7 promocji bankowych, na których zarobisz w bardzo łatwy sposób!

Choć sezon urlopowy trwa w najlepsze i w wielu firmach można zaobserwować lekkie spowolnienie, to w branży bankowej jest odwrotnie. Trwa bowiem zażarta walka o przyciągnięcie do siebie nowego klienta – a to objawia się prawdziwym wysypem promocji, w której za otwarcie konta możemy zyskać kilkaset złotych premii. Dlatego dziś postanowiłem przygotować krótkie zestawienie aktualnie dostępnych promocji bankowych, w których do zdobycia jest całkiem sensowna premia na start, a warunki są relatywnie proste do spełnienia. Nic więc nie stoi na przeszkodzie aby skorzystać nawet… z kilku z nich :)

Gwarantowane 150 zł i możliwość wygrania… iPhone XS MAX!

150 zł za założenie konta w Alior Banku i możliwość wygrania iPhone lub bonów do Biedronki
Zdecydowanie jedną z najciekawszych obecnie ofert jest niepozorna promocja Alior Banku, przygotowana we współpracy z Super Expressem. Dlaczego? Z dość prostego powodu – to już któraś z kolei oferta tego banku, w której możemy zgarnąć gwarantowane 150 zł za założenie Konta Jakże Osobistego. Kto miał więc z niej skorzystać – już skorzystał.

Dlaczego to takie ważne? W obecnej promocji, oprócz 150 zł na start, uczestnicy mogą dodatkowo wziąć udział w konkursie, w którym do zgarnięcia jest iPhone XS MAX o wartości prawie 7 tys. zł (!) oraz aż 100 eKody do sklepów Biedronka o wartości 150 zł każdy! Szansę na wygraną oceniam więc wysoko, bo zainteresowanych nie ma aż tak dużo. A konkurs jest mega prosty – wystarczy jedynie sensownie odpowiedzieć na jedno proste pytanie :)

O wszelkich szczegółach konkursu i promocji z premią 150 zł za założenie Konta Jakże Osobistego możecie przeczytać w tym wpisie.

200 zł premii + 3% na koncie oszczędnościowym w Pekao

200 zł za założenie konta przekorzystnego w Pekao
Bardzo proste warunki oferuje również Pekao S.A. w swojej ofercie na start. Do zgarnięcia jest bowiem 200 zł (więcej nigdy nie było) za czterokrotne zapewnienie wpływu 500 zł na konto oraz dokonanie płatności w sklepie czy internecie. Możemy więc sami przelewać sobie środki, a następnie płacić za drobne zakupy w sklepie i warunki będą spełnione.

Jeśli dodamy do tego możliwość założenia konta bez wstawania z kanapy (lub z finalizacją umowy w jednym z licznych oddziałów) oraz 3% na koncie oszczędnościowym do 30 000 zł, to nic dziwnego, że oferta ciszy się ogromną popularnością – i jest zdecydowanym hitem sierpnia.

O jej detalach możecie przeczytać w dedykowanym prześwietleniu.

Łatwe 380 zł za Konto Jakie Chcę + nawet 300 zł moneybacku!

680 zł za założenie Konta Jakie Chcę
Bardzo wysoką premię na start oferuje Santander Bank Polska – wszystko dzięki połączeniu kilku ofert.

Pierwszą z nich jest gwarantowane 150 zł na start za spełnienie bardzo prostych warunków: zapewnienie wpływu 1000 zł oraz wykonanie 5 płatności kartą – na dowolne kwoty.

Kolejne 80 zł zgarniemy za założenie konta z czyjegoś polecenia – co sprowadza się do podania odpowiedniego kodu podczas wypełnienia wniosku oraz wydanie kartą łącznie 300 zł (mogą to być te same operacje, co powyżej).

Wreszcie ostatnie 150 zł zdobędziemy za wpływy wynagrodzenia (lub innego świadczenia typu emerytura, renta czy stypendium). Oczywiście jeśli ktoś nie chce przenosić wynagrodzenia, to może zadowolić się samymi poprzednimi promocjami.

O szczegółach tego pakietu promocji pisałem w swoim prześwietleniu. Zachęcam do przeczytania, bo oprócz premii na start możemy również zgarnąć moneyback od płatności rachunków za gaz, prad czy usługi telekomunikacyjne – w teorii nawet 300 zł rocznie!

350 zł za założenie konta w BNP Paribas

350 zł do Biedronki za założenie Konta Otwartego na Ciebie
Kolejnym bankiem, który oferuje proste warunki zdobycia premii jest BNP Paribas. Muszę jednak już na starcie zaznaczyć, że ta oferta ma limitowaną pulę promocyjnych wniosków i może się zakończyć przed czasem.

A jakie są jej warunki? Wystarczy we wrześniu wykonać 3 transakcje kartą, a w październiku wydać kartą min. 300 zł, wykonać 2 przelewy i zapewnić wpływy 1000 zł. I to tyle, 350 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka nasze!

O dokładnych mechanizmach tej promocji pisałem w swoim prześwietleniu.

150 zł za eKonto od mBanku

150 zł premii za założenie eKonta osobistego od mBanku
Kolejna łatwa propozycja to 150 zł premii wypłacanej przez mBank. Aby ją zdobyć wystarczy zapewnić wpływ 1000 zł i wykonać 5 płatności kartą – a następnie operacje powtórzyć w kolejnym miesiącu.

Tak, to praktycznie tyle!O szczegółach tej promocji piszę w tym artykule.

140 zł premii od ING Banku Śląskiego

140 zł za założenie Konta z Lwem w ING Banku Śląskim
Premię za założenie konta możemy zyskać również w ING. Tu praktycznie każdy może zgarnąć 100 zł na start – wystarczy wykonać płatności kartą na łącznie 1000 zł (ale w długim horyzoncie czasowym – aż do grudnia). Młodzi natomiast mają łatwiej, bo wystarczy 10 transakcji – niezależnie od kwoty.

Premię możemy dodatkowo zwiększyć o 20 lub 40 zł, jeśli zaznajomimy się z BLIKiem i/lub otrzymamy na konto wpływ wynagrodzenia – no chyba, że mamy mniej, niż 26 lat, bo wtedy wystarczą przelewy na telefon.

Szczegóły promocji z premią 140 zł od ING w moim prześwietleniu.

Aż 400 zł do wykorzystania w Biedronce od Citibanku

400 zł do Biedronki za wyrobienie karty kredytowej Citibank
Choć ta promocja trwa do 3 października, to ciężko o niej nie wspomnieć. Dlaczego? Bo zainteresowanie nią jest naprawdę spore. Nie ma co się dziwić – do zdobycia jest bowiem 400 zł w formie karty podarunkowej do sklepów Biedronka, a warunki promocji są relatywnie proste.

Wystarczy bowiem wyrobić (bezpłatną) kartę kredytową Citi Simplicity, a następnie wydać nią łącznie 2000 zł. Dużo? Niby tak, ale mamy na to ponad 3 miesiące – co oznacza, że średniomiesięcznie robi nam się już „tylko” kilkaset złotych – a tyle jest w stanie wydać każdy samodzielnie utrzymujący się człowiek. Podkreślam, że tak jak w przypadku pozostałych promocji, nie trzeba specjalnie wydawać tych pieniędzy – tylko płacić za swoje realne zakupy.

Dokładne prześwietlenie promocji znajduje się pod tym linkiem. Dodam, że równolegle trwa bardzo podobna promocja, tyle że do zdobycia jest bon na zakupy w sklepie Xiaomi.

Promocji jest jeszcze więcej!

Na koniec przypomnę, że powyższe oferty to nie wszystko. Na blogu opisanych jest znacznie więcej promocji bankowych, w których można zyskać jeszcze więcej – np. osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą zgarnąć nawet 1700 zł – w jednej promocji!

Gdzie więc znaleźć pozostałe promocje? Wystarczy na bieżąco przeglądać bloga (np. śledząc na Facebooku czy zapisując się na newsletter) albo raz na jakiś czas zajrzeć do zakładki: aktualne promocje bankowe. Pamiętajmy jedynie, że niektóre promocje bywają limitowane i potrafią się wyprzedać nawet w kilkanaście godzin!

Nie przegap!

Komentarze

 • A co z promocjami dla „obecnych klientów” – wszystkie banki spoczęły na laurach?? Od kiedy BZ WBK stal się santanderem to już nie robi promocji dla starych klientów ING wszystkie akcje na zaproszenie inne banki nie premiują nic (ani BLIKa ani GP/AP) – jak żyć będąc już klientem prawie wszystkich banków gdy kolejne banki znikną do jesieni (eurobank łączy się z mille idea a może również plusbank zwijają manatki)

  zenek64 Odpowiedz
  • Dlatego tym bardziej trzeba korzystać z tego co jest – póki jest.

   Michał
  • Dla starych poki co dostalem w ING tylko na 1 konto oferte za przelew pensji. W innych bankach cisza. Kiedys bylo sporo promocji na 20-30zl w Citi czy BZWBK, ale od dluzszego czasu nic nie ma.

   keton
 • Michał Admin korzystałem póki się dało a teraz się nie da bo albo posiadam jeszcze konta albo jestem w okresie karencji :-(

  zenek64 Odpowiedz
 • POdawaj prosze także sposób zakłądania konta. Ostatnio miałem nieprzyjemne rekacje z WBK ups Santanderem, Wypełniłem wniosek inetrntetowy o kartę kred. i pani poinformowała o przyznaniu karty i umówiła mnie na spotkanie w Banku. Tam nikt nic nie wiedział a mój wniosek był nie do odnalezienia, więc zaproponowali mi kartę z banku, juz bez promocji. Podziękowałem, Drugi, bardziej nawet niemiły fakt to karta z banku Millennium. Pomimo,że mam tam konto, kazali mi dostarczyć oryginały dokumentów poświadczających zarobki. Dojechałem do banku, odczekałem 2 godziny i oceniłem że w rozsądnym czasie nie ma mowy o załątwieniu sprawy (pokazaniu dokumentów). Zrezygnowałem z wizyty i wysłąłem do banku skany. Oddzwonili, że ich to nie satysfakcjonuje i zaproponowali kolejne spotkanie. Promocja wynosiła 200 zł, więc nie opłącało mi się tracić kilku kolejnych godzin, więc podziękowałe, Pani po drugiej stronie była wyraźnie obrażona.

  Andrzej Odpowiedz
 • Czy promocyjne rachunki są bezpłatne w późniejszym prowadzeniu?
  Czy karty, którymi musimy wykonać określone transakcję są bezpłatne, czy również wiążą się z dodatkowymi opłatami / koniecznością wykonywania określonych transakcji co miesiąc?

  Sławek Odpowiedz
  • W każdym wpisie z konkretną promocja jest opisane na końcu jakie są warunki danego konta – czy jest bezwarunkowo darmowe czy trzeba spełniać jakieś warunki / na co uważać itp :)

   Michał
 • A da się połączyć promocje z rorem od citi a potem kk od citi?

  Ef Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy