2,7% do 400 000 zł BEZ zakładania konta w Getin Banku

Trwa do 09.04.2020

Getin Bank ruszył z XX edycją Lokaty na nowe środki. Tym razem możemy zgarnąć nawet 2,7% w skali roku dla kwoty nawet 400 tys. zł. Co istotne: nie jest wymagane zakładanie konta osobistego :)

2,7% na Lokacie na nowe środki w Getin Banku
Aby skorzystać z Lokaty na nowe środki należy zalogować się do bankowości Getin Banku lub (jeśli nie mamy jeszcze dostępu) złożyć wniosek internetowy o lokatę. Istotne, aby lokatę założyć z nowych środków – czyli nadwyżki nad saldo w banku z dnia 18.03.2020. Jeśli nie mieliśmy wtedy produktów w Getin Banku (lub na koncie mieliśmy minimalne środki) to jesteśmy w najlepszej sytuacji :)

W promocji dostępne są cztery lokaty, ale tak naprawdę opłaca się skorzystać z jednej / dwóch. Na lokacie 2-miesięcznej zgarniemy bowiem 2,7% w skali roku, natomiast na 3-miesięcznej – 2,3%. Lokata 6- i 12-miesięczna daje już tylko 1,4% w skali roku, więc niespecjalnie bym się nimi przejmował.

Kwota minimalna lokaty to 500 zł, a maksymalna – aż 400 000 zł. Lokaty możemy założyć maksymalnie 3 w trakcie trwania danej edycji promocji. Czas na wnioskowanie o lokatę mamy do 9.04.2020, a wniosek jest ważny 7 dni.

Mnóstwo korzyści w Getin Banku

Na koniec przypomnę, że oprócz Lokaty na nowe środki w Getinie dostępnych jest mnóstwo innych ciekawych opcji. 2,7% do 10 000 zł zgarniemy na przykład na Lokacie Mobilnej czy Elastycznym Koncie Oszczędnościowym. Natomiast za założenie konta osobistego możemy obecnie zgarnąć 100 zł premii + 50 zł w ramach programu poleceń. O 3,5% na koncie oszczędnościowym przez rok nawet nie wspominam! :)

Nie przegap!

Komentarze

 • zbyt późno, zbyt mało.. chyba jednak trend się odwraca i banki zaczną walczyć o kapitał jak im kredytobiorcy nie będą go oddawać. Który bank da więcej?

  m Odpowiedz
 • 2.7% na 2m … to juz nawet nie jest smieszne.

  keton Odpowiedz
  • @keton, skoro 2,7% Cię nie śmiesz\y to może rozbawi Cię oferta specjalnie dla ciebie – UWAGA – 0,7% na 170 dni od Aliora, dawno się już tak nie uśmiałem…

   Lokata
  • No ale tu masz przynajmniej 170 dni :)

   keton
 • Wczoraj założyłam w Getinie lokatę „Specjalny procent” na 3M i 2,7% – bez sprawdzania nowych środków (bo były to stare środki).
  BTW trzeba czyścić konta w Getinie, jeśli ktoś korzysta z KO.

  Be@ Odpowiedz
 • Ideabank ma aktualnie 3,2% na 2 m-ce i 3,0% na 3 m-ce. Oczywiście dla nowych środków.

  tno3city Odpowiedz
 • Do pracowników Getin Banku:
  Mili Państwo z Getin Banku nie ośmieszajcie się proszę tymi dwoma miesiącami oraz „nowymi środkami”. Potrzebujecie pieniążków jak wody i powietrza – dajcie więc wreszcie dobrą ofertę bez tych żałosnych warunków, bo to tak jakbyście się targowali o 2 grosze na bochenku chleba.

  Tomko Odpowiedz
 • Jak ja tęsknię za lokata beztroska na 3,9 % :D

  bolek Odpowiedz
 • czemu uważacie że jak RPP obniżyła stopy to mimo wszystko banki zaoferują więcej jak 2,7??

  zenek64 Odpowiedz
  • Nie wszystkie, tylko te ktore beda mialy ogromny apetyt na gotowke. Przez obnizke stop beda mniej zarabiac na odsetkach z kazdego kredytu, a czesc kredytow w ogole nie bedzie juz splacana. Po kredyty przyjdzie duzo Nowych Klientow, wiec skad bank ma miec na to kase jak nie od nas?

   aaaa
  • Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że został też obniżony poziom wymaganej rezerwy cząstkowej? Banki naprawdę nie muszą walczyć lokatami, zwykłe depozyty pozwolą im wytworzyć tyle środków, że wystarczy na pożyczki. Zresztą, jak wszędzie oprocentowanie spada, to ludzie i tak przyjdą z gotówką.

   Matryc
  • No na kredyty kasy nie będą teraz raczej potrzebować, akcja kredytowa wstrzymana, ING ponoć wstrzymał hipoteczne za wyjątkiem swoich starych klientów; przedsiębiorcy raczej też brać nie będą (nawet gdyby chcieli, to niekoniecznie dostaną)…
   Za to być może będą potrzebować środki (z depozytów) na rezerwy na zagrożone kredyty… O to chodzi w tych „wakacjach kredytowych”, odsunięciu spłat, tym sposobem odkładają problem na później i jeszcze rezerw nie muszą tworzyć…

   Reasumując, naprawdę nie wiemy, jak sytuacja będzie się rozwijać i jakie będzie oprocentowanie depozytów; ale akurat stopy procentowe to obecnie tylko jeden z wielu czynników…

   Don Quijote de la Mancha
  • Matryc, nawet na te obnizone rezerwy potrzebne beda nowe depozyty, bo ludzie wyplacaja gotowke i nie beda splacac kredytow (co spowoduje koniecznosc zwiekszenia chwilowo obnizonych rezerw).

   Don, czy kredyty konsumpcyjne tez zostaly wstrzymane?

   aaaa
  • @aaaa, ponoć przyznawanie kredytów konsumpcyjnych bardzo banki ograniczają, niektóre nawet wstrzymały dla osób na umowach śmieciowych i pracujących w ryzykownych branżach.
   (A w ogóle to nie wiem teraz, gdzie czytałem o tym ING, nie mogę teraz znaleźć, może na Twietterze, tam bywają insiderzy…)

   Don Quijote de la Mancha
  • @Don Quijote de la Mancha. Z tymi kredytami to chyba nie do końca tak. Ja nie jestem klientem ING ale doradca powiedział, że jest jak najbardziej możliwe wzięcie kredytu hipotecznego dla nowych klientów banku, z tym że tylko za pośrednictwem doradcy, nie osobiście. Co nie zmienia faktu, że na tą chwilę że rynek kredytów hipotecznych nie za bardzo sprzyja kredytobiorcom. Chodzi mi o szeroki wybór propozycji.

   Hawkin
 • przy próbie przelania taka propozycja od razu wyskakuje tylko nie pamiętam na jaki okres

  stalker Odpowiedz
 • Max lokata na 400 kawałków a wypłcic zdalnie można tylko 200 – humoreska

  Beny Odpowiedz
 • Czy zmiana o% konta oszcz w ramach korzysci w Alior banku „wyzsze o% na ko” moze bys podstawa do natychmiastowego zamkniecia konta jako zmoana w TOiP?

  Villemo09 Odpowiedz
  • Nie, przecież ani tabela opłat ani regulamin nie uległ zmianie ;) konto jest oprocentowane zmiennie a sama zmiana oprocentowania znalazła się dużo wcześniej w tabeli oprocentowania

   Dzikus
 • Kupię lub wypozycze OP 1 , żeby wyjść z domu i udać się do oddziału banku . Młodzież może nie wiedzieć co to takiego . Tylko czy obsłuża klienta i go rozpoznają ? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
  • Teraz nikt Ci tego nie sprzeda. Nawet z zakąską.

   aaaa
  • Musisz udać się do swojego 1 Sekretarza POP w zakładzie pracy (oczywiście mowa o J.G.U.) i złożyć wniosek o asygnatę na OP-1. Zostaniesz dopisany do społecznej listy oczekujących na płaszcz. Przy okazji najbliższego spisu z natury odbędzie się likwidacja zbędnych składników majątku przedsiębiorstwa i – być może – wnioskowany wybrakowany płaszcz otrzymasz ;-)

   qq
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy