300 zł do sklepu CityFit za wyrobienie darmowej karty Citi Simplicity

Zakończona

Ruszyła promocja Citibanku kierowana do osób aktywnych. W zamian za wyrobienie bezpłatnej karty kredytowej Citi Simplicity zyskać możemy 300 zł do wydania w sklepie CityFit. Wystarczy, że wykonamy 10 transakcji kartą na dowolne kwoty :)

300 zł do CityFit za wyrobienie karty kredytowej Citi Simplicity od Citibanku

300 zł do City Fit z kartą kredytową Citibank

Aby skorzystać z oferty należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnej głównej karty kredytowej Citibank od 1.06.2015. Oprócz tego wymagane jest spełnienie minimalnych warunków dochodowych:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat, dochód netto – minimum 2500 zł.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji i złożym wniosek o kartę. Mamy na to czas do 22.08.2018. W ciągu kilku dni oddzwoni do nas konsultant banku i przeprowadzi przez dalszy proces.

Voucher za 10 dowolnych transakcji

Dalsze warunki promocji są bardzo proste. Po podpisaniu umowy i odebraniu karty będziemy musieli wykonać po (min.) 5 płatności kartą w dwóch kolejnych miesiącach. Przykładowo jeśli umowę podpiszemy w maju, to 5 transakcji musimy wykonać w czerwcu, jak i w lipcu. Dobrze, aby zmieścić się przed końcem miesiąca, aby czasem bank nie rozliczył transakcji już w kolejnym miesiącu. Nie ma natomiast znaczenia, na jaką kwotę będą płatności – możemy dosłownie zapłacić kilkukrotnie w piekarni za bułki i warunek będzie jak najbardziej spełniony :)

Oprócz transakcji kartą bank stawia jeszcze jeden warunek, ale to już raczej formalność – do końca drugiego pełnego miesiąca po podpisani umowy musimy się zalogować do bankowości internetowej Citibank Online lub przez aplikację mobilną Citi Mobile.

I to tyle! Nagroda w formie vouchera o wartości 300 zł do wykorzystania w sklepie CityFit trafi do nas poprzez wiadomość w bankowości elektronicznej Citibank Online. Przekazanie kodu nastąpi do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Termin ważności vouchera to 31.12.2018. Voucher może być wykorzystany tylko raz.

RRSO 10,74% – gdzie jest haczyk?

Skoro oferta jest tak dobra, to dlaczego na stronie promocji widzimy rzeczywistą stopę procentową w wysokości 10,47% w skali roku? Wszystko przez wymogi prawne. Bank przyznając kartę kredytową ma obowiązek przedstawić reprezentatywny przykład, w którym pieniądze zostają wypłacone z karty i spłacane przez 12 miesięcy, w równych ratach. Identyczny przykład znajdziecie zresztą w swojej umowie o kartę (ale dla kwoty przyznanego limitu).

W rzeczywistości jednak da się przejść całą promocję całkowicie bezkosztowo. Po pierwsze – używając karty kredytowej mądrze i spłacając ją na czas, zamiast (jak w przykładzie) przez 12 miesięcy. Wtedy możemy korzystać z zalet okresu bezodsetkowego i najzwyczajniej w świecie nie płacić żadnych odsetek.

O tym jak mądrze korzystać z karty kredytowej pisałem w swoim poradniku. Zachęcam do przeczytania!

Druga kwestia to wysokość opłat. Tak naprawdę w promocji możemy wybrać niemal dowolną kartę z oferty Citi Handlowego, jednak opłacalna jest w zasadzie tylko jedna: karta Citi Simplicity. Korzystanie z niej jest darmowe (brak opłaty miesięcznej oraz rocznej). Zapłacić możemy jednak za dodatkowe usługi, takie jak CitiPhone, naklejka zbliżeniowa czy karta dodatkowa. Jeśli jednak nie włączymy żadnych dodatkowych opcji, to opłaty nie będzie.

Co ciekawe Citi udostępnia za darmo możliwość korzystania z usługi CitiAlerts w wersji Premium – dzięki temu jesteśmy powiadamiani o operacjach na karcie za pomocą wiadomości SMS.

Nie przegap!

Komentarze

 • pół roku kadencja przesunięta, jest progres

  Kacper Odpowiedz
 • Słaba promocja, zwłaszcza, że wciąż aktywna jest promocja z 300zł w gotówce. Już nawet pomijam, że niedawno rzucili 500zł do biedronki – co pomimo problemów z realizacją voucherów w tym sklepie, jest o wiele atrakcyjniejsza, bo i grupa odbiorców jest większa.

  ceglaaa Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy