HIT! Xiaomi Redmi Note 9 w zamian za wyrobienie karty kredytowej Citibanku!

Trwa do 09.08.2021

Ruszyła promocja Citibanku skierowana do nowych klientów. W zamian za wyrobienie karty kredytowej możemy zgarnąć smartfon Xiaomi Redmi Note 9 o realnej wartości ok. 600 zł!. Szykuje się prawdziwy hit :)

Xiaomi Redmi Note 9 za kartę kredytową Citi Simplicity

Xiaomi Redmi Note 9 za kartę kredytową Citi Simplicity

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą głównej karty kredytowej Citibanku od 1.01.2020. Warto tu zaznaczyć, że posiadanie innych produktów (np. konta osobistego) nie wyklucza z oferty.

Oprócz tego postawione są minimalne wymogi dotyczące wieku oraz wynagrodzenia:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o kartę kredytową Citibanku z dedykowanej strony promocji nie później, niż 9.08.2021. W trakcie wnioskowania zostaniemy poproszeni o dostarczenie dokumentu potwierdzającego nasze dochody, przy czym możemy ten krok wykonać do 10 dni roboczych od złożenia wniosku za pomocą specjalnej strony banku. Nie wybierajmy karty z niższym limitem (bez dokumentów dochodowych) – nie załapiemy się wtedy do promocji, bo dostarczenie dokumentów jest wymagane przez regulamin oferty.

Proste warunki zgarnięcia premii

Kiedy już otrzymamy kartę będziemy musieli spełnić proste warunki:

 • aktywować ją przez bankowość mobilną Citi Mobile
 • zalogować się do bankowości mobilnej
 • wykonać płatności kartą w sklepach stacjonarnych i/lub w internecie na łączną kwotę min. 1000 zł

Ilość oraz miejsce transakcji nie mają znaczenia (choć wykluczone są tzw. transakcje szczególne, czyli wszelkie „ułatwiacze” obrotów na kartach kredytowych). Wystarczy po prostu płacić za swoje normalne zakupy nowo-wydaną kartą – i tyle :)

Istotne jedynie, aby drugi warunek (logowanie) spełnić nie później, niż do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę, a trzeci – do końca trzeciego pełnego miesiąca kalendarzowego. Przykładowo podpisując umowę w lipcu czas na logowanie będziemy mieć do końca sierpnia, a na wydanie 1000 zł – aż do końca października. Czasu jest więc sporo :)

Oczywiście im szybciej spełnimy warunki, tym szybciej otrzymamy nagrodę. Zgodnie z regulaminem informacja o przyznaniu nagrody pojawi się w naszej skrzynce w bankowości internetowej Citibank Online do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. W ciągu kolejnych 60 dni otrzymamy przesyłkę ze smartfonem Xiaomi Redmi Note 9 3/64GB+32GB o oficjalnej wartości 899 zł. Z doświadczenia wiem, że zazwyczaj odbywa się to znacznie szybciej. Warto przy okazji dodać, że nagroda:

Nagroda 2 objęta jest 24 miesięczną gwarancją producenta, realizowaną na podstawie numeru IMEI urządzenia. Wszystkie pytania dotyczące warunków gwarancji producenta najlepiej kierować do ROLV Group Sp. z o.o., ul. Traktowa 6, 05-800 Pruszków lub pod adresem reklamacje@mi-home.pl

RRSO 10,95% – gdzie jest haczyk?

Dlaczego na stronie promocji widzimy „rzeczywistą stopę procentową w wysokości 10,95% w skali roku”? Wszystko przez wymogi prawne. Bank przyznając kartę kredytową ma obowiązek przedstawić reprezentatywny przykład, w którym pieniądze zostają wypłacone z karty i spłacane przez 12 miesięcy, w równych ratach. Identyczny przykład znajdziecie zresztą w swojej umowie o kartę (ale dla kwoty przyznanego limitu).

W rzeczywistości jednak nikt nie zmusza nas do ponoszenia tych opłat. Po pierwsze – jeśli z karty korzystamy mądrze i spłacamy ją od razu w 100%, zamiast (jak w przykładzie) przez 12 miesięcy, to odsetek nie ma. Wtedy możemy korzystać z zalet okresu bezodsetkowego obracając pieniędzmi banku za darmo.

O tym jak mądrze korzystać z karty kredytowej pisałem w swoim poradniku. Zachęcam do przeczytania!

Druga kwestia to wysokość opłat. W przypadku kart Citi Simplicity opłata miesięczna za kartę wynosi 12 zł, jednak wydanie 1000 zł w danym okresie miesięcznym zwalnia nas z konieczności jej płacenia. Ale uwaga: to warunki standardowe, które obowiązywać będą dopiero od drugiego roku. Uczestnicy promocji otrzymają zwrot opłaty miesięcznej przez 12 miesięcy pod warunkiem, że będą kartą wydawali min. 300 zł w danym okresie rozliczeniowym.

Na koniec dodam, że nie warto aktywować większości usług dodatkowych, które oczywiście są płatne – takie jak CitiPhone, naklejka zbliżeniowa czy karta dodatkowa. Co ciekawe Citi udostępnia za darmo możliwość korzystania z usługi CitiAlerts w wersji Premium – dzięki temu jesteśmy powiadamiani o operacjach na karcie za pomocą wiadomości SMS.

Nie przegap!

Komentarze

 • Wolałbym np. 4 stówki i kupić sobie lepszy telefon. Te 3 giga pamięci to juź archeologia.

  ptok Odpowiedz
 • Czy jeśli kilka dni temu zlożyłem wniosek w poprzedniej promocji Citi z telefonem Redmi 9, ale nie dostarczyłem jeszcze dokumentów dochodowych (mam na to 10 dni, więc się ociągałem), a zatem umowa nie została zawarta to mogę w jakiś sposób zrezygnować z tamtego wniosku i wypełnić kolejny z telefonem note 9? A może zadzwonić na infolinię, żeby przypisali mi do tamtego wniosku Note zamiast Redmi, bez anulowania tamtego wnioaku. Jest to możliwe?

  Paweł Odpowiedz
  • @Paweł, rezygnować bym nie rezygnował, co jeszcze im się coś w systemie pomiesza, albo BIK zwróci coś innego (kolejny wniosek o kredyt) i zostaniesz bez karty. Raczej spróbuj zadzwonić i podpytać. Z doświadczenia też powiem, że w przeszłości Citi często wysyłał lepsza (nowsze) nagrody, niż powinien – zwłaszcza osobom z końcówki danej promocji. Także nie zdziwię się, jeśli i tak otrzymasz Note, ale oczywiście gwarancji nie ma.

   Michał
 • Kiedy moża zrezygnować z karty? (zaraz po otrzymaniu nagrody)?

  Dam Odpowiedz
 • „Uczestnicy promocji otrzymają zwrot opłaty miesięcznej przez 12 miesięcy pod warunkiem, że będą kartą wydawali min. 300 zł w danym okresie rozliczeniowym.” To niestety jest nieprawda nie wystarczy wydanie samych pieniędzy trzeba odczekać na zaksięgowanie tej kwoty jako zadłużenia po dacie rozliczenia karty ja dokonałem spłaty przed tym dniem i obciążono mnie oplata 12 zł za prowadzenie karty oraz nie wiem czy zaliczono mi limit wydatków których dokonałem ponad 2 tys, Prosiłbym o sprawdzenie jak to tak na prawdę jest. Bo płatność zrealizowałem ale spłaciłem przed pojawieniem się wyciągu i nie wiem co teraz czy jeszcze raz szybko wydać 1000 zł i do kiedy aby spełnić warunki promocji.

  Gaweł Odpowiedz
  • A to ciekawe, w przeszłości nigdy się to nie zdarzyło (by kwestionowali spełnienie warunków w ten sposób). Może warto złożyć reklamację?

   Dam
 • „Nie wybierajmy karty z niższym limitem (bez dokumentów dochodowych) – nie załapiemy się wtedy do promocji, bo dostarczenie dokumentów jest wymagane przez regulamin oferty.” Czyli jaką kartę/jaki limit należy wybrać?

  Ja Odpowiedz
  • dokładnie jaką kartę, jaki limit. ja próbowalem na emeryta wybrac i ominelo wogole proces wyboru karty oraz wysylania dokumentow. Co to znaczy?

   prideaceh
 • Mi system przyznał 43 000. i dostarczyłem dokumenty dochodowe. Ale miła pani zmniejszyła limit do cywilizowanych rozmiarów tj 5000

  Gawel Odpowiedz
  • limit można też zmniejszyć później samodzielnie, wysyłając wiadomość przez serwis www.

   asi
 • Ja kartę aktywowałem przez bankowość ale z racji występujących problemów z aktywacją przez CitiMobile kartę dopisali ręcznie do promocji.

  Mateusz Odpowiedz
  • Jakie miałeś problemy z aktywacją przez aplikację mobilną i jak to się stało, że uznali aktywację karty przez bankowość elektroniczną?

   alison
  • Też chciałbym wiedzieć. Ja akurat aktywowałem w przeglądarce przez gapiostwo :(

   Szymon
  • Napisałem do nich wiadomość. Zobaczymy co odpiszą.

   Szymon
  • Ja aktywowałem w aplikacji spełniłem warunki i gówno nic się nie dzieje, próby uzyskania jakichkolwiek informacji się nie powiodły, banda tępych cip na infoliniach ręce opadają. Mam dość tej promocji i raczej odradzam potencjalnym łosiom którzy się nabiorą jak ja.

   Gaweł
  • Szymon, daj znać co Ci odpiszą.

   alison
 • Chyba mi się udało

  Wreszcie otrzymałem wyczekaną wiadomość:
  „Drogi Kliencie

  Dziękujemy za skorzystanie z oferty Citi Handlowy

  Z przyjemnością informujemy, że spełniłeś wszystkie warunki niezbędne do otrzymania nagrody w postaci telefonu Xiaomi.

  Nagroda zostanie wysłana na adres korespondencyjny w ciągu 60 dni od daty otrzymania tej wiadomości.

  Z poważaniem,
  Zespół Citi Handlowy”

  Gawel Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy