Mega pakiet od T-Mobile: 300 zł moneybacku rocznie, 200 zł za wyrobienie karty kredytowej i 3% na koncie oszczędnościowym

Większość banków lubi promocje z premią na start. Jest wtedy o nich głośno, a jeśli oferta jest ciekawa, to baza klientów zauważalnie rośnie. Z drugiej strony mamy też banki, o których słychać nieco mniej – choć wcale nie oznacza to, że są gorsze. Wręcz przeciwnie – u nich promocje trwają non-stop, dlatego… dużo rzadziej pojawiają się na łamach bloga. Świetnym przykładem jest T-Mobile Usługi Bankowe, gdzie moneyback za transakcje kartą otrzymujemy od wielu, wielu lat. Dodając do tego aktualną promocję z premią za wyrobienie karty kredytowej oraz 3% na koncie oszczędnościowym robi nam się całkiem niezły zestaw. Jedyne, co trzeba zrobić, to „ułożyć odpowiednio klocki” :)

5% moneybacku od T-Mobile

Sztandarową ofertą T-Mobile Usługi Bankowe jest promocja z moneybackiem, czyli zwrotem za transakcje bezgotówkowe kartą. W teorii zwrot ten wynosi aż 5% od wartości zakupów, jednak w praktyce mamy pewne ograniczenia.

W przypadku darmowego konta Freemium premia jest naliczana pod warunkiem wykonania (i rozliczenia) w danym miesiącu transakcji kartą na kwotę min. 200 zł, co przekłada się na 10 zł moneybacku. Tymczasem maksymalny miesięczny zwrot, który wypłaci nam bank, to 15 zł. Łatwo więc zauważyć, że jest to idealna oferta dla osób, które wydają miesięcznie 200 – 300 zł. Tym bardziej, że po wydaniu 200 zł miesięcznie bank zwalnia nas z opłaty za kartę (samo konto jest darmowe).

Co, jeśli wydajemy więcej? Tutaj bardziej odpowiednie będzie Konto Premium. T-Mobile wymaga od nas wydatków na poziomie 500 zł miesięcznie, aby w ogóle naliczony został zwrot – dla tej kwoty będzie to 25 zł. Maksymalny limit zwrotu to… również 25 zł miesięcznie. Oznacza to, że rachunek ten jest idealny dla osób, które wydają co najmniej ponad pół tysiąca złotych co miesiąc – a wydawać tyle warto, bo jesteśmy wtedy przy okazji zwalniani z bardzo wysokie opłaty miesięcznej, która w przeciwnym wypadku wynosiłaby aż 18,90 zł miesięcznie.

Dla osób, które lepiej konsumują treści w tabelkach, małe porównanie rachunków:

Czynność Konto Freemium Konto Premium
Opłata miesięczna za konto 0 zł 0 zł, jeśli wydamy kartą min. 500 zł (inaczej 18,90 zł)
Opłata miesięczna za kartę 0 zł, jeśli wydamy kartą min. 200 zł (inaczej 6 zł) 0 zł
Wypłaty z bankomatów 0 zł za pierwsze 3 transakcje w miesiącu, później 6 zł 0 zł
Minimalna kwota płatności aktywująca moneyback 200 zł 500 zł
Maksymalna kwota płatności dająca moneyback 300 zł 500 zł
Realny moneyback 5% 10-15 zł 25 zł

Regulamin promocji ze zwrotem dorzuca jednak jeszcze kilka warunków wypłaty premii. Po pierwsze – premia nie zostanie naliczona za transakcje ułatwiające wydawanie pieniędzy. Chodzi o zakupy w punktach z kodami MCC równymi:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 4111, określający m.in. usługi transportowe,
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne,
 • 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Warto tu jednak zaznaczyć, że jeśli mamy zamiar płacić kartą w „zwykłych sklepach, marketach czy na stacjach paliw, to nie musimy się przejmować powyższą listą.

Drugi warunek otrzymania zwrotu to wyrażenie kilku zgód (podczas zawierania umowy lub przez infolinię banku):

 • na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną
 • na zasięganie informacji o zobowiązaniach w BIK, BIG i innych rejestrach
 • na skorzystanie z samej promocji

Na koniec jest jeszcze jeden, ostatni warunek, obowiązuje jedynie tych klientów, którzy wytrzymali z T-Mobile ponad 6 miesięcy. Bank zaznacza bowiem w regulaminie promocji, że przez pierwsze 6 miesięcy otrzymamy premię po spełnieniu wszystkich wspomnianych wcześniej warunków. Po osiągnięciu półrocznego stażu zwrot otrzymamy jedynie posiadając jakikolwiek produkt kredytowy w T-Mobile Usługi Bankowe – pożyczkę, kredyt, linię kredytową, ale również kartę kredytową.

I to właśnie ta ostatnia opcja, czyli wyrobienie karty kredytowej, jest szczególnie polecana. Dlaczego? Z kilku powodów.

200 zł za wyrobienie karty kredytowej T-Mobile

Po pierwsze – robiąc transakcje kartą kredytową są one również liczone do puli premiowanej comiesięcznym zwrotem, ale również do wydatków zwalniających z opłaty za kartę. Innymi słowy możemy nawet schować kartę debetową do rachunku w szufladzie, a wszystkie operacje wykonywać kredytówką! :)

200 zł za wyrobienie karty kredytowej T-Mobile

Drugą zaletą karty kredytowej jest fakt, że wyrabiając ją do końca lutego zarobimy na tym 200 zł. Jak? Wszystko dzięki opisywanej niedawno promocji, gdzie bank płaci nowym i obecnym klientom 200 zł, o ile wyrobią nową kartę z limitem 3500 zł oraz wydadzą nią 1000 zł w ciągu miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy.

Swoją drogą T-Mobile ostatnio dość często premiuje wyrobienie kredytówki, więc jeśli traficie na ten wpis po zakończeniu promocji, to jest spora szansa, że będzie czkało coś nowego (o czym napiszę tutaj).

(Brak) kosztów karty kredytowej

Wszystko dobrze, ale wyrabiając kartę kredytową automatycznie dokładamy sobie kolejne warunki do spełnienia, aby była ona darmowa, prawda?

I tak i nie :) Do końca marca trwa bowiem promocja która sprawia, że przez pierwsze dwa lata nie zapłacimy opłaty rocznej za użytkowanie karty. Przed upływem 24 miesięcy kartę będziemy mogli na przykład zamknąć i próbować załapać się na kolejną tego typu promocję :)

Jedyne na co trzeba uważać, to opłaty miesięczne. Bank zwalnia z nich do końca marca, ale od kwietnia konieczne będzie spełnianie prostego warunku: 4 transakcji bezgotówkowych miesięcznie, aby karta była darmowa. A że kartą i tak będziemy płacić za zakupy w celu uzyskania zwrotu, to warunek spełnimy „przy okazji”. Gdybyśmy o tym zapomnieli, to bank pobierze od nas 8 zł.

560 zł dodatkowego moneybacku na karcie Mastercard Travel

Na koniec dodam, że w powyższej promocji do wyboru mamy kartę Mastercard Pomoc Mierzona Kilometrami oraz Mastercard Travel. Ta druga daje nam możliwość skorzystania z dodatkowej promocji ze zwrotem, gdzie do ugrania mamy aż 560 zł w ciągu roku – również w formie 5% zwrotu. Problem w tym, że w zamian musimy ponieść koszty przewalutowania transakcji zagranicznych (a dokładniej spreadu), które w takim wypadku będą bardzo wysokie – bo wyniosą aż 7,5%. W takim wypadku będziemy stratni 2,5%, dlatego o promocji wspominam bardziej w kategorii ciekawostek. Raczej nie warto używać tej karty do zakupów w innych walutach – no chyba, że faktycznie nie mamy wyboru.

O promocji pisałem podczas debiutu tej karty na rynku, czyli w maju zeszłego roku. Po szczegóły zaprasza do wpisu: do 560 zł zwrotu za transakcje walutowe na karcie T-Mobile Mastercard Travel.

3% na koncie oszczędnościowym

Moneyback i premia za wyrobienie karty kredytowej to jednak nie wszystko. Jeśli zostaniemy nowym klientem T-Mobile Usługi Bankowe (nie posiadaliśmy tam konta od 1.04.2017), to automatycznie załapiemy się na ofertę podwyższonego oprocentowania konta oszczędnościowego.

3% na koncie oszczędnościowym T-Mobile Usługi Bankowe dla nowych klientów

Każda osoba, która założy Konto Freemium lub Premium, a następnie uruchomi rachunek oszczędnościowy będzie mogła cieszyć się z podwyższonego oprocentowania (na tym drugim rachunku) przez 92 dni od dnia następującego po otwarciu konta. Oprocentowanie wyniesie 3% w skali roku dla kwoty do 50 000 zł.

Później wrócimy do oprocentowania standardowego (WIBID 1M – 0,4 p.p. czyli około 1,05%), choć jeśli zapewnimy wpływ wynagrodzenia na konto osobiste, to wtedy oprocentowanie rachunku oszczędnościowego wzrośnie do 1,5% – przynajmniej do końca czerwca, bo do wtedy trwa obecna promocja.

Podsumowanie

Sporo tych promocji, prawda? A zaznaczyć muszę, że to… wcale nie wszystko. T-Mobile pozwala nam na rejestrację swojej karty Mastercard w programie Mastercard Priceless Specials, gdzie za zdobyte punkty (zależne od wydatków kartą) możemy wybierać nagrody – np. doładowania telefonu czy bilety do kina.

Oprócz tego w T-Mobile dostępna jest świetna karta walutowa. Jej wydanie kosztuje 10 zł, ale karta jest ważna przez 4 lata i… później ciężko o jakiekolwiek inne opłaty. Nie ma bowiem żadnej opłaty miesięcznej, płatności bezgotówkowe są darmowe, a wypłaty z bankomatów darmowe – i to bez limitów. Sam korzystam z takiej karty w EUR od prawie 3 lat i jestem bardzo zadowolony.

Na koniec krótkie podsumowanie, czyli przewodnik jak korzystać z produktów T-Mobile Usługi Bankowe, aby co miesiąc wpadał moneyback:

 • wyraź odpowiednie zgody
 • wydawaj kartą min. 200 zł miesięcznie (Konto Freemium) lub min. 500 zł miesięcznie (Konto Premium)
 • wyrób kartę kredytową (najpóźniej po 6 miesiącach)
 • korzystaj z oprocentowania 3% przez 3 miesiące od otwarcia konta oszczędnościowego
 • jeśli wyrobisz kartę kredytową – wydaj 1000 zł w miesiącu następującym po jej otwarciu, aby zgarnąć bon 200 zł do sklepów Decathlon
 • w celu zdobycia premii unikaj „złych” kodów MCC

Powodzenia! :)

Nie przegap!

Komentarze

 • @Don
  A czy za kredytówkę pobierają jakieś opłaty?

  Beata2 Odpowiedz
  • • Wydanie — bazpłatnie.
   • Opłata roczna (pierwsza po pierwszym roku, chyba że się na jakąś promocję trafi) — 0 zł, jeśli w ciągu minionego roku wyda się 15 kzł, 35 zł przy 7,5 kzł, 70 zł przy mniejszych wydatkach.
   • Opłata miesięczna — 0 zł przy 4 transakcjach miesięcznie, 3 zł przy mniejszej liczbie.

   Don Quijote de la Mancha
  • *8 zł miesięcznie (przy 0–3 płatnościach).

   Don Quijote de la Mancha
  • Z tego co pamiętam, liczbę transakcji liczy się w okresie rozliczeniowym.

   p27
  • Teoretycznie 0 zł od 15k ale wydałem coś lekko ponad 10k i opłaty nie było ;-)

   JoX
  • Mi się wydaje, że ja nbrałem w jaimś czasie , co była taka promo że nie biorą tych rocznych opłat, ale coś tam było że może się pojawić w przyszłości. No mi też nie pobierają od lat tej opłaty a nie ograniam aż takiej 15k

   Elo320
  • Jak wygląda sytuacja z tą promocją na chwilę obecną? tzn. 200 zł za kartę jest czy nie? Czy konto oszczędnościowe nadal na 3%? Co z cashback – nadal funkcjonuje niezmiennie na starych zasadach?

   Qarpio
  • A będziesz nowym klientem?

   miły Wrocławianin
 • @Don
  Jak zawsze niezawodny. Napisz mi jeszcze czy jak termin ważności kk mi się kończy to sami przyślą kartę? Czy wtedy coś płacę?

  Beata2 Odpowiedz
  • Zakładam, że jak w każdym banku sami przyślą (ale sam to sprawdzę dopiero w lipcu).
   Nic się wtedy nie płaci, rzeczywiście w niektórych bankach oprócz opłat za wydanie, miesięcznej i rocznej bywa opłata za wznowienie kk, ale w TMUB jej nie widzę. Tu za to jest „Wydanie Karty płatniczej głównej w miejsce Karty zastrzeżonej lub zamkniętej” — 70 zł — to pewnie ma zapobiec sytuacjom, gdy ktoś dla zniesieniu opłaty rocznej (przy małych obrotach) zgłasza, że kartę zgubił i zamawia nową…

   Don Quijote de la Mancha
  • Gdy się nie wyrobi rocznego obrotu KK lepszym rozwiązaniem jest podwyższenie limitu KK o kilkaset złotych. Wtedy zamykają starą i wydają nową KK. Nic się za to nie płaci.

   Łuki
  • Automatycznie podnoszą, czy jakiś kontakt z banku jest?

   Ciekawski
  • Ciekawe, ale czemu podwyższenie limitu miałoby skutkować nową KK?

   bartlive
  • Nie wiem czemu, ale w zeszłym roku chciałem podwyższyć i nie dało się. Obniżyć można bez problemu. Trzeba było starą zamknąć i otworzyć nową już z nowym limitem.

   Łuki
 • @Don
  Jesteś cudowny.

  Beata2 Odpowiedz
 • Ktoś może rezygnował z KK? Jest jakaś propozycja utrzymaniowa, zwolnienie z opłat?

  bartlive Odpowiedz
 • Była jakakolwiek nawet promocja na KK TMUB w ciągu ostatnich 2 lat ?
  A ile promocji KK było przez ten czas np. w Millennium ?

  Bogdan Odpowiedz
 • Czy TMUB ma jakąś awarię teraz, czy to taki feature?
  Mam kk TMUB ważną do 07/22, w ostatnich dniach jej nie używałem, bo jestem sknerą, a wyciąg będzie 10; teraz się zalogowałem i widzę, że karta ma status „Nieaktywna” i data ważności „31-07-2024”, ale nowej jeszcze nie otrzymałem! Czyżby mi zamknęli sami z siebie tak przed czasem? A może nie przedłużyli, bo wcześniej przyszedł sms „zweryfikujemy, czy mozemy wznowic Twoja karte kredytowa”….

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
  • *do 07/20

   Don Quijote de la Mancha
  • u żony to samo, ale jeszcze 1.06 płaciła i było ok

   karampuk
  • @karampuk, dzięki za odpowiedź.

   Don Quijote de la Mancha
  • @Don i jak się sprawa skończyła ? Dostałeś nową/przedłużoną kartę ? Weryfikują w BIKu ? czy ten komunikat to tylko jakiś błąd bankowy ? A może chodzi o zaległy dokument z rezydencji podatkowej, który kazali sobie wysłać pocztą papierową i którego chyba nikt nie wysłał….

   Be@
  • Tak, dostałem nową kartę, jeszcze w czerwcu, niestety starą szaro-różową, nie jest brzydka (nie jest też ładna), ale do kolekcji wolałbym inną; ta się od starej różni napisem “credit” na awersie (co zaburza prosty projekt).
   Nie chcieli żadnych dokumentów, nie pytali nawet w BIK.
   Stara długo jeszcze działała, nową pierwszy raz płaciłem w Lidlu i musiałem to zrobić stykowo (oczywiście już zapomniałem, jak się to robi i sie zbłaźniłem, za wcześnie wyciągnąłem przyzwyczajony do szybkości płatności zbliżeniowych).

   Don Quijote de la Mancha
  • @Don, to nie brales KK Travel podczas promocji 2 lata temu? To wyjatkowo ladna karta.

   keton
  • Ja jednak wolę klasyczny kolor czcionki, a nie malowaną na biało, która przy intensywnym użytkowaniu się wyciera, a karty TUMB należą do intensywnie użytkowanych…

   abc
  • Travel nie jest malowana, przez 2 lata nic sie nie wytarlo

   keton
  • No właśnie nie dali mi tej Travel; nawet niedawno ktoś tu pytał, czy dostać w TMUB kk jest trudno (jak w Alior), więc odpowiedziałem, że tak, trudno…

   Don Quijote de la Mancha
  • A mi sie wydaje, ze to bardziej loteria. Travela dostalem jak mialem jeszcze stara KK (te szara) i jakies 3-4 z innych bankow. W tym czasie KK nie chcial mi dac Getin, ani tez Millenium. Millenium pozniej dal na klik – zdecydowanie najbardziej korzystna opcja :)

   keton
 • 30 czerwca naliczono mi opłatę 18,90 za prowadzenie konta premium,
  czy wynika to z braku płatnosci na 500 zł w MAJU ?
  (naliczają to z takim opóźnieniem ?)

  hmm tak patrzę, że w maju mam płatności na 500 zł ale z kodem MMC 4829 – dotychczas takie obroty zwalniały z opłaty za konto.

  Blik działa nadal ktoś sprawdzał ?

  77mir Odpowiedz
 • @Admin
  Pisałem wcześniej komentarz. Nie ukazał się. Cenzura?

  Waldemar Odpowiedz
  • Nie ma żadnej cenzury bo musiałbym siedzieć przed komputerem 24h/dobe. Do akceptacji wpadają jedynie komentarze pisane przez nowych użytkowników wiec… jesli pisałeś jako nie-ty to mogło wpaść

   Michał
  • Cenzurowane są niektóre słowa…

   Be@
 • Robiliście ostatnio transakcje CRV z podpiętą kartą t-mobile? Mi 2 transakcje z 1 lipca zaksięgowano z mcc 8999, czyli nie kwalifikują się do zwrotu. Nie wiem czy to chwilowe w związku z kłopotami C z operatorem kart. Możecie sprawdzić u siebie?

  Budzi Odpowiedz
  • A jaka to była transakcja? Normalna w sklepie, przez neta czy może wypłata wiadomo gdzie? No i jaka karta – debetowa czy kk?

   pws
 • U mnie to samo- mcc 8999. Płatności 29.06 w spożywczaku i Circle kartą kredytową. Zaksięgowane 1.07.

  Dawny Krak Odpowiedz
  • Rzeczywiście, ostatnio płacę kk Millennium (przez C) i wszystkie ostatnie płatności mają ikonkę wózka na zakupy „Zakupy, usługi — Płatności internetowe, kupony, aukcje”, taką samą ma np. Lidl, Tauron czy R; ten ostatni dawniej (u mnie ostatnio 26 czerwca) miał ikonkę koszyka sklepowego „Inne wydatki, bankomaty — Bankomaty”.
   To niedobrze. 🙄

   Don Quijote de la Mancha
  • Jeszcze taka ciekawostka: dawniej opis transakcji był zamieniany na wersaliki, teraz już zostaje oryginalny (i jak rozumiem te mają złe MCC); a jedną transakcję (pierwsza z tych, z 29 czerwca) mam bez dodanego prefiksu “CRV*”.
   Ciekawe, czy ciągle nad tym pracują, czy już tak zostanie… 😐

   Don Quijote de la Mancha
  • Dzięki dobre ludzie za ten cynk , bo bym dalej robił za głupich…

   A niech tam , jak to wszystko trzeba sprawdzać. Dajcie znać jak wróci, poproszę.

   Bogdan
  • Wszystkie normalne transakcje nadaja sie do kosza, ale doszly tez nowe mozliwosci :)

   aaaa
  • Czy to oznacza że Citi będzie to traktował jako transakcję specjalna?

   Wybrzeże Kości Słoniowej
  • Nowa loteria?

   aaaa
  • @Don Quijote de la Mancha: Ja mam opisy wersalikami jak dawniej, ale niestety kod 8999, więc karta idzie do przemiału.

   Dario
 • Zamierzałem skorzystać z BiT i przerzucić płatność z Cirkle na Toyotę bank, a tu nie dość, że nie można korzystać z BiT to jeszcze to. Niedobrze.

  Dawny Krak Odpowiedz
 • W takim razie wyciągam C z portfela! Powód 8999 i brak Bit. Szkoda fajnie było z C.

  miły Wrocławianin Odpowiedz
 • Nie ma co się szczypać. Władcy „Cv” doskonale wiedzą po co jest ich apka i karta. Niech się więc teraz dowiedzą co o nich klienici myślą. Oczywiście jest to głosowanie nogami, czyli rezygnujemy z karty i konta Cv.

  Waldemar Odpowiedz
 • Faktycznie transakcje teraz mają 8999, kartę można odłożyć do szuflady… wyciągnę gdy gdzieś polecę za granice najprędzej

  conrad_88 Odpowiedz
  • Do zagranicznych zakupów ta bezpłatna niespecjalnie się nadaje, bo ma niski limit korzystnych przewalutowań.
   Natomiast ciągle pozostaje jedna zaleta: C z podpiętą kartą kredytową nie jest przez merchanta rozpoznawana jako kredytowa…

   Don Quijote de la Mancha
  • i… jaki jest tego plus? Bo chyba nie ładowanie R-ki.

   Dario
  • Ja z tego korzystam.

   Don Quijote de la Mancha
  • A Citi tego nie wykrywa jako transakcję szczególną?

   Dario
  • Pewnie tak, więc nie używam tego z Citi.

   Don Quijote de la Mancha
 • a jaki MCC ma/będzie miała wypłata z bankomatu za pośrednictwem karty Curve? czy to jest uzależnione od rodzaju karty (debetowa/kredytowa) albo od konkretnego banku? bo jeśli MCC 8999 to wypłata z kredytówki nie powinna być traktowana jako transakcja gotówkowa ?!?

  Stef Odpowiedz
  • Po zmianach chyba nikt tego nie testował… Podejrzewam, że skoro wszystkie transakcje mają teraz 8999, to tak samo będzie z bankomatami (ale pewności nie mam). Druga (ważniejsza) sprawa, to czy będzie to widoczne jako transakcja gotówkowa czy bezgotówkowa, możliwe, że tak jak inne bezgotówkowa internetowa — ale pewności nie mam.

   Może komuś się chce zrobić taki test (najlepiej chyba debetówką TMUB)? Ja nie mogę, bo jestem biedak i mam 0,00 na ror…

   Don Quijote de la Mancha
  • Ja testowalem karta kredytowa travel. 8999. Normalna zagraniczna bezgotowkowa transakcja karta.

   aaaa
 • najbezpieczniej zawsze ustawić limity gotówkowe na karcie kredytowej na 0 zł

  conrad_88 Odpowiedz
  • Chyba że gdzieś są sprytniejsi banksterzy i oprócz podziału na transakcje gotówkowe i bezgotówkowe wprowadzają jeszcze „szczególne”… 😉

   Don Quijote de la Mancha
  • Wyzerowany limit transakcji bezgotowkowych nie chronil w Raiffaisenie przed prowizja za platnosc karta za wyslanie listu/paczki.

   aaaa
 • Na Curwe BiT wróciło :)

  Romek Odpowiedz
  • Niby tak ale ja i tak nie mogę przenosić transakcji. Ciągle że niedostępne tej transakcji

   conrad_88
  • Ale chyba znowu tylko dla transakcji z ostatnich dwóch tygodni… 😐

   Don Quijote de la Mancha
  • Aha, może chodzi nie o 2 tygodnie, a o transakcje po-Wirecard, a to akurat 2 tygodnie temu się zmieniło; zobaczymy, czy się czas dostępności BiT będzie wydłużał.

   Don Quijote de la Mancha
  • Nadal jest 90 dni, ale od transakcji po 29.06. Gorsze, bo od transakcji kartą Curve, TMUB nie nalicza moneybacku.

   Łuki
  • Jak to nie nalicza? Od początku tak robię.

   martynka1428
  • Od początku czego? Przecież dopiero 2 tygodnie mijają od momentu pojawienia się problemów, więc co możesz wiedzieć o zaliczeniu moneybacku.

   Dario
  • 8999 jest wykluczone
   siądzie do zwolnienia z opłaty miesięcznej i obrotu rocznego, ale do moneybacku nie

   kruczi
  • Dobrze zrobiłem, że jak tylko przeczytałem o Curve i kłopotach i braku BiT od razu karta do szuflady i płatności bezpośrednio Tmub i pajacykiem.

   Bolo
 • Ja kilka starych przeniosłem bez problemu, jeszcze żeby mcc przywrócili…

  Romek Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy