400 zł do wydania w Biedronce za wyrobienie bezpłatnej karty Citi Simplicity!

Trwa do 06.03.2019

Citibank powraca ze świetną promocją, w której możemy zgarnąć aż 400 zł do wykorzystania na zakupy w sklepach Biedronka! Wystarczy wyrobić darmową kartę kredytową i… płacić nią za zakupy ;)

400 zł na karcie Moja Biedronka za wyrobienie karty kredytowej Citi Simplicity od Citibanku

400 zł na karcie „Moja Biedronka” do wydania

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osoba nieposiadającą żadnego produktu Citibanku od 1.06.2015. Oprócz tego postawione są minimalne wymogi dotyczące wieku oraz wynagrodzenia:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce. Dla działalności gospodarczej: wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o kartę kredytową Citibanku z dedykowanej strony promocji nie później, niż 6.03.2019. Już w formularzu rejestracyjnym będziemy musieli podać numer swojej aktywnej karty “Moja Biedronka”, który później zostanie doładowany obiecaną kwotą. Jeśli więc nie mamy takiej karty, to należy poprosić o nią w dowolnym markecie Biedronka.

Co dalej? W ciągu kilku dni oddzwoni do nas konsultant banku i przeprowadzi przez dalszy proces wnioskowania. Zgodnie z regulaminem powinniśmy wyrazić zgodę na:

 • przesyłanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych […] środkami komunikacji elektronicznej
 • telefoniczne przekazywanie i prezentowanie informacji handlowych

Bardzo proste warunki!

Kiedy już otrzymamy kartę będziemy musieli spełnić dwa proste warunki: zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej oraz wykonać płatności kartą w sklepach stacjonarnych i/lub w internecie na łączną kwotę 1200 zł. Ilość oraz miejsce transakcji nie maja znaczenia (choć wykluczone są tzw. transakcje szczególne, czyli wszelkie „ułatwiacze” obrotów na kartach kredytowych). Normalne zakupy są jak najbardziej OK.

Na spełnienie obu warunków będziemy mieć mnóstwo czasu, bo aż do końca 6. miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy. Oznacza to, że przykładowo podpisując umowę o kartę w grudniu czas na spełnienie warunków będziemy mieć aż do końca czerwca.

Oczywiście im szybciej, tym lepiej, bo zgodnie z regulaminem o przyznaniu prawa do nagrody zostaniemy poinformowani w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków promocji. Bon towarowy o wartości 400 zł zostanie przypisany do do karty „Moja Biedronka” w ciągu kolejnych 60 dni – przy czym to termin maksymalny, a w praktyce powinno być szybciej. W każdym razie zdecydowanie warto spełnić warunki promocji szybciej, niż później :)

RRSO 10,74% – gdzie jest haczyk?

Skoro oferta jest tak dobra, to dlaczego na stronie promocji widzimy „rzeczywistą stopę procentową w wysokości 10,47% w skali roku”? Wszystko przez wymogi prawne. Bank przyznając kartę kredytową ma obowiązek przedstawić reprezentatywny przykład, w którym pieniądze zostają wypłacone z karty i spłacane przez 12 miesięcy, w równych ratach. Identyczny przykład znajdziecie zresztą w swojej umowie o kartę (ale dla kwoty przyznanego limitu).

W rzeczywistości jednak da się przejść całą promocję całkowicie bezkosztowo. Po pierwsze – używając karty kredytowej mądrze i spłacając ją od razu w 100%, zamiast (jak w przykładzie) przez 12 miesięcy. Wtedy możemy korzystać z zalet okresu bezodsetkowego i najzwyczajniej w świecie nie płacić żadnych odsetek.

O tym jak mądrze korzystać z karty kredytowej pisałem w swoim poradniku. Zachęcam do przeczytania!

Druga kwestia to wysokość opłat. Tak naprawdę w promocji możemy wybrać niemal dowolną kartę z oferty Citi Handlowego, jednak opłacalna jest w zasadzie tylko jedna: karta Citi Simplicity. Korzystanie z niej jest darmowe (brak opłaty miesięcznej oraz rocznej). Zapłacić możemy jednak za dodatkowe usługi, takie jak CitiPhone, naklejka zbliżeniowa czy karta dodatkowa. Jeśli jednak nie włączymy żadnych dodatkowych opcji, to opłaty nie będzie.

Co ciekawe Citi udostępnia za darmo możliwość korzystania z usługi CitiAlerts w wersji Premium – dzięki temu jesteśmy powiadamiani o operacjach na karcie za pomocą wiadomości SMS.

PS. Zamiast bonu do Biedronki wolisz smartfona? Do 24.04 możesz skorzystać z promocji, w której zgarniesz Xiaomi Redmi 6a na bardzo podobnych warunkach :)

Nie przegap!

Komentarze

 • ” Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osoba nieposiadającą
  żadnego produktu Citibanku od 1.06.2015. ” Coraz lepiej.

  Krak Odpowiedz
 • Ciekawe kiedy w końcu klient z działalnością gospodarczą przestanie być klientem drugiej kategorii. Nie mam jeszcze 2-letniego stażu, więc odpadam, ale jeśli kogoś zatrudnię to on się łapie po 3 miesiącach :D

  Łukasz Odpowiedz
  • Jeśli masz DG to raczej sobie odpuść. Od takiego delikwenta City żąda więcej kwitów niż US, Sanepid i proboszcz razem wzięci.

   Bufon
  • nawet wyciagi bankowe za iles tam miesięcy wstecz chcieli, nawet chyba pita chcieli i kpir. mnóstwo papierologi, która tak na prawdę nic cię nie kosztuje a 4 setki wpadną. a czy czasem od tych 4 stów podatku nie trzeba sobie samemu naliczyć na dg?

   j4c0b
  • Nie, 400 zł jest zwolnione z podatku, bo nagrodę uzyskujesz „prywatnie”, a nie jako firma.

   Michał
 • Czy emeryt może skorzystać z tej oferty?

  Krystyna Odpowiedz
 • No i 2500 zł dochodu, poprzednio było 1200 zł.

  broker Odpowiedz
  • 2500 zł jest tylko dla DG. Osoby nieprowadzące firmy mają ciągle min. 1200 zł.

   Michał
 • okres karencji 2015, chyba powariowali ;D

  villemo09 Odpowiedz
 • Zlikwidowałem kartę na przełomie maja i czerwca 2015 r. ale nie znam dokładnej daty. Co jeśli w czerwcu jeszcze ją miałem ?

  MW. Odpowiedz
  • To nie będzie premii. Najlepiej spytać konsultanta podczas rozmowy o poprzednią kartę.

   Michał
 • Jak pozniej zlikwidowac karte?

  Ewelia Odpowiedz
 • Ktoś może próbował niedawno zamknąć KK Citi Simplicity? Można wynegocjować coś więcej niż 10% cashbacku, max 100 PLN za kolejne 3M kalendarzowe korzystania z karty (do 31.03, pewnie płatne do 15.04)?

  Marcin H Odpowiedz
  • mi trzy razy z rzędu dawali 10%, max 200 PLN

   Krutki
  • w jednym roku? czy raz na rok 200?

   abc
  • Potwierdzam 10% Max200zl więc i tak spoko promka dla obecnego klienta, zazwyczaj inne banki nic nie dają tylko blagają aby zostac:)

   Hubert
  • Millennium oferuje przy próbie zamknięcia konta cashback 2% (max. 30 zł miesięcznie) i 5% za blika (max. 30 zł miesięcznie) przez pół roku.

   dorota_208
  • @dorota_208, tu jest mowa o kk, a za tę Millennium daje więcej, mi zaoferowali 3% maks. 760 zł, ale na 3 miesiące (a nie każdy wydaje 8,4 kzł/mc).

   Don Quijote de la Mancha
 • Ktoś wnioskował? Ja wczoraj w godzinach rannych i zero kontaktu…

  qqq Odpowiedz
 • „wykluczone są tzw. transakcje szczególne, czyli wszelkie „ułatwiacze” obrotów na kartach kredytowych” – w regulaminie promocji odnoszą się do regulaminu kart kredytowych, gdzie nie jest to dokładnie opisane. Czy zasilenie SkyCash podchodzi? Revolut?

  ukasz Odpowiedz
 • A czy wiadomo w jaki sposób bedzie się odbywać wykonywanie płatności? Przy poprzednich promocjach pracownicy biedronki nie wiedzieli jak korzystać z voucherów.

  Bartek11 Odpowiedz
  • „15. Aby móc zrealizować Nagrodę, Uczestnik powinien przedstawić Kartę MB w kasie Sklepu Biedronka obsługiwanej przez kasjera
   i pozwolić na zeskanowanie aktywnej karty MB przez kasjera po ostatnim z produktów. Zeskanowanie aktywnej Karty MB musi nastąpić
   przed dokonaniem płatności za zakupy. W momencie nabycia przez Uczestnika towarów lub usług w Sklepie Biedronka, saldo Karty
   MB zostanie pomniejszone o kwotę ceny należnej za sprzedane towary lub usługi.
   16. Nagroda z karty MB może być wykorzystywana wielokrotnie aż do wyczerpania środków, przy czym maksymalna jednorazowa płatność
   środkami zgromadzonymi na karcie MB nie może przekroczyć 100 PLN. Wartość liczona jest na podstawie ceny brutto towarów i nie
   obejmuje innych opłat czy kosztów, np. dostawy bądź wynikających z dokonanego przez Uczestnika rodzaju płatności. „

   marsid
  • Pięknieś Pan to ujął. :)

   Bufon
 • Czy jedna karta MB przypada na jedna osobe czy moze byc na wiecej osob?

  Pawel421521 Odpowiedz
 • Czy każda karta kredytowa musi być przypisana do osobnej karty MB? Przykładowo zakładając karty na mamę, wujka, ciocie każdy musi mieć osobną karte MB do wypłaty nagrody?

  Marcinek2871 Odpowiedz
  • Nie widzę nigdzie wymogów, aby to miała być jedna karta na konkretną osobę. Powinna przejść jedna karta na kilka osób, ale nie testowałem tego.

   Michał
  • Przy rejestrowaniu karty jest szereg ograniczeń. Lepiej wziąć z lady dziewiczą kartę. Problem z tym że z 100% pewnością raz użyty adres email nie może być wykorzystany ponownie.
   Nawet pytałem bo mi się kolejny/ostatni/ brelok urwał. Następna karta- nowy użytkownik,
   Popieprzone ale prawdziwe.

   Bufon
 • Dzień dobry,
  Czy jeżeli jestem klientem banku (mam kartę) i polecę ja znajomemu przez formularz polecenia i oni do niego oddzwonią, to może skorzystać z tej oferty? Czy to się nie łączy?

  Viladrin Odpowiedz
  • Niestety tych promocji nie da się łączyć – wniosek można złożyć tylko z jednej strony promocji.

   PS. Obecnie i tak nie działa zdaje się żaden program poleceń.

   Michał
 • Czy za wydanie karty jest opłata 30zl?

  Ewka Odpowiedz
  • Jesli zamówisz wysyłkę kurierem to tak – ale w zasadzie nikt tego nie robi, bo to nie ma sensu. Standardowa wysyłka jest bezpłatna.

   Michał
 • Czy karta MB musi być zarejestrowana na tą samą osobę, która zakłada kartę kredytową? Żona ma kartę MB a mi się nie chce specjalnie biec zakładać nowej.

  Arek1991 Odpowiedz
 • Czy komuś udało się już spełnić warunki promocji i otrzymał premię na kartę moja biedronka?

  Ewaaa Odpowiedz
  • Promocja trwa zbyt krótko, by było to możliwe. Ale Citi już miał niejedną promocję i nie było problemów z wypłatą nagrody.

   Michał
  • Oki, a czy ktoś już wydał 1200 i czeka na potwierdzenie przyznania nagrody?

   Ewel
 • Czy osoba na urlopie wychowawczym spelni kryteria dochodowe do wyrobienia kk?

  TomekW Odpowiedz
 • Cześć, pytanie dla niedoświadczonych – czy to normalne, że przy zakładaniu karty trzeba wysłać skan swojego dowodu na adres mailowy podany prze konsultanta (formularz(at)citi.pl)? Nie można się zweryfikować w inny sposób?

  AnnaS. Odpowiedz
  • Nie wiem jak obecnie, ale kiedyś dało się również dać kurierowi. Mimo wszystko polecam maila – jest zdecydowanie bezpieczniejszy, bo ma do niego dostęp tylko uprawniony pracownik banku, wszystko jest logowane itd.

   Michał
  • Ok, dziękuję bardzo. Chodziło mi przede wszystkim o to, czy jest to „autoryzowany” mail.

   AnnaS.
  • Jak najbardziej – jest w domenie citi.com czyli globalnej grupy Citibanku. Co innego, jakby to była jakaś dziwna domena – wtedy jak najbardziej byłoby to podejrzane.

   Michał
  • No tak, polska domena to citibank.pl, stąd moje zawahanie.
   Dziękuję jeszcze raz! Wniosek złożony, dokumenty wysłane, tylko czekać na kartę i spełnić warunki promocji:)

   AnnaS.
  • To prawda, natomiast jako ciekawostkę podam, ze pracownicy banku w PL również używają maili w domenie citi.com. Korpo pełną parą :)

   Michał
 • A ta karta MB to nie powinna być kartą podarunkową? Na lojalnościowej to się niby jakieś punkty zbiera, ewentualnie rabaty na zakupy.

  Łuki Odpowiedz
  • Polecam zobaczyć jak jest to zdefiniowane w regulaminie promocji oraz w moim wpisie. Obeszli to :)

   Michał
  • jakie obejście?

   jeszcze chciałem zauważyć, że po zasileniu karty, maksymalnie możemy wydać 100 zł płacąc kartą…

   A jeśli nie mam karty, to kiedy najpóźniej muszę ją wyrobić? ( kiedyś miałem ale chyba wywaliłem, to chyba druga na mnie nie będzie problemem…)

   lenio
 • Wydałam 1200, czy ktoś również? Czyli w lutym powinnam dostać inf o przyznaniu nagrody i potem do 60 dni na wydanie nagrody… Czyli kwiecień, maj dopiero mogę się spodziewać?

  Ewel Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy