Mega pakiet od T-Mobile: 300 zł moneybacku rocznie, 200 zł za wyrobienie karty kredytowej i 3% na koncie oszczędnościowym

Większość banków lubi promocje z premią na start. Jest wtedy o nich głośno, a jeśli oferta jest ciekawa, to baza klientów zauważalnie rośnie. Z drugiej strony mamy też banki, o których słychać nieco mniej – choć wcale nie oznacza to, że są gorsze. Wręcz przeciwnie – u nich promocje trwają non-stop, dlatego… dużo rzadziej pojawiają się na łamach bloga. Świetnym przykładem jest T-Mobile Usługi Bankowe, gdzie moneyback za transakcje kartą otrzymujemy od wielu, wielu lat. Dodając do tego aktualną promocję z premią za wyrobienie karty kredytowej oraz 3% na koncie oszczędnościowym robi nam się całkiem niezły zestaw. Jedyne, co trzeba zrobić, to „ułożyć odpowiednio klocki” :)

5% moneybacku od T-Mobile

Sztandarową ofertą T-Mobile Usługi Bankowe jest promocja z moneybackiem, czyli zwrotem za transakcje bezgotówkowe kartą. W teorii zwrot ten wynosi aż 5% od wartości zakupów, jednak w praktyce mamy pewne ograniczenia.

W przypadku darmowego konta Freemium premia jest naliczana pod warunkiem wykonania (i rozliczenia) w danym miesiącu transakcji kartą na kwotę min. 200 zł, co przekłada się na 10 zł moneybacku. Tymczasem maksymalny miesięczny zwrot, który wypłaci nam bank, to 15 zł. Łatwo więc zauważyć, że jest to idealna oferta dla osób, które wydają miesięcznie 200 – 300 zł. Tym bardziej, że po wydaniu 200 zł miesięcznie bank zwalnia nas z opłaty za kartę (samo konto jest darmowe).

Co, jeśli wydajemy więcej? Tutaj bardziej odpowiednie będzie Konto Premium. T-Mobile wymaga od nas wydatków na poziomie 500 zł miesięcznie, aby w ogóle naliczony został zwrot – dla tej kwoty będzie to 25 zł. Maksymalny limit zwrotu to… również 25 zł miesięcznie. Oznacza to, że rachunek ten jest idealny dla osób, które wydają co najmniej ponad pół tysiąca złotych co miesiąc – a wydawać tyle warto, bo jesteśmy wtedy przy okazji zwalniani z bardzo wysokie opłaty miesięcznej, która w przeciwnym wypadku wynosiłaby aż 18,90 zł miesięcznie.

Dla osób, które lepiej konsumują treści w tabelkach, małe porównanie rachunków:

Czynność Konto Freemium Konto Premium
Opłata miesięczna za konto 0 zł 0 zł, jeśli wydamy kartą min. 500 zł (inaczej 18,90 zł)
Opłata miesięczna za kartę 0 zł, jeśli wydamy kartą min. 200 zł (inaczej 6 zł) 0 zł
Wypłaty z bankomatów 0 zł za pierwsze 3 transakcje w miesiącu, później 6 zł 0 zł
Minimalna kwota płatności aktywująca moneyback 200 zł 500 zł
Maksymalna kwota płatności dająca moneyback 300 zł 500 zł
Realny moneyback 5% 10-15 zł 25 zł

Regulamin promocji ze zwrotem dorzuca jednak jeszcze kilka warunków wypłaty premii. Po pierwsze – premia nie zostanie naliczona za transakcje ułatwiające wydawanie pieniędzy. Chodzi o zakupy w punktach z kodami MCC równymi:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 4111, określający m.in. usługi transportowe,
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne,
 • 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Warto tu jednak zaznaczyć, że jeśli mamy zamiar płacić kartą w „zwykłych sklepach, marketach czy na stacjach paliw, to nie musimy się przejmować powyższą listą.

Drugi warunek otrzymania zwrotu to wyrażenie kilku zgód (podczas zawierania umowy lub przez infolinię banku):

 • na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną
 • na zasięganie informacji o zobowiązaniach w BIK, BIG i innych rejestrach
 • na skorzystanie z samej promocji

Na koniec jest jeszcze jeden, ostatni warunek, obowiązuje jedynie tych klientów, którzy wytrzymali z T-Mobile ponad 6 miesięcy. Bank zaznacza bowiem w regulaminie promocji, że przez pierwsze 6 miesięcy otrzymamy premię po spełnieniu wszystkich wspomnianych wcześniej warunków. Po osiągnięciu półrocznego stażu zwrot otrzymamy jedynie posiadając jakikolwiek produkt kredytowy w T-Mobile Usługi Bankowe – pożyczkę, kredyt, linię kredytową, ale również kartę kredytową.

I to właśnie ta ostatnia opcja, czyli wyrobienie karty kredytowej, jest szczególnie polecana. Dlaczego? Z kilku powodów.

200 zł za wyrobienie karty kredytowej T-Mobile

Po pierwsze – robiąc transakcje kartą kredytową są one również liczone do puli premiowanej comiesięcznym zwrotem, ale również do wydatków zwalniających z opłaty za kartę. Innymi słowy możemy nawet schować kartę debetową do rachunku w szufladzie, a wszystkie operacje wykonywać kredytówką! :)

200 zł za wyrobienie karty kredytowej T-Mobile

Drugą zaletą karty kredytowej jest fakt, że wyrabiając ją do końca lutego zarobimy na tym 200 zł. Jak? Wszystko dzięki opisywanej niedawno promocji, gdzie bank płaci nowym i obecnym klientom 200 zł, o ile wyrobią nową kartę z limitem 3500 zł oraz wydadzą nią 1000 zł w ciągu miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy.

Swoją drogą T-Mobile ostatnio dość często premiuje wyrobienie kredytówki, więc jeśli traficie na ten wpis po zakończeniu promocji, to jest spora szansa, że będzie czkało coś nowego (o czym napiszę tutaj).

(Brak) kosztów karty kredytowej

Wszystko dobrze, ale wyrabiając kartę kredytową automatycznie dokładamy sobie kolejne warunki do spełnienia, aby była ona darmowa, prawda?

I tak i nie :) Do końca marca trwa bowiem promocja która sprawia, że przez pierwsze dwa lata nie zapłacimy opłaty rocznej za użytkowanie karty. Przed upływem 24 miesięcy kartę będziemy mogli na przykład zamknąć i próbować załapać się na kolejną tego typu promocję :)

Jedyne na co trzeba uważać, to opłaty miesięczne. Bank zwalnia z nich do końca marca, ale od kwietnia konieczne będzie spełnianie prostego warunku: 4 transakcji bezgotówkowych miesięcznie, aby karta była darmowa. A że kartą i tak będziemy płacić za zakupy w celu uzyskania zwrotu, to warunek spełnimy „przy okazji”. Gdybyśmy o tym zapomnieli, to bank pobierze od nas 8 zł.

560 zł dodatkowego moneybacku na karcie Mastercard Travel

Na koniec dodam, że w powyższej promocji do wyboru mamy kartę Mastercard Pomoc Mierzona Kilometrami oraz Mastercard Travel. Ta druga daje nam możliwość skorzystania z dodatkowej promocji ze zwrotem, gdzie do ugrania mamy aż 560 zł w ciągu roku – również w formie 5% zwrotu. Problem w tym, że w zamian musimy ponieść koszty przewalutowania transakcji zagranicznych (a dokładniej spreadu), które w takim wypadku będą bardzo wysokie – bo wyniosą aż 7,5%. W takim wypadku będziemy stratni 2,5%, dlatego o promocji wspominam bardziej w kategorii ciekawostek. Raczej nie warto używać tej karty do zakupów w innych walutach – no chyba, że faktycznie nie mamy wyboru.

O promocji pisałem podczas debiutu tej karty na rynku, czyli w maju zeszłego roku. Po szczegóły zaprasza do wpisu: do 560 zł zwrotu za transakcje walutowe na karcie T-Mobile Mastercard Travel.

3% na koncie oszczędnościowym

Moneyback i premia za wyrobienie karty kredytowej to jednak nie wszystko. Jeśli zostaniemy nowym klientem T-Mobile Usługi Bankowe (nie posiadaliśmy tam konta od 1.04.2017), to automatycznie załapiemy się na ofertę podwyższonego oprocentowania konta oszczędnościowego.

3% na koncie oszczędnościowym T-Mobile Usługi Bankowe dla nowych klientów

Każda osoba, która założy Konto Freemium lub Premium, a następnie uruchomi rachunek oszczędnościowy będzie mogła cieszyć się z podwyższonego oprocentowania (na tym drugim rachunku) przez 92 dni od dnia następującego po otwarciu konta. Oprocentowanie wyniesie 3% w skali roku dla kwoty do 50 000 zł.

Później wrócimy do oprocentowania standardowego (WIBID 1M – 0,4 p.p. czyli około 1,05%), choć jeśli zapewnimy wpływ wynagrodzenia na konto osobiste, to wtedy oprocentowanie rachunku oszczędnościowego wzrośnie do 1,5% – przynajmniej do końca czerwca, bo do wtedy trwa obecna promocja.

Podsumowanie

Sporo tych promocji, prawda? A zaznaczyć muszę, że to… wcale nie wszystko. T-Mobile pozwala nam na rejestrację swojej karty Mastercard w programie Mastercard Priceless Specials, gdzie za zdobyte punkty (zależne od wydatków kartą) możemy wybierać nagrody – np. doładowania telefonu czy bilety do kina.

Oprócz tego w T-Mobile dostępna jest świetna karta walutowa. Jej wydanie kosztuje 10 zł, ale karta jest ważna przez 4 lata i… później ciężko o jakiekolwiek inne opłaty. Nie ma bowiem żadnej opłaty miesięcznej, płatności bezgotówkowe są darmowe, a wypłaty z bankomatów darmowe – i to bez limitów. Sam korzystam z takiej karty w EUR od prawie 3 lat i jestem bardzo zadowolony.

Na koniec krótkie podsumowanie, czyli przewodnik jak korzystać z produktów T-Mobile Usługi Bankowe, aby co miesiąc wpadał moneyback:

 • wyraź odpowiednie zgody
 • wydawaj kartą min. 200 zł miesięcznie (Konto Freemium) lub min. 500 zł miesięcznie (Konto Premium)
 • wyrób kartę kredytową (najpóźniej po 6 miesiącach)
 • korzystaj z oprocentowania 3% przez 3 miesiące od otwarcia konta oszczędnościowego
 • jeśli wyrobisz kartę kredytową – wydaj 1000 zł w miesiącu następującym po jej otwarciu, aby zgarnąć bon 200 zł do sklepów Decathlon
 • w celu zdobycia premii unikaj „złych” kodów MCC

Powodzenia! :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy BLIK w Internecie spełni warunki moneybacku przy koncie?

  Rolo Odpowiedz
  • Nie jest to płatność kartą

   filanc
  • No nie jest. Co ciekawe w mBank jest jakoś tak, że płatności blik =kartą i jest cashback, ale tam chya jest w regulaminie, że blik/karta.

   K+M+B
  • No właśnie, w mBanku jest mowa o płatnościach BLIK-iem lub kartą.

   Dario
  • Hm.. W regulaminie jest informacja, że cyt. „W przypadku Konta Premium Premia jest naliczana maksymalnie przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych, począwszy od
   miesiąca, w którym została wypłacona po raz pierwszy i pod warunkiem, że Klient będzie miał w danym miesiącu rozliczone Transakcje na kwotę minimum 500 zł. Kwota należnego zwrotu wynosi 25 PLN w danym miesiącu.” Czym są zatem „Transakcje”? Wg tego samego regulaminu: „Transakcja – operacja płatnicza bezgotówkowa wykonana przy użyciu Karty bądź płatność z wykorzystaniem Usługi Blik, rozliczona w danym miesiącu kalendarzowym z wyłączeniem operacji i płatności wykonanych w punktach wskazanych w §5 ust.5,”. Wychodzi na to, że BLIK jednak powinien generować moneyback….

   Rolo
  • Hm w takim razie wynika z tego, że masz rację. Blik powinien się zaliczać.

   filanc
  • Zgadzam się. Musi tak być.

   K+M+B
 • Jak wszyscy wiemy to do zwrotu transakcje powinny być zaksięgowane, a do zwolnienia z opłaty wykonane w danym miesiącu. Dokładnie 30 kwietnia miałem wydatek 400zł odpowiednimi mcc, wiec zaksięgował się już w maju. Teraz się zastanawiam czy mogę wydać jeszcze 100zł dobrymi mcc, a resztę(400zł) do zwolnienia z opłaty dobić zakazanymi mcc, czy transakcje do zwolnienia z opłaty również powinny być o odpowiednich mcc?

  specu Odpowiedz
  • Transakcje zwalniające z opłaty mogą mieć dowolne MCC.

   Don Quijote de la Mancha
  • Zależy z jakiej opłaty zwolnienie, bo jeśli chodzi o KK to liczone są transakcje w danym okresie rozliczeniowym, a nie miesiącu.

   Dario
  • @Dario, dzięki za uściślenie, to prawda, ja np. mam cykl rozliczeniowy od 11., dlatego staram się tą kartą płacić w zakresie 11–25 (żeby spełnić wszystkie 3 warunki).

   Don Quijote de la Mancha
  • Oczywiście chodziło o zwolnienie z opłaty za konto premium. Podsumowując do zwrotu 500 zł zaksięgowane w danym miesiącu o dobrych mcc, a do zwolnienia z opłaty za konto 500 zł wykonane w danym miesiącu o dowolnych mcc? I na pewno nie ma żadnego powiązania miedzy tymi dwoma wymogami, aby otrzymać zwrot? Pierwszy raz mi się zdarzyło, abym miał sporą transakcję pomiędzy miesiącami.

   specu
  • do zwrotu 500 zł zaksięgowane w danym miesiącu o dobrych mcc, a do zwolnienia z opłaty za konto 500 zł wykonane w danym miesiącu o dowolnych mcc
   — dokładnie tak.

   „Pierwszy raz mi się zdarzyło, abym miał sporą transakcję pomiędzy miesiącami”
   — ech, no właśnie, UOKiK namieszał, mi się ta parę razy zdarzało, ale w starych dobrych czasach, gdy w obu przypadkach liczyło się zaksięgowanie…

   Don Quijote de la Mancha
 • 1 maja o godz 00:33 kupowałem coś online licząc że płatność będzie już zaksięgowana na nowy miesiąc do zwrotu za zakupy tj. maj. A tu dziś widzę w historii jak transakcja się rozliczyła i ma datę 30.04.2018. księgowana 04.05. Jak to możliwe??? Miał ktoś tak?
  Ugram coś z jakimś dziwnym systemem rozliczającym ich transakcje czy muszę wydać jeszcze raz te kasę i olać infolinie bo szkoda nerwów czasu itp.

  jankos Odpowiedz
  • Może system informatyczny pracuje w UTC (wzgl. GMT)… ?

   Pewnie, że ugrasz, szczególnie jak masz jakieś potwierdzenie z datą i godziną (np. PDF z jakiegoś PayU lub od sprzedawcy), ale jak sam piszesz, może szkoda nerwów, szczególnie jeśli to nie była duża kwota… A transakcję dla bezpłatności łatwo „zrobić”…

   Don Quijote de la Mancha
 • @jankos
  Też tak kiedyś miałem. TMUB reklamację uwzględnił ale zamieszania, że hej. Najpierw mi odpisali, że reklamacja niezasadna bo zawinił sklep a nie bank. Powołałem się więc, że zapłaciłem za towar z ich pieniędzy/ kk/, towaru nie odebrałem a sprzedawca nie zwrócił kasy. Odpisali, żeby kontaktować się z pośrednikiem płatności, chyba Dotpay czy Upay ale nie pamiętam. W międzyczasie, nie zaliczyli płatności i nie wypłacili 5 % MB. Naliczyli opłatę za kartę. Kolejne reklamacje i sprawa ciągnęła się pół roku niemalże. Ostatecznie wniosek:
  CZAS TO PIENIĄDZ więc PROBLEMÓW NALEŻY UNIKAĆ więc NIGDY WIĘCEJ NIE RÓB ZAKUPÓW bezpośrednio po północy. W tym czasie/ zaraz po północy/ się śpi. Aha dopuszczalne są inne ekscytujące zajęcia. I ten rodzaj aktywności nocnej i polecam.

  Eugeniusz Odpowiedz
 • Czy ktoś z Was wyjaśni co to znaczy transakcja rozliczona w TMUB? Chodzi o to, że bank zwalnia z opłaty za kartę pod warunkiem rozliczenia transakcji na kwotę 15 000 zł. Czy takie transakcje mają być wykonane, zaksięgowane a może liczą się dopiero te które zostały spłacone?
  Don albo Waldemar, wiecie coś?

  Beata2 Odpowiedz
  • Zgaduję, że muszą być zaksięgowane, bo w apce widać obrót roczny, który uaktualnia się dopiero po zaksięgowaniu transakcji.

   Don Quijote de la Mancha
 • Coś się porypało w TMUB. Wczoraj w nocy mieli przerwę techniczną i wysłali SMS-y, że odrzucili mój wniosek o produkt kredytowy – którego wcale nie składałem. Dzwoniłem na infolinię i się okazało, że właśnie mają jakieś problemy techniczne. Dziś natomiast widzę, że dostałem zwrot za poprzedni miesiąc 5 zł z groszami zamiast 25 zł.
  Lepiej sprawdźcie, czy u was też takie cuda się nie dzieją

  Dario Odpowiedz
 • Nie luzik jest, u mnie nie ma wcale zwrotu póki co ;) Z produktem kredytowym była podobna akcja, zarówno sms jak i e-mail :)

  JoX Odpowiedz
 • Czy TMUB ma dziś problemy techniczne (w przeglądarce), czy tylko u mnie?
  po zalogowaniu wyskakuje mi „Błąd komunikacji
  Wystąpił błąd podczas połączenia”
  ale w apce działa.

  keram7m Odpowiedz
  • ja dziś miałam problemy z komunikacją w apce, ale po ponownym kliknięciu działało. Przelew też udało się zrobić, choć tak jak mówię, na kilku etapach trzeba było apkę szturchnąć ;-)

   Be@
  • Chyba moje IP było na czarnej liście banku, bo na żadnym urządzeniu różnych przeglądarkach nie działało od południa, ale zmiana IP pomogła.

   keram7m
 • W aplikacji mobilnej w szczegółach KK pokazuje roczny obrót kartą. Czy po roku Wam się zeruje i nalicza od nowa czy dalej nalicza do roku wstecz?

  Łuki Odpowiedz
 • Czy dostanę 5% moneyback, jeśli teraz zawnioskuję o kartę do Freemium, a konto założyłam w grudniu 2017 -dla 3% na oszczędnościowym. Jesli tak, to na ile miesięcy będzie ten zwrot?

  dem Odpowiedz
  • Jeśli wcześniej nie korzystałaś to tak. Oprócz karty trzeba jeszcze przystąpić do promocji i wyrazić wymagane zgody. Zwrot jest przez 6 miesięcy. Jak chcesz dłużej, to pod koniec zawnioskuj o kartę kredytową. Do mnie przed końcem 6 miesięcy sami dzwonili i proponowali KK, tylko na „gębę” bez żadnych zaświadczeń.

   Łuki
 • czy mozecie mi przypomnieć kilka kwestii:
  1. czy płatność blik liczy się do spełnienia warunku bezpłatnosci konta?
  2. czy mogę wydać np. 250zl KK i 250 debetowka by zgarnąć moneyback i spełnić darmowosc?
  3. 4 transakcje kartą KK w okresie spełniają warunek bezpłatnosci KK?
  4. transakcje do MB muszą być księgowanie w danym miesiącu a transakcje do bezpłatnosci muszą być wykonane w danym miesiącu?

  Romek Odpowiedz
 • ad.1 BLIK nie jest płatnością kartą.
  ad.2 Nie ma znaczenia czy transakcje robisz KK czy debetową, ale tylko transakcje KK liczą się do obrotu rocznego (zmniejszenie opłaty za wznowienie KK na następny rok)
  ad.3 Opłata w Premium jest za konto, nie za kartę jeśli wydasz mniej niż 500zł
  ad.4 Nie patrz tak na to. Albo stracisz MB albo zapłacisz za konto. Rób transakcje od 1-go do kilku dni przed końcem miesiąca, żeby zdążyły się rozliczyć.

  Łuki Odpowiedz
 • Czy standardowo pierwszy miesiąc kiedy liczona jest premia następuje w następnym miesiącu po podpisaniu umowy? Tak żeby pozwolić tym którzy zalozyli konto 28 dnia miesiaca również dostali zwrot przez 6 Msc?

  Mateusz Odpowiedz
 • By być zwolnionym z opłaty za konto i zgarnąć 5% moneyback trzeba wydać kartą 500zł/m-ąc.
  Czy mogą to być transakcje kartą w internecie czy tylko stacjonarnie ?

  Irzi Odpowiedz
  • Mogą być w Internecie, byle nie miałby zakazanych MCC.

   mbo
  • Dzięki :-)
   Czyli na Allegro mogę kupować i płacić kartą !

   Irzi
  • Tak, a ponieważ płatności Google Pay też się liczą (zarówno zbliżeniowe, jak i aplikacyjne), więc w apce Allegro można tak płacić…

   Don Quijote de la Mancha
 • Czy jak zamknąłem karty debetowe do kont, mam teraz 2 konta i kredytowke i zamówię nowa kartę debetowa, to zapłacę za nią? Z toipu tego do końca nie wywnioskowalem.

  Asd Odpowiedz
 • Hej,

  Mam konto Freemium założone w styczniu 2016. Korzystałem wtedy również z promocji z cashbackiem. Czy mogę się załapać znowu na opisywaną promocję (jeśli tak to w jaki sposób)?
  Czy też może mogę spokojnie zamknąć konto? ;)

  hyzioo Odpowiedz
 • Płatności kartą za zakupy w internecie również wliczają się w cashback?

  Iwonab Odpowiedz
 • Jeśli transakcja kartą była 30.11 , rozliczy się np. 4.12 to dostanę moneyback z tej transakcji w styczniu ? czy jednak zaliczy się do listopada?

  conrad_88 Odpowiedz
 • Z jakich banków można wysłać przelew weryfikacyjny aby założyć konto w t-mobile? bo próbowałem już z santander i getin i nie działa – piszę że z tych banków nie można.

  Michał Odpowiedz
 • NAGRODA PREMIOWA ZWROT 5 PROCENTPROGRAM: TMB-001_18/12/01

  Ma ktoś coś takiego w historii rachunku? 46 zł ale oczywiście na koncie tylko standardowe 25 zł z miesięcznicy

  bobb Odpowiedz
 • Masz kartę Travel? To zwrot za transakcje zagraniczne (lub jeśli miejsce sprzedaży jest inne niż Polska – np. niektóre polskie sklepy internetowe są tak identyfikowane).

  Budzi Odpowiedz
 • Tak mam kartę Travel i faktycznie wpadło na rachunek kk ale nie robiłem żadnych transakcji za granicą a wszystkie zakupy mają lokację w PL… no ale nie narzekam, 46 zł w bonusie wpadło to nic tylko się cieszyć :P dzięki!

  bobb Odpowiedz
  • To znaczy, że kupiłeś coś za 900 zł, a sklep miał konto w niepolskim banku. Ja tak miałem, co też mnie zdziwiło.

   Dario
 • 1) Jak zamknąć limit w koncie?
  2) Jak i kiedy zrezygnować z karty do konta osobistego?

  Ciekawski Odpowiedz
 • Do tej promocji można się dopisać tylko na infolinii?

  qqq Odpowiedz
 • Ok, dla potomnych – na dezinfolinii informują, że tylko u nich. Zgody na umowie miałem wszystkie zaznaczone, a regulamin pozwala na zgłoszenie się do promocji poprzez bankowość internetową, więc napisałem poprzez kontakt – zapytanie, że wnioskuję o zapisanie do promocji i po jednym dniu jest odpowiedź, że zostałem dopisany.

  qqq Odpowiedz
 • Mam pytanie, bo w tym Msc dostane ostatni zwrot za konto bez produktu kredytowego. Wolę poczekać teraz na jakąś promocje z kk. Czy mogę zamknąć konto i otworzyć je w momencie, kiedy będzie dla mnie satysfakcjonująca propozycja i dostawać zwrot za to, że mam kk?

  Matuesz Odpowiedz
 • Mam pytanie, bo w tym Msc dostane ostatni zwrot za konto bez produktu kredytowego. Wolę poczekać teraz na jakąś promocje z kk. Czy mogę zamknąć konto i otworzyć je w momencie, kiedy będzie dla mnie satysfakcjonująca propozycja i dostawać zwrot za to, że mam kk?

  Mateusz Odpowiedz
  • @Mateusz jestem w podobnej sytuacji. Zmieniłem konto Premium na Freemium i obrót 200 zł zwalniający z opłaty za kartę robię jednym z zakazanych kodów MCC (zakazanych, jeżeli chodzi o zwrot za zakupy). Możesz też zrezygnować z debetówki konto Freemium jest bezpłatne) i czekać na jakąś promocję KK, jako i ja czekam :-)

   gajowy
  • @gajowy – z tym zamknięciem rozumiem nie jesteś przekonany? ;)

   Mateusz
  • Mateusz- poczytaj w historii, bo byla taka opinia, ze konta w TMUB mozna zalozyc tylko 1x w ciagu 2 lat. Jak zamkniesz to juz Ci nie otworza nowych i nie bedziesz mial mozliwosci skorzystania z CB. Zrob lepiej tak jak radzi gajowy. Zamknac karty i przeczekac z darmowym Freemium.

   keton
  • Uświadomcie mnie. Mam KK w TMb i od kilku miesięcy mam zwroty 5%. Za jakiś czas przestanę je mieć? Tzn kiedy?

   jojo
  • Skoro masz KK to zwroty będą dopóki bank nie zrezygnuje z tej promocji.
   Bez KK zwrot 5% jest tylko 6 miesięcy.

   mbo
 • @gajowy
  Czy kk TMUB da się doładować przyjacielem DP lub R? Od 2 m-cy nie mogę doładować i zrobić obrotu wymaganego do zwolnienia z opłaty za kk.

  Waldemar Odpowiedz
  • Rv dziala, bo niedawno to testowalem. Moze Rv cos kombinuje, albo moze masz karte TMUB podpieta pod GPay, Rv ma z tym problemy i z takiej karty juz normalnie nie da sie doladowac tylko przez GPay.

   keton
  • @keton dzięki za info, od dawna zastanawiałem się, czemu niektórymi kartami nie mogę doładować R, teraz już wiem :)

   abc
  • Mam podobny problem, karta nigdzie nie była wcześniej podpinana. Orientuje się ktoś czy SB pomoże w obrocie do zwolnienia z opłaty za KK?

   Ciekawski
  • Przy R na sam koniec pojawia się informacja: Niestety twój bank wstrzymał transakcje, skontaktuj się z nim bezpośrednio

   Ciekawski
  • Miałem podobnie. Okazuje się, że ten dziwny bank po spłacie zadłużenia nie odnawia limitu karty, więc wydanie w okresie rozliczeniowym 100% limitu i spłata nie sprawią, że limit się wyzeruje. Aby można było nadal płacić kartą należny zwiększyć ten limit (chyba tylko telefonicznie można ustawić więcej niż 100% limitu) lub całkiem go wyłączyć (ustawić 0 np. w aplikacji mobilnej).

   kespis
  • „Okazuje się, że ten dziwny bank po spłacie zadłużenia nie odnawia limitu karty, więc wydanie w okresie rozliczeniowym 100% limitu i spłata nie sprawią, że limit się wyzeruje”
   — chodzi Ci o limit kredytowy?

   „Aby można było nadal płacić kartą należny zwiększyć ten limit (chyba tylko telefonicznie można ustawić więcej niż 100% limitu) lub całkiem go wyłączyć (ustawić 0 np. w aplikacji mobilnej)”
   — chyba nie chodzi Ci o limit kredytowy?
   Takie karty, w których użytkownik sam może sobie wyłączyć limit kredytowy raczej nie istnieją, chyba że dla miliarderów… ?

   Don Quijote de la Mancha
  • W aplikacji mobilnej Limity -> Limit karty. Jest nad ustawieniami limitów dziennych. To raczej odpowiednik miesięcznego limitu, ale rozliczany per okres rozliczeniowy. Zgodnie z informacją z infolinii można go ustawić jako wielokrotność limitu kredytowego.

   kespis
 • Mi SB jakiś rok temu pozwalało na spełnianie warunków KK. Teraz już nie mam tylu warunków do spełnienia to nie korzystam z SB.

  Dario Odpowiedz
 • Wpadły dwie dyszki za Apple Pay :)

  saroyan Odpowiedz
 • takie mam pytanie : kiedy mniej więcej wpada zwrot za zakupy w poprzednim miesiącu?

  mike@miki Odpowiedz
 • dzięki wielkie!

  mike@miki Odpowiedz
 • Czy pierwszy miesiąc (miesiąc otwarcia) również bierze udział w moneyback?

  Ciekawski Odpowiedz
 • Wpadła premia

  saroyan Odpowiedz
 • Ano wpadlo….

  jojo Odpowiedz
 • Jak ktoś chce produkt kredytowy, to aktualnie jest promocja na limit w koncie. Nie ma opłat za jego przyznanie, więc na rok się może przydać ;)
  https://www.t-mobilebankowe.pl/limit-w-koncie

  sebeksk Odpowiedz
  • Potwierdzam, skorzystałem już z tej okazji. Można spokojnie teraz czyhać na jakąś promocję karty kredytowej.

   gajowy
 • Po wypłacie premii w pierwszym miesiącu, potem nagle „odnotowano sprzeciw w systemie na zgody marketingowe”. Nie składałem takowej, a wręcz potwierdzałem dwukrotnie, że wyrażam takową. Reklamacja nieuwzględniona. Z daleka od tego gówna…

  Łukasz Odpowiedz
 • Po wypłacie premii w pierwszym miesiącu, potem nagle „odnotowano sprzeciw w systemie na zgody marketingowe”. Nie składałem takowej, a wręcz potwierdzałem dwukrotnie, że wyrażam takową. Reklamacja nieuwzględniona. Z daleka od tego gówna….

  Łukasz Odpowiedz
 • Witam,
  czy ta promocja z 200 PLNów do DECATHLONu jest jeszcze aktywna? W regulaminie jest napisane, że skończyła się z końcem lutego 2018.

  Krzychu135 Odpowiedz
 • (Obowiązuje od 14 września 2019 r.) Udostępnienie limitu
  kredytowego w rachunku płatniczym w okresie ważności karty
  WYSOKOŚĆ OPŁATY/PROWIZJI:
  – KARTA KREDYTOWA MASTERCARD / MASTERCARD
  POMOC MIERZONA KILOMETRAMI/TRAVEL TOOL::
  • 0 zł (0 zł za 4 lata) (pod warunkiem rozliczenia transakcji
  na łączną kwotę min. 15 000 zł w ciągu ostatnich 12
  miesięcy)
  • 35 zł (140 zł za 4 lata) (pod warunkiem rozliczenia
  transakcji na łączną kwotę min. 7 500 zł w ciągu
  ostatnich 12 miesięcy)
  • 70 zł (280 zł za 4 lata)

  Martwią mnie te zapisy (za 4 lata) w nowym TOiP.
  Nie wyrabiam limitów 15kzł/rok, a połowę. Pierwszy rok, a następnie pierwsze wznowienie było w promocji gratis. Ale za drugie wznowienie nie policzyli, mimo że spodziewałem się pobrania 35zł. A teraz wprowadzają zapisy 140zł za 4 lata i zastanawiam się czy w końcu pobierają co rok, czy co 4 lata tę opłatę i teraz za kolejne wznowienie pobiorą na raz 140zł. Może trzeba zamykać kartę, przed zmianami?

  keram7m Odpowiedz
  • Już myślałem, że chcą pobierać wstecz za 4 lata…
   PS: Jak zamykać kartę to od razu z kontem, bo nic ciekawego w tym banku nie ma.

   Dario
  • Wg odpowiedzi z banku : karta ważna jest 4 lata i dlatego powstał ten zapis. Opłata jest pobierana rocznie

   Andy59
 • Czy transakcje SB i R zwalniają jednocześnie z opłaty za konto i opłaty rocznej za KK
  Bank nie nalicza za nie dodatkowych opłat?

  77mir Odpowiedz
  • Z tego co kiedyś dowiadywalem się co w przypadku z korzystania z zakazanych kodów mcc to bank jasno określił że zwrotu 5% nie będzie ale opłaty miesięcznej czy też rocznej unikniemy

   McKwacz
 • ok super, więc spokojnie można korzystać z konta premium :)

  77mir Odpowiedz
 • Czy bedą naliczane zwroty jeśli płacimy kartą podpietą pod Curve ?

  77mir Odpowiedz
 • macie już zwrot?

  Akon Odpowiedz
 • Transakcje revolutem wiszą mi na kredytówce od 2.11 jako zablokowane środki – to normalne w TMUB ?
  (zwrtu za poprzedni miesiąc jeszcze nie mam)

  77mir Odpowiedz
  • Już jest OK, chyba trzeba się przyzwyczaić do tego , że w TMUB transakcje kartą mogą być raz zaksięgowane po kilkunastu dniach a innym razem dzień wstecz ;)

   77mir
  • A to ciekawe, w TMUB przeważnie transakcje są rozliczane jak w zegarku (czy raczej: kalendarzu). Ale środki były już w R dostępne? To w sumie dobrze, kk TMUB i tak ma długi okres bezodsetkowy, a tą metodą można by go jeszcze wydłużyć… 😉

   Don Quijote de la Mancha
  • możnaby było ale tu nie ma reguły i lepiej nie ryzykować dodatkowych opłat…

   77mir
 • Czy przy rezygnacji z KK wyskakują z jakąs ofertą utrzymaniową (wiem, że stały cashback i tak jest więc pewnie nie % … ale chociażby zwolnienie z opłaty rocznej może ktoś otrzymał ? ) czy raczej nie ma na co liczyć ? ;)

  JoX Odpowiedz
 • i jeszcze pytanie : czy po spełnieniu warunku tj. wobrotu 500 pln w danym miesiącu i po tym fakcie zastrzeżniu KK zwrot otrzymamy czy też posiadanie produktu kredytowego jest również niezbędne w momencie wypłacania 25 zl czyli w kolejnymi miesiącu :)

  JoX Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy