Nawet 300 zł za polecenie karty kredytowej Citibanku + smartfon, słuchawki, voucher lub moneyback dla polecanego

Zakończona

Wyrobiłeś kartę kredytową Citibanku w promocji i chciałbyś polecić ją znajomemu? Możesz na tym zarobić! Ruszyła kolejna edycja programu poleceń Citibanku, w ramach którego nowy klient może skorzystać z ogólnodostępnej promocji na start (zgarniając smartfona, słuchawki, 200 zł do Lidla lub moneyback do 720 zł za paliwo), natomiast my możemy zgarnąć od 200 zł do 300 zł za przedstawienie mu tej oferty :)

Program poleceń Citibanku

Do 300 zł za skuteczne polecenie

Aby skorzystać z oferty jako polecający należy być obecnym klientem – czyli takim, który posiada główną kartę kredytową Citibanku. Jeśli spełniamy ten warunek to wystarczy, że udamy się na stronę programu poleceń i wygenerujemy swój link polecający, który następnie przekażemy nowemu klientowi.

Teraz wystarczy, że nowy klient zawrze umowę o kartę kredytową Citibanku poprzez wygenerowany przez nas link, wyrażając przy tym zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w celu przekazania tej informacji polecającemu. Wymagana jest też aktywacja karty przez nowego klienta i… premia nasza :)

Co ciekawe wysokość premii zależy od ilości przyciągniętych do banku znajomych. Za pierwsze dwie osoby zgarniamy po 200 zł, za kolejne dwie – już po 250 zł, a za każdą kolejną – po 300 zł.

Informacja o zgarnięciu nagrody pojawi się w wiadomościach w bankowości elektronicznej nie później, niż do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Różne nagrody dla nowego klienta

A co z nowym klientem? Ten do zdobycia ma na start tyle, ile w danej chwili oferuje Citi w swojej standardowej ofercie. Aktualnie do zdobycia mamy:

Wystarczy więc, że polecony zastosuje się do zasad danej oferty (o czym piszę w jej prześwietleniu) i premię zgarną obie osoby.

Jak więc najlepiej skorzystać z obu promocji? Jeśli nie jesteśmy klientem Citibanku to możemy sami zawnioskować o swoją kartę, a następnie polecić ją np. swojemu małżonkowi. Przykładowo dla oferty z kartą podarunkową do Lidla oznacza to 200 zł na start + 200 zł za polecenie + 200 zł dla małżonka. Razem aż 600 zł za dwie karty – i to przy wyborze nagrody o najniższej wartości! Jeśli wolimy smartfon czy słuchawki, albo sporo jeździmy i zależy nam na moneybacku za paliwo – wtedy możemy zyskać nawet ponad 1000 zł. A to oczywiście nie wszystko, bo ciągle możemy polecać ofertę dalej – znajomym czy rodzinie. I zgarniać jeszcze więcej.

Ile kosztuje karta kredytowa Citibanku?

W przypadku ofert z nagrodą rzeczową lub bonem wyrabiamy kartę Citi Simplicity, która jest darmowa po wydaniu 1000 zł miesięcznie (inaczej płacimy 12 zł). Jeśli natomiast zależy nam na darmowej karcie kredytowej, to wtedy warto wybrać ofertę z moneybackiem za paliwo – wyrabiana BP Motokarta jest bowiem darmowa, niezależnie od wykonywanych operacji.

Co ciekawe Citi udostępnia za darmo możliwość korzystania z usługi CitiAlerts w wersji Premium dla obu kart – dzięki temu jesteśmy powiadamiani o operacjach na karcie za pomocą wiadomości SMS.

PS. To twoja pierwsza karta kredytowa? Sprawdź jej zasady działania w moim poradniku.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czyli co ma realnie z tych nagród najwyższą wartość, aby odsprzedać od razu jak się to dostanie?

  Patrykk Odpowiedz
 • Na szybko: telefonow jest niewiele w graniach 400-500zl nowy. Pytanie czy w takiej kwocie ktos to kupi.
  Sluchawek nie szukalem, wiec mozesz sprawdzic olx/allegro i sie podzielic informacja ;)
  Pozdrawiam

  MateuszK Odpowiedz
  • Słuchawki używane od 200 zł, 250 zł nówki więc tym bardziej się nie opłaca.
   Czyli pozostaje mi czekać dalej do czasów jak dawali iPady Mini… ale chyba się nie doczekam.

   Patrykk
 • Rozumiem, że polecony ma okres karencji od 1.01.2018.

  diego Odpowiedz
 • Telefon mogliby dawać już nowszy z przynajmniej 4 GB Ram.

  Forumowicz Odpowiedz
 • Czy ja dobrze pamiętam, że w Citi trudno kk uzyskać mikroprzedsiębiorcom prowadzącym dg?

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
  • Niekoniecznie, ja mam JDG i ze 2 lata temu dostałem kk, a miałem również kk w T-Mobile, a przychody miałem mocno przeciętne, poniżej średniej krajowej

   Eryk
 • To ile w końcu karencji jest dla polecanego/nowego klienta i jakie warunki musi spełnić, tylko kartę wyrobić ?

  jojo Odpowiedz
  • Polecający nie ma karencji – musi mieć kartę kredytową Citibanku.
   Polecony ma karencję według danej oferty na start.

   Michał
 • Wg danej oferty na start, tzn ?

  jojo Odpowiedz
 • Jaki może być minimalny limit kk citi? Kiedyś Pani przy okazji rozmowy tel. powiedziała, że wystarczy wysłać taką wiadomość do banku, pytanie jaki może być minimalny limit kk citi?

  TomekW Odpowiedz
 • W koncu i mnie zaprosili. 25 zl za wydanie 500 zl. citi.me/25OF

  aaaa Odpowiedz
 • Czy program poleceń łączy się z nową promocją Citi dla nowych klientów wyrabiających KK, która dostępna jest na ich stronie? Chodzi o promocję z bonem 300 pln do biedronki. W regulaminie programu poleceń pisze, że należy się zgłosić przez link polecający, a w regulaminie promocji że przez konkretny link na stronie citi. Czy program poleceń faktycznie łączył się z poprzednimi promocjami na start? I czy jest w ogóle jakaś szansa, że nowy klient rejestrując się z linka polecającego również otrzyma swoją premię (w tym przypadku bon do biedronki)?

  wyderson Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy