400 zł za założenie konta Citi Priority (i dodatkowe 300 zł za kartę kredytową)!

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji konta Citi Priority. Tym razem do zgarnięcia mamy 100 zł na start i do 300 zł w formie moneybacku. Co najważniejsze – z promocji mogą skorzystać nie tylko nowi, ale również obecni klienci Citibanku :)

400 zł premii i moneyback od Citibanku za konto Citi Priority

Dla nowych i obecnych klientów Citibanku

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem depozytowym banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego Citibanku od 1.01.2017. Wykluczeni są również pełnomocnicy do takich konta. Dobra wiadomość jest natomiast taka, że posiadanie karty kredytowej nie wyklucza z udziału w promocji. Wręcz przeciwnie – karta może się przydać :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji i zostawimy swoje dane kontaktowe. Konsultant banku oddzwoni do nas w ciągu kilku dni i przeprowadzi przez cały proces. Istotne, aby podczas rozmowy z konsultantem wyrazić dwie zgody:

 • na przetwarzanie danych osobowych w celu informowania o produktach i usługach oferowanych przez podmioty współpracujące z bankiem
 • na otrzymywanie informacji o rachunkach oraz informacji handlowych poprzez środki komunikacji elektronicznej

Na złożenie wniosku mamy czas do 31.07.2018, natomiast na podpisanie umowy – do 30.08.2018.

Ale uwaga! Pula promocji to 1000 wniosków, dlatego oferta może zostać zakończona przed czasem (nie będzie możliwe dalsze wnioskowanie). Z doświadczenia z poprzednich promocji wiem, że taki scenariusz jest możliwy – zwłaszcza, kiedy warunki promocji są proste do spełnienia – tak jak tutaj :)

5% moneybacku przez pół roku

Co dalej? Po zawarciu umowy powinniśmy zalogować się do bankowości internetowej Citibank Online nie później, niż do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy. Przykładowo zawierając umowę w maju zalogować do bankowości musimy się najpóźniej w czerwcu.

Jeśli spełnimy wszystkie powyższe warunki to sam sposób zyskiwania moneybacku będzie już formalnością. Citibank zwróci nam 5% wartości transakcji dokonanych kartą przez 6 pełnych miesięcy kalendarzowych. Pierwszym miesiącem, za który otrzymamy premię, będzie miesiąc następujący po miesiącu spełnienia powyższych warunków (czyli miesiąc następujący po miesiącu pierwszego logowania):

Każdy Uczestnik, który spełni warunki wskazane w pkt 5 niniejszego Regulaminu otrzyma miesięczną premię o równowartości 5% zwrotu za transakcje w ciągu 6 (słownie: sześciu) kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu spełnienia warunków opisanych w pkt 5

W naszym przykładzie dokonując logowania w maju pierwsze transakcje promocyjne powinniśmy wykonywać od czerwca, a logując się w czerwcu – od lipca.

Bank zastrzega jednak, że do premiowanych transakcji liczą się jedynie te dokonane w sklepach stacjonarnych – zakupy w internecie zwrotu nie dadzą. Maksymalna kwota moneybacku to 50 zł miesięcznie – czyli w pół roku możemy zyskać relatywnie łatwe 300 zł.

100 zł za zapewnienie wpływu

Oprócz moneybacku zależnego od naszych wydatków kartą Citibank przewidział również nagrodę w wysokości 100 zł którą uzyskamy w bardzo prosty sposób. Wystarczy, że do końca pierwszego miesiąca następującego po podpisaniu umowy o konto zalogujemy się do bankowości elektronicznej oraz uzyskamy dzienne saldo na poziomie co najmniej 5000 zł. Oznacza to, że na naszych wszystkich rachunkach w Citibanku powinniśmy przez min. jeden dzień (a dokładniej noc) mieć min. 5000 zł.

Bank zaznacza jedynie, że do wyliczenia salda nie zalicza środków pochodzących z innych rachunków prowadzonych przez Citibank, których jesteśmy posiadaczem. Najprościej więc przelać sobie 5000 zł ze swojego konta w innym banku i zostawić środki na noc – warunek będzie spełniony.

Powyższa nagroda, jak również zwroty za transakcje kartą, będzie wypłacona do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia danych warunków.

Ile kosztuje Konto Citi Priority?

Konto Citi Priority to rachunek przeznaczony dla zamożnych klientów. Z tego też względu może kosztować 30 zł miesięcznie, ale opłaty można się pozbyć na dwa sposoby.

Pierwszy z nich to utrzymanie średniomiesięcznego saldo na poziomie 30 000 zł. Jeśli więc mamy zamiar ulokować część oszczędności w Citibanku, to warunek ten będzie dla nas odpowiedni.

Drugi sposób jest bardziej korzystny dla osób, które nie maja zamiaru przynosić tylko pieniędzy do Citibanku. Bank zwolni nas z opłaty za konto w momencie, kiedy w danym miesiącu na rachunek wpłynie min. 5000 zł oraz jesteśmy posiadaczem produktu kredytowego. Łatwo więc zauważyć, że warunek ten prosto spełnić – wpływ może pochodzić z naszego konta w innym banku, a produkt kredytowy w Citibanku wręcz powinniśmy mieć. Dlaczego? Bank rozdaje darmowe karty kredytowe Citi Simplicity i dorzuca do nich premię na start w wysokości 300 zł. Oznacza to, że zakładając pakiet konto + karta zyskać możemy łącznie nawet 700 zł premii! :)

Z informacji praktycznych: warto pierwsze zawnioskować o kartę kredytową, a dopiero później o konto. Dlaczego? Bank może nam odmówić wydania karty kredytowej ze względu na niską zdolność kredytową. A jeśli kartę przyzna, to zaraz po podpisaniu umowy możemy wnioskować o konto Citi Priority w powyższej promocji – tu już konto może otworzyć każdy, niezależnie od zdolności (bo to produkt depozytowy, a nie kredytowy).

Co z pozostałymi opłatami? Oprócz potencjalnej opłaty za konto Citi Priority nic więcej nam nie grozi – posiadanie karty debetowej Citicard jest bezpłatne, tak samo jak wypłaty z bankomatów. Pamiętajmy jedynie, żeby nie włączać żadnych dodatkowych usług (jak np. CitiPhone, który jest pakietem płatnym).

Nie przegap!

Komentarze

 • Ile czasu trwa cały proces uzyskiwania kk (od wysłania wniosku do podpisania umowy)?

  ceglaaa Odpowiedz
 • jeszcze się nie łapię, niestety

  karampuk Odpowiedz
 • Jakie można mieć produkt kredytowy poza kartą kredytową. Coś gdzieś widziałem o debecie na koncie. Gdzie mogę znaleźć o tym jakieś info?

  Michał Odpowiedz
 • Czy wymagany wpływ 5000 zł zwalniający z opłaty za konto musi być wykonany jednym przelewem, czy liczy się suma wpływów na konto w danym miesiącu?

  Pytajka Odpowiedz
  • Mogą być wpływy :) Bank bierze pod uwagę sumę (która musi osiągnąć min. 5000 zł w danym miesiacu). Można wiec przelewać sobie np. 1000 zł w kółko :)

   Dokładnie warunek w TOiP wygląda tak:

   0 PLN, gdy w danym miesiącu średnie saldo na wszystkich rachunkach
   min. 30 000 PLN
   LUB
   wpływy na Konto Osobiste min. 5 000 PLN ORAZ Klient posiada aktywowaną główną Kartę Kredytową Citibank lub ma zawartą umowę o kredyt oferowany przez Bank konsumentom;
   30 PLN w pozostałych przypadkach

   Michał
  • Przelew w kółko 1000zł nie zadziała, musi być w jednym dniu saldo 5000zł

   Ares
  • Chociaż mogę się mylić. Przy zakłądaniu karty zapytałem się o to konsultanta. Powiedział że w jednym dniu musimy mieć saldo 5000zł żeby uniknąć opłaty ale w sumie jak teraz czytam tabele opłat to jest tylko o wpływach w całym miesiącu…

   Ares
  • Nie, dla opłaty wystarczy suma miesięcznych wpływów, ale dla promocji jednorazowo trzeba „przenocować” 5 kzł.

   Don Quijote de la Mancha
  • Nie musi być w ciągu jednego dnia.

   hasz
  • To jeszcze raz:
   1. Dla uniknięcia opłaty może być kilka przelewów np. 5 x 1000 zł.
   2. Dla zgarnięcia 100 zł premii musimy mieć na koncie (kontach) min. 5000 zł w ciągu jednej nocy.

   Dlatego aby spełnić oba warunki najlepiej przelać 5000 zł i zostawić na jedną noc – oba warunki będą spełnione.

   Michał
  • Wystarczy suma wpływów zgodnie z regulaminem. Jak w lutym bodajże (w poprzedniej promocji) wpłacałem po kawałku to nie dostałem premii i reklamowałem. Reklamację mi uznano ale pouczono mnie żebym lepiej wpłacał jednorazowo bo system nie sumuje wpłat i nie przyznaje premii. Możliwe że w międzyczasie poprawili.

   Manveru21
  • Suma wplywow. Mozesz przelac na citi i od razu z citi na inne konto, nie musi zostawac na przetwarzanie nocne ani inne takie rzeczy. Przetestowane

   Anom
  • Ma rację. Sam tak robiłem i działało, bo w regulaminie nie ma nic o trzymaniu kasy tylko o jej wpływie. Tak jak pisał Don – pierwszy raz trzeba wykonać przelew na 5k, a potem można wiele, byle w sumie było min. 5k

   Dario
 • Czy wiecie jak długo trzeba prowadzić dział. gosp aby dostać KK w Citi ?

  andy Odpowiedz
  • Moim dwóm znajomym których usilnie namawiałem na wzięcie kredytówki kilka razy Citi odrzucało wniosek o KK, oboje prowadzili działalność od dobrych kilku lat.

   Tommmmmmm
 • Czy powinienem dostać potwierdzenie wypełnienia formularza smsem lub mailem? Wypełniłem go, kliknąłem „wyślij” lub „akceptuj” (nie pamiętam, jakiej użyto formułki) i formularz po prostu zniknął. Nie jestem pewny, czy został przesłany do banku…

  25 Odpowiedz
  • Potwierdzenia mejlowego z takiego formularza się nie dostaje…

   Don Quijote de la Mancha
  • Dzięki Don. właśnie nigdy się z potwierdzeniem chyba nie spotkałem, ale chyba też zawsze pokazywało mi się okienko w stylu „dziękujemy za wypełnienie formularza”.

   25
 • ja pół godziny temu wypełniłem wniosek i przed chwilą miałem telefon od konsultanta w celu potwierdzenia

  Ares Odpowiedz
 • Czy ta promocja łączy się z programem poleceń kont osobistych ?

  travosz Odpowiedz
 • Pytanie z innej beczki: chce zamknac kk i konto w citi. Nie mam aktywnej usługi CitiPhone. Czy jezeli zrobie to poprzez zgłoszenie w bankowosci internetowej to potem ktos z banku oddzwania z oferta?

  Anom Odpowiedz
  • Tak.

   (Tzn. niekoniecznie z ofertą, ale oddzwaniają, by potwierdzić.)

   Don Quijote de la Mancha
  • Wolałbym żeby z oferta. Telefonicznie mimo braku citi phone można złożyć?

   Anom
  • to po prostu zadaj pytanie: cytuję siebie „A co zaproponujecie abym został”? Jeśli propozycja nie będzie zbyt ciekawa- powiedz, o jakiej słyszałeś (rzekomo lub faktycznie to czytałeś na livsmrtr ;) w dalszej kolejności jest prośba o połączenie z kierownikiem (nie chcą ale doradca sam się łączy z kimś, nie wiem czy z kier ;) a w ostateczności straszymy wieloma różnymi urzędami i formą pisemną (to taka eskalacja dla pieniaczy ;) Zrobisz jak chcesz ;)

   Krzysztoff
 • Czy opłaty rachunków w płazie kartą liczą się jako transakcje dokonane w sklepach stacjonarnych?

  Bobek Odpowiedz
  • ale po co taka interpretacja tj. „stacjonarne”? mają być transakcje to są transakcje ;)

   Krzysztoff
  • na razie tak ;)

   Krzysztoff
  • A jak płacić czynsz w płazie jak książeczka spółdzielcza poszła do utylizacji, a tylko tam był numer konta? Na rozliczeniach miesięcznych niema nr konta do przelewu. Wystarczy jak obsłudze w płazie sam podam nr konta bankowego spółdzielni?

   Bobek
  • tak

   Krzysztoff
 • Czy jest jakiś program poleceń dot. karty kredytowej?
  Jestem klientem Citi, żona nie ma żadnego produktu.

  paba86 Odpowiedz
  • tak; a jeśli aktualnie nie ma na ich stronie to patrz: doradcy mobilni (oni mają inne możliwości a niekiedy lepsze)

   Krzysztoff
 • Jeśli umowa zostanie podpisana w maju, to dla uniknięcia opłaty za konto (przy spełnieniu warunku posiadania kk), wpływ 5 000 zł należy zapewnić jeszcze w maju?

  abc Odpowiedz
 • Założyłem debetowke jeszcze za czasów kiedy płatność internetowa zaskoczyła się na poczet moneybacku. Jeśli podepne kartę debetowa Priority pod Visa Checkout i zapłacę w ten sposób to zaliczy się ta płatność do moneybacku działajacego na dużych zasadach?

  Krzysztof Odpowiedz
  • Tak, płatność przez Visa checkout to od strony banku zwykła transakcja kartowa, różnica polega na tym, że dane karty są już zapamiętane.

   Don Quijote de la Mancha
 • Posiadam karte kredytową Citi oraz konto Citi prioriti . Czy w tej promocji mogę cos zyskać ?

  dzialus Odpowiedz
  • Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem depozytowym banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego Citibanku od 1.01.2017

   Gdybyś miał tylko kk, to byłoby idealnie (bo do promocji przystąpić byś mógł, a jednocześnie posiadałbyś już produkt kredytowy).

   Don Quijote de la Mancha
 • Czy mogę otworzyć konto z polecenia i zyskać dodatkową premię ?

  Romuald Odpowiedz
 • Czy jeśli pójdę do sklepu Piotr i Paweł i skorzystam z opcji zapłać kartą za jakąś rzecz za 2zł i cashback za 998zł to dostane 5% od tej tranzakcji czyli 50zł? Czy takie operacje są zabronione w tej promocji?

  Michał Odpowiedz
  • Pomijając już, że maksymalny cashback to 500 zł, to (co widać w nazwie) jest to operacja gotówkowa. Moneyback dotyczy tylko transakcji bezgotówkowych.

   OK, kiedyś bywało, że w niektórych bankach takie kombinacje przechodziły, ale nic mi nie wiadomo, by tak było w Citi.

   Don Quijote de la Mancha
  • w takim wypadku to raczej Bank będzie miał cashback, a nie Ty ;)

   abc
 • Jeśli założe KK, to moneyback liczy się również za transakcje tą kartą czy tylko debetową do konta?

  ceglaaa Odpowiedz
 • Skończyłem właśnie rozmowę z konsultantką dotyczącą spisania danych do umowy i dwa razy upewniłem się, czy dobrze słyszę, ale pani powiedziała, że nie jest wymagany produkt kredytowy dla utrzymania bezpłatności konta. Podobno jest to w tabeli opłat, ale opłata nie będzie pobierana. Ma to zostać niedługo zaktualizowane.

  Salus1993 Odpowiedz
  • no jest, można utrzymywać średnie miesięczne saldo na poziomie 30 000 zł, mnie się raczej nie uda, dlatego wybiorę opcję z kartą ;)

   Konrad
  • „Pierwszy z nich to utrzymanie średniomiesięcznego saldo na poziomie 30 000 zł. (…)
   Drugi sposób jest bardziej korzystny dla osób, które nie maja zamiaru przynosić tylko pieniędzy do Citibanku. Bank zwolni nas z opłaty za konto w momencie, kiedy w danym miesiącu na rachunek wpłynie min. 5000 zł oraz jesteśmy posiadaczem produktu kredytowego.”

   Drugi sposób – wystarczy tylko 5000 tyś zł, nie trzeba produktu kredytowego! W tabeli opłat dalej jest sprzeczna informacja, ale opłata nie będzie pobierana. Ma to zostać niedługo zaktualizowane.

   Salus1993
  • Dobrze byłby dla tych co nie chcą lub teraz nie mogą mieć karty kredytowej. Niemniej trzeba zaczekać na oficjalną informację.

   Mahyn
 • Jak wygląda procedura zawarcia umowy o rachunek (kurier, wizyta w Oddziale, kontakt tel., online?). Nadmienię, że mam już dostęp do bankowości bo używam karty kredytowej… Z góry dziękuję za info.

  Addam Odpowiedz
  • wypelniasz wniosek na stronie internetowej. konsultant oddzwania po paru dniach. karta przychodzi do skrzynki a umowe zatwierdzasz online. koniec.

   travosz
 • Nowa akcja z kontem Citi od dziś z bonami Duka i nie trzeba mieć już produktu kredytowego.
  https://www.citibankonline.pl/files/documents/accounts/regulamin-oferty-300-duka.pdf

  Michał Odpowiedz
 • Mam subkonto w EUR do konta CitiPriority. Czy ktoś wie, czy płatności wykonywane w euro (przepiętą kartą), np. za hotel za granicą, wliczają się do Moneybacku, czy wchodzą tylko płatności PLN?

  Kate Odpowiedz
 • Ja tego nie rozumiem… Jeśli założyłam rachunek w maju, a loguję się non-stop, co drugi dzień praktycznie, to za jaki miesiąc zaczynam mieć premiowane transakcje? za czerwiec czy za lipiec?

  Katarzyna Odpowiedz
  • Warunki z logowaniem spełniłaś w maju, więc moneyback nalicza się za transakcje wykonane w czerwcu, czyli premia będzie w lipcu dopiero

   ceglaaa
 • Do moneybacku liczą się tylko zakupy w sklepach stacjonarnych. Czy ktoś z was orientuje się, czy płatność kurierowi kartą za zakupy z allegro liczy się jako „płatność w sklepie stacjonarnym”?

  Rafał Odpowiedz
  • Nie wiem jak oni sa to w stanie sprawdzic, czy po kodach MCC? Bo czasami w danym sklepie mozna kupic stacjonarnie i on-line i kod MCC jest identyczny. Moze to taka sciema, bo jakos nie wydaje mi sie, zeby byli w stanie dokladnie to zweryfikowac. Trzebaby wiedziec jaki kod ma platnosc kurierowi i wtedy sprawdzic jaka to kategoria.

   keton
  • Nie, niezależnie od MCC.
   Oprogramowanie terminala lub sklepu internetowego wysyła (oprócz informacji takich, jak kwota czy waluta) informację o rodzaju transakcji, przeważnie to być jedna z trzech wartości: retail („sklepy stacjonarne”), e-commerce (samoobsługowe sklepy internetowe) i MOTO (zamówienie, w których sprzedawca wpisuje otrzymane dane karty).

   Don Quijote de la Mancha
 • A nie wie ktoś, czy transakcje zbliżeniowe (w sklepach stacjonarnych oczywiście) przez Google Pay także będą się liczyć do cashbacku?

  Bartłomiej Odpowiedz
  • A GPay zmienia kod MCC platnosci? Jesli nie, to bedzie sie liczyc. Przykladowo placac Curve zmienia sie kod platnosci i obawiam sie, ze ten sposob juz nie zadziala. A byloby fajnie, bo Curve daje dodatkowy 1% cashbacku dla niektorych sklepow w Polsce. Np. dziala to w Lidlu.

   keton
 • 1-szy niepelny miesiac jak rozumiem jest bez oplaty 30z? A jak jej mozna uniknac bez mozliwosci otrzymania KK? Konsultant twierdzi, ze produkt kredytowy nie jest potrzebny, tylko przenocowanie 5000zl. Ale w cenniku jest wyraznie podana KK lub kredyt.

  keton Odpowiedz
  • Dla bezpłatności Citi Priority wymagane są miesięczne wpływy 5 kzł oraz posiadanie produktu kredytowego.

   Don Quijote de la Mancha
  • A co z 1 niepelnym miesiacem, gdzie nawet jeszcze zalogowac sie nie mozna?

   keton
 • Możecie to sprawdzić ,czy w nowym regulaminie obowiązujacym od 1 sierpnia produkt kredytowy nie będzie już potrzebny.

  Many Odpowiedz
  • Dla kont otwartych od 08.08.2018 r. nie będzie już go potrzeba…

   Mahyn
  • Dokładnie. Nowy regulamin będzie obowiązywał od 8 sierpnia, jest w nim napisane, że konta otwarte dopiero od 8 sierpnia będzie obowiązywać wpływ 5000 zł bez produktu kredytowego. Ci co otworzyli wcześniej nadal muszą mieć co mc 5000 wpływów i np. KK żeby uniknąć opłaty za konto

   m.
  • Ciekawe, bo zona wlasnie otwierala to konto i pytala sie o produkt kredytowy (limit kredytowy, chciala to nawet od razu uruchomic) i konsultant uparcie twierdzil, ze do bezplatnosci nie jest to wymagane. Moze beda honorowac nowe warunki juz dla kont wlasnie otwieranych?

   keton
  • Ja zakładałem na początku czerwca i też dostałem taką informację.

   Salus1993
 • Dostał już ktoś 100 zł za zapewnienie wpływu ?

  Aresgracz Odpowiedz
 • Też nie dostalem. Reklamowaliscie?

  Juri Odpowiedz
  • Jeszcze nie. Dziś sprawdziłem i mój wpływ był 30 maja. Zastanawiam się, czy to przypadkiem nie jest problemem. Ja daję im jeszcze kilka dni. Jeśli nie wpłynie – reklamacja.

   25
 • i jak tam dostaliście zwrot ? U mnie dalej nic

  jo Odpowiedz
 • Czy jest jakiś sposób na te platnosci stacjonarne oprócz plaza?

  przemoo7 Odpowiedz
  • Czy aby plaz na pewno przejdzie? Jaki to ma kod MCC, bo pewnie po kodach beda sprawdzac.

   keton
  • Co będą sprawdzać?

   Don Quijote de la Mancha
  • No wlasnie, a jak bank moze sprawdzic czy operacja zostala wykonana w sklepie czy on-line? Bo na wyciagu tego nie widac. I co w przypadku sklepow, ktore maja wersje internetowa?

   keton
  • „jak bank moze sprawdzic czy operacja zostala wykonana w sklepie czy on-line”
   — to jest jedna z podstawowych informacji, którą bank otrzymuje (jeden z trzech typów: MOTO, e-commerce, retail). Bank musi mieć tę informację choćby do rozpatrywania reklamacji chargeback.

   „Bo na wyciagu tego nie widac”
   — ale nawet w Citi widać na historii transakcji: jest tam „TRANSAKCJA ZAKUPU” albo „INTERNET TRANSAKCJA ZAKUPU” (niezupełnie to po polsku).

   „I co w przypadku sklepow, ktore maja wersje internetowa?”
   — transakcja powinna być oznaczona zależnie od użytego kanału sprzedaży.

   Ale akurat płaz to przecież jak najbardziej stacjonarna transakcja, trzeba się tam przespacerować, więc z tym problemu nie powinno być. Problemem może być MCC i uznanie takiej transakcji jako quasi-cash, ale w tej promocji to chyba nie problem (a może, pomijając promocję, takie transakcje debetówką mogą się wiązać z dodatkowymi opłatami)?

   Don Quijote de la Mancha
  • Jak podepne taka karte pod Curve to informacja o typie platnosci normalnie przechodzi do banku? Bo ze MCC sie zmienia to wiem.

   keton
  • The transactions made by Curve on your card are classed as eCommerce (online) transactions, with „Curve” as the merchant

   To ważna informacja…

   Don Quijote de la Mancha
 • Czy ktoś może testował konto Citi Priority do nielimitowanych wypłat EUR za granicą? Rozumiem, że w przypadku tego konta wypłaty z bankomatów są darmowe na całym świecie. Zamierzam otworzyć sub konto walutowe i zasilić je EUR np z kantoru Alior a następnie dowolną ilość razy bezkosztowo wypłacać gotówkę z bankomatów w strefie EUR przepinając kartę do subkonta walutowego. Czy taki plan się powiedzie czy jest może jakiś szczegół o którym zapomniałem i pojawią się jakieś dodatkowe koszty?

  Toby Odpowiedz
  • Wyciagalem pieniadze tylko w Austrii i Francji. Oplat nie bylo, ale czy jakichs limitow nie ma to nie sprawdzalem, bo potrzebowalem malych kwot. Zdecydowanie lepiej placic plastikiem jak sie da oczywiscie.

   keton
  • używałam w bankomatach do wypłat w Italii i nie było opłat – kwoty 20-40 euro jednorazowo

   Kate
  • Wypłacałem kilkanaście razy gotówkę za granicą. Żadnych opłat, tylko trzeba pilnować, bo bankomaty chcą zachęcić do „korzystnego” przewalutowania.

   Wybrzeże Kości Słoniowej
 • A czy ktoś wie, czy daleko do wykorzystania puli 1000 wniosków?

  Marcinek Odpowiedz
  • Citibank wyłącza możliwość wnioskowania w chwili wyczerpania puli, więc można spokojnie wnioskować.

   Michał
 • Z tym że kierując się Twoimi sugestiami, chcę zacząć od wniosku o kartę kredytową Simplicity, a jak wiadomo proces jej wydawania trochę trwa. Chciałbym po prostu wiedzieć, czy zdążę załapać się też na promocję opisywaną powyżej.

  Marcinek Odpowiedz
  • Niekoniecznie, ja w tamtym roku temu założyłem Citi Priority w promocji, a jednocześnie wnioskowałem o kk dla bezpłatności — i poszło to bardzo sprawnie, łącznie z tym, że kurier od razu obie umowy przywiózł.

   Don Quijote de la Mancha
  • Tyle, ze KK nie jest juz wymagana dla bezplatnosci. Mimo, ze nowe zasady wchodza dopiero od sierpnia to konta zakladane w czerwcu musza miec tylko 5k na 1 noc dla darmowosci.
   Kilka osob juz potwierdzilo takie info od konsultatnow, a jak bedzie zobaczymy pod koniec lipca. Nalicza 30zl – to reklamacja. Poza tym kiedys ktos twierdzil, ze bank nie pobiera oplaty jesli konto jest puste – to tez jest rozwiazanie :)

   keton
  • „Tyle, ze KK nie jest juz wymagana dla bezplatnosci. Mimo, ze nowe zasady wchodza dopiero od sierpnia to konta zakladane w czerwcu musza miec tylko 5k na 1 noc dla darmowosci.”
   — wg dokumentów Citi jednoznacznie nawet po 7 sierpnia dla kont założonych do 7 sierpnia kk lub kredyt będzie dla dla bezpłatności wymagany (alternatywnie można utrzymać saldo 30 kzl).
   Nie pomyliłeś przypadkiem „zwykłego” Citi Priority z „promocyjnym” wariantem „za zero”?

   „konta […] musza miec tylko 5k na 1 noc dla darmowosci.”
   — nie, wystarczy wpływ (a może i wpływy). Przenocować środki muszą w niektórych promocjach (choćby w powyższej, za to jest dodatkowa stówka).

   „Poza tym kiedys ktos twierdzil, ze bank nie pobiera oplaty jesli konto jest puste – to tez jest rozwiazanie”
   — w jaki sposób korzystać z promocji moneybackowej utrzymując puste konto?

   Don Quijote de la Mancha
 • Czyli można złożyć wnioski równolegle?

  Marcinek Odpowiedz
  • Jak najbardziej można. Też tak robiłam i było ok.

   asi
  • Tak, tym zajmują się inne działy, ja po prostu rozmawiając telefonicznie w sprawie ror poprosiłem o przekazanie gdzie trzeba, że chcę też kk i potem zadzwoniła pani od kart.

   Don Quijote de la Mancha
  • Ja podczas jednej rozmowy (Pani zadzwoniła w sprawie KK) załatwiłem kartę oraz konto. Było to 11 lipca.
   18 lipca był u mnie kurier z dokumentami do obu produktów.
   Dziś tj 19.07 wysłali KK, konto już też działa. Debetową wyślą pewnie za kilka dni.

   Marciny
 • Czy ktoś już dostał 100 zł?

  haha Odpowiedz
 • Ja też nie😉

  Magdalena Odpowiedz
 • Ja warunek utrzymania salda 5000zł spelniłam w maju, dziś dostałam 100zł zwrotu na konto :) Dziś wpłynął też mi moneyback za czerwcowe zakupy.
  P.S. 2 dni temu napisałam reklamację przez wiadomość online, nie wiem czy to miało wpływ bo odpowiedzi na reklamację brak jeszcze, ale kasa jest już :)

  Basia Odpowiedz
 • Konto założone w maju, 5000 przeleżało weekend w czerwcu. Do dzisiaj nic nie dostałem.

  haha Odpowiedz
 • Do mnie nawet przez dwa tygodnie nie zadzwonili po wysłaniu wniosku..

  conrad_88 Odpowiedz
 • O faktycznie kaska wczoraj wpadła (premia + zwrot).

  Bobek Odpowiedz
 • Ktoś jeszcze spełnił warunek otrzymania premii 100 zł w czerwcu i do dzisiaj nie otrzymał pieniędzy czy jestem wybrańcem?

  haha Odpowiedz
 • Ja też jeszcze nie otrzymałem zwrotu, przy czym konto założyłem w ostatnie dni maja, a warunek 5000zł spełniłem w pierwszym tygodniu czerwca. Więc sądzę że 100zł powinno dzisiaj ostatecznie dojść, jak nie to pójdzie reklamacja, bo wszystkie kroki warunkowe wykonane zgodnie z regulaminem.

  Michał Odpowiedz
 • Możecie potwierdzić czy płaz działa?

  Tommmmmmm Odpowiedz
 • Dziękuję

  Tommmmmmm Odpowiedz
 • płaz działa, reklamacje napisane, odpowiedzi nadal brak :] zaczyna trącić standardzikiem :)

  krzysztoff Odpowiedz
 • Sprawdźcie czy nie naliczyli wam opłaty 30 zł za konto. Spełniłem warunki do zniesienia opłaty a i tak ją naliczyli. Poszła reklamacja

  krzychu.pl Odpowiedz
  • weryfikowałem, ani za czerwiec, ani za lipiec nie pobrali.

   patszy
  • @krzychu.pl, mi też nie naliczyli, a czy może warunek bezpłatności spełniałeś w jakiś niestandardowy sposób (np. wlewając 5 kzł przelewem natychmiastowym)?

   Don Quijote de la Mancha
  • Mi też 30zl nie pobrali za konto, ale dla pewności trzymałem 5k na koncie przez 2 noce.

   Michał
  • ja je nocowałem 1 noc i nie pobrali opłaty

   patszy
  • Ja w lipcu akurat też przenocowałem, ale w poprzednich miesiącach od razu czyściłem do < 1 kzł, a opłaty nie było…

   Don Quijote de la Mancha
  • wystarczy w ostatnich promkach raz przenocować; po promocji (i wypowiedzeniu umowy) waaarto odbierać telefony… :) no bo promocja lubi się powtarzać… no a jeśli dzwonią z kredytem trzeba tylko umiejętnie zmienić temat rozmowy… :) to naprawdę działa!
   @ haha – odpowiedź na rekl to 30 dni a u nich to… czasem 60 :) wiele razy przerabiane :/

   Krzysztoff
  • U mnie też naliczono opłaty, wysłałem reklamację:
   „Szanowni Państwo, podczas zakładania konta Citi Priority w maju 2018 zapytałem 3 razy konsultanta, czy na pewno nie jest wymagany produkt kredytowy, żeby zapewnić bezpłatność konta. Zapewnił mnie, że wystarczy wpływ na Konto Osobiste min. 5 000 zł, a informacja o produkcie kredytowym zostanie usunięta przy najbliższej zmianie regulaminu. Dlaczego po tych zapewnieniach, nadal została mi pobrana opłata za użytkowanie konta osobistego?
   Proszę o ustosunkowanie się do zaistniałej sytuacji. Moim oczekiwaniem jest zwrot pieniędzy i niepobieranie opłat w przyszłości.”

   Odpowiedź CB:
   „Szanowny Panie,
   Uprzejmie informuję, że Pana reklamacja została uznana.
   Opłata miesięczna za prowadzenie konta naliczona w dniu 2 sierpnia 2018 r., została pobrana nieprawidłowo z przyczyn leżących po stronie Banku.
   W związku z powyższym ww. opłata w dniu 8 sierpnia 2018 r. została zwrócona na Pana rachunek bieżący.
   Przepraszam za zaistniałą sytuację.”

   Salus1993
 • Jak rozumiem moneyback powinien byc naliczany w nastepnym miesiacu po miesiacu logowania? Chyba cos sie w Citi pochrzanilo, bo 1 logowanie bylo w lipcu i pojawila sie tez premia za lipiec bedaca 5% od kwoty wydanej w lipcu.

  keton Odpowiedz
  • Zgodnie z tym co napisal admin i regulaminem
   „12.Każdy Uczestnik, który spełni warunki wskazane w pkt 5 niniejszego Regulaminu otrzyma miesięczną premię o równowartości 5% zwrotu za transakcje w ciągu 6 (słownie: sześciu) kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu spełnienia warunków opisanych w pkt 5 („Nagroda 1”).”
   Zwroty powinny byc liczone od sierpnia przy logowaniu w lipcu. Tymczasem wykonalem probne transakcje pod koniec lipca i wyglada na to, ze premia to wlasnie 5% z tych transakcji. Pisac reklamacje? Czy poczekac 6m i wtedy pisac?

   keton
  • złożyłem wniosek w maju, a konto otworzono mi w czerwcu, gdzie nastąpiło pierwsze logowanie. Podczas rozmowy z konsultantką zapytałem, czy transakcje będą liczone od lipca. Odpowiedziała mi, że już od czerwca. Tak więc, sprzecznie z regulaminem, dokonywałem płatności w czerwcu i faktycznie otrzymałem premię za czerwiec. Podobnie z opłata za konto, zgodnie z ich regulaminem był wymagany produkt kredytowy, którego nie posiadam, ale powiedziała mi, że nie jest wymagany, choć w regulaminie jest. I faktycznie, wystarczył tylko wpływ 5k. Tak więc regulaminy swoje, a życie swoje.

   patszy
 • Chciałabym się dowiedzieć czy zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach handlowych muszą być utrzymane przez cały czas trwania programu promocyjnego czy też w trakcie mogę z nich zrezygnować? Przyznam, że jeszcze żaden bank nie był tak natrętny ze swoimi ofertami i mam juz dość.

  Katarzyna Odpowiedz
  • można nie odbierać telefonów, w końcu się nudzą, chyba że wypowiedziało się konto, wtedy dzwonią z ofertą utrzymaniową, która może być atrakcyjna

   Kate
 • Nadal nie dostałem 100 zł premii, 30 lipca złożona reklamacja. Odpowiedzi brak.

  haha Odpowiedz
  • Nie jesteś sam.
   Ja także nie dostałem ani pieniędzy, anie odpowiedzi na reklamację.

   Salus1993
 • Konto założone w lipcu. Dziś 100 zł na koncie

  Paweł Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy