN-AKCJI-PROMOCYJNEJ2018.pdf i na stronie sklepu.

  Be@ Odpowiedz
 • Jak CA liczy odsetki na KO w ostatnim miesiącu promocji? Otworzyłam konto 4-tego czerwca, po zakończeniu kwartału czyli 4-tego września o godz. 1.10 wypłacono odsetki za trzy miesiące. Rozumiem, że odsetki za czwarty miesiąc zostaną wypłacone dopiero po upływie nowego kwartału (4-tego grudnia) ale cały czas są naliczane w systemie.
  4-tego października powinnam zobaczyć pełną kwotę odsetek za ostatnie 30dni promocji (od 04.09 do 03.10) jednak prezentowana w systemie kwota wskazuje, że odsetki zostały naliczone za 29dni. Myślałam, że to może jakiś poślizg i przetrzymałam środki do 5-tego ale dodane dzisiaj odsetki są już naliczone po standardowej stawce. Wygląda na to, że CA skroił mnie jeden dzień:)

  Ew@ Odpowiedz
 • Przydałyby się jakieś alternatywy dla oszczędzających powyżej gwarancji BFG. Kończą mi się lokaty w Idei i nie mam już do nich siły a tym bardziej dla limitów po 100 tys. o zawrotnych depozytach do 10 tys gdzie oszczędności są pomijalne już nawet nie wspominam.

  Barti Odpowiedz
  • Powyżej gwarancji to tylko developer. Zaufanie, dajesz kesz „na gębę”, dwa lata nerwów, oczekiwania i odbierasz kapitał + 40%. Inny świat… inne pieniądze…

   qq
 • To dopiero jest zwrot a nie marne 5 % cashbacku .http://bs-skawina.com.pl/promocja . xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Znalazłam bardzo niszową promocję z udziałem kart płatniczych Mastercard. Tak niszową, że ciężko znaleźć gdziekolwiek o niej informację. Przy zakupie dwóch konkretnych modeli butów New Balance (tj. jeden model damski, jeden męski), w konkretnych sklepach, w dniach od 5 do 28.10.2018 i płatności kartą Mastercard – naliczy się rabat 50%. Ja nie wiem czy to dobre buty, ani czy są warte swojej ceny… ale ponieważ wiem o promocji, to wstawiam, może ktoś skorzysta.
  A tu regulamin promocji:
  http://www.albedomarketing.pl/download/pdf/new-balance.pdf
  (info jest również na stronie TMUB)

  Be@ Odpowiedz
 • @Be
  Jesteś jedyna i niepowtarzalna. Chyba nikt nie ma takiego oka do wyszukiwania atrakcyjnych nowości.

  Waldemar Odpowiedz
 • Idea zmieniła lokatę na nowe środki, aktualnie dla 6 miesięcy jest 3%, dla 3 miesięcy 2,9%, oprocentowanie lokaty jednomiesięcznej przemilczę

  Ciekawski Odpowiedz
  • Nalapali tyle kasy ile planowali to pogorszyli oferte. Ale za max miesiac sporo im ucieknie i wtedy mam nadzieje znow cos ciekawego dadza.

   keton
  • Może i za miesiąc ale wielu osobom już kończą się lokaty „zawrotne”. Ja też powoli migruję ze środkami bo mi się pierwsze skończyły wczoraj a dobrej oferty w idei jak nie było od kilkunastu tygodni tak nie ma (poza na „nowe środki”)

   Barti
 • Lokaty w Idei to teraz porażka…

  Robben_11 Odpowiedz
 • Idea od dzisiaj tj 23.10 wprowadza:
  1. Lokatę Wielki Procent – 2,80 na 3 m-ce
  2. podwyższa % do 2,70 dla lokaty Beztroskiej
  co ciekawe – lokaty pojawiły się tuż po północy

  Grażka Odpowiedz
  • Skoncza sie stare lokaty w banku, wyleci im troche kasy to dadza faktycznie „Wielki Procent”

   keton
  • Też tak sądzę.

   Pragne sie podzielić fajną promocją mbanku. „zwrot 100 zł (OC) lub 200 zł (OC+AC) za zakup ubezpieczenia na samochód w mBanku”. Dla ich klientów i jednocześnie osób które nie mają obecnie oc ani ac w axa direct. Sama skaczę co roku po najlepszych ofertach )dotychczas to było liberty i axa, które ona przejęła… ost. link4… a teraz powrót do axy ale z promocją mbanku. Kwota nie jest zawyzona (każdy to musi sa oszacować_w stosunku do tego co na stronie z kalkulacją dla mbanku + rabatami. Za OC na na pięcioletniego seata zapłciłam ok325zł + ok120zł za ubezpiecznie szyb, opon i nnw kierowcy 100.000zł. = ok446zł. Do dwóch miesięcy wpadnie mi stówka od mbanku :-) Ubezpiecznie zacznie mi lecieć z końcem grudnia, ale ja zawsze wykupuję z wyprzedzeniem bo to zawsze są duże oszczędności (szczególnie że do tej pory też AC płaciliśmy). Kto ma potrzebę, mozność i chęć to niech korzysta:
   https://www.mbank.pl/indywidualny/ubezpieczenia/ubezpieczenia-samochodowe/oc-ac/

   Pola33
  • Promocja trwa do 31.10.2018 r. czyli jeszcze tydzień…

   Pola33
  • u mnie nic nie przebije link4
   kalkulacje zazwyczaj wychodzą najlepiej

   zniżki:
   – kod „rabatmarketing” minus 50 PLN
   – punkty payback minus 200 PLN ( jak wiemy gdzie zbierać to wystarczą 3-4 zamówienia )
   – zniżka za jednorazową płatność kartą przez telefon 4%
   – licencja naviexpert Polska na czas trwania ubezpieczenia
   – link4 KASA WRACA – zniżka za korzystanie z naviexpert ( uważam, że jeżdżę bardzo mało a wpadło około 50 PLN )
   – jest jeszcze zniżka z Kartą Dużej Rodziny 5%

   kończącą się umowę wypowiadam, zapisuję nową kalkulację i dzwonię na infolinię ( pesel w bazie nie pozwoli przejść dalej )
   resztę załatwiam z konsultantem

   kruczi
  • Własnie mam po raz poierwszy dwa samochody w link4 i skorzystałam ze wszystkich znizek o których piszesz oprócz tej nawigacji i kasa wraca bo nie lubie inwigilacji… znizki miałam jakieś 20zł z paybacka, więc cos nie tak robię ;-) .. ofertę maja korzystną dla nowych jak wszędzie (tak mi się wydawało zawsze), ale tym razem mbank przebił. Kiedyś wypróbuję Twój patent :-)

   Pola33
  • *aaa nie ma karty dużej rodziny i nie zanosi się żebym miała..

   Pola33
  • jak wypowiesz umowę, zapiszesz kalkulację i zadzwonisz to będzie jak dla nowych
   z konta payback można odjąć max 200 PLN, czyli 20 000 punktów

   kruczi
  • Podzielisz się gdzie robisz te 3-4 zakupy żeby nazbierać tyle punktów? ja mialam odjęte tyle ile nazbierałam przy okazji doładowań telefonu, zakupów na allegro i tankowania na bp… raz mi przyznali 2000pkt (czyli 20zł) ale to za zakup w link4 już po zakupie (akurat promocję mieli).

   Pola33
  • tu: oi63.tinypic.com/1zq32m8.jpg

   kruczi
 • taka ciekawostka: w PKO lokata , która zdarza się raz na sto lat….
  https://www.pkobp.pl/klienci-indywidualni/oszczednosci/lokaty/lokata-niepodleglosciowa/

  Wiechu Odpowiedz
 • @ kruczi Czy wypowiadasz umowę OC/AC w trakcie jej trwania to w jaki sposób usuwa Cię z ich bazy? Przecież jeszcze ta umowa trwa…

  JJ2010 Odpowiedz
 • @ kruczi Czy wypowiadasz umowę OC/AC w trakcie jej trwania? Jeśli tak to w jaki sposób usuwa Cię z ich bazy? Przecież jeszcze ta umowa trwa…

  JJ2010 Odpowiedz
  • dokladnie, a poza tym dzwoni zwykle utrzymanie ktore daje rowniez niezle warunki na pozostanie z nimi

   sunwoj1
  • wypowiadasz z końcem okresu ubezpieczenia, żeby z automatu się odnowiła

   po wyliczeniach na stronie zapisujesz kalkulację, dzwonisz na infolinię i podajesz numer kalkulacji
   jak zaakceptują to prosisz o bonusy z paybacka, navi i mówisz że chcesz zapłacić kartą podczas rozmowy

   kruczi
  • * żeby z automatu się nie odnowiła

   kruczi
  • @sunwoj1
   przed końcem przysyłają propozycję, którą warto porównać z nową kalkulacją i sobie wybrać

   kruczi
  • no jasne, to co przysylaja to zwykle /jak dzwonia jeszcze dodatkowo/ powiadam im ze maja nie za tanio, i zwykle cene jeszcze obnizaja (jakies 20% sie udaje zbic). ale opcja o ktorej piszesz jest ciekawa i zapewne daje wieksze oszczednosci :D

   sunwoj1
 • @kruczi
  Ten bonus z paybacka to masz na myśli płatność punktami czy zdobycz punktów za zakup polisy?
  Z płatnością punktami Payback6to ogólnie w linku mam problem bo ze dwa razy próbowałem i niby błąd autoryzacji. Na infolinii Paybacka mówią że powinno pójść bez problemu. Co może byc nie tak?

  JJ2010 Odpowiedz
  • płatność punktami

   do autoryzacji jest potrzebny numer karty oraz dzień i miesiąc
   to samo co w przypadku logowania na stronę payback
   jeśli były jakieś odmowne autoryzacje to konto może być zablokowane, zaloguj się i sprawdź

   kruczi
 • Jest jeszcze Zawrotna , była u kogoś wczoraj lub dzisiaj i do jakiego banku ? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Ok. dzięki , do optimy i raifa tez jest . xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • W Idea Bank jest lokata WIELKI PROCENT na 2,8% – ktos cos wie wiecej?

  ja Odpowiedz
  • Wiem tyle, że warto poczekać te kilka dnia na lokatę helloweenową na ponad 3%, nie obraziłabym się… jak nie nabierają na zawrotnych i wielkim procencie to jest duża szansa na nią. Ja wylewam środki z optimy..

   Pola33
  • Oczywiście z idei wylewam każda kończącą się lokatę… (a swoja drogą z optimy też dziś wylałam bo mi się skończyła) :-)

   Pola33
 • dzisiaj do mille zawrotna zadziałała

  JJ2010 Odpowiedz
 • Kończy mi się dzisiaj 3% w Getinie na KO więc puściłem na Beztroską 2,7% w Idea, dla mnie lepsze rozwiązanie bo tylko 0,1% mniej niż na Wielki Procent a można zerwać w każdej chwili bez utraty odsetek…

  krzychu.pl Odpowiedz
 • Mamy w Idei Skarbonkę 3% na 1 m-c

  Bonifacy Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy