Nawet 320 zł w formie moneybacku za założenie konta w BGŻ BNP Paribas (+400 zł za kartę kredytową!)

Zakończona

Ruszyła promocja konta osobistego BGŻ BNP Paribas, w ramach której możemy zgarnąć nawet 320 zł w formie moneybacku od transakcji kartą. Jeśli dodamy do tego możliwość zyskania kolejnych 400 zł za wyrobienie karty kredytowej, to robi nam się świetny pakiet – z premią nawet 720 zł!

320 zł moneybacku w promocji Konta Optymalnego

Konto na miarę

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadajacą żadnego konta osobistego BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 24 miesięcy. Wliczamy tu także posiadanie rachunków w przejętym niedawno Raiffeisen Polbank. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji (np. konta oszczędnościowego BGŻOptima).

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 28.02.2019 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Optymalne wraz z kartą debetową z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które mają gwiazdkę – czyli są wymagane). Na podpisanie umowy będziemy mieć czas maksymalnie do 21.03.2019.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 1500 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana, dlatego warto się śpieszyć – przykładowo ostatnia promocja (z premią 200 zł), zakończyła się sporo przed czasem!

Do 320 zł z kontem na miarę

A jakie są warunki zyskania tytułowy 320 zł?

Pierwszą z nagród, w wysokości 50 zł, zgarniemy za sam fakt założenia promocyjnego rachunku oraz dokonanie aktywacji aplikacji mobilnej GOmobile do 31.03.2019.

Kolejne nagrody otrzymamy już na zasadzie moneybacku: 3% wartości transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą w miesiącach od kwietnia do grudnia 2019 wróci do nas. Regulamin promocji zaznacza jednak, że maksymalna kwota zwrotu to 30 zł miesięcznie (co oznacza wydatki na poziomie 1000 zł).

Jak niemal w każdej promocji bank zaznacza jednak, że nie będzie wliczał do transakcji wszelkich płatności dokonanych „ułatwiaczami” płatności kartą, czyli np. doładowania wirtualnych portmonetek. Załącznik do regulaminu mówi o miejscach z kodami MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Jeśli nie wiecie jaki kod ma dany sklep – możecie to sprawdzić na stronie jakimcc.pl. Zaznaczam jednak, że wszystkie „normalne” płatności kartą w sklepach, supermarketach czy internecie są OK.

Aby jednak zwrot został wypłacony konieczne będzie również wykonanie w danym miesiącu 3 dowolnych przelewów przez aplikację mobilną (na dowolne kwoty i na dowolne rachunki). Chodzi tu o zwykłe, tradycyjne przelewy ELIXIR. Wszelkie płatności typu pay-by-link czy BLIKiem nie będą w to wliczane. Oczywiście pieniądze najlepiej przelać na swoje własne konto w innym banku :)

I to tyle! Informacja o zgarnięciu pierwszej nagrody trafi do nas mailowo w terminie do 17.04. Będziemy mieć wtedy czas do 25.04 na uzupełnienie danych do jej odbioru (instrukcję znajdziemy w mailu). Przekazanie nagrody nastąpi do 30.04.2019.

Kolejne nagrody będą wypłacane w cyklach kwartalnych. Za transakcje od kwietnia do czerwca moneyback otrzymamy do końca lipca, za transakcje od lipca do września – do końca października, a za transakcje od października do grudnia – do końca stycznia 2020. Zanim jednak otrzymamy daną wypłatę otrzymamy również powiadomienie mailowe – do 16 lipca, 16 października i do 15 stycznia.

Dodatkowe 400 zł za kartę kredytową!

Na koniec przypomnę, że oprócz premii za założenie konta osobistego w chwili obecnej możemy również zgarnąć rekordowe 400 zł za wyrobienie karty kredytowej. Trzeba się jednak śpieszyć – promocja pula nagród jest limitowana, a promocja schodzi jak ciepłe bułeczki!

Ile kosztuje Konto Optymalne?

Konto Optymalne to bardzo fajny rachunek ze względu na brak opłat. Bank nie pobiera bowiem ani grosza za jego prowadzenie, ale również za posiadanie karty debetowej! W zasadzie zapłacić możemy tylko za wypłaty z bankomatów (5 zł), jednak za darmo pobierzemy pieniądze z urządzeń Planet Cash oraz bankomatów własnych.

Nie przegap!

Komentarze

 • Umowę można podpisać w jaki sposób tzn. kurier, wizyta w banku?

  janus_z Odpowiedz
 • Niestety u mnie jeszcze z rok banicji :)

  Ciekawski Odpowiedz
 • Kolejne konto w Paribas to chyba w 2021-2022 roku założę – o ile promocje bankowe będą jeszcze istniały. Raiffeisen jeszcze przynajmniej z 6-7 miesięcy będzie służył, później jakieś 2 lata karencji. To już prędzej doczekam się powrotu do Citi…

  Lord Klops Odpowiedz
 • Pytanie poniekąd związane z powyższym tematem
  Mając konto Maksymalne, moge je zamienić na Optymalne ( zachowujac ten sam nr rachunku )? ?

  Ireneusz Odpowiedz
 • Rozumiem, że jeżeli moneyback ma być naliczany dopiero od transakcji kwietniowych, to w lutym i marcu nie ma konieczności dokonywania 3 przelewów ?

  Maciej Odpowiedz
 • Jest ktoś tutaj ;)? dostaliście maila tego, który powinien dotrzeć do 17.04?

  KUKI Odpowiedz
  • OK pospieszyłem się – znalazłem w innym folderze poczty… także jakby co ja dostałem dokładnie 15.04

   KUKI
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy