500 zł do Biedronki za wyrobienie karty kredytowej Citi Simplicity – również dla dawnych klientów Citibanku!

Zakończona

W ostatnim czasie Citibank bardzo mocno promuje swoje konto osobiste Citi Priority. Można na nim zarobić 400 zł, ale do spełnienia warunków promocji niemal niezbędny jest produkt kredytowy. Tu najlepszym wyborem jest bezpłatna karta kredytowa Citi Simplicity, którą również możemy założyć w promocji. Niestety starzy klienci banku nie mogą skorzystać z oferty, bo wyklucza ich okres karencji – i koło się zamyka. Miło mi więc ogłosić, że m.in. po moich namowach (i waszych komentarzach!) Citibank ruszył dziś z promocją karty kredytowej, z której mogą skorzystać również dawni klienci. Do zgarnięcia jest aż 500 zł w formie voucherów do wykorzystania w sklepach Biedronka! :)

500 zł do Biedronki za kartę Citi Simplicity dla starych klientów Citibanku

500 zł z krótkim okresem karencji

Ta promocja nie jest już aktualna, ale właśnie wystartowała jej kolejna edycja! Sprawdź, jak odebrać 400 zł do Biedronki za wyrobienie karty Simplicity!

Aby skorzystać z oferty należy być osobą nieposiadającą żadnej głównej karty kredytowej Citibanku od 1.01.2017. Oznacza to, że wszyscy dawni klienci, którzy zamknęli kartę przed tą datą, mogą wziąć udział w promocji. Posiadacze innych produktów (np. konta osobistego Citi Priority) również nie są wykluczeni.

Oprócz powyższych warunków musimy również spełniać minimalne wymagania:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

Jeśli pasujemy do powyższego profilu to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji i złożym wniosek o kartę. W ciągu kilku dni oddzwoni do nas konsultant banku i przeprowadzi przez dalszy proces.

Swoją drogą warto tu dodać, że strona promocji informuje o konieczności wyrażenia dwóch zgód (marketingowa i na informacje handlowe), ale regulamin już tego nie wymaga.

Po podpisaniu umowy o kartę będziemy musieli spełnić prosty warunek startowy, znany z innych promocji, czyli zalogowanie się do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy. Przykładowo jeśli na umowie jest data majowa, to zalogować musimy się do końca czerwca (ale możemy też już w maju).

50 zł do Biedronki co miesiąc

A jak zdobyć tytułowe bony? Bank przyzna nam voucher o wartości 50 zł za każdy miesiąc, w którym wykonamy dowolne płatności kartą na kwotę min. 1000 zł. Łącznie do zdobycia mamy 10 voucherów – za każdy z pierwszych 10 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu podpisania umowy. Jeśli więc umowę o kartę podpiszemy w maju, to vouchery możemy zgarnąć za spełnienie warunku (wydanie 1000 zł) od czerwca do marca kolejnego roku.

Konkretny voucher (a dokładniej e-kod) zostanie przekazany w miesiącu następującym po miesiącu spełnienia warunków. Jeśli w danym miesiącu nie uda nam się osiągnąć transakcji na kwotę 1000 zł, to na szczęście nie wypadamy z promocji – a jedynie tracimy możliwość zgarnięcia danego vouchera.

Zgodnie z regulaminem ważność danego e-kodu to 6 miesięcy i możemy z niego korzystać wielokrotnie – aż do wydania zawartości. Kod należy podać kasjerowi zaraz po zeskanowaniu ostatniego artykułu – przed płatnością. Kasjer powinien po prostu wpisać 13-cyfrowy kod tak, jakby był to kolejny towar.

Na koniec chciałbym dodać, że warunki tej promocji są obiektywnie nieco trudniejsze, niż pozostałych ofert Citibanku. Tam można np. zgarnąć 300 zł w gotówce wykonując zaledwie… 10 transakcji na dowolne kwoty. W tej promocji bank musiał jednak nieco zaostrzyć warunki ze względu na to, że pozwolił na udział w promocji nie-tak-dawnym klientom. Ciężko powiedzieć, czy kolejna taka oferta będzie, więc jeśli interesuje nas 500 zł w formie bonów i 400 zł w gotówce za konto Citi Priority, to warto korzystać.

RRSO 10,74% – gdzie jest haczyk?

Skoro karta Citi Simplicity jest darmowa, to dlaczego na stronie promocji widzimy rzeczywistą stopę procentową w wysokości 10,47% w skali roku? Wszystko przez wymogi prawne. Bank przyznając kartę kredytową ma obowiązek przedstawić reprezentatywny przykład, w którym pieniądze zostają wypłacone z karty i spłacane przez 12 miesięcy, w równych ratach. Identyczny przykład znajdziecie zresztą w swojej umowie o kartę (ale dla kwoty przyznanego limitu).

W rzeczywistości jednak da się przejść całą promocję całkowicie bezkosztowo. Po pierwsze – używając karty kredytowej mądrze i spłacając ją na czas, zamiast (jak w przykładzie) przez 12 miesięcy. Wtedy możemy korzystać z zalet okresu bezodsetkowego i najzwyczajniej w świecie nie płacić żadnych odsetek.

O tym jak mądrze korzystać z karty kredytowej pisałem w swoim poradniku. Zachęcam do przeczytania!

Druga kwestia to wysokość opłat. Tak naprawdę w promocji „Do 500 zł na zakupy w sklepach Biedronka z Kartą Kredytową Citibank” możemy wybrać niemal dowolną kartę z oferty Citi Handlowego, jednak opłacalna jest tylko jedna: karta Citi Simplicity. Korzystanie z niej jest darmowe (brak opłaty miesięcznej oraz rocznej). Zapłacić możemy jednak za dodatkowe usługi, takie jak CitiPhone, naklejka zbliżeniowa czy karta dodatkowa. Jeśli jednak nie włączymy żadnych dodatkowych opcji, to opłaty będą zerowe.

Co ciekawe Citi udostępnia za darmo możliwość korzystania z usługi CitiAlerts w wersji Premium – dzięki temu jesteśmy powiadamiani o operacjach na karcie za pomocą wiadomości SMS.

Nie przegap!

Komentarze

 • A ktoś już dostał za listopad?

  TOma Odpowiedz
 • Jeszcze nie, napisałem reklamacje przedwczoraj i czekam na odpowiedź. Podobnie z kontem nie dostałem 30 PLN

  Jarosław Odpowiedz
 • Czy voucher do biedronki ktoś dostał za listopad , zazwyczaj były około 14 każdego miesiąca,

  Michał Odpowiedz
 • U mnie nadal brak

  Tommmmm Odpowiedz
 • Ktos dostal za listopad bon?

  janekk Odpowiedz
 • wpadło dziś 20.12.2018:
  Z przyjemnością informujemy, że spełniłeś wszystkie warunki niezbędne do otrzymania elektronicznego E-kodu o wartości 50 zł na zakupy w sklepach Biedronka.

  Kacper Odpowiedz
 • Czy tylko ja nie dostałem kodu za grudzień? Chyba już deadline minął…

  Kerad1234 Odpowiedz
 • Tym razem u mnie pusto. Dostaliście już voucher za styczeń?

  AL Odpowiedz
 • Ja też nie dostałam jeszcze

  Barbara Odpowiedz
 • Dostałem około 10 lutego….

  JAROSŁAW Odpowiedz
 • u mnie też brak, nie dostałem też 50 zł w promocji do konta, 5%

  conrad_88 Odpowiedz
 • U mnie też brak bonu za styczeń.

  Paweł Odpowiedz
 • Jak tam u Was, koniec miesiąca a bonu brak, tak nie było jeszcze nigdy …

  TOma Odpowiedz
 • Odpisali mi na reklamacje, że bon za luty przyznany i będzie wypłacony w połowie marca. Kiedy ja pisałem, że nie dostałem za styczeń…

  Ehh te reklamacje.

  Paweł Odpowiedz
 • Dziś wpadł voucher. Ciekawe za który miesiąc.

  AL Odpowiedz
  • Ja dostałem dwa… W marcu warunków jeszcze nie spełniłem.

   Chyba mają burdel ;)

   Paweł
 • Dostał może ktoś już bon za luty? Styczeń wpadł po reklamacji 2 marca.

  Michał Odpowiedz
 • Ja nie dostałem do tej pory.

  Tommmm Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy