100 zł w gotówce za założenie Konta Jakie Chcę dla studentów od BZWBK

Zakończona

Trzeba przyznać, że promocje Banku Zachodniego WBK zdecydowanie zdominowały ten tydzień. Oprócz promocji „piłkarskiej” i „dla kobiet” ruszyła również bardzo prosta promocja dla studentów. W zamian za założenie Konta Jakie Chcę mogą oni zgarnąć 100 zł w gotówce :)

100 zł za założenie Konta Jakie Chcę w promocji Studenci mają lepiej od BZWBK
Aby skorzystać z promocji należy być osobą, która:

 • nie ukończyła 26. roku życia
 • posiada status studenta (choć mam wrażenie, że tego bank w żaden sposób nie będzie sprawdzał)
 • nie posiadała żadnego konta osobistego BZWBK w PLN od 1.01.2018

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zawnioskujemy o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową z dedykowanej strony promocji nie później, niż do 30.06.2018 (a według regulaminu – do 31.06.2018 :)). Oprócz tego powinniśmy wykonać co najmniej 5 transakcji kartą (lub kartą mobilną) w miesiącu podpisania umowy lub w kolejnym miesiącu kalendarzowym.

To tyle! 100 zł w gotówce trafi na nasze konto do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Co istotne: w porównaniu do innych promocji tu nie ma żadnej puli nagród – każdy, kto spełni warunki, zyskuje 100 zł :)

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę?

Prowadzenie Konta Jakie Chcę jest bezwarunkowo darmowe – niezależnie od tego czy będziemy z niego aktywnie korzystać czy nie – płacimy 0 zł.

Inaczej jest z kartą debetową, która musimy wyrobić wraz z kontem (choć po spełnieniu warunków promocji możemy ją bez problemu zamknąć). Bank pozwala nam na wybranie jednego z trzech wariantów (braku) opłat:

 • 0 zł pod warunkiem wykonania min. 5 płatności kartą miesięcznie (5 zł w innym wypadku)
 • 0 zł pod warunkiem wykonania płatności kartą na min. 500 zł miesięcznie (5 zł w innym wypadku)
 • stałe 3 zł miesięcznie

Pierwszy warunek wydaje się najsensowniejszy.

Co, gdybyśmy chcieli skorzystać z wypłat z bankomatów? Jeśli mamy mniej, niż 26 lat, to wszystkie wypłaty w kraju są za darmo. Jeśli przekroczymy tę granicę, to zapłacimy 5 zł za każdą wypłatę – chyba, że dokonamy jej w urządzeniach własnych BZWBK. Pamiętajmy również, że do wyboru mamy darmowego BLIKa.

Mix promocji

Na koniec przypomnę, że po założeniu konta w Banku Zachodnim WBK możemy w tej chwili zgarnąć kolejne bonusy. Po pierwsze – w promocji z wpływem wynagrodzenia, gdzie czeka nawet 300 zł premii. Po drugie – w formie wysokiego oprocentowania na koncie oszczędnościowym.

A to ciągle nie wszystko, dlatego (ze względu na wasze pytania jakie dostaje w m.in. mailowo) w najbliższych dniach postaram się przygotować w poradnik jak wszystko poskładać, aby zarobić jak najwięcej. Tak czy inaczej pierwszy krok to zawnioskowanie o konto w jednej z promocji ;)

Nie przegap!

Komentarze

 • Warto zakładać za stówkę, czy lepiej poczekać na inną promocję?

  J Odpowiedz
 • Czy ta promocja łączy się z zakładaniem konta z polecenia?

  Mirek Odpowiedz
 • Cześć, czy ktoś z Was słyszal o tym, ze jeden z warunków spełnienia promocji jest zarejestrowanie się na stronie http://www.bzwk.pl/student? Ja pierwsze słysze, a dzisiaj Pani na infolinii powiedziała ze to był jeden z warunków.

  PaulaT Odpowiedz
 • Po napisaniu reklamacji i przesłaniu regulaminu dostałem nagrodę, ale bez odpowiedzi na wiadomość

  Nzbzbhskx Odpowiedz
 • Ja napisałam reklamacje i cisza ale nie wysłałam regulaminu. W takim raziemuszę to jeszcze raz zrobić.

  PaulaT Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy