Najlepsze lokaty bankowe i konta oszczędnościowe – listopad 2018

Tegoroczny okres jesienny to całkiem dobre chwile dla oszczędzających. W tej chwili bowiem mnóstwo banków oferuje produkty z oprocentowaniem od 2,7% do 3,2% w skali roku – i to z całkiem wysokimi kwotami maksymalnymi. Dodatkowo wiele rozwiązań to „zwykłe” konta oszczędnościowe, z których pieniądze możemy wycofać w dowolnym momencie. Sprawdźmy więc, gdzie najbardziej opłaca się ulokować nasze oszczędności w listopadzie 2018 :)

Lokaty dla nowych klientów BEZ zakładania konta osobistego (3,5% – 4%)

Tradycyjnym liderem zestawienia jest Lokata Happy od Idea Banku. Do zgarnięcia mamy na niej 4% w skali roku dla kwoty do 20 000 zł, a czas trwania lokaty to 3 miesiące. Lepszej opcji na start raczej nie znajdziemy. Dodatkowo zakładając lokatę zyskujemy dostęp do bankowości internetowej Idea Cloud, który może nam się przydać (o czym kilka paragrafów niżej).

Jeśli nasze oszczędności wynoszą więcej, niż 20 000 zł, to dobrym wyborem może być skorzystanie z Lokaty Happy Pro. Maksymalna kwota lokaty to 100 000 zł, a czas trwania to 3 miesiące. Do zyskania mamy 3% w skali roku. Warunki? Identycznie, jak w przypadku „zwykłej” Lokaty Happy – musimy być nowym klientem. Oznacza to, że możemy skorzystać tylko z jednej z ofert. Generalnie otwarcie każdej z tych lokat to dobry, pierwszy krok w świecie oszczędności – Idea Bank zanana jest z jednych z najlepszych stawek na rynku, dlatego prędzej czy później pewnie znów ulokujemy tam środki.

Konkurencja? Dobra opcja to Lokata Bezkarna w BGŻOptima. Tu do zgarnięcia mamy 3,5% dla kwoty do 20 000 zł. Dużą zaletą tej lokaty jest fakt, że możemy ją bezkarnie zerwać – bez utraty naliczonych już odsetek. I choć z lokatą nie otwieramy żadnego konta osobistego, to otwierane jest darmowe konto oszczędnościowe Smart, które ma kilka plusów. Po pierwsze – po zakończeniu lokaty można je łatwo zamknąć przez bankowość internetową. Po drugie – zamknąć tego rachunku raczej nie będziemy chcieli, bo oferuje w tej chwili niezłe 2,6% w skali roku dla kwoty do 100 000 zł – i to z możliwością nielimitowanej liczby wypłat – co również jest rzadko spotykane wśród innych banków.

Lokaty dla klientów otwierających konto osobiste (3% – 4%)

Druga kategoria lokat z podwyższonym oprocentowaniem to depozyty dla osób zakładających konto osobiste. Tu do wyboru mamy więcej ofert.

Od wielu miesięcy najlepszym wyborem pod względem lokat dla klientów otwierających konto jest Nest Bank ze swoją Lokatą Witaj. W ciągu 30 dni po otwarciu Nest Konta możemy na niej ulokować do 10 000 zł z oprocentowaniem 4% w skali roku. Czas trwania lokaty to 3 miesiące, choć teoretycznie możemy wybrać wersję 6-miesięczną – jednak wtedy do zgarnięcia promocyjnego oprocentowania wymagany jest wpływ wynagrodzenia, dlatego jeśli nie chcemy aż tak mocno wiązać się z bankiem, to lepiej skorzystać z wersji krótszej lokaty (bez dodatkowych warunków).

4% na lokacie oferuje również Plus Bank. Ta oferta ma jednak spory haczyk – karta (obligatoryjnie wydawana do konta) kosztuje 9 zł, o ile nie wydamy nią 500 zł miesięcznie. Dlatego zdecydowanie bardziej opłaca się skorzystać z oferty mLokaty na wejście w mBanku, która jest bardzo podobna do lokaty w Neście – kwota maksymalna to 10 000 zł, a czas trwania lokaty to 3 miesiące. Jedyna różnica jest w oprocentowaniu – spada do 3,5%. A konto mamy za darmo.

Nie lokatę, a bardzo dobre konto oszczędnościowe proponuje Getin Bank. Tu, po spełnieniu warunków aktywności (wpływ min. 1000 zł), zgarniemy 3,5% w skali roku dla kwoty 10 000 zł. Co ciekawe oferta obowiązuje aż przez rok! O jej szczegółach pisałem w tym prześwietleniu.

Całkiem niezłą ofertę oszczędnościową ma również Eurobank. Tu zgarniemy 3% w skali roku na jednej z trzech lokat do wyboru. 10 000 zł na 3 miesiące ulokujemy na Lokacie na start internetowej. Będziemy ją mogli założyć do 30 dni od aktywacji bankowości internetowej. Kolejne 10 000 zł ulokujemy na Lokacie na start mobilnej – do 30 dni od aktywacji bankowości mobilnej. A jeśli dopiero otworzymy konto w Eurobanku, to otworzyć możemy również Lokatę na dobry początek do 100 000 zł. Jej oprocentowanie to 2,5% i jest zwiększane do 3% pod warunkiem, że trakcie trwania lokaty na konto wpłynie wynagrodzenie (min. 500 zł) lub przelane zostanie min. 1500 zł oraz wykonane zostanie 9 płatności kartą.

Lokaty i konta oszczędnościowe dla wyjadaczy

A co banki przygotowały dla wyjadaczy? W tej chwili aż cztery dobre lokaty dostępne są w Idea Banku:

Do wyboru mamy Lokatę na nowe środki Plus, która dostępna jest dla posiadaczy rachunków w tym banku i wymaga ulokowania nadwyżki nad saldo z 20. dnia poprzedniego miesiąca. Jest też opcja bezhaczykowa, czyli 3% na Lokacie Skarbonka (dla każdego, bez wymogów), ale jej czas trwania to zaledwie miesiąc. Jeśli chcemy coś na dłużej, to 3 miesiące trwa Lokata Wielki Procent z oprocentowaniem 2,8% w skali roku. A jeśli zależy nam na „beztroskim” zerwaniu lokaty bez utraty odsetek, to 2,7% zyskamy na Lokacie Beztroskiej.

Ale od wczoraj dostępna jest jeszcze jedna opcja – nie lokaty, ale konta oszczędnościowego. Te ostatnio zrobiły się bardzo modne i wiele banków oferuje na nich wysokie oprocentowanie na relatywnie wysokie kwoty.

Najwięcej, bo 3,2%, uzyskamy teraz na Koncie Idealnie Prostym w Idea Banku. Oprocentowanie dotyczy jedynie kwoty do 20 000 zł, jednak rachunków możemy założyć maksymalnie 3. Promocja trwa jednak tylko do końca roku.

Świetną ofertę na nowe środki ma Getin Bank. Do zgarnięcia mamy 3% na rachunku oszczędnościowym – i to dla kwoty nawet 200 000 zł! Oferta dostępna jest zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów – wystarczy jedynie przynieść nowe środki, czyli nadwyżkę nad saldo z dnia 11.10.2018 oraz wyrazić odpowiednie zgody marketingowe. Czas trwania promocyjnego oprocentowania to 92 dni (i najprawdopodobniej po zakończeniu tej oferty będzie można wskoczyć do kolejnej, jak to bywało dotychczas w tym banku – po krótkiej przerwie). Więcej o niej piszę tutaj.

Jeśli możemy zgodzić się na nieco niższe oprocentowanie w zamian za powtarzalność oferty, to tu niezmiennie polecam konto oszczędnościowe w Banku Millennium. Dlaczego? Bank zaraz po zakończeniu promocji podwyższonego oprocentowania od razu uruchamia kolejną. Jest ona dostępna dla nowych środków, ale bardzo łatwo zgadnąć względem którego dnia będzie to liczone – więc 2,7% można mieć niemal non-stop. Szczegółowo pisałem o tym mechanizmie kilka miesięcy temu (jeszcze przy oprocentowaniu 2,5%). W chwili obecnej 2,7% zgarniemy dla kwoty aż do 200 000 zł.

Kolejny, bardzo dobry rachunek, to Konto Mocno Oszczędnościowe Alior Banku w kolejnej edycji promocji. Tu, niezależnie od tego czy jesteśmy nowym, czy obecnym klientem, zgarnąć możemy 2,7% dla kwoty do 100 000 zł przez okres 4 miesięcy. Wystarczy ulokować nowe środki (nadwyżkę nad saldo z 10.10.2018). Co istotne: nie jest wymagane posiadanie konta osobistego! Jeśli jednak założymy rachunek osobisty w Alior Banku, to zgarnąć możemy dodatkowe 3% do 20 000 zł w ramach programu korzyści.

A jeśli o braku konta osobistego mówimy, to bardzo dobrą opcją jest konto oszczędnościowe w BGŻOptima (które oferowane jest w kolejnej promocji podwyższonego oprocentowania). Do zgarnięcia mamy 2,6% w skali roku do 5.11.2018 (choć nie zdziwię się, jak oferta zostanie przedłużona). Kwota maksymalna to 100 000 zł. Przypomnę, że rachunek ten ma spory atut – pozwala na nielimitowane, darmowe przelewy (inne rachunki zazwyczaj ograniczone są do jednego darmowego przelewu miesięcznie). A zakładając konto oszczędnościowe wcześniej możemy skorzystać z Lokaty Bezkarnej (3,5% do 20 000 zł).

PS. Pamiętajcie, że aktualne zestawienie lokat zawsze znajdziecie na lokaty.livesmarter.pl oraz w formie wygodniej wyszukiwarki – w naszej porównywarce finansowej depozaur.pl.

Nie przegap!

Komentarze

 • Lokata na wejście w mbanku jest tylko dla nowych klientów?

  Paweł Odpowiedz
 • I znowu Szanowny Adminie pomijasz Santander Bank:
  https://santander.pl/konta-bankowe/konta-oszczednosciowe/konto-systematyczne/konto-systematyczne.html
  2.7 % do 20 000, ale razy pięć i to aż do 29.06.2019…

  Marcinek Odpowiedz
  • Ten Santander to trochę zabawy robi, ale ogólnie fakt, 2,7% i do końca czerwca spokój i niech ssają mileniumy szonowe

   Janekkk
 • Ciekawe kiedy wyższe procenty na lokatach.

  ukulele Odpowiedz
 • Te gamonie z millenium coś mi namieszali i mam standardowe oprocentowanie konta oszczędnościowego, na dzień badania salda w październiku miałem 0 zł na kontach, nie załączyła mi się 11 edycja, coś wie o co może chodzić ?

  marcin85 Odpowiedz
 • Jest jeszcze konto oszczędnościowe 3% w banku Pekao

  Rafff Odpowiedz
  • Przy okazji można zyskać 2 vouchery po 25zł m.in. do Empiku za zainstalowanie apki PeoPay i za 1 transakcję.

   Łuki
 • Czy aby przystąpić ponownie do oferty na nowe środki w Getin Banku wystarczy, że przeleję pieniądze na konto oszczędnościowe i oprocentowanie promocyjne uruchomi się automatycznie?

  tomkowz Odpowiedz
 • https://www.cashless.pl/4953-Millennium-przejmuje-Euro-Bank
  Kurcze źle się dzieje banki znikają coraz trudniej być „nowym klientem” coraz mniej promocji bęzie skoro banki znikają – ciekawe czy Millenium utrzyma program moneyback 5 % z Eurobanku

  zenek64 Odpowiedz
 • Skoro tak to wkrótce zostanie ten najbardziej odporny w europie i historia banków zatoczy wielkie koło . xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
  • > Skoro tak to wkrótce zostanie ten najbardziej odporny w europie i historia banków zatoczy wielkie koło . xyz

   Możesz rozwinąć?

   tomkowz
  • Zostanie pko i będziemy w perl-u . xyz

   prawdziwy-xyz
 • Zapomniałem , że są jeszcze spółdzielcze , trzeba tam rozejrzeć się za promocjami skoro w tych zagranicznych nie jest to takie proste jakby się zdawało . xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Admin – w wielu bankach zapowiadają zmiany regulaminów (co najmniej dawne WBK, TMUB, mBank). Pewnie jest to związane z jakimiś wymogami formalnymi, ale… i tak trzeba przewertować regulaminy i cenniki, żeby sprawdzić czy czegoś przy okazji nie podłożyli… Może jakiś zbiorczy artykuł na ten temat ?

  Be@ Odpowiedz
  • be te zmiany w regulaminie to jakieś PSDety :D a konkretniej PSD II

   zenek64
  • Ja wiem, że ONI informują, że to tylko zmiany formalno-prawne, ale przy okazji poprawiają również cenniki…
   Część rzeczy usunęli, coś-tam dodali. Sęk w tym, że mamy konta w kilku bankach, a zmiany są we wszystkich na raz – więc można coś przeoczyć w stosie dokumentów. Taki TMUB pisze w karcie informacyjnej, że zmienia w zasadzie wszystkie regulaminy (również regulamin promocji „Zwrot za zakupy”) i że dokumenty w poprawionej wersji można znaleźć na stronie banku. Tyle, że akurat tego regulaminu tam nie ma. To co skasowali promocję ? czy wkleili regulamin w inny ? A jak będzie z datą rozliczeń w tej promocji (bo teraz jest dziwacznie – inaczej liczy się do zwolnienia z opłat, a inaczej Zzz), bo wspominają o tym coś w piśmie przewodnim o zmianach?
   Może większości to nie interesuje i wystarczy ‚rzetelna informacja bankowa’, że to zmiana z PSDetów – ale ja akurat potrzebuję czegoś więcej….

   Be@
  • @Be@, jakbyś dobrze poszukała, to byś znalazła, ja już dawno przy okazji widziałem nowy regulamin zwrotów, który wisi na stronie w tym samym miejscu co wszystkie dokumenty, obok starej wersji. A zmienia się na lepsze, bo od 1 stycznia 2019 r. do zwrotu będzie liczyła się data wykonania transakcji, a nie jej rozliczenia, więc tak jak do zwolnienia z opłat.

   pws
  • oj, coś ciężko jarzycie o tej porze… ;-)) TO BYŁ PRZYKŁAD. Wiem, że się zmienia – przysłali przecież regulamin w emailu. Chodzi o zbiorcze podsumowanie istotnych zmian. W kilku bankach. Nowe regulaminy pojawiły się kilka tygodni temu. Ale skoro tak bronicie się przed artykułem admina – to może sami chcecie napisać streszczenie ? Tylko bez ciągnięcia za słówka (typu: a co z opłatą za zlecenia stałe w mBanku ? zmieniła się ? bo jak się pytam tak szczegółowo, to pewnie sama nie zauważyłam ;-))

   Be@
  • Wybacz, ale tak to napisałaś, jakbyś serio nie znalazła, a nie że to był tylko przykład, bo żadnego wskazania, że to przykład tam nie widzę. A widzę, że napisałaś, że „tego regulaminu tam nie ma”, mimo że jest. Dziwne, ale ok… I nikt nie broni przed artykułem admina – gdzie takie coś napisałem? Wręcz przeciwnie, dla mnie pomysł jest dobry – przydałoby się coś takiego. I co więcej, przecież w przeszłości takie coś się pojawiało cyklicznie przy okazji większych zmian TOiP w różnych bankach.

   pws
  • a wy zdajecie sobie sprawę, ile to jest roboty z taką rzetelną analizą zmian w regulaminach w wielu bankach??? Poza tym dla każdego coś innego jest ważne, Michał Admin nie zrobi tego za Was, a jak zrobi, to pojawią się komentarze właśnie o „opłatach za zlecenia stałe w mBanku”…i że jak można nie wspomnieć o tak ważnej rzeczy…

   abc
 • Lokata Wielki Procent w Idea 3 % na 3 miesiące bez zakładania konta !

  Tomekkk Odpowiedz
 • Witajcie. Pytanie do lokatowych wyjadaczy.
  Wiadomo cos nt. nowej oferty konta Smart w BGŻ Optima?
  Wypłaciłem wszystkie oszczędności i w sumie teraz leżą bezczynnie. Czekam na nową odsłonę, jednak chciałbym żeby znów pracowały na inflację ;)

  yar Odpowiedz
  • Póki co czekamy. Jak będzie coś nowego, to poinformuję :)

   Michał
  • Lepiej przerzuć gdzie indziej, może się zdarzyć że np. 14 listopada wystartuje nowa promocja z datą badania salda np. na 1 października :)

   Manveru21
 • Założyłem konto idealnie proste, wplacilem 20K i mam oprocentowanie 0,0%.
  Ktoś wie o co chodzi??

  ino Odpowiedz
 • https://businessinsider.com.pl/gielda/wiadomosci/jest-plan-na-bos-bank-mozliwy-podzial/08ce6q6
  kolejny bank znika z naszego kraju – BOŚ bank akurat w promocjach pojawiał się rzadko ale i tak szkoda bo konsolidacja idzie na całego ….

  zenek64 Odpowiedz
  • Nie dobrze , znowu alior , to już nie ma co chodzić do oddziału , bo juz wyrwa sobie z głowy resztę włosów . xyz

   prawdziwy-xyz
 • Może warto dodać do rankingu Plus Bank, który delikatnie się obudził i daje 2.6% do 200 na 6M.

  Kajko Odpowiedz
  • W artykule jest info o karcie Plus Banku, która kosztuje 9 zł chyba, że wyda się 500/miesiąc. Nie tylko. Z opłaty zwalnia również wpływ 1900/miesiąc bez potrzeby wydawania niczego kartą.

   Kajko
  • Rzucę okiem na zmiany, dzięki

   Michał
 • no i Santander mamy już czynny. Konta z DB przeniesione, numery kont pozostały niezmienione 1910 dalej identyfikują DB, oprocentowanie również ROR pozostało – 3%, oszczędnościowe 1,04%, czekamy na jakąś promocję w związku z przenosinami :) W innym przypadku konta do odstrzału…

  jacck Odpowiedz
 • Sprawdzałam w poniedziałek rano i nic… ale teraz (kilka minut po północy) pojawiła się nowa oferta lokat na nowe środki w Nest Banku. Na razie delikatnie: 2,6% na 6M, względem 4 września, do 2 mln.

  Be@ Odpowiedz
  • Be@ jak uda Ci się to odczytać i możesz to proszę odezwij się do mnie na maila (powinnaś go chyba mieć a jak nie to do mojego nicku dokoptuj cyfry 650 małpiszon wp kropka pl)

   jankos
 • https://natemat.pl/254693,najwieksza-afera-pis-chrzanowski-proponuje-czarneckiemu-przychylnosc

  niczym się nie różnią od SLD czy PO – mimo otoczki jaką wokół swojej władzy tworzą są tacy sami jak inni – może tylko więksi hipokryci …..
  pytanie jak to wpłynie na kondycję Grupy LC …… (getin idea)

  zenek64 Odpowiedz
  • Ja stawiam tezę, że my możemy tylko na tym zyskać dodatkowe dziesiętne części procentów na lokatach…co prawda 1% to nie będzie, ale zawsze coś ;)

   abc
 • W IB lokata WIELKI PROCENT 3,20% na 3 miesiące

  go Odpowiedz
 • Co z BGZ Optima po 5 listopada – jest nowa edycja promocji (2,6% na 90 dni) ?

  Zenon Odpowiedz
 • Idea Bank właśnie trafiła na listę ostrzeżeń KNF.

  Kajko Odpowiedz
  • „Działalność bankowa Idea Banku SA nie jest objęta zawiadomieniem do organów ścigania i pozostaje poddana standardowemu, bieżącemu nadzorowi KNF. Idea Bank SA reguluje swoje zobowiązania wobec klientów oraz wypełnia obowiązki ustawowe wobec organu nadzoru -dodano.”

   erde
  • Było do przewidzenia.
   Stawiam na odwet KNF za tekst w wyborczej.

   Oby tylko ludzie nie wycofali kapitału w pośpiechu, bo to doprowadzi do braku płynności banku. A na tym zależy panu Sokali, by kupić bankruta za 1zł (tfu. znacjonalizować czy zrepolonozować, bo te słowo jest na czasie).

   deloe
  • Czy na obecną chwilę powinniśmy być zatem spokojni o pieniądze ulokowane w Getin Banku czy raczej nie ma nic pewnego i trzeba zacząć się martwić?

   tomkowz
  • Być spokojnym

   deloe
 • A o pieniądze ulokowane w Idea Banku?

  Krzysztof Odpowiedz
 • Możemy być spokojni. Jest BFG

  Aleksy Odpowiedz
  • Niby tak, ale mało kto z takiej procedury korzystał przez co jakiś tam strach i niepewność jest.

   pytanie
  • Tylko, że szefem tegoż BFG jest Sokal, o którym sporo w stenogramie rozmowy Czarneckiego z Chrzanowskim. Pokrótce jest to człowiek, który lobbował za nacjonalizacją Getinu/Idei za… złotówkę.

   Kajko
  • Biorąc pod uwagę jak potencjalnie skorumpowane jest KNF, a prezes BFG jest członkiem KNF, i również na niego zostało złożone doniesienie do prokuratury, to uważaj byś się tym spokojem nie zachłysnął.

   Poza tym do dziś nie były przerabiane sytuacje upadku banku z depozytami >> niż wartość BFG, i co będzie, jak Leszek padnie, nie wiemy, i nie wiemy jak rząd zareaguje w takiej sytuacji (przypominam, że ustawę w trybie poselskim można zmienić w ciągu jednej nocy, i to przerabiane już było).
   A zemsta KNF na Czarneckim będzie „jak w banku”.

   Pisałem kiedyś o ryzykach związanych z oddawaniem pieniędzy getinowi, ale zamiast krzty zastanowienia, słyszałem tylko bfg, bfg, bfg, bfg, gwarancja, bfg, bfg, bfg, gwarancja, gwarancja, gwarancja, bfg, bfg, bfg, bfg, bfg.
   A napiszę nieco ironicznie, że GWARANCJE mieliśmy również w 1939 roku.

   Życzę zatem umiarkowanego optymizmu.

   Leninek
  • a przepraszam, czy Idea już upadła? Coś nas ominęło? Bo nie za bardzo rozumiem tej wypowiedzi…

   abc
  • W którym miejscu napisałem, że idea JUŻ upadła?

   Leninek
  • „Pisałem kiedyś o ryzykach związanych z oddawaniem pieniędzy getinowi, ale zamiast krzty zastanowienia, słyszałem tylko bfg, bfg, bfg, bfg, gwarancja, bfg, bfg, bfg, gwarancja, gwarancja, gwarancja, bfg, bfg, bfg, bfg, bfg.”
   Ten bełkot sugeruje, jakby już jakieś trzęsienie ziemi nastąpiło…nie wierzysz w gwarancje BFG, to trzymaj w skarpecie.

   abc
  • W żadnym wypadku ten mój bełkot nie sugeruje, że idea już upadła. Radosna nadinterpretacja.

   W skarpecie też nie trzymam. Ok, niech będzie dla 200K – od tej kwoty Ty masz +/- 405zł miesięcznie, ja mam +/- 375zł (dla przykładu tmobile+mille). Mocno biedniejszy się nie czuję.

   Obym się złym prorokiem nie okazał :)

   Leninek
  • Widocznie źle sformułowałeś przekaz…ale nie będę na ten temat dyskutował już, ja korzystam, tam gdzie aktualnie dają najwięcej. Bezpieczeństwo zapewnia mi BFG, nie sugeruję się brudnymi polityczno-biznesowymi grami na emocjach…

   abc
 • Właśnie przelałem stówkę na 3 m-ce, 3,2%. Próba przelewu do mBanku. Propozycja zawrotnej 3,5% na 3 m-ce przyjęta, tzn. założyłem lokatę.

  Waldemar Odpowiedz
 • Tak się zaczeło z SK bank, trafił na listę KNF, ludzie masowo ruszyli wypłacać kasę i bank padł.

  Clio Odpowiedz
 • Lokata Wielki Procent w IB wskoczyła na 3,2%. Niestety odrzuciło mi wniosek,czym jestem zdziwiona. Teraz już dodzwonić się nie można. Czy ktoś ma podobne historie?

  Madeira Odpowiedz
 • Czy w przypadku przelania środków z konta Idealnie Prostego na ROR, a następnie założenia Lokaty Zawrotnej, odsetki naliczone do tej pory na koncie IP przepadają, czy też dopiszą się na koniec miesiąca?

  Michallo Odpowiedz
  • Konto IP nie jest lokatą. Odsetki już naliczone dopiszą na koniec miesiąca. Nic nie przepadnie.

   Łuki
 • Zawrotna nie działa dla każdego konta mimo przelewu tej samej kwoty do tego samego banku ale da się to obejść. Z innej beczki wyłączają dziś system na godzinę od 22.
  @Michallo na koncie nie przepadają odsetki

  R Odpowiedz
  • Robiłem już wcześniej kilka przelewów do innych banków i jeszcze nigdy nie wyskoczyła mi Zawrotna.

   Łuki
  • Ktoś wie od czego to zależy, żeby się na nią załapać? Jest jakiś limit na te lokaty?

   jmg
 • @rychu75
  Napisałem.

  Waldemar Odpowiedz
 • @rychu75
  Powtórzyłem.

  Waldemar Odpowiedz
 • Ktoś tu niedawno zastanawiał się czy warto założyć IKZE – powiem tak jeśli ktoś chce to zrobić to teraz jest najlepszy moment można zgarnąc darmową stówkę do allegro
  https://www.bankier.pl/gfx/ad2/regulamin_afi_allegro_091118_1542112422.pdf

  zenek64 Odpowiedz
 • dzisiaj na Idea banku daje się założyć Lokatę Beztroską na 3,9%

  Majka Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy